LESÁK CUP 2018

2018-08-25 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 6, men : 3, women: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci total: 9, men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) total: 12, men : 8, women: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) total: 9, men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) total: 10, men : 7, women: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) total: 21, men : 12, women: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
40 km total: 58, men : 56, women: 2, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 14, Masters II: 20, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km total: 66, men : 54, women: 12, Kadeti: 14, Junior: 2, Muži: 4, Masters I: 11, Masters II: 16, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
20 km koloběžky total: 7, men : 5, women: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]

result list Odrážedla

start ~ 10:00:28

00:01:15.45
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [130] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 00:47.9
2 1 / holky [211] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:00.1 00:12.2
3 2 / kluci [129] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:12.7 00:24.8
4 2 / holky [214] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice 01:18.4 00:30.5
5 3 / holky [179] Kristýna Macháčková 2014 CZE Lubník 01:19.1 00:31.2
6 3 / kluci [216] Nick Meisser 2016 SUI Chur 01:54.5 01:06.6

result list Předškoláci

start ~ 10:08:02

00:01:12.588
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [132] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 00:47.6
2 1 / kluci [133] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 00:57.3 00:09.7
3 2 / kluci [228] Vojta Prochazka 2013 CZE LIDE jeZDETE 01:00.9 00:13.3
4 2 / holky [180] Rozálie Získalová 2014 CZE Profi sport Cheb 01:02.1 00:14.5
5 3 / holky [131] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 01:08.6 00:21.0
6 4 / holky [201] Anna Zárubová 2013 CZE Bohdašín 01:15.0 00:27.4
7 3 / kluci [202] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 01:44.6 00:57.0
7 3 / kluci [203] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 01:44.6 00:57.0
DNF / kluci [215] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team

result list Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:30

00:04:19.864
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [136] Jan Horáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 02:45.5
2 2 / kluci [222] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 03:00.4 00:14.9
3 3 / kluci [135] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin car Ski Team 03:20.1 00:34.6
4 4 / kluci [138] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 03:48.1 01:02.6
5 1 / holky [139] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:54.9 01:09.4
6 2 / holky [218] Eliška Vernerová 2011 CZE Rtyně v Podkrkonoší 04:01.5 01:16.0
7 3 / holky [140] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 04:51.2 02:05.7
8 5 / kluci [226] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 04:56.9 02:11.4
9 6 / kluci [230] Filip Šimek 2011 CZE Horní Kostelec 05:26.9 02:41.4
10 7 / kluci [170] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 05:38.0 02:52.5
11 4 / holky [208] Agáta Piechová 2012 CZE Apache LOKO Trutnov 05:55.0 03:09.5
DNS / kluci [137] Šimon Jirásek 2011 CZE S sport Hronov

result list Minižáci II (2km)

start ~ 10:30:42

00:07:45.6
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [143] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 04:56.3 02:20.1 (1)
2 2 / holky [141] Vanesa Bohánská 2010 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 05:19.8 00:23.5 02:35.5 (3)
3 1 / kluci [146] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 05:20.5 00:24.2 02:35.0 (2)
4 2 / kluci [145] Dawid Krusz 2009 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 05:40.3 00:44.0 02:48.6 (4)
5 3 / holky [144] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:55.0 00:58.7 02:56.0 (6)
6 4 / holky [142] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 06:04.7 01:08.4 02:50.3 (5)
7 3 / kluci [175] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 06:40.6 01:44.3 03:05.0 (7)
8 4 / kluci [225] Vojta Kincl 2010 CZE Červený Kostelec 07:58.6 03:02.3 04:00.8 (8)
9 5 / kluci [220] Patrik Nentvich 2010 CZE Horní Kostelec 21:54.6 16:58.3 05:59.1 (9)

result list Žáci II (5km)

start ~ 10:45:58

00:18:44.35
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [224] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 15:46.2
2 2 / kluci [157] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 16:17.2 00:31.0
3 3 / kluci [177] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 17:05.3 01:19.1
4 4 / kluci [158] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 17:06.5 01:20.3
5 5 / kluci [162] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 17:47.4 02:01.2
6 1 / holky [160] Karla Nováková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 18:16.6 02:30.4
7 6 / kluci [159] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 19:36.8 03:50.6
8 2 / holky [161] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 19:46.6 04:00.4
9 3 / holky [227] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 20:35.3 04:49.1
10 7 / kluci [233] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 25:05.6 09:19.4

result list Žáci I (5km)

start ~ 10:46:56

00:24:07.96
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [172] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 18:04.5
2 2 / kluci [173] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 18:07.6 00:03.1
3 3 / kluci [151] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 18:14.3 00:09.8
4 4 / kluci [155] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 20:51.2 02:46.7
5 1 / holky [149] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:04.8 03:00.3
6 5 / kluci [171] Štěpán Navrátil 2006 CZE Spartak Police nad Metují 21:20.2 03:15.7
7 6 / kluci [150] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 21:46.6 03:42.1
8 7 / kluci [205] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 21:54.9 03:50.4
9 2 / holky [154] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 22:54.3 04:49.8
10 8 / kluci [152] Antonín John 2008 CZE S-Sport Hronov 23:07.2 05:02.7
11 3 / holky [206] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 23:10.6 05:06.1
12 9 / kluci [147] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 23:25.7 05:21.2
13 4 / holky [148] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 23:49.7 05:45.2
14 5 / holky [207] Sofie Piechová 2007 CZE Apache LOKO Trutnov 24:07.2 06:02.7
15 10 / kluci [182] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 25:11.4 07:06.9
16 11 / kluci [156] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes team 25:28.5 07:24.0
17 6 / holky [212] Kateřina Vopršelová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 30:12.2 12:07.7
18 7 / holky [174] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 31:16.9 13:12.4
19 8 / holky [181] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 31:40.4 13:35.9
20 9 / holky [217] Nikola Vernerová 2008 CZE Rtyně v Podkrkonoší 36:51.0 18:46.5
DNS / kluci [153] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí

result list 40 km

start ~ 12:00:52

02:19:01.962
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:35.3 53:25.7 (1)
2 1 / Muži [23] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:49:22.6 01:47.3 53:25.7 (2)
3 2 / Masters I [4] Petr Tatíček 1985 CZE RAJEC TREK 01:52:01.93 04:26.63 55:13.6 (4)
4 1 / Masters II [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:52:55.68 05:20.38 55:01.1 (3)
5 2 / Masters II [61] Ladislav Rygl 1976 CZE Vrchlabí 01:54:33.76 06:58.46 55:46.5 (5)
6 3 / Masters I [47] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:55:41.22 08:05.92 56:38.9 (6)
7 3 / Masters II [45] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:57:35.98 10:00.68 57:28.6 (8)
8 2 / Muži [51] David Dvořák 1993 CZE GHOST TEAM 01:58:40.33 11:05.03 57:26.5 (7)
9 3 / Muži [13] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:59:12.52 11:37.22 58:38.1 (10)
10 4 / Masters I [34] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:40.88 12:05.58 58:45.3 (12)
11 4 / Muži [44] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 02:00:21.49 12:46.19 01:00:33.4 (16)
12 4 / Masters II [43] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 02:00:50.11 13:14.81 57:58.7 (9)
13 5 / Masters I [20] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs bikes 02:01:50.47 14:15.17 01:00:07.1 (14)
14 5 / Muži [32] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:02:48.76 15:13.46 58:39.0 (11)
15 1 / Veteráni [6] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 02:04:06.38 16:31.08 01:00:53.4 (17)
16 6 / Muži [35] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:05:55.64 18:20.34 01:01:57.3 (19)
17 2 / Veteráni [62] Pavel Jiřena 1967 CZE AMULET ROHOZEC 02:06:09.91 18:34.61 01:00:09.4 (15)
18 5 / Masters II [15] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:06:17.27 18:41.97 01:01:53.9 (18)
19 6 / Masters I [16] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:08:42.09 21:06.79 58:55.3 (13)
20 7 / Muži [69] Jaroslav chaluš 1989 CZE Bejkikg 02:09:32.17 21:56.87 01:03:39.3 (20)
21 6 / Masters II [26] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:10:28.54 22:53.24 01:03:47.7 (21)
22 7 / Masters II [31] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:10:47.42 23:12.12 01:03:59.8 (22)
23 7 / Masters I [5] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 02:11:11.47 23:36.17 01:05:56.8 (26)
24 8 / Masters II [40] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 02:12:27.97 24:52.67 01:05:29.2 (25)
25 9 / Masters II [38] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 02:13:40.48 26:05.18 01:04:02.7 (23)
26 1 / Junioři [63] Martin štěpán 2001 CZE ČEská Metuje 02:14:13.29 26:37.99 01:05:01.7 (24)
27 8 / Muži [70] Petr matisovits 1997 CZE Bejking team 02:17:12.26 29:36.96 01:06:20.1 (27)
28 8 / Masters I [14] Piotrek Krusz 1985 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 02:18:14.1 30:38.8 01:07:00.1 (28)
29 3 / Veteráni [65] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:19:11.22 31:35.92 01:07:32.2 (29)
30 9 / Masters I [17] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:20:45.74 33:10.44 01:08:28.5 (32)
31 10 / Masters II [42] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 02:20:55.17 33:19.87 01:08:27.7 (31)
32 10 / Masters I [28] Jiří Záliš 1988 CZE Pítrs bikes 02:21:20.42 33:45.12 01:07:33.0 (30)
33 11 / Masters II [10] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:21:59.09 34:23.79 01:11:31.4 (39)
34 1 / Ženy [46] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:22:39.89 35:04.59 01:08:49.6 (33)
35 12 / Masters II [30] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 02:23:28.28 35:52.98 01:10:29.7 (35)
36 13 / Masters II [25] Petr Kohoutek 1975 CZE Blue Fly 02:25:06.21 37:30.91 01:10:02.1 (34)
37 11 / Masters I [66] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:26:51.86 39:16.56 01:11:31.4 (38)
38 4 / Veteráni [9] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:27:09.61 39:34.31 01:12:16.2 (41)
39 12 / Masters I [33] Martin Petr 1984 CZE Velké Poříčí 02:28:20.45 40:45.15 01:12:39.6 (44)
40 14 / Masters II [21] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 02:29:28.67 41:53.37 01:10:44.7 (36)
41 5 / Veteráni [29] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 02:29:59.15 42:23.85 01:11:30.0 (37)
42 15 / Masters II [67] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:31:34.21 43:58.91 01:12:30.3 (43)
43 16 / Masters II [36] Radim Kábrt 1971 CZE Apache Loko Trutnov 02:34:12.08 46:36.78 01:17:13.6 (46)
44 2 / Junioři [12] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:36:45.58 49:10.28 01:13:21.2 (45)
45 6 / Veteráni [24] Matin Černý 1964 CZE Vella Team 02:45:21.27 57:45.97 01:19:05.1 (47)
46 7 / Veteráni [41] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:46:39.54 59:04.24 01:21:09.8 (48)
47 3 / Junioři [39] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 02:47:38.9 01:00:03.6 01:12:21.1 (42)
48 2 / Ženy [11] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 02:48:33.98 01:00:58.68 01:22:40.6 (50)
49 8 / Veteráni [18] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:48:43.55 01:01:08.25 01:21:50.2 (49)
50 17 / Masters II [49] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:11:34.69 01:23:59.39 01:33:36.2 (52)
51 18 / Masters II [50] Adam Letzel 1975 CZE Broumov 03:19:10.7 01:31:35.4 01:33:06.3 (51)
52 19 / Masters II [48] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:20:20.61 01:32:45.31 01:34:32.2 (53)
52 4 / Junioři [68] Josef Slanař 2000 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 01:11:37.0 (40)
DNF / Masters I [37] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / Masters I [27] Zbyněk Trnka 1981 CZE Liberec
DNS / Junioři [7] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov
DNS / Veteráni [8] Martin Černý 1960 CZE cyclifer
DNS / Masters II [19] Jan Stanco 1978 CZE Kolín

result list 20 km

start ~ 12:00:52

01:17:06.016
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Junior [53] Tomáš Dudek 2001 CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 53:26.5
2 1 / Kadeti [120] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 55:54.9 02:28.4
3 2 / Kadeti [111] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 56:03.2 02:36.7
4 3 / Kadeti [229] Štěpán Kočí 2002 CZE Prestige cycling team 58:41.4 05:14.9
5 1 / Masters I [248] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:00:20.7 06:54.2
6 2 / Masters I [114] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:00:26.8 07:00.3
7 1 / Masters II [122] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:01:31.4 08:04.9
8 3 / Masters I [243] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:53.0 08:26.5
9 1 / Muži [235] David Gabriel 1992 CZE SYMBIO+ BMC 01:03:50.4 10:23.9
10 4 / Kadeti [223] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes 01:03:57.0 10:30.5
11 4 / Masters I [104] David Grym 1986 CZE Trutnov 01:03:58.5 10:32.0
12 5 / Kadeti [168] Jan Lukeš 2004 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:06:52.8 13:26.3
13 2 / Muži [167] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:07:50.4 14:23.9
14 5 / Masters I [113] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:07:54.4 14:27.9
15 6 / Kadeti [232] František Švandrlík 2002 CZE Symbio+ CE.Energy 01:08:08.9 14:42.4
16 3 / Muži [240] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:08:33.2 15:06.7
17 1 / Veteráni [60] Roman Kočí 1965 CZE Potštejn 01:09:20.7 15:54.2
18 7 / Kadeti [115] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:10:10.0 16:43.5
19 8 / Kadeti [121] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:10:31.3 17:04.8
20 2 / Veteráni [244] Stanislav Heczko 1966 CZE SkiAlpShop 01:11:05.1 17:38.6
21 9 / Kadeti [250] Michal Petr 2004 CZE INS ateliér Náchod 01:11:21.3 17:54.8
22 2 / Masters II [247] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 01:11:21.4 17:54.9
23 4 / Muži [239] Tomáš Káňa 1995 CZE Pitrs bikes team 01:11:40.9 18:14.4
24 10 / Kadeti [105] Vojtěch Hanč 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:12:43.5 19:17.0
25 3 / Masters II [55] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:12:45.1 19:18.6
26 4 / Masters II [71] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 01:13:01.7 19:35.2
27 1 / Ženy [56] Monika Tučková 1993 CZE Oplt cycling 01:13:24.9 19:58.4
28 11 / Kadeti [176] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Kralove 01:13:38.8 20:12.3
29 5 / Masters II [102] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně 01:13:49.4 20:22.9
30 6 / Masters II [242] Milan Hlavatý 1972 CZE 01:14:06.9 20:40.4
31 12 / Kadeti [52] Bohumil Šitina 2002 CZE Batňovice 01:14:18.1 20:51.6
32 3 / Veteráni [237] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:14:49.5 21:23.0
33 7 / Masters II [64] Štěpán Plodek 1977 CZE ENVICONS 01:16:09.0 22:42.5
34 6 / Masters I [116] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 01:16:24.6 22:58.1
35 7 / Masters I [204] Robert Cinke 1984 CZE Horni Rybniky 190 01:16:26.0 22:59.5
36 8 / Masters II [118] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:16:32.2 23:05.7
37 4 / Veteráni [219] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:17:06.4 23:39.9
38 8 / Masters I [236] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 01:17:07.8 23:41.3
39 9 / Masters I [59] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Złoty Stok 01:18:58.8 25:32.3
40 2 / Ženy [231] Jana Melišíková 1977 CZE BMC Pavlišov 01:19:08.0 25:41.5
41 2 / Junior [213] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 01:19:26.5 26:00.0
42 9 / Masters II [106] Jan Horacek 1975 CZE Studenec Team 01:20:27.8 27:01.3
43 3 / Ženy [107] Zuzana Horáčková 1982 CZE Apache Loko Trutnov 01:20:33.9 27:07.4
44 5 / Veteráni [57] Jiří Černý 1962 CZE Brno 01:21:02.8 27:36.3
45 6 / Veteráni [241] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 01:21:17.5 27:51.0
46 13 / Kadeti [238] Jiří Koblasa 2004 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:21:19.1 27:52.6
47 10 / Masters II [117] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:22:26.5 29:00.0
48 11 / Masters II [210] Radovan Piech 1976 CZE Česká Skalice 01:23:49.6 30:23.1
49 4 / Ženy [209] Petra Piechová 1976 CZE ČEská Skalice 01:25:04.7 31:38.2
50 12 / Masters II [54] Aleš Klingera 1976 CZE Vrchlabí 01:25:12.5 31:46.0
51 13 / Masters II [246] Stanislav Bednařík 1975 CZE Hronov 01:25:21.6 31:55.1
52 1 / Kadetky [166] Anna Benešová 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 01:25:36.3 32:09.8
53 5 / Ženy [234] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:26:32.7 33:06.2
54 2 / Kadetky [103] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:27:45.1 34:18.6
55 6 / Ženy [110] Michaela Kanerova 1989 CZE Musher Club METUJE 01:28:06.9 34:40.4
56 3 / Kadetky [163] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 01:28:07.9 34:41.4
57 7 / Veteráni [245] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 01:30:20.1 36:53.6
58 14 / Kadeti [58] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 01:30:24.1 36:57.6
59 4 / Kadetky [100] Lucie Hainzelová 2005 CZE Pitrs bikes team 01:33:09.0 39:42.5
60 5 / Kadetky [178] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes team 01:38:10.4 44:43.9
61 10 / Masters I [101] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 01:40:07.2 46:40.7
62 14 / Masters II [109] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:45:17.1 51:50.6
63 15 / Masters II [108] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:50:38.26 57:11.76
64 11 / Masters I [249] Martin Šimek 1981 CZE Červený Kostelec 02:09:01.3 01:15:34.8
DNF / Masters II [119] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / Kadetky [112] Denisa Kyselová 2003 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team

result list 20 km koloběžky

start ~ 12:00:52

01:33:14.513
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [123] Martin Brož 1979 CZE COCONi 01:18:17.6
2 2 / Muži [126] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 01:18:59.7 00:42.1
3 3 / Muži [125] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:25:45.0 07:27.4
4 4 / Muži [169] Vladimír Šáfr 1981 CZE Sokol Maxičky/TRIEXPERT 01:27:09.1 08:51.5
5 1 / Ženy [127] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:37:56.9 19:39.3
6 5 / Muži [124] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 01:45:55.4 27:37.8
7 2 / Ženy [128] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 01:58:37.89 40:20.29