3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

20.01.2018 Jilemnice (Hraběnka) 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m V celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, předžáci: 7, předžačky: 4 [html] [pdf]
1km V holky celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 16 [html] [pdf]
1km V kluci celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, nejml. žáci: 9, nejml. žákyně: 0 [html] [pdf]
3km V kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, ml. žáci: 7, st. žáci: 7, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 [html] [pdf]
3km V holky celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 12, st. žákyně: 3 [html] [pdf]
5km V mladší dorci celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, ml. dorci: 12, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 [html] [pdf]
5km V Starší dorky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 10 [html] [pdf]
5km V mladší dorky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, ml. dorci: 0, ml. dorky: 11, st. dorky: 0 [html] [pdf]
10km V celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, st. dorci: 12 [html] [pdf]
15km V ženy celkem: 26, muži : 0, ženy: 26, Juniorky: 2, Ženy: 24 [html] [pdf]
30km V muži celkem: 53, muži : 53, ženy: 0, Junioři: 6, Muži: 47 [html] [pdf]

výsledková listina 5km V mladší dorci

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. dorci [268] Ondřej Sixta 2002 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 15:13.9
2 2 / ml. dorci [250] Jakub Kudrnáč 2002 CZE KB Jilemnice 15:41.6 00:27.7
3 3 / ml. dorci [262] Lukáš Paulus 2002 CZE KB Jilemnice 16:19.8 01:05.9
4 4 / ml. dorci [259] Matěj Mikšík 2002 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 16:24.2 01:10.3
5 5 / ml. dorci [271] Ondřej Škoda 2002 CZE Olfin Car Ski Team 16:28.1 01:14.2
6 6 / ml. dorci [279] Matyáš Votoček 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 16:33.0 01:19.1
7 7 / ml. dorci [251] Michal Kuhn 2002 CZE Olfin Car Ski Team 16:44.0 01:30.1
8 8 / ml. dorci [272] Aleš Škoda 2003 CZE Olfin Car Ski Team 16:45.2 01:31.3
9 9 / ml. dorci [269] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car Ski Team 17:06.2 01:52.3
10 10 / ml. dorci [278] Martin Voňka 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:27.3 02:13.4
11 11 / ml. dorcipraha [254] Adam Lustig 2002 CZE SK Rover 18:20.4 03:06.5
12 12 / ml. dorci [219] Jakub Lacina 2003 CZE TJ Semily 18:58.6 03:44.7