mtb

výsledky

LESÁK CUP 2022

27.08.2022 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

20 km celkem: 54 , muži : 44, ženy: 10, Kadeti: 8, Muži: 5, Masters I: 8, Masters II: 19, Veteráni: 2, Veteráni II: 2, Kadetky: 4, Juniorky: 1, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
premie a kriterium pdf 38308B27.08.2022 16:21:34

výsledková listina 20 km

start ~ 12:34:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 139 ] Ondřej Horák 2005 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 57:25.3
2 1 / Kadeti [ 159 ] Filip Saidl 2006 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 57:51.0 00:25.7
3 2 / Muži [ 128 ] Adam Telecký 2005 CZE Jaroslav Kulhavý cycling team 01:02:36.2 05:10.9
4 1 / Masters II [ 141 ] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 01:03:30.4 06:05.1
5 2 / Masters II [ 140 ] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:04:45.9 07:20.6
6 2 / Kadeti [ 101 ] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling team 01:05:19.4 07:54.1
7 1 / Masters I [ 143 ] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně 01:06:19.8 08:54.5
8 3 / Muži [ 124 ] Lukáš Václavík 1994 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:07:52.8 10:27.5
9 4 / Muži [ 126 ] Ondřej Hujer 1997 CZE Projekt Cycling for life 01:08:32.9 11:07.6
10 3 / Masters II [ 125 ] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:08:33.7 11:08.4
11 3 / Kadeti [ 102 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 01:10:56.6 13:31.3
12 1 / Veteráni [ 142 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:11:23.2 13:57.9
13 2 / Masters I [ 133 ] Lukáš Bárta 1992 CZE Kendžora zježora 01:12:46.3 15:21.0
14 4 / Masters II [ 152 ] Lukáš Kubeček 1980 CZE 01:12:53.3 15:28.0
15 5 / Masters II [ 117 ] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 01:13:00.7 15:35.4
16 5 / Muži [ 120 ] Jiří Hyan 2002 CZE MONDRAKER Racing team 01:13:35.0 16:09.7
17 1 / Ženy [ 130 ] Jana Adámková 1996 CZE Za maminku a tatínka 01:14:42.8 17:17.5
18 4 / Kadeti [ 151 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 01:16:47.2 19:21.9
19 5 / Kadeti [ 148 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pítrsbikes 01:16:48.2 19:22.9
20 3 / Masters I [ 146 ] Robert Cinke 1984 CZE .. 01:17:56.5 20:31.2
21 4 / Masters I [ 155 ] Lukáš Novák 1984 CZE Týniště Nad Orlicí 01:18:23.0 20:57.7
22 6 / Masters II [ 160 ] Rafał Wołczyński 1975 POL Jelenia Gòra 01:18:24.1 20:58.8
23 5 / Masters I [ 147 ] Jakub Michl 1990 CZE No Excuse 01:19:12.6 21:47.3
24 1 / Veteráni II [ 118 ] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.kupkolo.cz 01:20:26.3 23:01.0
25 7 / Masters II [ 114 ] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 01:20:35.8 23:10.5
26 1 / Kadetky [ 104 ] Nicol Bezstarosti 2006 CZE Bakako Nová Paka 01:20:48.0 23:22.7
27 2 / Kadetky [ 115 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 01:22:16.0 24:50.7
28 6 / Kadeti [ 136 ] Miloš Klingr 2006 CZE Vrchlabí 01:24:39.5 27:14.2
29 8 / Masters II [ 110 ] Vaclav Jehlik 1974 CZE KAH sport 01:25:13.2 27:47.9
30 9 / Masters II [ 123 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:26:07.2 28:41.9
31 2 / Veteráni II [ 127 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 01:26:33.2 29:07.9
32 10 / Masters II [ 129 ] Vladimir Kolisko 1980 CZE BK Náchod 01:26:57.3 29:32.0
33 2 / Ženy [ 149 ] Lenka Šretrová 1980 CZE Pítrsbikes 01:27:17.3 29:52.0
34 11 / Masters II [ 121 ] Jaroslav Meier 1977 CZE Tornádo Horní 01:28:01.3 30:36.0
35 2 / Veteráni [ 131 ] Ladislav Prouza 1972 CZE BikeStars Vrchlabí 01:28:50.1 31:24.8
36 3 / Ženy [ 138 ] Petra Piechová 1976 CZE Levit Loko Trutnov 01:29:08.0 31:42.7
37 3 / Kadetky [ 111 ] Štěpánka KohlovÁ 2007 CZE S-Sport Hronov 01:29:23.8 31:58.5
38 4 / Ženy [ 107 ] Zuzana Horáčková 1982 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 01:29:37.5 32:12.2
39 4 / Kadetky [ 153 ] Sofie Piechová 2007 CZE Levit Loko Trutnov 01:30:58.9 33:33.6
40 7 / Kadeti [ 134 ] Marek Hofman 2007 CZE Spartak Trutnov triatlon 01:32:14.6 34:49.3
41 1 / Juniorky [ 150 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pítrs bikes team 01:34:14.3 36:49.0
42 12 / Masters II [ 154 ] Ales Vojtech 1982 CZE Cerveny Kostelec 01:34:35.0 37:09.7
43 13 / Masters II [ 135 ] Miloš Klingr 1976 CZE Vrchlabí 01:34:55.2 37:29.9
44 14 / Masters II [ 144 ] Pavel Otáhal 1976 CZE Praha 01:35:50.1 38:24.8
45 15 / Masters II [ 137 ] Jiří Beran 1977 CZE SKI Police nad Metují 01:36:22.9 38:57.6
46 16 / Masters II [ 113 ] Josef Slavík 1976 CZE NKT Kablo 01:37:34.7 40:09.4
47 17 / Masters II [ 105 ] Luděk Bíža 1975 CZE Kutná hora 01:38:41.0 41:15.7
48 6 / Masters I [ 156 ] Tomáš Bartoš 1983 CZE Trutnov 01:47:31.1 50:05.8
49 18 / Masters II [ 109 ] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:47:44.3 50:19.0
50 7 / Masters I [ 145 ] David Zeman 1990 CZE Pardubice 01:47:56.5 50:31.2
51 8 / Masters I [ 157 ] Vladimír Beran 1988 CZE Trutnov 01:53:10.2 55:44.9
52 19 / Masters II [ 122 ] Martin Meier 1981 CZE Police Nad Metují 01:59:34.8 01:02:09.5
53 5 / Ženy [ 132 ] Nikola Redererová 1987 CZE Hradec Králové 02:12:22.1 01:14:56.8
DNF / Kadeti [ 103 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov