LESÁK CUP 2019

24.08.2019 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf]
Minižákyně II (2km) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 10, muži : 5, ženy: 5, kluci: 5, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 20, muži : 12, ženy: 8, kluci: 12, holky: 8 [html] [pdf]
40 km celkem: 84, muži : 79, ženy: 5, Junioři: 4, Muži: 18, Masters I: 21, Masters II: 25, Veteráni: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
20 km celkem: 60, muži : 47, ženy: 13, Kadeti: 12, Muži: 7, Masters I: 10, Masters II: 11, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, Muži: 5, Ženy: 1 [html] [pdf]

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:01:15 , 2014 a mladší , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [253] Balcar František CZE 2015 TJ Sokol Nové Město nad Metují
kluci [179] Hanuš Ondřej CZE 2015 ČErvený Kostelec
kluci [162] Hruška Matyáš CZE 2015 Hradec Králové
holky [175] Jaklová Royálie CZE 2015 Náchod
kluci [174] Kocián Kamil CZE 2015 Náchod
holky [257] Krusz Laura CZE 2016
kluci [178] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
holky [186] Lecnarová Noemi CZE 2016 Pitrs bikes
kluci [251] Rosa Filip CZE 2015 Šneci v běhu
holky [254] Sládková Stella CZE 2016 Kolopravna Svídnice
kluci [266] tondr adam CZE 2015 Mladá Boleslav

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:09:14 , 2014 a mladší , přihlášeno: 10 účastníků ( 8 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [126] Bartíková Hanna CZE 2014 Praha
kluci [172] Cinke Matyáš CZE 2015 Zábrodí
kluci [128] Kolaja jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [265] Mach Maxmilián CZE 2014 Červený Kostelec
holky [185] Staňková Barbora CZE 2015 ČEská Skalice
kluci [129] Sulzbacher Lucas CZE 2014 Pitrs bikes
kluci [165] Šimek Lukáš CZE 2014 Horní Kostelec
kluci [130] Špulák Damián CZE 2014 Červený Kostelec
kluci [131] Urbánek Damián CZE 2015 Červený Kostelec
kluci [132] Zámečník Jiří CZE 2015 Výživové poradenství ZZ

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:16:51 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 13 účastníků ( 8 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [133] Bouček Jakub CZE 2012 Pitrs bikes team
holky [134] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
kluci [176] Freivald Michael CZE 2012 Bohdašín
holky [177] Kociánová Eleanor CZE 2013 Náchod
kluci [135] Kolaja Bedřich CZE 2013 Slavia Liberec Orienteering
holky [136] Kráčmarová Michaela CZE 2012 kostka racing
holky [164] Lázníčková Veronika CZE 2013 GHOST JUNIOR TEAM
kluci [137] Mádlík Ondřej CZE 2012 BAKAKO Nová Paka
kluci [267] mach sebastian CZE 2012 tým větrník
kluci [138] Mrázek Sebastian CZE 2012 M.A.S.
kluci [139] Prokop Matěj CZE 2012 S-Sport Hronov
kluci [184] Staněk Ondřej CZE 2013 Termyt Byke Team
holky [140] Urbánková Darina CZE 2013 Červený Kostelec

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:30:21 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 8 účastníků ( 8 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [169] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport Hronov
kluci [143] Hamáček Matěj CZE 2011 Olfin Car Ski Team Trutnov
kluci [144] Jakubec Milan CZE 2010 Pitrs bikes
kluci [181] Jirásek Šimon CZE 2011 S sport Hronov
kluci [145] Kohoutek Adam CZE 2011 Blue Fly
kluci [149] Suchánek Adrian CZE 2010 Redneck
kluci [150] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
kluci [152] trllo Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka

startovní listina Minižákyně II (2km)

start ~ 10:31:32 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 8 účastníků ( 0 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [141] Bohánská Vanesa CZE 2010 AMULET ROHOZEC TEAM
Ženy [142] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
Ženy [182] Hudečková Barbora CZE 2010 Náchod
Ženy [259] Kopřivová Iva CZE 2010 Bohdašín
Ženy [146] Kuncikova Maja CZE 2010 TJ Spartak Vrchlabí
Ženy [148] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
Ženy [147] Polická Julie CZE 2011 Velké Poříčí
Ženy [151] Svobodova Laura CZE 2010 ADASTRA CYCLING TEAM

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:49:55 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 10 účastníků ( 5 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [153] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
kluci [287] Dvořák Marek CZE 2005 Carla.kupkolo.cz
holky [154] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
kluci [155] Lokvenc Filip CZE 2006 Červený Kostelec
holky [156] Nováková Karla CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
kluci [157] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
kluci [158] Saidl Filip CZE 2006 Pitrs bikes
holky [159] Šretrová Lucie CZE 2006 Ski Police
kluci [160] Šťovíček Tomáš CZE 2006 Tanja
holky [161] Šulcová Adéla CZE 2006 S-Sport Hronov

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:51:04 , 2007 - 2009 , přihlášeno: 20 účastníků ( 12 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [37] frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
kluci [38] Ilšner Patrik CZE 2007 ZŠ TGM Náchod
holky [39] Jakubcová Ella CZE 2009 Pitrs bikes
kluci [40] Janovský Tomáš CZE 2008 AEROTEC SPORT TEAM
holky [41] Jirásková Ema CZE 2009 Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
kluci [42] Kábrt Kryštof CZE 2007 Apache Loko Trutnov
holky [43] kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
kluci [44] Krusz Dawid POL 2009 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
holky [45] Kuncikova Ella CZE 2007 Bike klub Spindl
kluci [57] Lukáš Matěj CZE 2007 Náchod Kramolna
kluci [46] Mádlík Vojtěch CZE 2009 BAKAKO Nová Paka
holky [59] Machová Noemi Anna CZE 2009 červený kostelec
kluci [47] Mrázek Alex CZE 2008 M.A.S.
holky [56] Piechová Sofie CZE 2007 Apache Loko Trutnov
kluci [48] Polášek Daniel CZE 2009 Bakako Nová Paka
holky [49] Rusová Veronika CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [50] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov
holky [51] TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
kluci [52] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov
kluci [53] Vítek Tomáš CZE 2008 Pitrs bikes team

startovní listina 40 km

start ~ 11:59:14 , 2002 a starší , přihlášeno: 84 účastníků ( 79 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [95] adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Masters I [4] Bako Josef CZE 1985 www.kupkolo.cz
Masters II [62] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
Masters I [5] Bejr Štěpán CZE 1987 Náchod
Ženy [70] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
Veteráni [6] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod -stars
Masters I [ ] Bittner Aleš CZE 1986 Trutnov Bojiště
Ženy [80] Blanárová Natália SVK 1990 TJ Sokol Nové Město nad Metují
Ženy [7] Celbová Lucie CZE 1992 Kola Rtyně
Masters I [8] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
Veteráni [9] Černý Martin CZE 1964 Vella Team
Masters I [10] Drejsl Lukáš CZE 1986 MONDRAKER Racing team
Masters II [76] Dušek Vilém CZE 1975 TJ Jiskra Jaroměř
Muži [77] Dvořák David CZE 1993 MONDRAKER Racing team
Masters II [96] Dvořák Pavel CZE 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují
Masters II [88] Dyntar Radek CZE 1972 EMA
Muži [55] Fabián Tomáš CZE 1996 Cykloteam Kolárna
Veteráni [81] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži [64] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
Ženy [91] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
Masters I [11] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
Veteráni [12] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Masters II [68] Futó Michal CZE 1974 KSM Hrádek
Masters II [89] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
Masters II [ ] Gilewski Artur POL 1974 KudowiankaCyklonProalTeam
Masters II [13] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
Masters II [ ] Hlušička Petr CZE 1970 Světí
Veteráni [14] Houdek Marek CZE 1967 Six Monkeys
Muži [63] Chmelař Lukáš CZE 1991 MTBO Racing team Hradec Králové
Masters I [58] Jakubec Milan CZE 1981 Pítrs bikes
Muži [ ] Jansa Tomáš CZE 2000 Police nad Metují
Muži [84] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
Masters II [60] John Petr CZE 1974 S-sport Hronov
Ženy [15] Jůzová Kateřina CZE 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM
Muži [16] Kadlec Petr CZE 2000 JKF Jaroměř
Masters I [1] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
Masters I [17] Kobr Patrik CZE 1984 Enduro Český Ráj
Masters II [92] kocanda ivo CZE 1970 IKstav
Masters I [86] kordík Tomáš CZE 1986 Praha Kamýk
Muži [18] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
Junioři [19] Kovaříček Vojtěch CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Veteráni [74] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
Veteráni [54] Kroupa Milan CZE 1967 KROSS BIKE RANCH TEAM
Muži [20] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl bike team
Muži [21] Lauryn Radek CZE 1997 Teplice nad Metují
Masters I [3] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
Junioři [ ] Lustinec Filip CZE 2001 Apache race team Upice
Junioři [82] Luštinec Filip CZE 2001 Apache Bike Team Úpice
Veteráni [22] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
Veteráni [65] Machek Miloš CZE 1965 SK hasičů KHK
Masters I [23] Mareček Jan CZE 1981 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
Muži [24] Martin Jiří CZE 1990 Náchod
Veteráni [94] Mojžíš Libor CZE 1968 Vella team Náchod
Veteráni [69] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [85] Morávek Zdeněk CZE 1996 Superior Riders
Masters II [79] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod -B
Masters II [25] Nosek Rudolf CZE 1970 VELOCENTRUM
Masters II [26] Peca Martin CZE 1973 Kola Šír Bělohrad
Masters II [78] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
Masters I [71] Petr Martin CZE 1984 Sršni Velké Poříčí
Masters II [72] Pinkava Petr CZE 1977 Silvini R2 Sport
Masters I [27] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
Muži [90] Richter Zbyněk CZE 1991 Ghost Team
Muži [ ] Richter Zbyněk CZE 1991 GHOST team
Masters II [ ] Rusý Adam CZE 1979 Králův Dvůr
Masters I [73] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
Muži [67] Slavíček Ondřej CZE 1991 SCP Pardubice
Masters II [61] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
Masters II [28] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
Masters II [2] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
Junioři [29] Štěpán Martin CZE 2001 KonoPro
Muži [30] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
Muži [31] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
Masters I [75] Šulc Petr CZE 1988 eleven
Masters II [32] Tříska Lukáš CZE 1977 MONDRAKER Racing team
Masters II [ ] Uher Juraj CZE 1973 Přibyslav 5
Masters I [87] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
Masters I [33] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice
Masters I [93] Vojtech Ales CZE 1982 Cerveny Kostelec
Masters II [66] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
Masters I [83] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
Masters II [34] Zámečník Ondřej CZE 1979 Výživové poradenství ZZ
Masters I [35] Zima Zdeněk CZE 1985 HC Sršni Velké Poříčí
Masters II [36] Žibřid Pavel CZE 1973 INS Atelier Náchod

startovní listina 20 km

start ~ 12:04:17 , 2004 a starší , přihlášeno: 60 účastníků ( 47 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [255] Bárta Lukáš CZE 1992 MTB Trilogy
Masters II [277] Beneš David CZE 1977 Horní Branná
Masters I [101] Bezděk Pavel CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
Veteráni [167] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Masters I [102] Celba Petr CZE 1986 Kola Rtyně
Masters I [173] Cinke Robert CZE 1984 Horni Rybniky 190
Masters II [103] Čermák Jan CZE 1978 S - Sport Hronov
Veteráni [282] Čipera Radek CZE 1964 SKI RADVANICE
Veteráni [104] Dvořák Luboš CZE 1969 Herálec 59201
Masters I [274] Fajgl Jan CZE 1983 Bukovina
Kadeti [272] fajgl Vojtěch CZE 2004
Juniorky [105] Fulková Šárka CZE 2002 Redpoint team
Juniorky [268] Futo Tereza CZE 2002 Sportteam Hrádek
Juniorky [106] Goliney Maryana CZE 2002 www.carla.kupkolo.cz
Kadetky [276] Hainzelová Lucie CZE 2005 Pitrs bikes team
Kadeti [252] Hojka František CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kadetky [289] Hojková Štěpánka CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kadeti [269] Horák Ondřej CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kadeti [107] Ilšner Martin CZE 2004 Prestige cycling team
Masters II [108] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
Masters II [109] Jehlík Václav CZE 1974 KAH sport Vrchlabí
Masters I [292] Jeništa Daniel CZE 1986 Velké Poříčí
Veteráni [ ] jiřena Pavel CZE 1967 AUTHOR masters team
Ženy [110] Kaněrová Mišutka CZE 1989 Mafa racing team
Masters II [291] klingr Miloš CZE 1976 Vrchlabí
Veteráni [288] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz
Masters I [258] Krusz Piotrek POL 1985 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Masters I [111] Kynský Tomáš CZE 1989 Lánov
Kadetky [112] Kyselová Denisa CZE 2003 ZPcyklo PROOFY Corratec team
Kadeti [113] Lelek Matyáš CZE 2003 Čolek Team Červený Kostelec
Kadeti [114] Mádlík Petr CZE 2005 ENJOY RIDING TEAM
Masters I [278] Marák Jan CZE 1980 INS Atelier Náchod - stars
Kadeti [115] Meier Lukáš CZE 2004 GHOST team
Muži [168] Melichar Pavel CZE 1997 MSK Motor Sport
Muži [273] Michalec Petr CZE 1995 Pitrs bikes
Masters I [285] Nehyba Michal CZE 1980 AGRO CS a.s.
Kadeti [183] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Kadeti [ ] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Kadeti [279] Petr Michal CZE 2004 INS Atelier Náchod - race team
Veteráni [283] Petr Milan CZE 1958 Velké Pořiči
Ženy [100] Piechová Petra CZE 1976 Loko Trutnov
Masters I [271] Plachta Pavel CZE 1982 KTM RACING TEAM Factory
Kadeti [116] Poche Jan CZE 2004 GHOST team
Masters II [ ] Prouza Ladislav CZE 1972 BikeStars Vrchlabí
Masters II [280] Renský Michal CZE 1979 Běžecký klub Náchod
Kadeti [117] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
Masters II [180] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
Kadetky [171] STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 CK Jihočeské naděje
Kadetky [256] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
Masters II [286] Šplíchal Ladislav CZE 1978 DTJ Hrachoviště
Ženy [118] Teuberová Kateřina CZE 1990 HSK - cycling team
Muži [119] Tichý Tomáš CZE 1995 Cycli.cz Team
Muži [120] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
Ženy [284] tučková monika CZE 1993 Skibikecentrum.cz team
Veteráni [121] Vaclavik Josef CZE 1962 SKODA AUTO team
Muži [270] Václavík Lukáš CZE 1994 LAWI Stars
Masters II [281] Vaněček Petr CZE 1975 Semonice
Masters II [122] Vašíček Roman CZE 1974 Continental Adršpach
Kadetky [170] Vítková Veronika CZE 2005 Pitrs bikes team
Muži [ ] Wójcik Piotr POL 1996 E30 Bike Team

startovní listina 20 km koloběžky

start ~ 12:04:17 , 2004 a starší , přihlášeno: 6 účastníků ( 5 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [275] Bárta Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984
Muži [123] Boža Václav CZE 1996 BoKolobka tým Ostrava
Ženy [166] Bůžková Jana CZE 1982 Bokolobka tým Ostrava
Muži [124] Drlíček Vítězslav CZE 1976 BoKolobka tým Ostrava
Muži [290] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Muži [125] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing