mtb

výsledky

LESÁK CUP 2019

24.08.2019 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km) celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně II (2km) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 20, muži : 12, ženy: 8, kluci: 12, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 76, muži : 71, ženy: 5, Junioři: 3, Muži: 16, Masters I: 20, Masters II: 21, Veteráni: 11, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 56, muži : 43, ženy: 13, Kadeti: 11, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 10, Veteráni: 6, Kadetky: 6, Juniorky: 3, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, Muži: 5, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Odrážedla

start ~ 10:01:15

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [253] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 00:54.8
2 2 / kluci [174] Kamil Kocián 2015 CZE Náchod 00:57.0 00:02.2
3 3 / kluci [178] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:57.2 00:02.4
4 1 / holky [257] Laura krusz 2016 CZE 00:59.1 00:04.3
5 4 / kluci [162] Matyáš Hruška 2015 CZE Hradec Králové 01:02.4 00:07.6
6 2 / holky [254] Stella Sládková 2016 CZE Kolopravna Svídnice 01:09.2 00:14.4
7 3 / holky [175] Royálie Jaklová 2015 CZE Náchod 01:11.7 00:16.9
8 5 / kluci [179] Ondřej Hanuš 2015 CZE ČErvený Kostelec 01:21.1 00:26.3
9 4 / holky [186] Noemi Lecnarová 2016 CZE Pitrs bikes 01:21.9 00:27.1
10 6 / kluci [251] Filip Rosa 2015 CZE Šneci v běhu 02:02.1 01:07.2
11 7 / kluci [266] adam tondr 2015 CZE Mladá Boleslav 03:57.3 03:02.5

výsledková listina Předškoláci

start ~ 10:09:14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [126] Hanna Bartíková 2014 CZE Praha 01:10.0
2 1 / kluci [128] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:15.2 00:05.2
3 2 / kluci [132] Jiří Zámečník 2015 CZE Výživové poradenství ZZ 01:15.3 00:05.3
4 3 / kluci [165] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 01:20.0 00:10.0
5 4 / kluci [172] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 01:25.4 00:15.4
6 5 / kluci [130] Damián Špulák 2014 CZE Červený Kostelec 01:36.1 00:26.1
7 6 / kluci [265] Maxmilián Mach 2014 CZE Červený Kostelec 01:36.5 00:26.5
8 7 / kluci [129] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 01:50.7 00:40.7
9 8 / kluci [131] Damián Urbánek 2015 CZE Červený Kostelec 02:00.4 00:50.4
10 2 / holky [185] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice 02:01.2 00:51.2

výsledková listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:16:51

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Tools.php line 150 Tools->printPre

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/table/body.php line 26 Tools->_print

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/table.php line 8 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/body.php line 78 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/info/vysledky.php line 10 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 583 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 345 Controller->output

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 294 Controller->processPage

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/index.php line 9 Controller->process

mem: 3979088
Array
(
    [id] => 177
    [zmena] => 2019-08-24 15:33:01
    [zmenil] => -1
    [odeslano] => 1
    [smazano] => 0
    [cislo] => 177
    [disc] => b-1
    [chyba] => 
    [id_zavodnik] => 351444
    [id_startovne] => 190306
    [id_team_z] => 754999
    [kategorie] => holky
    [extraSoutez] => 
    [extraKategorie] => 
    [jmeno] => Eleanor
    [prijmeni] => Kociánová
    [pohlavi] => k
    [narozen] => 2013-07-08
    [mesto] => Náchod
    [stat] => CZE
    [uci] => 
    [team_text] => Náchod
    [nazev_teamu] => 
    [sms] => 
    [telefon] => 
    [cas_start] => 10:16:51
    [cas_0] => .000
    [cas_0v] => -37011
    [poradi_0] => 0
    [cas_0_1] => 99:99:99.999
    [poradi_0_1] => 0
    [cas_1] => 10:10:25.418
    [cas_1v] => 23:53:34.42
    [poradi_1] => 0
    [cas_1_2] => 99:99:99.999
    [poradi_1_2] => 0
    [cas_2] => 
    [cas_2v] => 99:99:99.999
    [poradi_2] => 0
    [cas_2_3] => 99:99:99.999
    [poradi_2_3] => 0
    [cas_3] => 
    [cas_3v] => 99:99:99.999
    [poradi_3] => 0
    [cas_3_4] => 99:99:99.999
    [poradi_3_4] => 0
)
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [134] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 03:20.0
2 2 / holky [136] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 03:24.8 00:04.8
3 1 / kluci [133] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs bikes team 03:43.6 00:23.6
4 2 / kluci [137] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 04:01.3 00:41.3
5 3 / kluci [138] Sebastian Mrázek 2012 CZE M.A.S. 04:18.0 00:58.0
6 4 / kluci [267] sebastian mach 2012 CZE tým větrník 04:25.7 01:05.7
7 5 / kluci [139] Matěj Prokop 2012 CZE Havlovice 04:27.8 01:07.8
8 6 / kluci [184] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team 05:02.7 01:42.7
9 7 / kluci [176] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 05:38.3 02:18.3
10 8 / kluci [135] Bedřich Kolaja 2013 CZE slavia Liberec orienteering 05:59.9 02:39.9
11 3 / holky [164] Veronika Lázníčková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 06:41.0 03:21.0
12 4 / holky [140] Darina Urbánková 2013 CZE Červený Kostelec 09:15.1 05:55.1
13 (-1) 5 / holky [177] Eleanor Kociánová 2013 CZE Náchod 23:53:34.4

výsledková listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:30:21

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [150] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 05:18.6 02:31.3
2 2 / kluci [145] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 05:32.6 00:13.9 02:42.7
3 3 / kluci [152] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 05:40.9 00:22.3 02:53.0
4 4 / kluci [144] Milan Jakubec 2010 CZE Pitrs bikes 05:52.1 00:33.4 02:49.4
5 5 / kluci [143] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 06:13.5 00:54.9 03:00.7
6 6 / kluci [149] Adrian Suchánek 2010 CZE Redneck 06:30.1 01:11.5 03:08.4
7 7 / kluci [181] Šimon Jirásek 2011 CZE S sport Hronov 07:52.4 02:33.7 03:36.9
8 8 / kluci [169] Lukáš Bernard 2011 CZE S-Sport Hronov 08:37.6 03:19.0 04:20.9

výsledková listina Minižákyně II (2km)

start ~ 10:31:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Ženy [151] Laura Svobodova 2010 CZE ADASTRA CYCLING TEAM 05:13.3 02:31.6
2 2 / Ženy [141] Vanesa Bohánská 2010 CZE AMULET ROHOZEC TEAM 05:21.6 00:08.2 02:31.4
3 3 / Ženy [142] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 05:37.2 00:23.8 02:43.3
4 4 / Ženy [146] Maja Kuncikova 2010 CZE TJ Spartak Vrchlabí 06:45.0 01:31.6 03:28.0
5 5 / Ženy [148] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 09:50.2 04:36.9 04:18.5
6 6 / Ženy [182] Barbora Hudečková 2010 CZE Náchod 10:36.0 05:22.6 05:03.0
6 6 / Ženy [259] Iva Kopřivová 2010 CZE Bohdašín 10:36.0 05:22.6 05:08.5
8 8 / Ženy [147] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 21:53.1 16:39.7 06:43.7

výsledková listina Žáci II (5km)

start ~ 10:49:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [158] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 17:08.5
2 1 / holky [159] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 21:00.2 03:51.7
3 2 / holky [161] Adéla Šulcová 2006 CZE S-Sport Hronov 21:52.4 04:43.9
4 2 / kluci [157] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 22:05.0 04:56.5
5 3 / holky [154] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 24:19.7 07:11.2
6 3 / kluci [287] Marek Dvořák 2005 CZE Carla.kupkolo.cz 02:53:22.1 02:36:13.6
DNS / kluci [160] Tomáš Šťovíček 2006 CZE Tanja

výsledková listina Žáci I (5km)

start ~ 10:51:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [37] Patrik frencl 2008 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 16:43.7
2 2 / kluci [40] Tomáš Janovský 2008 CZE AEROTEC SPORT TEAM 16:57.2 00:13.5
3 3 / kluci [52] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 18:28.7 01:45.0
4 1 / holky [45] Ella Kuncikova 2007 CZE Bike klub Spindl 18:57.2 02:13.5
5 2 / holky [41] Ema Jirásková 2009 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 19:42.8 02:59.0
6 4 / kluci [48] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 19:52.6 03:08.9
7 5 / kluci [42] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 20:05.8 03:22.1
8 3 / holky [56] Sofie Piechová 2007 CZE Apache Loko Trutnov 20:48.0 04:04.2
9 6 / kluci [50] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 21:08.9 04:25.1
10 4 / holky [51] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 21:14.6 04:30.8
11 5 / holky [43] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 21:22.5 04:38.8
12 7 / kluci [38] Patrik Ilšner 2007 CZE Prestige cycling team 21:51.4 05:07.7
13 8 / kluci [53] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes team 21:58.4 05:14.7
14 9 / kluci [44] Dawid Krusz 2009 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 23:23.0 06:39.3
15 10 / kluci [46] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 23:53.6 07:09.8
16 11 / kluci [57] Matěj Lukáš 2007 CZE Náchod Kramolna 24:52.7 08:09.0
17 6 / holky [39] Ella Jakubcová 2009 CZE Pitrs bikes 28:13.7 11:29.9
18 7 / holky [49] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 28:34.8 11:51.1
19 12 / kluci [47] Alex Mrázek 2008 CZE M.A.S. 31:36.8 14:53.1
20 8 / holky [59] Noemi Anna Machová 2009 CZE červený kostelec 38:44.3 22:00.6

výsledková listina 40 km

start ~ 11:59:14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:25.2 51:55.7
2 1 / Muži [95] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:54:13.5 06:48.2 55:21.6
3 2 / Masters I [8] Lukáš Čáp 1984 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:54:51.3 07:26.1 55:57.4
4 3 / Masters I [10] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:55:12.4 07:47.2 55:20.5
5 4 / Masters I [73] Tomáš Sládek 1988 CZE Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje 01:55:37.4 08:12.2 55:33.5
6 2 / Muži [85] Zdeněk Morávek 1996 CZE SUPERIOR RIDERS 01:57:49.2 10:24.0 57:24.5
7 1 / Masters II [2] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:58:33.3 11:08.0 55:36.1
8 3 / Muži [77] David Dvořák 1993 CZE Skibikecentrum team.cz 01:58:57.1 11:31.9 56:34.0
9 4 / Muži [63] Lukáš Chmelař 1991 CZE www.chaloupkydestne.cz 02:00:40.9 13:15.7 59:43.3
10 2 / Masters II [72] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 Sport 02:02:17.0 14:51.8 59:52.6
11 3 / Masters II [62] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:04:40.1 17:14.9 01:00:30.7
12 5 / Muži [30] Štěpán Štolfa 1998 CZE Pitrs bikes 02:06:46.3 19:21.1 01:00:27.9
13 5 / Masters I [3] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:07:03.9 19:38.7 01:00:27.7
14 6 / Masters I [4] Josef Bako 1985 CZE www.kupkolo.cz 02:07:32.0 20:06.7 01:01:21.8
15 6 / Muži [55] Tomáš Fabián 1996 CZE Cykloteam Kolárna 02:08:19.6 20:54.4 01:00:59.6
16 7 / Masters I [87] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK Cycling Team 02:10:26.5 23:01.3 01:04:17.4
17 1 / Junioři [19] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:11:27.2 24:02.0 01:00:29.4
18 4 / Masters II [32] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:12:28.7 25:03.5 01:04:14.5
19 5 / Masters II [61] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 02:12:57.6 25:32.3 01:04:37.8
20 7 / Muži [90] Zbyněk Richter 1991 CZE Ghost Team 02:13:44.1 26:18.8 01:04:20.3
21 8 / Masters I [86] Tomáš Kordík 1986 CZE Praha Kamýk 02:14:46.7 27:21.4 01:06:33.2
22 2 / Junioři [29] Martin Štěpán 2001 CZE Česká Metuje 02:15:05.9 27:40.6 01:04:16.0
23 6 / Masters II [28] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Atelier Náchod 02:15:24.2 27:59.0 01:04:50.0
24 8 / Muži [20] Michal Kubišta 1990 CZE Šmídl cycling team 02:15:41.4 28:16.1 01:06:57.5
25 9 / Masters I [33] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 02:17:44.8 30:19.6 01:05:57.0
26 7 / Masters II [66] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:18:21.8 30:56.5 01:06:44.3
27 10 / Masters I [5] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 02:18:31.0 31:05.8 01:07:16.7
28 1 / Veteráni [74] Jiří Krejsar 1962 CZE INS Atelier Náchod 02:18:36.0 31:10.7 01:06:28.7
29 9 / Muži [31] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:19:43.0 32:17.7 01:05:03.4
30 8 / Masters II [68] Michal Futó 1974 CZE KSM Hrádek 02:19:59.9 32:34.7 01:07:12.1
31 1 / Ženy [70] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:20:16.5 32:51.2 01:06:41.9
32 10 / Muži [84] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:22:06.0 34:40.8 01:08:03.1
33 11 / Muži [67] Ondřej Slavíček 1991 CZE SCP Pardubice 02:22:31.5 35:06.2 01:20:27.5
34 9 / Masters II [25] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO-VELOCENTRUM 02:22:33.6 35:08.3 01:08:14.9
35 2 / Ženy [15] Kateřina Jůzová 1991 CZE STRATOS AUTO - VELOCENTRUM 02:23:18.9 35:53.6 01:09:13.3
36 10 / Masters II [13] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:24:25.3 37:00.1 01:11:08.4
37 11 / Masters II [78] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 02:24:44.5 37:19.2 01:07:51.7
38 12 / Masters II [60] Petr John 1974 CZE S-sport Hronov 02:24:48.1 37:22.8 01:09:39.3
39 2 / Veteráni [14] Marek Houdek 1967 CZE Six Monkeys 02:25:54.2 38:29.0 01:11:35.1
40 12 / Muži [64] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:26:51.4 39:26.1 01:08:05.4
41 11 / Masters I [27] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:27:26.9 40:01.6 01:09:37.9
42 3 / Ženy [91] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 02:27:42.1 40:16.9 01:09:00.4
43 13 / Muži [24] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 02:27:59.7 40:34.4 01:12:16.1
44 12 / Masters I [83] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 02:31:53.5 44:28.3 01:09:19.7
45 13 / Masters II [79] Vít Mráz 1974 CZE INS Atelier Náchod - veterans 02:32:38.2 45:13.0 01:13:35.5
46 3 / Veteráni [12] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint team 02:33:36.2 46:11.0 01:13:32.2
47 4 / Veteráni [69] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:33:57.8 46:32.5 01:13:19.3
48 13 / Masters I [71] Martin Petr 1984 CZE Sršni Velké Poříčí 02:34:12.4 46:47.1 01:13:45.8
49 14 / Masters II [96] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:34:43.4 47:18.1 01:14:26.8
50 15 / Masters II [89] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 02:34:50.0 47:24.7 01:13:59.2
51 5 / Veteráni [65] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KHK 02:35:32.2 48:07.0 01:14:30.5
52 16 / Masters II [34] Ondřej Zámečník 1979 CZE Výživové poradenství ZZ 02:35:58.6 48:33.4 01:16:16.7
53 6 / Veteráni [22] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:37:47.4 50:22.2 01:15:30.7
54 14 / Masters I [35] Zdeněk Zima 1985 CZE HC Sršni Velké Poříčí 02:41:03.5 53:38.2 01:14:35.6
55 17 / Masters II [92] ivo kocanda 1970 CZE IKstav 02:43:03.4 55:38.1 01:17:35.7
56 14 / Muži [16] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:43:14.8 55:49.5 01:18:57.7
57 15 / Masters I [75] Petr Šulc 1988 CZE eleven 02:43:26.3 56:01.1 01:20:11.5
58 16 / Masters I [58] Milan Jakubec 1981 CZE Pítrs bikes 02:46:13.2 58:48.0 01:13:31.0
59 7 / Veteráni [9] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:47:13.1 59:47.9 01:18:45.5
60 18 / Masters II [26] Martin Peca 1973 CZE Kola Šír Bělohrad 02:54:06.2 01:06:40.9 01:22:52.5
61 4 / Ženy [7] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 02:54:26.5 01:07:01.2 01:23:22.9
62 19 / Masters II [36] Pavel Žibřid 1973 CZE INS Atelier Náchod 02:56:24.4 01:08:59.2 01:22:12.4
63 17 / Masters I [11] Jan Fulka 1988 CZE Pitrs bikes 02:56:58.6 01:09:33.4 01:24:39.5
64 20 / Masters II [88] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 03:02:16.6 01:14:51.4 01:24:12.9
65 3 / Junioři [82] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 03:03:08.6 01:15:43.3 01:24:17.7
66 18 / Masters I [17] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro Český Ráj 03:08:29.5 01:21:04.2 01:30:06.4
67 21 / Masters II [76] Vilém Dušek 1975 CZE TJ Jiskra Jaroměř 03:08:46.3 01:21:21.1 01:27:26.1
68 5 / Ženy [80] Natália Blanárová 1990 SVK Sokol Nové Město nad Metují 03:12:54.0 01:25:28.8 01:34:56.3
69 19 / Masters I [93] Ales Vojtech 1982 CZE Cerveny Kostelec 03:15:26.5 01:28:01.2 01:32:45.8
70 8 / Veteráni [94] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 03:17:08.9 01:29:43.6 01:30:45.1
DNF / Veteráni [6] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 01:05:38.2
DNF / Muži [21] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 01:05:49.7
DNF / Veteráni [81] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 01:11:53.3
DNF / Muži [18] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:19:45.5
DNF / Masters I [23] Jan Mareček 1981 CZE STRATOS AUTO-VELOCENTRUM 01:20:21.0
DNF / Veteráni [54] Milan Kroupa 1967 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM

výsledková listina 20 km

start ~ 12:04:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Kadeti [269] Ondřej Horák 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 58:19.0
2 2 / Kadeti [252] František Hojka 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 59:26.1 01:07.0
3 1 / Masters I [101] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:02:02.9 03:43.9
4 2 / Masters I [258] Piotrek Krusz 1985 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 01:02:11.3 03:52.3
5 3 / Masters I [111] Tomáš Kynský 1989 CZE Lánov 01:02:24.6 04:05.6
6 3 / Kadeti [115] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:02:32.6 04:13.6
7 4 / Masters I [285] Michal Nehyba 1980 CZE AGRO CS a.s. 01:03:50.4 05:31.4
8 1 / Muži [168] Pavel Melichar 1997 CZE MSK Motor Sport 01:05:14.2 06:55.2
9 2 / Muži [273] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:05:30.3 07:11.3
10 3 / Muži [120] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:06:06.2 07:47.2
11 4 / Kadeti [279] Michal Petr 2004 CZE INS Atelier Náchod 01:06:09.5 07:50.5
12 1 / Masters II [103] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 01:06:54.1 08:35.1
13 5 / Masters I [278] Jan Marák 1980 CZE INS Atelier Náchod 01:07:06.6 08:47.6
14 5 / Kadeti [183] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:07:55.8 09:36.8
15 4 / Muži [270] Lukáš Václavík 1994 CZE LAWI Stars 01:08:18.3 09:59.3
16 1 / Kadetky [289] Štěpánka Hojková 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:09:18.7 10:59.7
17 5 / Muži [255] Lukáš Bárta 1992 CZE MTB Trilogy 01:10:17.9 11:58.9
18 2 / Masters II [122] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 01:10:27.5 12:08.5
19 6 / Masters I [271] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Factory 01:12:17.8 13:58.8
20 6 / Kadeti [113] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:12:19.8 14:00.8
21 3 / Masters II [277] David Beneš 1977 CZE Horní Branná 01:12:29.9 14:10.9
22 1 / Veteráni [288] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:12:51.1 14:32.1
23 2 / Veteráni [282] Radek Čipera 1964 CZE SK RADVANICE 01:13:17.8 14:58.8
24 1 / Ženy [284] Monika Tučková 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:13:29.2 15:10.2
25 4 / Masters II [109] Václav Jehlík 1974 CZE Hostinné 01:14:23.4 16:04.4
26 7 / Kadeti [114] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:15:51.8 17:32.8
27 7 / Masters I [173] Robert Cinke 1984 CZE Horni Rybniky 190 01:16:20.2 18:01.2
28 8 / Kadeti [107] Martin Ilšner 2004 CZE Prestige cycling team 01:16:39.5 18:20.5
29 5 / Masters II [180] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 01:19:01.6 20:42.6
30 8 / Masters I [292] Daniel Jeništa 1986 CZE Velké Poříčí 01:19:50.7 21:31.7
31 6 / Masters II [286] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 01:20:09.6 21:50.6
32 7 / Masters II [280] Michal Renský 1979 CZE Run4run 01:22:00.1 23:41.1
33 3 / Veteráni [121] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:22:18.7 23:59.7
34 1 / Juniorky [105] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint team 01:23:02.0 24:42.9
35 2 / Ženy [118] Kateřina Teuberová 1990 CZE Náchod 01:24:07.5 25:48.4
36 9 / Kadeti [116] Jan Poche 2004 CZE GHOST team 01:25:05.3 26:46.3
37 3 / Ženy [100] Petra Piechová 1976 CZE Loko Trutnov 01:26:24.5 28:05.5
38 2 / Juniorky [106] Maryana Goliney 2002 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:27:56.3 29:37.3
39 8 / Masters II [291] Miloš klingr 1976 CZE Vrchlabí 01:28:09.7 29:50.7
40 2 / Kadetky [256] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 01:28:15.5 29:56.5
41 4 / Veteráni [167] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 01:28:25.5 30:06.5
42 3 / Juniorky [268] Tereza Futo 2002 CZE Sportteam Hrádek 01:28:30.6 30:11.6
43 3 / Kadetky [171] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE CK Jihočeské naděje 01:30:14.4 31:55.4
44 4 / Ženy [110] Mišutka Kaněrová 1989 CZE Mafa racing team 01:33:22.9 35:03.9
45 5 / Veteráni [283] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 01:34:42.7 36:23.7
46 4 / Kadetky [112] Denisa Kyselová 2003 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:36:40.3 38:21.3
47 5 / Kadetky [276] Lucie Hainzelová 2005 CZE Pitrs bikes team 01:36:53.8 38:34.8
48 9 / Masters II [281] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 01:38:04.2 39:45.2
49 6 / Kadetky [170] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes team 01:41:36.1 43:17.1
50 9 / Masters I [102] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 01:46:22.9 48:03.9
51 10 / Masters II [108] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:54:53.7 56:34.7
52 10 / Kadeti [272] Vojtěch fajgl 2004 CZE 02:01:45.8 01:03:26.8
53 10 / Masters I [274] Jan Fajgl 1983 CZE Bukovina 02:03:56.1 01:05:37.1
DNF / Kadeti [117] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí
DNF / Veteráni [104] Luboš Dvořák 1969 CZE Herálec 59201
DNF / Muži [119] Tomáš Tichý 1995 CZE Alltraining.cz

výsledková listina 20 km koloběžky

start ~ 12:04:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [125] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 01:22:45.9
2 2 / Muži [275] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 01:27:49.1 05:03.1
3 3 / Muži [290] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:29:12.0 06:26.0
4 4 / Muži [124] Vítězslav Drlíček 1976 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:34:22.3 11:36.3
5 5 / Muži [123] Václav Boža 1996 CZE BoKolobka tým Ostrava 02:12:24.1 49:38.1
6 1 / Ženy [166] Jana Bůžková 1982 CZE Bokolobka tým Ostrava 02:38:27.3 01:15:41.3