LESÁK CUP 2018

25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
40 km celkem: 58, muži : 56, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 14, Masters II: 20, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km celkem: 66, muži : 54, ženy: 12, Kadeti: 14, Junior: 2, Muži: 4, Masters I: 11, Masters II: 16, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina 40 km

start ~ 12:00:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters II [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:52:55.68 55:01.1 (3)
2 2 / Masters II [61] Ladislav Rygl 1976 CZE Vrchlabí 01:54:33.76 01:38.08 55:46.5 (5)
3 3 / Masters II [45] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:57:35.98 04:40.3 57:28.6 (8)
4 4 / Masters II [43] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 02:00:50.11 07:54.43 57:58.7 (9)
5 5 / Masters II [15] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:06:17.27 13:21.59 01:01:53.9 (18)
6 6 / Masters II [26] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:10:28.54 17:32.86 01:03:47.7 (21)
7 7 / Masters II [31] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:10:47.42 17:51.74 01:03:59.8 (22)
8 8 / Masters II [40] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 02:12:27.97 19:32.29 01:05:29.2 (25)
9 9 / Masters II [38] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 02:13:40.48 20:44.8 01:04:02.7 (23)
10 10 / Masters II [42] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 02:20:55.17 27:59.49 01:08:27.7 (31)
11 11 / Masters II [10] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:21:59.09 29:03.41 01:11:31.4 (39)
12 12 / Masters II [30] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 02:23:28.28 30:32.6 01:10:29.7 (35)
13 13 / Masters II [25] Petr Kohoutek 1975 CZE Blue Fly 02:25:06.21 32:10.53 01:10:02.1 (34)
14 14 / Masters II [21] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 02:29:28.67 36:32.99 01:10:44.7 (36)
15 15 / Masters II [67] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:31:34.21 38:38.53 01:12:30.3 (43)
16 16 / Masters II [36] Radim Kábrt 1971 CZE Apache Loko Trutnov 02:34:12.08 41:16.4 01:17:13.6 (46)
17 17 / Masters II [49] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:11:34.69 01:18:39.01 01:33:36.2 (52)
18 18 / Masters II [50] Adam Letzel 1975 CZE Broumov 03:19:10.7 01:26:15.02 01:33:06.3 (51)
19 19 / Masters II [48] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:20:20.61 01:27:24.93 01:34:32.2 (53)
DNS / Masters II [19] Jan Stanco 1978 CZE Kolín