mtb

výsledky

LESÁK CUP 2022

27.08.2022 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

40 km celkem: 63 , muži : 59, ženy: 4, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 23, Masters II: 13, Veteráni: 10, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
premie a kriterium pdf 38308B27.08.2022 16:21:34

výsledková listina 40 km

start ~ 12:29:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [ 2 ] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 01:50:26.0 54:19.2 (2) mezičasy
2 1 / Muži [ 52 ] Sebastian Vlček 1994 CZE MONDRAKER Racing team 01:52:22.7 01:56.7 54:51.5 (3) mezičasy
3 1 / Masters II [ 3 ] Ondřej Zelený 1982 CZE Decathlon czech cycling team 01:53:51.5 03:25.5 56:03.3 (5) mezičasy
4 2 / Muži [ 1 ] Štěpán Štolfa 1998 CZE HSK Cycling Team 01:53:51.9 03:25.9 55:53.8 (4) mezičasy
5 3 / Muži [ 7 ] Petr Adámek 1993 CZE Levit LOKO Trutnov 01:58:05.2 07:39.2 57:11.5 (6) mezičasy
6 4 / Muži [ 26 ] Jakub Šimek 2001 CZE Kross BikeRannch TEAM 01:58:47.7 08:21.7 57:12.6 (7) mezičasy
7 2 / Masters I [ 4 ] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK cycling team 02:00:46.8 10:20.8 58:14.9 (8) mezičasy
8 5 / Muži [ 24 ] Adam Styblík 2002 CZE Rohozec Amulet Team 02:01:08.9 10:42.9 59:18.3 (11) mezičasy
9 3 / Masters I [ 35 ] Pája Jirásek 1992 CZE Pítrs bikes team 02:02:33.6 12:07.6 58:42.8 (9) mezičasy
10 2 / Masters II [ 5 ] Roman Šťastný 1979 CZE EndorphinRepublic 02:03:08.7 12:42.7 58:49.4 (10) mezičasy
11 3 / Masters II [ 67 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 02:03:18.6 12:52.6 59:35.6 (12) mezičasy
12 4 / Masters II [ 31 ] Tomáš Kučera 1977 CZE MONDRAKER Racing team 02:04:50.2 14:24.2 01:01:18.8 (17) mezičasy
13 1 / Junioři [ 45 ] Tomáš Janoušek 2005 CZE Cyklobendl 02:05:02.4 14:36.4 01:01:03.4 (14) mezičasy
14 4 / Masters I [ 43 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 02:05:32.3 15:06.3 01:00:44.5 (13) mezičasy
15 5 / Masters I [ 8 ] Bako Josef 1985 CZE Kupkolo.cz 02:06:25.5 15:59.5 01:01:14.2 (16) mezičasy
16 5 / Masters II [ 10 ] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:06:43.0 16:17.0 01:01:41.0 (19) mezičasy
17 6 / Masters II [ 6 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 02:07:17.5 16:51.5 01:02:15.2 (23) mezičasy
18 6 / Masters I [ 9 ] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs Bikes Team 02:07:43.1 17:17.1 01:01:40.8 (18) mezičasy
19 7 / Masters I [ 15 ] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 02:09:21.0 18:55.0 01:01:10.3 (15) mezičasy
20 6 / Muži [ 54 ] Radek Jansa 2000 CZE Pitrs bikes team 02:09:52.6 19:26.6 01:03:25.0 (25) mezičasy
21 8 / Masters I [ 59 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 02:10:19.3 19:53.3 01:01:55.9 (20) mezičasy
22 9 / Masters I [ 64 ] Piotr Krusz 1985 POL KKW Walbrzych 02:10:38.9 20:12.9 01:04:12.6 (27) mezičasy
23 10 / Masters I [ 66 ] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:12:10.2 21:44.2 01:02:12.6 (22) mezičasy
24 11 / Masters I [ 16 ] Kamil Hodyl 1990 POL Bike Center Atak Sport Świdnica 02:13:08.6 22:42.6 01:02:54.1 (24) mezičasy
25 1 / Veteráni [ 56 ] Kamil Polák 1968 CZE Author Masters 02:13:56.6 23:30.6 01:04:37.2 (28) mezičasy
26 7 / Muži [ 57 ] Tomáš Jansa 2000 CZE Pítrs bikes team 02:14:52.4 24:26.4 01:05:32.7 (29) mezičasy
27 2 / Veteráni [ 28 ] Luboš Toman 1969 CZE CARLA. KUPKOLO.CZ 02:16:24.3 25:58.3 01:06:14.5 (31) mezičasy
28 3 / Veteráni [ 36 ] Marek Strnad 1972 CZE INS BIKE team 02:18:23.5 27:57.5 01:07:38.1 (33) mezičasy
29 2 / Junioři [ 50 ] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 02:18:31.4 28:05.4 01:03:30.5 (26) mezičasy
30 12 / Masters I [ 42 ] David Štolba 1991 CZE Eleven Head CST Cyklolive 02:19:44.9 29:18.9 01:06:11.4 (30) mezičasy
31 13 / Masters I [ 51 ] Matěj Urbanec 1990 CZE DTJ Hrachoviště 02:22:05.8 31:39.8 01:07:26.1 (32) mezičasy
32 4 / Veteráni [ 47 ] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:22:26.4 32:00.4 01:09:28.3 (39) mezičasy
33 14 / Masters I [ 53 ] Marek Jiřička 1983 CZE DTJ Hrachoviště 02:22:59.5 32:33.5 01:09:39.2 (40) mezičasy
34 5 / Veteráni [ 30 ] Karel Bernard 1967 CZE INS BIKE TEAM 02:23:13.8 32:47.8 01:08:08.2 (35) mezičasy
35 15 / Masters I [ 27 ] Lukáš Toman 1991 CZE CARLA. KUPKOLO.CZ 02:24:06.6 33:40.6 01:08:18.3 (36) mezičasy
36 1 / Ženy [ 33 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Eleven Head CST Cyklolive 02:25:26.5 35:00.5 01:09:27.9 (38) mezičasy
37 7 / Masters II [ 13 ] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 02:26:08.9 35:42.9 01:08:20.4 (37) mezičasy
38 3 / Junioři [ 40 ] Jakub Skalický 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 02:29:31.8 39:05.8 01:07:46.4 (34) mezičasy
39 8 / Masters II [ 63 ] Vít Mráz 1974 CZE INS BIKE TEAM 02:32:13.5 41:47.5 01:12:28.8 (42) mezičasy
40 16 / Masters I [ 61 ] Karel Mádr 1989 CZE KOLA-RTYNĚ 02:32:29.4 42:03.4 01:11:53.4 (41) mezičasy
41 9 / Masters II [ 18 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:33:17.3 42:51.3 01:13:12.3 (44) mezičasy
42 17 / Masters I [ 39 ] Ondřej Volhejn 1988 CZE DTJ Hrachoviště 02:34:17.0 43:51.0 01:14:16.8 (45) mezičasy
43 6 / Veteráni [ 14 ] Aleš Flégl 1963 CZE casiaexcaliberracing 02:35:25.0 44:59.0 01:14:56.0 (46) mezičasy
44 18 / Masters I [ 23 ] Luboš Smola 1990 CZE Myškastavby.cz 02:35:37.2 45:11.2 01:12:44.4 (43) mezičasy
45 2 / Ženy [ 46 ] Kateřina Obstová 1999 CZE Decathlon Czech cycling team 02:37:16.7 46:50.7 01:15:42.1 (48) mezičasy
46 4 / Junioři [ 37 ] Radim Kulda 2004 CZE KST Trutnov 02:40:10.8 49:44.8 01:15:36.6 (47) mezičasy
47 8 / Muži [ 58 ] Matyáš Háze 2002 CZE VŠELIBY 02:40:53.0 50:27.0 01:18:58.0 (53) mezičasy
48 19 / Masters I [ 44 ] Jiří Horálek 1986 CZE Hradec Králové 02:41:25.9 50:59.9 01:17:42.9 (50) mezičasy
49 10 / Masters II [ 17 ] Tomáš Hrabáček 1982 CZE RioŽambero 02:43:09.4 52:43.4 01:17:44.9 (51) mezičasy
50 20 / Masters I [ 29 ] Andrzej Sęczek 1983 POL EFT 02:51:17.3 01:00:51.3 01:18:37.4 (52) mezičasy
51 21 / Masters I [ 19 ] Petr Matějka 1989 CZE DTJ Hrachoviště 02:51:55.7 01:01:29.7 01:16:16.8 (49) mezičasy
52 11 / Masters II [ 49 ] Karel Kučera 1975 CZE Hradec Králové 02:53:23.9 01:02:57.9 01:21:15.7 (54) mezičasy
53 3 / Ženy [ 12 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 02:56:17.8 01:05:51.8 01:22:30.2 (55) mezičasy
54 4 / Ženy [ 34 ] Markéta Kubínová 1998 CZE Hronov 03:00:22.2 01:09:56.2 01:24:02.6 (56) mezičasy
55 7 / Veteráni [ 41 ] Roman Kocourek 1972 CZE Krám 03:01:59.6 01:11:33.6 01:25:34.3 (58) mezičasy
56 12 / Masters II [ 11 ] Ladislav Bůna 1979 CZE Police Nad Metují 03:02:34.9 01:12:08.9 01:25:53.3 (59) mezičasy
57 8 / Veteráni [ 55 ] Tomáš Bohuněk 1969 CZE Bike Team KC Jaroměř 03:15:20.9 01:24:54.9 01:24:29.0 (57) mezičasy
58 22 / Masters I [ 62 ] Jan Možíš 1990 CZE SDH Hořičky 03:26:56.5 01:36:30.5 01:37:44.8 (61) mezičasy
DNF / Junioři [ 60 ] Michal Petr 2004 CZE INS BIKE TEAM 53:45.6 (1)
DNF / Masters I [ 65 ] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 01:02:07.4 (21)
DNF / Veteráni [ 32 ] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 01:29:51.0 (60)
DNF / Veteráni [ 38 ] Roman Kulda 1967 CZE Trutnov
DNS / Masters II [ 21 ] Martin Peca 1973 CZE CYKLOKLUB Jičín