3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

20.01.2018 Jilemnice (Hraběnka) 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m V celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, předžáci: 7, předžačky: 4 [html] [pdf]
1km V holky celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 16 [html] [pdf]
1km V kluci celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, nejml. žáci: 9, nejml. žákyně: 0 [html] [pdf]
3km V kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, ml. žáci: 7, st. žáci: 7, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 [html] [pdf]
3km V holky celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 12, st. žákyně: 3 [html] [pdf]
5km V mladší dorci celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, ml. dorci: 12, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 [html] [pdf]
5km V Starší dorky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 10 [html] [pdf]
5km V mladší dorky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, ml. dorci: 0, ml. dorky: 11, st. dorky: 0 [html] [pdf]
10km V celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, st. dorci: 12 [html] [pdf]
15km V ženy celkem: 26, muži : 0, ženy: 26, Juniorky: 2, Ženy: 24 [html] [pdf]
30km V muži celkem: 53, muži : 53, ženy: 0, Junioři: 6, Muži: 47 [html] [pdf]

výsledková listina 500m V

start ~ 10:00:00

00:02:42.309
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / předžáci [465] Jakub Hadač 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:54.0
2 2 / předžáci [468] Karel Burgermeister 2010 CZE CSK Vysoké nad Jizerou 02:12.6 00:18.6
3 3 / předžáci [463] Mikuláš Mareček 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15.3 00:21.3
4 4 / předžáci [459] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS Ski Jilemnice 02:23.2 00:29.2
5 1 / předžačky [474] Anna Valdmanová 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:31.9 00:37.9
6 2 / předžačky [472] Anežka Pitrmucová 2010 CZE 02:35.0 00:41.0
7 5 / předžácipraha vsliga [455] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 02:42.3 00:48.3
8 3 / předžačky [471] Ester Chmelíková 2011 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:54.2 01:00.2
9 6 / předžáci [461] Lukáš Hůlka 2011 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:59.9 01:05.9
10 4 / předžačkypraha vsliga [462] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:27.0 01:33.0
11 7 / předžácipraha vsliga [458] Filip Hladík 2011 CZE VSK Humanita 03:50.0 01:56.0

výsledková listina 1km V holky

start ~ 10:01:00

00:14:30.4
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / nejml. žákyně [449] Nikola Plecháčová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:08.3
2 2 / nejml. žákyně [406] Eva Drhová 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 13:19.0 00:10.7
3 3 / nejml. žákyně [469] Lucie Burgermeisterová 2008 CZE CSK Vysoké nad Jizerou 13:23.6 00:15.3
4 4 / nejml. žákyně [440] Amálie Horáková 2008 CZE ČKS Ski Jilemnice 13:30.6 00:22.3
5 5 / nejml. žákyně [441] Kamila Hůlková 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 13:38.1 00:29.8
6 6 / nejml. žákyně [470] Lenka Štěpánková 2008 CZE 13:38.9 00:30.6
7 7 / nejml. žákyně [448] Olivie Marečková 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:45.9 00:37.6
8 8 / nejml. žákyně [433] Katie Brown 2008 CZE SASM 13:50.2 00:41.9
9 9 / nejml. žákyně [451] Ella Suchardová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:51.6 00:43.3
10 10 / nejml. žákyněpraha vsliga [453] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 14:04.9 00:56.6
11 11 / nejml. žákyněpraha vsliga [435] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita 14:17.4 01:09.1
12 12 / nejml. žákyněpraha vsliga [447] Jana Simona Kuiper 2009 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 14:29.4 01:21.1
13 13 / nejml. žákyněpraha [444] Tereza Košťáková 2009 CZE Klub biatlonu Trefa 14:34.8 01:26.5
14 14 / nejml. žákyněpraha vsliga [437] Jůlie Hladíková 2008 CZE VSK Humanita 14:53.3 01:45.0
15 15 / nejml. žákyněpraha [452] Gabriela Turová 2008 CZE Klub Biatlonu Trefa 17:57.6 04:49.3
16 16 / nejml. žákyně [466] Simona Odnohová 2008 CZE KB Trefa M. Boleslav 19:42.8 06:34.5

výsledková listina 1km V kluci

start ~ 10:10:00

00:03:42.156
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / nejml. žácipraha [442] Antonín Jelínek 2009 CZE Klub biatlonu Trefa 02:57.1
2 2 / nejml. žáci [443] Jan Korbelář 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:13.7 00:16.6
3 3 / nejml. žáci [439] Václav Holubec 2009 CZE HSKB 03:25.5 00:28.4
4 4 / nejml. žáci [473] Ondřej Pitrmuc 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:47.5 00:50.4
5 5 / nejml. žácipraha [454] Josef Zikán 2009 CZE Klub biatlonu Trefa 03:50.7 00:53.6
6 6 / nejml. žáci [476] Hynek Fišnar 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 03:54.6 00:57.5
7 7 / nejml. žácipraha vsliga [445] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:00.6 01:03.5
8 8 / nejml. žácipraha vsliga [436] Lukáš Folprecht 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:02.9 01:05.8
9 9 / nejml. žáci [450] Richard Simbartl 2009 CZE TJ Spartak Vrchlabí 04:06.8 01:09.7

výsledková listina 3km V kluci

start ~ 10:20:00

00:13:15.921
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / st. žácipraha vsliga [432] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 10:18.5
2 1 / ml. žáci [426] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 10:31.5 00:13.0
3 2 / ml. žácipraha [416] František Jelínek 2007 CZE Klub biatlonu Trefa 11:01.3 00:42.8
4 2 / st. žáci [419] Jaroslav Lenhart 2004 CZE SASM 11:30.6 01:12.1
5 3 / st. žáci [407] Marek Dvořák 2005 CZE SASM 11:52.5 01:34.0
6 3 / ml. žáci [427] Eduard Simbartl 2006 CZE TJ Spartak Vrchlabí 12:48.2 02:29.7
7 4 / ml. žácipraha vsliga [408] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita 12:48.4 02:29.9
8 5 / ml. žáci [421] Štěpán Malinský 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:00.5 02:42.0
9 4 / st. žácipraha vsliga [430] Vojtěch Šubrt 2005 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 13:19.2 03:00.7
10 6 / ml. žáci [413] Vilém Hron 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 13:39.4 03:20.9
11 7 / ml. žáci [428] Ondřej Stoklasa 2006 CZE Olfin Car Ski Team 13:45.7 03:27.2
12 5 / st. žácivsliga [401] Tomáš Baldrian 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 14:22.1 04:03.6
13 6 / st. žáci [415] Martin Hrouda 2005 CZE SASM 16:21.9 06:03.4
14 7 / st. žáci [414] David Hrouda 2005 CZE SASM 20:23.1 10:04.6

výsledková listina 3km V holky

start ~ 10:21:00

00:13:40.34
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / st. žákyně [403] Annna Benešová 2004 CZE SASM 11:26.5
2 1 / ml. žačky [467] Michaela Jakouběová 2006 CZE 11:43.4 00:16.9
3 2 / ml. žačky [418] Klaudie Klierová 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 12:09.8 00:43.3
4 3 / ml. žačky [404] Sára Červinková 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 12:20.0 00:53.5
5 2 / st. žákyně [417] Kristina Klierová 2005 CZE ČKS SKI Jilemnice 12:42.2 01:15.7
6 4 / ml. žačkypraha vsliga [422] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 13:02.1 01:35.6
7 5 / ml. žačky [431] Michaela Teichmanová 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 13:09.6 01:43.1
8 6 / ml. žačky [420] Anežka Malá 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:17.8 01:51.3
9 3 / st. žákyně [423] Eliška Novotná 2004 CZE SASM 13:18.2 01:51.7
10 7 / ml. žačkypraha vsliga [402] Eva Baldrianová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 13:28.2 02:01.7
11 8 / ml. žačkypraha vsliga [409] Julie Folprechtová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 13:49.4 02:22.9
12 9 / ml. žačky [475] Julie Marečková 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 14:00.7 02:34.2
13 10 / ml. žačky [411] Ludmila Gerstrová 2007 CZE HSKB 14:58.1 03:31.6
14 11 / ml. žačkypraha [424] Tereza Outratová 2006 CZE Klub biatlonu Trefa 17:05.4 05:38.9
15 12 / ml. žačkypraha vsliga [410] Michaela Gajdová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 18:33.7 07:07.2

výsledková listina 5km V mladší dorci

start ~ 10:40:00

00:16:50.192
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. dorci [268] Ondřej Sixta 2002 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 15:13.9
2 2 / ml. dorci [250] Jakub Kudrnáč 2002 CZE KB Jilemnice 15:41.6 00:27.7
3 3 / ml. dorci [262] Lukáš Paulus 2002 CZE KB Jilemnice 16:19.8 01:05.9
4 4 / ml. dorci [259] Matěj Mikšík 2002 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 16:24.2 01:10.3
5 5 / ml. dorci [271] Ondřej Škoda 2002 CZE Olfin Car Ski Team 16:28.1 01:14.2
6 6 / ml. dorci [279] Matyáš Votoček 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 16:33.0 01:19.1
7 7 / ml. dorci [251] Michal Kuhn 2002 CZE Olfin Car Ski Team 16:44.0 01:30.1
8 8 / ml. dorci [272] Aleš Škoda 2003 CZE Olfin Car Ski Team 16:45.2 01:31.3
9 9 / ml. dorci [269] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car Ski Team 17:06.2 01:52.3
10 10 / ml. dorci [278] Martin Voňka 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:27.3 02:13.4
11 11 / ml. dorcipraha [254] Adam Lustig 2002 CZE SK Rover 18:20.4 03:06.5
12 12 / ml. dorci [219] Jakub Lacina 2003 CZE TJ Semily 18:58.6 03:44.7

výsledková listina 5km V Starší dorky

start ~ 10:41:00

00:21:33.36
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / st. dorky [274] Hana Trojanová 2000 CZE čKS SKI Jilemnice 17:18.6
2 2 / st. dorky [275] Kateřina Tůmová 2001 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:51.3 00:32.7
3 3 / st. dorky [277] Vendula Mračková 2000 CZE Olfin Car Ski Team 19:21.6 02:03.0
4 4 / st. dorky [245] Michaela Kapčiarová 2000 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 20:21.3 03:02.7
5 5 / st. dorky [258] Gabriela Marxová 2001 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 21:13.7 03:55.1
6 6 / st. dorkypraha [266] Tereza Ručková 2000 CZE - 22:51.4 05:32.8
7 7 / st. dorkypraha [281] Eliška Výtvarová 2001 CZE Klub biatlonu Trefa 23:02.1 05:43.5
8 8 / st. dorkypraha vsliga [252] Marie Lacigová 2000 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 23:39.8 06:21.2
9 9 / st. dorkypraha vsliga [247] Adéla Kašparová 2000 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 23:59.6 06:41.0
10 10 / st. dorkypraha [257] Karolína Marksová 2001 CZE Klub biatlonu Trefa 25:54.2 08:35.6

výsledková listina 5km V mladší dorky

start ~ 10:42:00

00:20:28.873
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. dorky [267] Marie Rysulová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:15.6
2 2 / ml. dorky [270] Kateřina Svobodová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:39.3 00:23.7
3 3 / ml. dorky [264] Nina Rambová 2002 CZE KB Jilemnice 18:08.5 00:52.9
4 4 / ml. dorky [261] Zuzana Paulů 2002 CZE KB Jilemnice 18:19.6 01:04.0
5 5 / ml. dorky [282] Barbora Zatloukalová 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 18:58.0 01:42.4
6 6 / ml. dorky [243] Kateřina Jakouběová 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 19:07.7 01:52.1
7 7 / ml. dorky [244] Eliška Kálalová 2003 CZE Olfin Car Ski Team 19:59.3 02:43.7
8 8 / ml. dorky [280] Barbora Vránová 2003 CZE Olfin Car Ski Team 20:56.0 03:40.4
9 9 / ml. dorkynereg [256] Sára Malá 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:47.0 05:31.4
10 10 / ml. dorkypraha vsliga [273] Dorotea Tichá 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 23:32.8 06:17.2
11 11 / ml. dorkypraha [248] Ludmila Kohoutová 2002 CZE Klub biatlonu Trefa 28:33.8 11:18.2

výsledková listina 10km V

start ~ 11:00:00

00:33:42.85
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / st. dorci [253] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 29:29.3 14:17.9 (1)
2 2 / st. dorci [91] Michael Schütz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 30:23.3 00:54.0 14:43.1 (2)
3 3 / st. dorci [83] Matěj Bříza 2001 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 30:28.4 00:59.1 14:52.7 (3)
4 4 / st. dorci [88] Tomáš Lengyel 2001 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 30:46.0 01:16.7 14:53.6 (4)
5 5 / st. dorci [82] Jakub Augsten 2001 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 30:47.6 01:18.3 14:54.3 (5)
6 6 / st. dorci [92] Ondřej Soukup 2000 CZE KB Jilemnice 31:55.1 02:25.8 15:01.8 (6)
7 7 / st. dorci [94] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 33:02.6 03:33.3 15:33.5 (7)
8 8 / st. dorci [87] JIří Chmelík 2000 CZE KB Jilemnice 33:23.8 03:54.5 15:43.5 (8)
9 9 / st. dorci [86] Tomáš Holman 2001 CZE ČKS SKI Jilemnice 34:54.8 05:25.5 16:14.5 (9)
10 10 / st. dorci [85] Marek Grusz 2001 CZE KB Jilemnice 37:07.6 07:38.3 17:35.2 (10)
11 11 / st. dorci [93] Vladimír Suchánek 2001 CZE ČKS SKI Jilemnice 41:04.3 11:35.0 19:44.6 (11)
12 12 / st. dorcipraha vsliga [84] Jan Gajda 2001 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 41:11.4 11:42.1 20:28.9 (12)

výsledková listina 15km V ženy

start ~ 12:00:30

01:13:23.52
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Juniorkyvsliga [265] Kateřina Hynčicová 1998 CZE TJ Dukla Liberec 56:57.7 18:27.4 (1) 37:46.4 (1)
2 1 / Ženypraha vsliga [202] Eva Marková 1983 CZE VSK Elektro ČVUT Praha 57:01.1 00:03.4 18:32.6 (2) 37:49.7 (2)
3 2 / Ženy [203] Blanka Paulů 1954 CZE ski vysoké nad jizerou 01:00:18.7 03:21.0 19:29.8 (4) 39:46.3 (3)
4 3 / Ženypraha vsliga [208] Vendula Křoustková 1976 CZE ČZU Praha 01:00:46.0 03:48.3 19:27.5 (3) 39:56.3 (4)
5 4 / Ženypraha vsliga [205] Anna Würzová 1994 CZE VSK Humanita 01:01:39.1 04:41.4 19:52.7 (8) 40:44.9 (6)
6 5 / Ženypraha vsliga [228] Zuzana Weissová 1987 CZE Žižkovský tygři 01:01:47.7 04:50.0 19:45.5 (6) 40:40.9 (5)
7 6 / Ženypraha vsliga [204] Anna Hnátková 1992 CZE VSK Humanita 01:02:27.9 05:30.2 19:44.1 (5) 40:59.7 (7)
8 7 / Ženynereg [218] Lenka Novakova 1980 CZE Pozitivní jistota 01:02:40.9 05:43.2 21:01.5 (11) 42:02.2 (10)
9 8 / Ženypraha vsliga [209] Barbora Baldrianová 1979 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 01:02:56.8 05:59.1 20:48.0 (9) 41:49.0 (9)
10 9 / Ženy [201] Anna Čechová 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:05:06.1 08:08.4 19:51.5 (7) 41:47.0 (8)
11 10 / Ženyvsliga [223] Michaela Sikorová 1994 CZE Žižkovský Tygři 01:06:44.0 09:46.3 20:54.0 (10) 42:03.0 (11)
12 11 / Ženypraha vsliga [206] Aneta Urbanovská 1987 CZE Žižkovský tygři 01:07:11.4 10:13.7 21:47.0 (12) 44:24.5 (12)
13 12 / Ženypraha vsliga [227] Markéta Vávrová 1985 CZE TJ ČZU Praha 01:07:15.0 10:17.3 21:52.4 (13) 44:38.5 (13)
14 13 / Ženypraha vsliga [207] Tereza Louková 1984 CZE VSK Humanita 01:10:16.3 13:18.6 22:07.4 (14) 45:47.4 (14)
15 14 / Ženypraha vsliga [215] Marie Ksandrová 1992 CZE VSK Humanita 01:11:12.4 14:14.7 22:08.3 (15) 46:24.0 (15)
16 15 / Ženypraha vsliga [210] Kateřina Folprechtová 1975 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 01:12:16.2 15:18.5 23:06.4 (16) 47:28.9 (16)
17 16 / Ženypraha vsliga [212] Kateřina Housková 1993 CZE FEL Praha 01:13:31.4 16:33.7 24:18.0 (19) 49:34.6 (18)
18 17 / Ženypraha vsliga [214] Tereza Jaroměřská 1993 CZE VSK Humanita 01:14:13.5 17:15.8 23:26.9 (17) 48:40.2 (17)
19 18 / Ženypraha vsliga [226] Helena Valentová 1965 CZE VSK MFF UK 01:17:23.0 20:25.3 24:26.9 (20) 51:01.5 (20)
20 19 / Ženypraha vsliga [216] Markéta Macholdová 1990 CZE VSK Humanita 01:18:12.3 21:14.6 24:12.1 (18) 50:46.8 (19)
21 20 / Ženy [242] Magdalena Machalická 1992 CZE Horoguru 01:20:26.1 23:28.4 01:09:20.0 (25) 01:14:47.1 (24)
22 21 / Ženypraha vsliga [225] Helena Trčková 1987 CZE VSK Humanita 01:21:29.4 24:31.7 25:18.1 (21) 52:56.4 (21)
23 22 / Ženypraha vsliga [217] Stanislava Malíková 1989 CZE VSK Humanita 01:22:17.6 25:19.9 25:35.7 (22) 54:19.2 (22)
24 23 / Ženynereg [224] Denisa Svobodová 1996 CZE Horoguru 01:56:21.2 59:23.5 34:06.8 (23) 01:13:54.4 (23)
25 2 / Juniorkynereg [222] Petra Řeháčková 1999 CZE Horoguru 02:24:17.1 01:27:19.4 59:11.0 (24) 01:42:51.1 (25)
25 24 / Ženy [255] Kateřina Machalická 1995 CZE Horoguru 01:46:06.7 (26)

výsledková listina 30km V muži

start ~ 13:00:00

01:54:15.458
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Junioři [5] Adam Matouš 1998 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:34:11.7 14:34.6 (1) 30:08.7 (1) 45:49.1 (1) 01:01:30.9 (1) 01:17:39.9 (1)
2 1 / Muži [58] Daniel Šlechta 1976 CZE Fischer 01:35:31.7 01:20.0 14:52.4 (2) 30:38.3 (2) 46:27.7 (2) 01:02:41.3 (2) 01:18:56.8 (2)
3 2 / Junioři [64] Mike Ophoff 1999 CZE Olfin Car Ski Team 01:36:14.1 02:02.4 15:44.0 (11) 31:38.3 (6) 47:41.2 (3) 01:04:02.1 (4) 01:20:24.4 (4)
4 2 / Muži [50] Karel Randák 1971 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:36:23.4 02:11.7 15:10.4 (4) 31:16.6 (3) 47:45.8 (8) 01:04:03.5 (6) 01:20:23.5 (3)
5 3 / Mužipraha vsliga [7] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 01:36:54.2 02:42.5 15:13.5 (5) 31:38.6 (7) 47:42.7 (5) 01:04:02.9 (5) 01:20:25.3 (5)
6 4 / Muži [66] Petr Vanc 1970 CZE Mercedes-Benz Salomon team 01:37:08.2 02:56.5 15:25.5 (8) 31:39.9 (8) 47:45.1 (7) 01:04:05.3 (7) 01:20:33.1 (7)
7 5 / Muži [47] Pavel Petr 1969 CZE SKI JILEMNICE 01:37:42.3 03:30.6 15:44.7 (12) 31:37.6 (5) 47:43.8 (6) 01:04:01.4 (3) 01:20:31.7 (6)
8 3 / Junioři [34] Václav Hrouda 1999 CZE KB jilemnice 01:40:27.1 06:15.4 15:17.6 (6) 31:52.2 (9) 48:38.4 (10) 01:05:50.3 (9) 01:23:12.7 (9)
9 6 / Mužipraha vsliga [1] Ondřej Marek 1982 CZE VSK Elektro ČVUT Praha 01:40:30.1 06:18.4 15:22.1 (7) 31:58.9 (11) 49:16.6 (11) 01:06:24.0 (10) 01:23:28.8 (10)
10 4 / Junioři [4] Tomáš Kapčiar 1998 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 01:40:44.2 06:32.5 14:58.5 (3) 31:21.5 (4) 47:41.9 (4) 01:04:13.6 (8) 01:22:30.5 (8)
11 7 / Muži [67] Jan Mašek 1978 CZE Mercedes-Benz Salomon team 01:41:54.4 07:42.7 15:26.4 (9) 31:53.1 (10) 49:17.7 (12) 01:06:25.1 (11) 01:24:13.6 (11)
12 8 / Mužipraha vsliga [11] Jan Kolín 1977 CZE VSK HUmanita 01:42:32.7 08:21.0 16:09.5 (18) 33:15.0 (17) 50:32.7 (15) 01:08:01.6 (15) 01:25:23.4 (15)
13 5 / Junioři [44] Lukáš Pajer 1999 CZE KB Jilemnice 01:42:35.3 08:23.6 15:27.4 (10) 32:26.1 (12) 49:47.1 (13) 01:07:16.2 (12) 01:24:52.0 (12)
14 9 / Muži [57] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team 01:42:41.1 08:29.4 16:06.9 (14) 33:10.0 (13) 50:34.3 (17) 01:07:55.0 (13) 01:25:18.4 (13)
15 10 / Mužinereg [20] Vít Řehák 1994 CZE TJ ČZU Praha 01:42:45.5 08:33.8 16:07.9 (16) 33:13.8 (16) 50:31.9 (14) 01:07:56.1 (14) 01:25:22.6 (14)
16 11 / Mužipraha vsliga [95] Ondřej Matoušek 1988 CZE Žižkovský tygři 01:45:24.2 11:12.5 16:16.2 (19) 33:34.0 (18) 51:13.9 (19) 01:09:06.8 (18) 01:27:26.7 (16)
17 12 / Mužipraha vsliga [10] Jiří Suchý 1976 CZE FEL Praha 01:47:10.6 12:58.9 17:25.3 (28) 35:46.8 (27) 53:28.0 (23) 01:11:05.0 (20) 01:28:48.0 (18)
18 13 / Mužipraha vsliga [40] Antonín Mráz 1972 CZE VSK Elektro - FEL 01:48:06.3 13:54.6 16:43.1 (23) 34:27.6 (22) 52:35.8 (20) 01:10:38.1 (19) 01:29:15.2 (20)
19 14 / Mužipraha vsliga [22] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský Tygři 01:49:11.5 14:59.8 16:46.1 (24) 34:21.2 (21) 52:55.7 (22) 01:11:15.3 (21) 01:29:57.9 (21)
20 15 / Mužipraha vsliga [29] Jan Čapek 1989 CZE VSK MFF UK Praha 01:49:52.4 15:40.7 17:00.9 (26) 35:48.6 (28) 54:35.2 (28) 01:12:57.9 (25) 01:31:25.5 (22)
21 16 / Mužipraha vsliga [8] Jan Venca Francke 1984 CZE Žižkovský tygři 01:50:28.3 16:16.6 16:27.8 (21) 33:45.8 (19) 51:10.2 (18) 01:08:57.6 (17) 01:28:39.3 (17)
22 17 / Muži [42] Miroslav Nedvěd 1956 CZE Silvini Madshus Team 01:50:32.3 16:20.6 16:42.2 (22) 34:19.1 (20) 52:49.6 (21) 01:12:11.2 (22) 01:31:48.5 (24)
23 18 / Mužipraha vsliga [17] Petr Marhoun 1981 CZE VSK MFF UK 01:50:38.3 16:26.6 16:08.8 (17) 33:13.0 (14) 50:33.5 (16) 01:08:45.7 (16) 01:29:00.9 (19)
24 19 / Mužipraha vsliga [9] Adam Kaňka 1988 CZE Žižkovský tygři 01:50:41.6 16:29.9 16:25.1 (20) 34:54.4 (24) 53:34.8 (24) 01:12:35.0 (23) 01:31:49.9 (25)
25 20 / Mužipraha vsliga [46] Milan Pekárek 1965 CZE Žižkovský tygři 01:50:48.7 16:37.0 17:26.3 (29) 35:57.6 (29) 54:34.2 (27) 01:13:01.9 (26) 01:31:47.1 (23)
26 21 / Mužipraha vsliga [15] Ondřej Malý 1994 CZE FEL Praha 01:52:12.9 18:01.2 16:50.9 (25) 35:27.7 (25) 54:05.6 (25) 01:12:55.3 (24) 01:32:30.3 (26)
27 22 / Mužipraha vsliga [16] Nikolas Domín 1988 CZE VSK Humanita 01:53:02.5 18:50.8 17:09.8 (27) 35:33.6 (26) 54:14.0 (26) 01:13:12.0 (27) 01:32:54.8 (27)
28 23 / Mužipraha [37] Miroslav Kovář 1981 CZE Slovan Zdravotník Praha 01:53:46.0 19:34.3 17:50.2 (32) 36:52.9 (32) 56:08.9 (32) 01:15:17.6 (30) 01:34:36.8 (29)
29 24 / Muži [54] Petr Svoboda 1968 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:54:00.4 19:48.7 18:07.8 (35) 37:25.1 (34) 56:32.4 (33) 01:15:36.1 (31) 01:34:39.2 (30)
30 25 / Mužipraha vsliga [39] Martin Maleček 1975 CZE Žižkovský tygři 01:54:30.1 20:18.4 18:02.7 (34) 36:36.2 (31) 55:59.6 (31) 01:15:14.6 (29) 01:34:35.3 (28)
31 26 / Mužipraha vsliga [52] Marek Smolka 1989 CZE VSK Humanita 01:56:15.5 22:03.8 17:38.0 (30) 36:26.8 (30) 55:27.5 (29) 01:15:09.0 (28) 01:35:30.7 (31)
32 27 / Mužipraha vsliga [21] Jan Kašpar 1971 CZE VSK Elektro CVUT Praha 01:57:15.0 23:03.3 17:54.6 (33) 37:23.9 (33) 57:19.5 (34) 01:17:05.6 (32) 01:37:07.5 (32)
33 28 / Muži [45] Miroslav Palata 1963 CZE VSK FEL Praha 01:58:28.0 24:16.3 18:30.6 (36) 38:28.2 (36) 58:03.7 (36) 01:17:49.0 (34) 01:38:00.0 (33)
34 29 / Mužipraha vsliga [25] Jan Karel Beran 1976 CZE TJ ČZU Praha 01:58:34.0 24:22.3 19:05.9 (39) 39:08.1 (37) 58:52.5 (37) 01:18:46.6 (35) 01:38:32.6 (34)
35 30 / Mužinereg [63] Martin Paděra 1990 CZE Horoguru 02:02:53.7 28:42.0 19:00.8 (38) 39:34.8 (38) 01:00:02.0 (38) 01:21:09.3 (36) 01:41:59.5 (36)
36 31 / Mužipraha vsliga [18] Milan Pidrman 1983 CZE VSK Humanita 02:03:43.8 29:32.1 18:43.6 (37) 38:22.2 (35) 57:58.9 (35) 01:17:48.7 (33) 01:40:05.9 (35)
37 32 / Mužipraha vsliga [31] Pavel Dvořák 1988 CZE VSK Humanita 02:03:55.6 29:43.9 19:52.0 (45) 40:37.8 (42) 01:01:01.4 (40) 01:21:37.4 (37) 01:42:30.1 (37)
38 33 / Mužipraha vsliga [36] Jakub Klemsa 1990 CZE VSK Humanita 02:05:58.6 31:46.9 19:43.3 (42) 40:34.6 (41) 01:01:25.8 (41) 01:22:06.9 (38) 01:43:09.9 (38)
39 34 / Mužipraha vsliga [32] Eduard Folprecht 1974 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 02:08:12.2 34:00.5 20:17.9 (48) 41:44.6 (46) 01:03:09.8 (46) 01:24:47.6 (42) 01:46:28.6 (41)
40 35 / Muži [26] Pete Blahna 1950 CZE OLFIN CAR SKI TEAM 02:08:12.5 34:00.8 19:41.5 (41) 40:33.1 (40) 01:01:39.4 (42) 01:23:20.1 (39) 01:45:33.4 (39)
41 36 / Mužipraha vsliga [56] Libor Šic 1991 CZE VSK Humanita 02:08:25.7 34:14.0 19:54.4 (46) 42:09.7 (48) 01:03:38.3 (47) 01:25:13.9 (43) 01:46:48.8 (43)
42 37 / Mužipraha vsliga [23] Jiří Sýkora 1995 CZE VSK Humanita 02:09:38.5 35:26.8 19:49.4 (44) 41:19.3 (44) 01:02:36.2 (43) 01:24:14.9 (40) 01:46:17.1 (40)
43 38 / Mužinereg [62] Martin Vlček 1987 CZE OOB TJ Turnov 02:09:43.5 35:31.8 19:26.3 (40) 40:45.9 (43) 01:02:38.8 (44) 01:24:30.7 (41) 01:46:48.0 (42)
44 39 / Mužipraha vsliga [28] Marek Codl 1989 CZE VSK Humanita 02:13:58.5 39:46.8 19:47.9 (43) 41:21.5 (45) 01:02:48.5 (45) 01:25:15.3 (44) 01:48:54.1 (44)
45 40 / Mužipraha vsliga [27] Zbyněk Buchta 1984 CZE VSK Humanita 02:20:50.2 46:38.5 20:29.1 (49) 41:45.7 (47) 01:03:38.8 (48) 01:25:48.0 (45) 01:49:13.8 (45)
46 41 / Mužipraha vsliga [30] Wurst David 1989 CZE VSK Humanita 02:29:29.3 55:17.6 21:33.4 (51) 45:01.3 (49) 01:08:51.3 (49) 01:33:53.9 (46) 02:01:03.2 (46)
47 42 / Mužipraha vsliga [43] Juraj Opršal 1983 CZE VSK Humanita 02:29:30.7 55:19.0 22:40.8 (53) 47:57.7 (51) 01:13:54.8 (51) 01:39:13.3 (48) 02:04:20.2 (48)
48 43 / Mužipraha vsliga [38] Lukáš Kuš 1995 CZE VSK Humanita 02:30:48.9 56:37.2 22:15.9 (52) 46:16.6 (50) 01:11:30.8 (50) 01:38:07.1 (47) 02:04:08.4 (47)
DNF / Junioři [6] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 16:03.8 (13) 33:13.6 (15) 48:16.6 (9)
DNF / Mužipraha vsliga [2] Martin Hušek 1990 CZE Mercedes-Benz Salomon team 16:07.1 (15) 34:53.2 (23) 55:49.0 (30)
DNF / Mužinereg [60] Michal Valenta 1962 CZE ski tužín 19:59.5 (47) 39:57.5 (39) 01:00:24.4 (39)
DNF / Muži [12] Karel Macháč st. 1968 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:42.2 (31)
DNS / Muži [24] Jan Kolaja 1981 CZE VSK Humanita 21:15.8 (50)