LESÁK CUP 2019

24.08.2019 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf]
Minižákyně II (2km) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 20, muži : 12, ženy: 8, kluci: 12, holky: 8 [html] [pdf]
40 km celkem: 76, muži : 71, ženy: 5, Junioři: 3, Muži: 16, Masters I: 20, Masters II: 21, Veteráni: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
20 km celkem: 56, muži : 43, ženy: 13, Kadeti: 11, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 10, Veteráni: 6, Kadetky: 6, Juniorky: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, Muži: 5, Ženy: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 20 km

start ~ 12:04:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Kadeti [269] Ondřej Horák 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 58:19.01
2 2 / Kadeti [252] František Hojka 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 59:26.1 01:07.09
3 1 / Masters I [101] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:02:02.94 03:43.93
4 2 / Masters I [258] Piotrek Krusz 1985 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 01:02:11.35 03:52.34
5 3 / Masters I [111] Tomáš Kynský 1989 CZE Lánov 01:02:24.69 04:05.68
6 3 / Kadeti [115] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:02:32.62 04:13.61
7 4 / Masters I [285] Michal Nehyba 1980 CZE AGRO CS a.s. 01:03:50.49 05:31.48
8 1 / Muži [168] Pavel Melichar 1997 CZE MSK Motor Sport 01:05:14.25 06:55.24
9 2 / Muži [273] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:05:30.34 07:11.33
10 3 / Muži [120] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:06:06.26 07:47.25
11 4 / Kadeti [279] Michal Petr 2004 CZE INS Atelier Náchod 01:06:09.59 07:50.58
12 1 / Masters II [103] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 01:06:54.12 08:35.11
13 5 / Masters I [278] Jan Marák 1980 CZE INS Atelier Náchod 01:07:06.66 08:47.65
14 5 / Kadeti [183] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:07:55.89 09:36.88
15 4 / Muži [270] Lukáš Václavík 1994 CZE LAWI Stars 01:08:18.35 09:59.34
16 1 / Kadetky [289] Štěpánka Hojková 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:09:18.73 10:59.72
17 5 / Muži [255] Lukáš Bárta 1992 CZE MTB Trilogy 01:10:17.93 11:58.92
18 2 / Masters II [122] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 01:10:27.54 12:08.53
19 6 / Masters I [271] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Factory 01:12:17.84 13:58.83
20 6 / Kadeti [113] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:12:19.81 14:00.8
21 3 / Masters II [277] David Beneš 1977 CZE Horní Branná 01:12:29.92 14:10.91
22 1 / Veteráni [288] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:12:51.19 14:32.18
23 2 / Veteráni [282] Radek Čipera 1964 CZE SK RADVANICE 01:13:17.83 14:58.82
24 1 / Ženy [284] Monika Tučková 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:13:29.25 15:10.24
25 4 / Masters II [109] Václav Jehlík 1974 CZE Hostinné 01:14:23.44 16:04.43
26 7 / Kadeti [114] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:15:51.85 17:32.84
27 7 / Masters I [173] Robert Cinke 1984 CZE Horni Rybniky 190 01:16:20.21 18:01.2
28 8 / Kadeti [107] Martin Ilšner 2004 CZE Prestige cycling team 01:16:39.58 18:20.57
29 5 / Masters II [180] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 01:19:01.63 20:42.62
30 8 / Masters I [292] Daniel Jeništa 1986 CZE Velké Poříčí 01:19:50.73 21:31.72
31 6 / Masters II [286] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 01:20:09.67 21:50.66
32 7 / Masters II [280] Michal Renský 1979 CZE Run4run 01:22:00.11 23:41.1
33 3 / Veteráni [121] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:22:18.78 23:59.77
34 1 / Juniorky [105] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint team 01:23:02.0 24:42.99
35 2 / Ženy [118] Kateřina Teuberová 1990 CZE Náchod 01:24:07.5 25:48.49
36 9 / Kadeti [116] Jan Poche 2004 CZE GHOST team 01:25:05.32 26:46.31
37 3 / Ženy [100] Petra Piechová 1976 CZE Loko Trutnov 01:26:24.57 28:05.56
38 2 / Juniorky [106] Maryana Goliney 2002 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:27:56.38 29:37.37
39 8 / Masters II [291] Miloš klingr 1976 CZE Vrchlabí 01:28:09.78 29:50.77
40 2 / Kadetky [256] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 01:28:15.57 29:56.56
41 4 / Veteráni [167] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 01:28:25.57 30:06.56
42 3 / Juniorky [268] Tereza Futo 2002 CZE Sportteam Hrádek 01:28:30.67 30:11.66
43 3 / Kadetky [171] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE CK Jihočeské naděje 01:30:14.45 31:55.44
44 4 / Ženy [110] Mišutka Kaněrová 1989 CZE Mafa racing team 01:33:22.96 35:03.95
45 5 / Veteráni [283] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 01:34:42.77 36:23.76
46 4 / Kadetky [112] Denisa Kyselová 2003 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:36:40.39 38:21.38
47 5 / Kadetky [276] Lucie Hainzelová 2005 CZE Pitrs bikes team 01:36:53.81 38:34.8
48 9 / Masters II [281] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 01:38:04.29 39:45.28
49 6 / Kadetky [170] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes team 01:41:36.16 43:17.15
50 9 / Masters I [102] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 01:46:22.95 48:03.94
51 10 / Masters II [108] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:54:53.79 56:34.78
52 10 / Kadeti [272] Vojtěch fajgl 2004 CZE 02:01:45.87 01:03:26.86
53 10 / Masters I [274] Jan Fajgl 1983 CZE Bukovina 02:03:56.17 01:05:37.16
DNF / Kadeti [117] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí
DNF / Veteráni [104] Luboš Dvořák 1969 CZE Herálec 59201
DNF / Muži [119] Tomáš Tichý 1995 CZE Alltraining.cz