MČR v koloběhu 2015 - časovka do vrchu

31.05.2015 Náchod [CZ]

10:00:00
10:00:30 23 Černý Zdeněk CZE Bez pedálů 1963
10:01:00 1027 ŠÍREROVÁ Markéta CZE MTB More than Bikers 1978
10:01:30 560 Medek René CZE Jeseník 1974
10:02:00
10:02:30
10:03:00
10:03:30
10:04:00
10:04:30
10:05:00
10:05:30
10:06:00
10:06:30 206 Kislingerová Bára CZE JAFIDUTO 1984 2004
10:07:00 225 Mirgová Patricie CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 2003
10:07:30 223 Korytářová Ema CZE KOSTKA Racing 2005
10:08:00 219 Cenková Ema CZE KOSTKA Racing 2005
10:08:30 224 Mičkerová Michaela CZE KOSTKA Racing 2004
10:09:00 227 Řehová Hana CZE KOSTKA Racing 2003
10:09:30 215 Andrýsková Renáta CZE KOSTKA Racing 2004
10:10:00
10:10:30 218 Beckert Martin CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 2003
10:11:00 216 Bakeš Daniel CZE KOSTKA Racing 2005
10:11:30 220 Friblík Jakub CZE KOSTKA Racing 2004
10:12:00 228 Sedlář Tomáš CZE KOSTKA Racing 2004
10:12:30 217 Baslar Ondřej CZE KOSTKA Racing 2004
10:13:00 221 Juřík Marek CZE KOSTKA Racing 2004
10:13:30
10:14:00 203 Kulifajová Veronika CZE Lipenští draci 2001
10:14:30 207 Labská Tereza CZE SKK Lipenští draci 2000
10:15:00 209 Bakešová Denisa CZE KOSTKA Racing 2002
10:15:30 208 Onderková Julie CZE SKK Lipenští draci 2002
10:16:00 213 Strouhalová Anna CZE KOSTKA Racing 2001
10:16:30 204 Bednaříková Alena CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 2001
10:17:00 214 Struhárová Natálie CZE KOSTKA Racing 2001
10:17:30 205 Onderková Eliška CZE SKK Lipenští draci 2002
10:18:00 222 Morávková Anet CZE KOSTKA Racing 2001
10:18:30 201 Zbožková Andrea CZE Lipník nad Bečvou 2001
10:19:00 211 Poláková Natálie CZE KOSTKA Racing 2000
10:19:30 210 Mičkerová Karla CZE KOSTKA Racing 2002
10:20:00 212 Poulíková Karolína CZE KOSTKA Racing 2000
10:20:30 202 Šefcová Kateřina CZE Sporchallenge 2000
10:21:00 527 Vrbovský Benjamin CZE KOSTKA Racing 2002
10:21:30 521 Medek Jakub CZE KOSTKA Racing 2002
10:22:00 517 Horčička Tomáš CZE KOSTKA Racing 2002
10:22:30 514 Cenek Jáchym CZE KOSTKA Racing 2002
10:23:00 512 Andrýsek Petr CZE KOSTKA Racing 2001
10:23:30 1012 Raška Lukáš CZE 1KK Lipník n.B. 2001
10:24:00 1013 Bílovský Lukáš CZE SKK Lipenští draci 2001
10:24:30 1011 Suchánek David CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 2000
10:25:00 1025 Řeha Filip CZE KOSTKA Racing 2001
10:25:30 1015 Kváš Jan CZE KOSTKA Racing 2000
10:26:00 1014 Strouhal Jakub CZE KOSTKA Racing 2001
10:26:30
10:27:00 1017 Legátová Petra CZE Lipenští draci 1999
10:27:30 1010 Kadlecová Dagmar CZE PSP KK PLZEŇ 1965
10:28:00 1018 Pluháčková Běla CZE ULTIMA KLAP TEAM 1958
10:28:30 1020 Soukupová Miroslava CZE Ultima K.lap Team 1961
10:29:00 1004 Čermáková Hana CZE KOSTKA RACING 1953
10:29:30 1001 Dvořáková Ivana CZE Lipenští draci 1962
10:30:00 1002 Šefcová Eva CZE SKI Police nad Metují 1964
10:30:30 1009 Pontigo Arestizábal Aurora CZE Bez Pedálů 1969
10:31:00 1003 Onderková Vladislava CZE SKK Lipenští draci 1968
10:31:30 1023 Strouhalová Jana CZE KOSTKA Racing 1974
10:32:00 1005 Waldhauserová Šárka CZE BoKolobka tým Ostrava 1973
10:32:30
10:33:00 523 Poulíková Tereza CZE KOSTKA Racing 1997
10:33:30 1021 Šafářová Anna CZE YEDOO TEAM 1984
10:34:00 1006 Legátová Alena CZE KOBRA 1996
10:34:30 1019 Rainová Gabriela CZE CHRTI Holoubkov 1988
10:35:00 1007 Koblížková Petra CZE YEDOO TEAM 1983
10:35:30 1016 Černá Klára CZE Bez pedálů 1991
10:36:00 1022 Vedralová Iva CZE Ultima K. Lap Team 1986
10:36:30
10:37:00
10:37:30 77 Štolfa Štěpán CZE GIANT Pitrs bikes 1998
10:38:00 74 Žalčík Kim CZE KOSTKA Racing 1999
10:38:30 14 Anton Jaroslav CZE Lipenští draci 1999
10:39:00 16 Berka Matěj CZE KOSTKA Racing 1998
10:39:30 41 Olšar Matyáš CZE KOSTKA Racing 1999
10:40:00
10:40:30
10:41:00 554 Bakeš Jiří CZE KOSTKA RACING 1962
10:41:30 30 Kadlec Martin CZE PSP KK PLZEŃ 1961
10:42:00
10:42:30 25 Dvořák Karel CZE Lipenští draci 1959
10:43:00 31 Kasík Miroslav CZE PSP KK Plzeň 1948
10:43:30 59 Žaba Martin CZE COCONi 1958
10:44:00 45 Seemann David CZE Ultima k.lap Team 1962
10:44:30 36 kudlaček vlastimil CZE ČESKÝ BROD 1965
10:45:00 43 Rain Pavel CZE CHRTI Holoubkov 1960
10:45:30 56 Vítámvás Josef CZE Lipnik Dragons 1963
10:46:00 32 Kňákal Pavel CZE P.Kň. Tábor 1957
10:46:30 39 Novák Pavel CZE JAFIDUTO 1984 1964
10:47:00 58 Zajíček Jiří CZE CHRTI Holoubkov 1961
10:47:30 61 Jelínek Milan CZE SILVINI MADSHUS team 1955
10:48:00 18 Horák Jan CZE KOSTKA Racing z.s. 1963
10:48:30 509 Ilovičný Miroslav SVK Myjava 1967
10:49:00
10:49:30 69 Tichý Miloš CZE Kostka Racing 1969
10:50:00 67 Bárta Miloslav CZE Jafiduto 1984 1969
10:50:30 66 Uher Juraj CZE Nové Město nad Metují 1973
10:51:00 21 Dušek Jan CZE Bez Pedálů 1974
10:51:30 60 Bláha Ladislav CZE COCONi 1973
10:52:00 49 Stojan Pavel CZE Bez pedálů 1974
10:52:30 47 Sláma Jiří CZE Nové Město nad Metují 1974
10:53:00 54 Ulč Jiří CZE Rychnov nad Kněžnou 1974
10:53:30 65 Plachý Jiří CZE Bez pedálů 1967
10:54:00 53 Točík Rostislav CZE JAFIDUTO 1984 1967
10:54:30 29 Janák Petr CZE CHRTI Holoubkov 1966
10:55:00 44 Remeš Pavel CZE Ultima K. Lap Team 1970
10:55:30 57 Waldecker Dušan CZE Wikow 1972
10:56:00 11 Legat Pavel CZE Lipenští draci 1969
10:56:30 15 Kráčmarová Lenka CZE MTB Trilogy 1984
10:57:00 12 Šimurda Richard CZE PSP KK PLZEŇ 1971
10:57:30 50 Šnobl Martin CZE sixteen 1974
10:58:00 20 Rozbroj Aleš CZE Dolní Lutyně 1973
10:58:30 6 Onderka Alois CZE SKK Lipenští draci 1969
10:59:00 4 Provod Ladislav CZE PSP KK Plzen 1968
10:59:30 526 Strouhal Tomáš CZE KOSTKA Racing 1974
11:00:00 1 Kadlec Marek CZE PSP KK Plzen 1995
11:00:30 71 Bezděk Pavel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1986
11:01:00 72 Fellner Adam CZE KOSTKA Racing 1993
11:01:30 73 Pechoušek Jan CZE KOSTKA Racing 1997
11:02:00 520 Medek Filip CZE KOSTKA Racing 1997
11:02:30 55 Uličný Ľuboš SVK Lipenští draci 1985
11:03:00 62 Kislinger Radek CZE JAFIDUTO 1984 1977
11:03:30 37 Kule Aleš CZE CHRTI Holoubkov 1984
11:04:00 27 Hanel Lukáš CZE Yedoo 1981
11:04:30 28 Hercik Zdeněk CZE UNIKOSY 1976
11:05:00 13 Fiedler Tomáš CZE ULTIMA KLAP TEAM 1979
11:05:30 52 Theiner Ondřej CZE Ultima K. Lap Team 1994
11:06:00 7 Hrůza Vojtěch CZE KOSTKA Racing 1992
11:06:30 9 Bartůněk Ladislav CZE KOBRA 1983
11:07:00 10 Kadlec jr. Martin CZE PSP KK Plzen 1981
11:07:30 51 Švéda Jakub CZE KOSTKA Racing 1994
11:08:00 17 Baďura Jan CZE KOSTKA Racing 1987
11:08:30 8 Gregor Jaroslav CZE Ultima 1985
11:09:00 5 Cvalín Karel CZE PSP KK Plzen 1977
11:09:30 3 Kulka Michal CZE Ultima K.Lap Team 1982
11:10:00 2 Pelc Tomáš CZE Ultima k.lap Team 1989
70 Waldhauser Jiří CZE Bo Kolobka tým Ostrava 1969
11:10:30
11:11:00 42 PAVEL JAN CZE TRISTA 60 1998