LESÁK CUP 2019

24.08.2019 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf]
Minižákyně II (2km) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 20, muži : 12, ženy: 8, kluci: 12, holky: 8 [html] [pdf]
40 km celkem: 76, muži : 71, ženy: 5, Junioři: 3, Muži: 16, Masters I: 20, Masters II: 21, Veteráni: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
20 km celkem: 56, muži : 43, ženy: 13, Kadeti: 11, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 10, Veteráni: 6, Kadetky: 6, Juniorky: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, Muži: 5, Ženy: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 40 km

start ~ 11:59:14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Veteráni [74] Jiří Krejsar 1962 CZE INS Atelier Náchod 02:18:36.04 01:06:28.71
2 2 / Veteráni [14] Marek Houdek 1967 CZE Six Monkeys 02:25:54.25 07:18.21 01:11:35.17
3 3 / Veteráni [12] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint team 02:33:36.26 15:00.22 01:13:32.21
4 4 / Veteráni [69] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:33:57.83 15:21.79 01:13:19.32
5 5 / Veteráni [65] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KHK 02:35:32.29 16:56.25 01:14:30.53
6 6 / Veteráni [22] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:37:47.49 19:11.45 01:15:30.78
7 7 / Veteráni [9] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:47:13.17 28:37.13 01:18:45.52
8 8 / Veteráni [94] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 03:17:08.94 58:32.9 01:30:45.18
DNF / Veteráni [6] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 01:05:38.23
DNF / Veteráni [81] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 01:11:53.3
DNF / Veteráni [54] Milan Kroupa 1967 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM