mtb

výsledky

LESÁK CUP 2018

25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

40 km celkem: 58 , muži : 56, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 14, Masters II: 20, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 40 km

start ~ 12:00:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [ 1 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:35.3 53:25.7 (1) mezičasy
2 1 / Muži [ 23 ] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:49:22.6 01:47.3 53:25.7 (2) mezičasy
3 2 / Masters I [ 4 ] Petr Tatíček 1985 CZE RAJEC TREK 01:52:01.9 04:26.6 55:13.6 (4)
4 1 / Masters II [ 3 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:52:55.6 05:20.3 55:01.1 (3)
5 2 / Masters II [ 61 ] Ladislav Rygl 1976 CZE Vrchlabí 01:54:33.7 06:58.4 55:46.5 (5)
6 3 / Masters I [ 47 ] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:55:41.2 08:05.9 56:38.9 (6)
7 3 / Masters II [ 45 ] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:57:35.9 10:00.6 57:28.6 (8)
8 2 / Muži [ 51 ] David Dvořák 1993 CZE GHOST TEAM 01:58:40.3 11:05.0 57:26.5 (7)
9 3 / Muži [ 13 ] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:59:12.5 11:37.2 58:38.1 (10)
10 4 / Masters I [ 34 ] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:40.8 12:05.5 58:45.3 (12)
11 4 / Muži [ 44 ] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 02:00:21.4 12:46.1 01:00:33.4 (16)
12 4 / Masters II [ 43 ] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 02:00:50.1 13:14.8 57:58.7 (9)
13 5 / Masters I [ 20 ] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs bikes 02:01:50.4 14:15.1 01:00:07.1 (14)
14 5 / Muži [ 32 ] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:02:48.7 15:13.4 58:39.0 (11)
15 1 / Veteráni [ 6 ] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 02:04:06.3 16:31.0 01:00:53.4 (17)
16 6 / Muži [ 35 ] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:05:55.6 18:20.3 01:01:57.3 (19)
17 2 / Veteráni [ 62 ] Pavel Jiřena 1967 CZE AMULET ROHOZEC 02:06:09.9 18:34.6 01:00:09.4 (15)
18 5 / Masters II [ 15 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:06:17.2 18:41.9 01:01:53.9 (18)
19 6 / Masters I [ 16 ] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:08:42.0 21:06.7 58:55.3 (13)
20 7 / Muži [ 69 ] Jaroslav chaluš 1989 CZE Bejkikg 02:09:32.1 21:56.8 01:03:39.3 (20)
21 6 / Masters II [ 26 ] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:10:28.5 22:53.2 01:03:47.7 (21)
22 7 / Masters II [ 31 ] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:10:47.4 23:12.1 01:03:59.8 (22)
23 7 / Masters I [ 5 ] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 02:11:11.4 23:36.1 01:05:56.8 (26)
24 8 / Masters II [ 40 ] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 02:12:27.9 24:52.6 01:05:29.2 (25)
25 9 / Masters II [ 38 ] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 02:13:40.4 26:05.1 01:04:02.7 (23)
26 1 / Junioři [ 63 ] Martin štěpán 2001 CZE ČEská Metuje 02:14:13.2 26:37.9 01:05:01.7 (24)
27 8 / Muži [ 70 ] Petr matisovits 1997 CZE Bejking team 02:17:12.2 29:36.9 01:06:20.1 (27)
28 8 / Masters I [ 14 ] Piotrek Krusz 1985 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 02:18:14.1 30:38.8 01:07:00.1 (28)
29 3 / Veteráni [ 65 ] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:19:11.2 31:35.9 01:07:32.2 (29)
30 9 / Masters I [ 17 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:20:45.7 33:10.4 01:08:28.5 (32)
31 10 / Masters II [ 42 ] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 02:20:55.1 33:19.8 01:08:27.7 (31)
32 10 / Masters I [ 28 ] Jiří Záliš 1988 CZE Pítrs bikes 02:21:20.4 33:45.1 01:07:33.0 (30)
33 11 / Masters II [ 10 ] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:21:59.0 34:23.7 01:11:31.4 (39)
34 1 / Ženy [ 46 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:22:39.8 35:04.5 01:08:49.6 (33)
35 12 / Masters II [ 30 ] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 02:23:28.2 35:52.9 01:10:29.7 (35)
36 13 / Masters II [ 25 ] Petr Kohoutek 1975 CZE Blue Fly 02:25:06.2 37:30.9 01:10:02.1 (34)
37 11 / Masters I [ 66 ] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:26:51.8 39:16.5 01:11:31.4 (38)
38 4 / Veteráni [ 9 ] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:27:09.6 39:34.3 01:12:16.2 (41)
39 12 / Masters I [ 33 ] Martin Petr 1984 CZE Velké Poříčí 02:28:20.4 40:45.1 01:12:39.6 (44)
40 14 / Masters II [ 21 ] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 02:29:28.6 41:53.3 01:10:44.7 (36)
41 5 / Veteráni [ 29 ] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 02:29:59.1 42:23.8 01:11:30.0 (37)
42 15 / Masters II [ 67 ] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:31:34.2 43:58.9 01:12:30.3 (43)
43 16 / Masters II [ 36 ] Radim Kábrt 1971 CZE Apache Loko Trutnov 02:34:12.0 46:36.7 01:17:13.6 (46)
44 2 / Junioři [ 12 ] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:36:45.5 49:10.2 01:13:21.2 (45)
45 6 / Veteráni [ 24 ] Matin Černý 1964 CZE Vella Team 02:45:21.2 57:45.9 01:19:05.1 (47)
46 7 / Veteráni [ 41 ] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:46:39.5 59:04.2 01:21:09.8 (48)
47 3 / Junioři [ 39 ] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 02:47:38.9 01:00:03.6 01:12:21.1 (42)
48 2 / Ženy [ 11 ] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 02:48:33.9 01:00:58.6 01:22:40.6 (50)
49 8 / Veteráni [ 18 ] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:48:43.5 01:01:08.2 01:21:50.2 (49)
50 17 / Masters II [ 49 ] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:11:34.6 01:23:59.3 01:33:36.2 (52)
51 18 / Masters II [ 50 ] Adam Letzel 1975 CZE Broumov 03:19:10.7 01:31:35.4 01:33:06.3 (51)
52 19 / Masters II [ 48 ] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:20:20.6 01:32:45.3 01:34:32.2 (53)
{53} 4 / Junioři [ 68 ] Josef Slanař 2000 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 01:11:37.0 (40)
DNF / Masters I [ 37 ] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / Masters I [ 27 ] Zbyněk Trnka 1981 CZE Liberec
DNS / Junioři [ 7 ] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov
DNS / Veteráni [ 8 ] Martin Černý 1960 CZE cyclifer
DNS / Masters II [ 19 ] Jan Stanco 1978 CZE Kolín