LESÁK CUP 2018

2018-08-25 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 6, men : 3, women: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci total: 9, men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) total: 12, men : 8, women: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) total: 9, men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) total: 10, men : 7, women: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) total: 21, men : 12, women: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
40 km total: 58, men : 56, women: 2, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 14, Masters II: 20, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km total: 66, men : 54, women: 12, Kadeti: 14, Junior: 2, Muži: 4, Masters I: 11, Masters II: 16, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
20 km koloběžky total: 7, men : 5, women: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]

result list 40 km

start ~ 12:00:52

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:35.3 53:25.7 (1)
2 1 / Muži [23] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:49:22.6 01:47.3 53:25.7 (2)
3 2 / Masters I [4] Petr Tatíček 1985 CZE RAJEC TREK 01:52:01.93 04:26.63 55:13.6 (4)
4 1 / Masters II [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:52:55.68 05:20.38 55:01.1 (3)
5 2 / Masters II [61] Ladislav Rygl 1976 CZE Vrchlabí 01:54:33.76 06:58.46 55:46.5 (5)
6 3 / Masters I [47] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:55:41.22 08:05.92 56:38.9 (6)
7 3 / Masters II [45] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:57:35.98 10:00.68 57:28.6 (8)
8 2 / Muži [51] David Dvořák 1993 CZE GHOST TEAM 01:58:40.33 11:05.03 57:26.5 (7)
9 3 / Muži [13] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:59:12.52 11:37.22 58:38.1 (10)
10 4 / Masters I [34] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:40.88 12:05.58 58:45.3 (12)
11 4 / Muži [44] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 02:00:21.49 12:46.19 01:00:33.4 (16)
12 4 / Masters II [43] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 02:00:50.11 13:14.81 57:58.7 (9)
13 5 / Masters I [20] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs bikes 02:01:50.47 14:15.17 01:00:07.1 (14)
14 5 / Muži [32] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:02:48.76 15:13.46 58:39.0 (11)
15 1 / Veteráni [6] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 02:04:06.38 16:31.08 01:00:53.4 (17)
16 6 / Muži [35] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:05:55.64 18:20.34 01:01:57.3 (19)
17 2 / Veteráni [62] Pavel Jiřena 1967 CZE AMULET ROHOZEC 02:06:09.91 18:34.61 01:00:09.4 (15)
18 5 / Masters II [15] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:06:17.27 18:41.97 01:01:53.9 (18)
19 6 / Masters I [16] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:08:42.09 21:06.79 58:55.3 (13)
20 7 / Muži [69] Jaroslav chaluš 1989 CZE Bejkikg 02:09:32.17 21:56.87 01:03:39.3 (20)
21 6 / Masters II [26] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:10:28.54 22:53.24 01:03:47.7 (21)
22 7 / Masters II [31] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:10:47.42 23:12.12 01:03:59.8 (22)
23 7 / Masters I [5] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 02:11:11.47 23:36.17 01:05:56.8 (26)
24 8 / Masters II [40] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 02:12:27.97 24:52.67 01:05:29.2 (25)
25 9 / Masters II [38] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 02:13:40.48 26:05.18 01:04:02.7 (23)
26 1 / Junioři [63] Martin štěpán 2001 CZE ČEská Metuje 02:14:13.29 26:37.99 01:05:01.7 (24)
27 8 / Muži [70] Petr matisovits 1997 CZE Bejking team 02:17:12.26 29:36.96 01:06:20.1 (27)
28 8 / Masters I [14] Piotrek Krusz 1985 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 02:18:14.1 30:38.8 01:07:00.1 (28)
29 3 / Veteráni [65] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:19:11.22 31:35.92 01:07:32.2 (29)
30 9 / Masters I [17] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:20:45.74 33:10.44 01:08:28.5 (32)
31 10 / Masters II [42] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 02:20:55.17 33:19.87 01:08:27.7 (31)
32 10 / Masters I [28] Jiří Záliš 1988 CZE Pítrs bikes 02:21:20.42 33:45.12 01:07:33.0 (30)
33 11 / Masters II [10] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:21:59.09 34:23.79 01:11:31.4 (39)
34 1 / Ženy [46] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:22:39.89 35:04.59 01:08:49.6 (33)
35 12 / Masters II [30] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 02:23:28.28 35:52.98 01:10:29.7 (35)
36 13 / Masters II [25] Petr Kohoutek 1975 CZE Blue Fly 02:25:06.21 37:30.91 01:10:02.1 (34)
37 11 / Masters I [66] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:26:51.86 39:16.56 01:11:31.4 (38)
38 4 / Veteráni [9] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:27:09.61 39:34.31 01:12:16.2 (41)
39 12 / Masters I [33] Martin Petr 1984 CZE Velké Poříčí 02:28:20.45 40:45.15 01:12:39.6 (44)
40 14 / Masters II [21] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 02:29:28.67 41:53.37 01:10:44.7 (36)
41 5 / Veteráni [29] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 02:29:59.15 42:23.85 01:11:30.0 (37)
42 15 / Masters II [67] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:31:34.21 43:58.91 01:12:30.3 (43)
43 16 / Masters II [36] Radim Kábrt 1971 CZE Apache Loko Trutnov 02:34:12.08 46:36.78 01:17:13.6 (46)
44 2 / Junioři [12] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:36:45.58 49:10.28 01:13:21.2 (45)
45 6 / Veteráni [24] Matin Černý 1964 CZE Vella Team 02:45:21.27 57:45.97 01:19:05.1 (47)
46 7 / Veteráni [41] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:46:39.54 59:04.24 01:21:09.8 (48)
47 3 / Junioři [39] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 02:47:38.9 01:00:03.6 01:12:21.1 (42)
48 2 / Ženy [11] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 02:48:33.98 01:00:58.68 01:22:40.6 (50)
49 8 / Veteráni [18] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:48:43.55 01:01:08.25 01:21:50.2 (49)
50 17 / Masters II [49] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:11:34.69 01:23:59.39 01:33:36.2 (52)
51 18 / Masters II [50] Adam Letzel 1975 CZE Broumov 03:19:10.7 01:31:35.4 01:33:06.3 (51)
52 19 / Masters II [48] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:20:20.61 01:32:45.31 01:34:32.2 (53)
52 4 / Junioři [68] Josef Slanař 2000 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 01:11:37.0 (40)
DNF / Masters I [37] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / Masters I [27] Zbyněk Trnka 1981 CZE Liberec
DNS / Junioři [7] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov
DNS / Veteráni [8] Martin Černý 1960 CZE cyclifer
DNS / Masters II [19] Jan Stanco 1978 CZE Kolín