3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

20.01.2018 Jilemnice (Hraběnka) 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m V celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, předžáci: 7, předžačky: 4 [html] [pdf]
1km V holky celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 16 [html] [pdf]
1km V kluci celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, nejml. žáci: 9, nejml. žákyně: 0 [html] [pdf]
3km V kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, ml. žáci: 7, st. žáci: 7, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 [html] [pdf]
3km V holky celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 12, st. žákyně: 3 [html] [pdf]
5km V mladší dorci celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, ml. dorci: 12, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 [html] [pdf]
5km V Starší dorky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 10 [html] [pdf]
5km V mladší dorky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, ml. dorci: 0, ml. dorky: 11, st. dorky: 0 [html] [pdf]
10km V celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, st. dorci: 12 [html] [pdf]
15km V ženy celkem: 26, muži : 0, ženy: 26, Juniorky: 2, Ženy: 24 [html] [pdf]
30km V muži celkem: 53, muži : 53, ženy: 0, Junioři: 6, Muži: 47 [html] [pdf]

výsledková listina 5km V mladší dorky

start ~ 10:42:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. dorky [267] Marie Rysulová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:15.6
2 2 / ml. dorky [270] Kateřina Svobodová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:39.3 00:23.7
3 3 / ml. dorky [264] Nina Rambová 2002 CZE KB Jilemnice 18:08.5 00:52.9
4 4 / ml. dorky [261] Zuzana Paulů 2002 CZE KB Jilemnice 18:19.6 01:04.0
5 5 / ml. dorky [282] Barbora Zatloukalová 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 18:58.0 01:42.4
6 6 / ml. dorky [243] Kateřina Jakouběová 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 19:07.7 01:52.1
7 7 / ml. dorky [244] Eliška Kálalová 2003 CZE Olfin Car Ski Team 19:59.3 02:43.7
8 8 / ml. dorky [280] Barbora Vránová 2003 CZE Olfin Car Ski Team 20:56.0 03:40.4
9 9 / ml. dorkynereg [256] Sára Malá 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:47.0 05:31.4
10 10 / ml. dorkypraha vsliga [273] Dorotea Tichá 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 23:32.8 06:17.2
11 11 / ml. dorkypraha [248] Ludmila Kohoutová 2002 CZE Klub biatlonu Trefa 28:33.8 11:18.2