LESÁK CUP 2018

25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
40 km celkem: 58, muži : 56, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 14, Masters II: 20, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km celkem: 66, muži : 54, ženy: 12, Kadeti: 14, Junior: 2, Muži: 4, Masters I: 11, Masters II: 16, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina 20 km

start ~ 12:00:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Junior [53] Tomáš Dudek 2001 CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 53:26.5
2 1 / Kadeti [120] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 55:54.9 02:28.4
3 2 / Kadeti [111] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 56:03.2 02:36.7
4 3 / Kadeti [229] Štěpán Kočí 2002 CZE Prestige cycling team 58:41.4 05:14.9
5 1 / Masters I [248] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:00:20.7 06:54.2
6 2 / Masters I [114] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:00:26.8 07:00.3
7 1 / Masters II [122] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:01:31.4 08:04.9
8 3 / Masters I [243] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:53.0 08:26.5
9 1 / Muži [235] David Gabriel 1992 CZE SYMBIO+ BMC 01:03:50.4 10:23.9
10 4 / Kadeti [223] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes 01:03:57.0 10:30.5
11 4 / Masters I [104] David Grym 1986 CZE Trutnov 01:03:58.5 10:32.0
12 5 / Kadeti [168] Jan Lukeš 2004 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:06:52.8 13:26.3
13 2 / Muži [167] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:07:50.4 14:23.9
14 5 / Masters I [113] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:07:54.4 14:27.9
15 6 / Kadeti [232] František Švandrlík 2002 CZE Symbio+ CE.Energy 01:08:08.9 14:42.4
16 3 / Muži [240] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:08:33.2 15:06.7
17 1 / Veteráni [60] Roman Kočí 1965 CZE Potštejn 01:09:20.7 15:54.2
18 7 / Kadeti [115] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:10:10.0 16:43.5
19 8 / Kadeti [121] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:10:31.3 17:04.8
20 2 / Veteráni [244] Stanislav Heczko 1966 CZE SkiAlpShop 01:11:05.1 17:38.6
21 9 / Kadeti [250] Michal Petr 2004 CZE INS ateliér Náchod 01:11:21.3 17:54.8
22 2 / Masters II [247] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 01:11:21.4 17:54.9
23 4 / Muži [239] Tomáš Káňa 1995 CZE Pitrs bikes team 01:11:40.9 18:14.4
24 10 / Kadeti [105] Vojtěch Hanč 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:12:43.5 19:17.0
25 3 / Masters II [55] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:12:45.1 19:18.6
26 4 / Masters II [71] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 01:13:01.7 19:35.2
27 1 / Ženy [56] Monika Tučková 1993 CZE Oplt cycling 01:13:24.9 19:58.4
28 11 / Kadeti [176] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Kralove 01:13:38.8 20:12.3
29 5 / Masters II [102] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně 01:13:49.4 20:22.9
30 6 / Masters II [242] Milan Hlavatý 1972 CZE 01:14:06.9 20:40.4
31 12 / Kadeti [52] Bohumil Šitina 2002 CZE Batňovice 01:14:18.1 20:51.6
32 3 / Veteráni [237] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:14:49.5 21:23.0
33 7 / Masters II [64] Štěpán Plodek 1977 CZE ENVICONS 01:16:09.0 22:42.5
34 6 / Masters I [116] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 01:16:24.6 22:58.1
35 7 / Masters I [204] Robert Cinke 1984 CZE Horni Rybniky 190 01:16:26.0 22:59.5
36 8 / Masters II [118] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:16:32.2 23:05.7
37 4 / Veteráni [219] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:17:06.4 23:39.9
38 8 / Masters I [236] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 01:17:07.8 23:41.3
39 9 / Masters I [59] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Złoty Stok 01:18:58.8 25:32.3
40 2 / Ženy [231] Jana Melišíková 1977 CZE BMC Pavlišov 01:19:08.0 25:41.5
41 2 / Junior [213] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 01:19:26.5 26:00.0
42 9 / Masters II [106] Jan Horacek 1975 CZE Studenec Team 01:20:27.8 27:01.3
43 3 / Ženy [107] Zuzana Horáčková 1982 CZE Apache Loko Trutnov 01:20:33.9 27:07.4
44 5 / Veteráni [57] Jiří Černý 1962 CZE Brno 01:21:02.8 27:36.3
45 6 / Veteráni [241] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 01:21:17.5 27:51.0
46 13 / Kadeti [238] Jiří Koblasa 2004 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:21:19.1 27:52.6
47 10 / Masters II [117] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:22:26.5 29:00.0
48 11 / Masters II [210] Radovan Piech 1976 CZE Česká Skalice 01:23:49.6 30:23.1
49 4 / Ženy [209] Petra Piechová 1976 CZE ČEská Skalice 01:25:04.7 31:38.2
50 12 / Masters II [54] Aleš Klingera 1976 CZE Vrchlabí 01:25:12.5 31:46.0
51 13 / Masters II [246] Stanislav Bednařík 1975 CZE Hronov 01:25:21.6 31:55.1
52 1 / Kadetky [166] Anna Benešová 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 01:25:36.3 32:09.8
53 5 / Ženy [234] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:26:32.7 33:06.2
54 2 / Kadetky [103] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:27:45.1 34:18.6
55 6 / Ženy [110] Michaela Kanerova 1989 CZE Musher Club METUJE 01:28:06.9 34:40.4
56 3 / Kadetky [163] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 01:28:07.9 34:41.4
57 7 / Veteráni [245] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 01:30:20.1 36:53.6
58 14 / Kadeti [58] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 01:30:24.1 36:57.6
59 4 / Kadetky [100] Lucie Hainzelová 2005 CZE Pitrs bikes team 01:33:09.0 39:42.5
60 5 / Kadetky [178] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes team 01:38:10.4 44:43.9
61 10 / Masters I [101] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 01:40:07.2 46:40.7
62 14 / Masters II [109] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:45:17.1 51:50.6
63 15 / Masters II [108] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:50:38.26 57:11.76
64 11 / Masters I [249] Martin Šimek 1981 CZE Červený Kostelec 02:09:01.3 01:15:34.8
DNF / Masters II [119] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / Kadetky [112] Denisa Kyselová 2003 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team