ski

startovka

VŠ liga Humanita (klasika)

15.01.2022 Horní Mísečky

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m K předžáci celkem: 14 , muži : 14, předžáci: 14, praha: 4 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
500m K předžákyně celkem: 18 , ženy: 18, předžačky: 18, praha: 3, vsliga: 2 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
1km K nejmladší žáci celkem: 16 , muži : 16, nejml. žáci: 16, praha: 3, vsliga: 1 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
1km K nejmladší žákyně celkem: 20 , ženy: 20, nejml. žákyně: 20, praha: 6, vsliga: 1 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
2km K mladší žáci celkem: 11 , muži : 11, ml. žáci: 11, praha: 7 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
2km K mladší žákyně celkem: 26 , ženy: 26, ml. žačky: 26, praha: 8, vsliga: 2 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
3km K starší žáci celkem: 15 , muži : 15, st. žáci: 15, praha: 6, vsliga: 1 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
3km K starší žákyně celkem: 18 , ženy: 18, st. žákyně: 18, praha: 15, vsliga: 1 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
5km K mladší dorostenci celkem: 8 , muži : 8, ml. dorci: 8, praha: 4 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
5km K starší dorostenky celkem: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
5km K mladší dorostenky celkem: 6 , ženy: 6, ml. dorky: 6, praha: 6, vsliga: 1 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
20km K muži celkem: 36 , muži : 36, Muži: 36, praha: 24, vsliga: 18 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
10km K ženy celkem: 15 , ženy: 15, Ženy: 15, praha: 11, vsliga: 8 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
10km K starší dorostenci celkem: 3 , muži : 3, st. dorci: 3, praha: 3 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]

startovní listina 500m K předžáci

start ~ 10:00:00 , 2014 a mladší , přihlášeno: 14 účastníků ( 14 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
předžáci praha419Giovagnogni JakubCZE2014KB Kapslovna
předžáci praha420Holub AntonínCZE2014Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM
předžáci421Holubec ŠtěpánCZE2015Spartak Vrchlabí
předžáci422Horáček AntonínCZE2014ČKS SKI Jilemnice
předžáci423JIRKA JanCZE2014Spartak Vrchlabí
předžáci424Kolín JonášCZE2015ČKS SKI Jilemnice
předžáci425Kuba OliverCZE2014Spartak Vrchlabí
předžáci426Martin MatyášCZE2015Spartak VrchlabíJilemnice
předžáci praha427Öner Efe MichaelCZE2014ZDRP
předžáci428Račák SamuelCZE2015Ski klub Harrachov
předžáci429Rybín JosefCZE2015Ski klub Harrachov
předžáci praha430Skalka JindřichCZE2015TJ Slovan Praha Zdravotník
předžáci431Spilka VáclavCZE2014ČKS SKI Jilemnice
předžáci432Šlechta VojtěchCZE2015ČKS SKI JilemniceJilemnice

startovní listina 500m K předžákyně

start ~ 10:02:00 , 2014 a mladší , přihlášeno: 18 účastníků ( mužů, 18 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
předžačky433Bartoňová SáraCZE2014ČKS SKI Jilemnice
předžačky434Černá DanielaCZE2015ČKS SKI Jilemnice
předžačky450Holcová LauraCZE2015Čks Ski Jilemnice
předžačky435Chudobová AdélaCZE2015ČKS SKI Jilemnice
předžačky436Kmoníčková KamilaCZE2014Ski klub HarrachovHarrachov
předžačky437Kmoníčková KláraCZE2017Ski klub Harrachov
předžačky438Kracíková KateřinaCZE2016Spartak Vrchlabí
předžačky439Mečířová MarieCZE2014TJ Dukla Liberec
předžačky444Müllerová LudmilaCZE2015Zdrp
předžačky440Najmanová NellaCZE2014Klub biatlonu Trefa
předžačky441Nechanická DorotaCZE2014ČKS SKI Jilemnice
předžačky442Paldusová KristýnaCZE2014ČKS SKI Jilemnice
předžačky praha443Parmová EliškaCZE2014Pražský biatlonový klub
předžačky445Stadtherr LeontýnaCZE2014Bikeservis Jablonec nad Nisou
předžačky praha447Šourková PavlínaCZE2015Hančův sportovní klub Benecko-HSKB
předžačky praha446Šourková ŠtěpánkaCZE2014Hančův sportovní klub Benecko-HSKB
předžačky448Štěpánková BarboraCZE2015ČKS SKI Jilemnice
předžačky449Tonarová Emma KarlitaCZE2014ČKS SKI Jilemnice

startovní listina 1km K nejmladší žáci

start ~ 10:10:00 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
nejml. žáci402Černý ViktorCZE2012Klub biatlonu Trefa
nejml. žáci403Hanák DominikCZE2013Klub biatlonu Trefa
nejml. žáci404Holubec KryštofCZE2012Spartak Vrchlabí
nejml. žáci407Horák KryštofCZE2013USK Praha
nejml. žáci406horák MikulášCZE2012ČKS SKI JilemniceJilemnice
nejml. žáci408Janata TomášCZE2012ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci praha409Ježek VincentCZE2012TJ Dukla LiberecLiberec
nejml. žáci410Kaplan JeremiášCZE2013Krkonoše VrchlabíRudník
nejml. žáci411Kolačný MatoušCZE2012ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci412Kuřík Štěpán AntonínCZE2012ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci413Mrůzek MatoušCZE2013Spartak Vrchlabí
nejml. žáci414Najman MarekCZE2012Klub biatlonu Trefa
nejml. žáci praha415Parma AntonínCZE2013Pražský biatlonový klub
nejml. žáci416Račák DenisCZE2012Ski klub Harrachov
nejml. žáci417Šlechta AdamCZE2013ČKS SKI JilemniceJilemnice
nejml. žáci praha418Vojtěch ŠochovskýCZE2012Hančův sportovní klub Benecko-HSKB

startovní listina 1km K nejmladší žákyně

start ~ 10:12:00 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 20 účastníků ( mužů, 20 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
nejml. žákyně269Blažejová AnitaCZE2012LS Dolní BrannáDolní Branná
nejml. žákyně401Bosnic LeaCZE2013Ski klub Harrachov
nejml. žákyně270Braunová VikyCZE2012Krkonoše Vrchlabí
nejml. žákyně praha271Giovagnogni AnnaCZE2012KB Kapslovna
nejml. žákyně273Háková JohanaCZE2012Sokol Studenec
nejml. žákyně272Háková VeronikaCZE2013Sokol Studenec
nejml. žákyně274Háková ZuzanaCZE2012Sokol StudenecStudenec
nejml. žákyně275Jirková AnnaCZE2012Spartak Vrchlabí
nejml. žákyně276Kraciková KristýnaCZE2013Spartak Vrchlabí
nejml. žákyně praha277Kučerová PetraCZE2012VYSOKÉ NAD JIZEROU
nejml. žákyně praha278Mrázová LucieCZE2012TJ Slovan Praha Zdravotník
nejml. žákyně praha279Müllerová KarlaCZE2013ZDRP
nejml. žákyně praha280Neyrinck NinaCZE2013TJ Slovan Praha Zdravotník
nejml. žákyně281Ouhrabková BáraCZE2012SPORTICUS team
nejml. žákyně229Polonská JulieCZE2013Spartak Vrchlabí
nejml. žákyně282Rybínová FrantiškaCZE2013Ski klub Harrachov
nejml. žákyně283Spilková EliškaCZE2012ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně284Tomášková RozičkaCZE2013Spartak Vrchlabí
nejml. žákyně285Vorlová DanielaCZE2012Sokol Studenec
nejml. žákyně praha286Wolfová AmalieCZE2012Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASMVrchlabí

startovní listina 2km K mladší žáci

start ~ 10:20:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ml. žáci praha75Elleder JanCZE2010VSK Humanita Praha
ml. žáci praha76Elvy DavidCZE2010KB Kapslovna
ml. žáci praha77Hadač JakubCZE2010ČKS SKI Jilemnice
ml. žáci79Horáček JanCZE2011Olfin Car Ski teamTrutnov
ml. žáci praha80Horálek AntonínCZE2010TJ Slovan Praha ZdravotníkPraha 6
ml. žáci81Hůlka LukášCZE2011Spartak Vrchlabí
ml. žáci praha83Lukeš JakubCZE2011ČKS SKI Jilemnice
ml. žáci praha84Mareček MikulášCZE2010ČKS SKI Jilemnice
ml. žáci85Mrůzek ŠimonCZE2011Spartak Vrchlabí
ml. žáci praha86Očenášek VojtěchCZE2011KB Kapslovna
ml. žáci89Uman JaroslavCZE2011Ski klub Harrachov

startovní listina 2km K mladší žákyně

start ~ 10:23:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 26 účastníků ( mužů, 26 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ml. žačky243Braunová SofieCZE2011Krkonoše Vrchlabí
ml. žačky244Buďárková LauraCZE2010Sokol Studenec
ml. žačky246Fišnarová HanaCZE2010Spartak Vrchlabí
ml. žačky247Háková BarboraCZE2010Sokol StudenecStudenec
ml. žačky248Hančová AdélaCZE2011Ski klub Harrachov
ml. žačky249Hromádková ElenCZE2010Olfin Car Ski team TrutnovPilníkov
ml. žačky praha250Hroudová AnežkaCZE2010TJ Dukla Liberec
ml. žačky251Kalinová LisaCZE2011VSK Humanita PrahaČelákovice
ml. žačky praha252Kecová KateřinaCZE2010KB Kapslovna
ml. žačky praha253Kerelová KristýnaCZE2010TJ Dukla Liberec
ml. žačky praha254Kuklíková SofieCZE2011ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky255Kunčíková MagdalenaCZE2010Spartak VrchlabíNová Paka
ml. žačky256Lukešová NikolaCZE2011Ski klub Harrachov
ml. žačky257Masnicová AnnaCZE2010TJ Dukla Liberec
ml. žačky287Medlíková AlexandraCZE2011Sp Vrchlabí
ml. žačky praha259Mohvaldová AnežkaCZE2011Hančův sportovní klub Benecko-HSKB
ml. žačky praha258Mohvaldová VendulaCZE2010Hančův sportovní klub Benecko-HSKB
ml. žačky260Nebusová AlžbětaCZE2010TJ Dukla Liberec
ml. žačky261Nosková MagdalénaCZE2010ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky262Novotná DominikaCZE2011Spartak Vrchlabí
ml. žačky praha263Öner EdaCZE2011ZDRP
ml. žačky praha264Preisslerová KarolínaCZE2010ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky265Rybínová AnežkaCZE2010Ski klub Harrachov
ml. žačky266Stadtherrová AdélaCZE2011Bikeservis Jablonec nad Nisou
ml. žačky267Šretrová EliškaCZE2010Olfin Car Ski team TrutnovVelké Svatoňovice
ml. žačky268Učená KateřinaCZE2010Spartak Vrchlabí

startovní listina 3km K starší žáci

start ~ 10:30:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 15 účastníků ( 15 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
st. žáci57Čermák FilipCZE2009Ski klub HarrachovHarrachov
st. žáci58Dostalík HynekCZE2008Ski klub Harrachov
st. žáci60Hanč JakubCZE2009Ski klub Harrachov
st. žáci praha61Holubec VáclavCZE2009Hančův sportovní klub Benecko-HSKB
st. žáci62Johan MarekCZE2009Olfin Car Ski team TrutnovTrutnov
st. žáci63Kuba MatyášCZE2008Spartak VrchlabíVrchlabí 3
st. žáci praha64Kučera JakubCZE2009TJ Slovan Praha Zdravotník
st. žáci praha65Lukavec AlbertCZE2008LSK Lomnice n. Pop.
st. žáci66Mach JiříCZE2009Olfin Car Ski team Trutnov
st. žáci68Matoulek TomášCZE2009Olfin Car Ski team TrutnovTrutnov
st. žáci praha70Rod MatyášCZE2008ZDRP
st. žáci71simbartl richardCZE2009Spartak Vrchlabípraha
st. žáci praha72Sucharda ŠimonCZE2008LSK Lomnice n. Pop.Lomnice nad Popelkou
st. žáci73Šubrt JáchymCZE2008Slovan Zdravotník Praha
st. žáci praha74Termer ŠtěpánCZE2008TJ Slovan Praha Zdravotník

startovní listina 3km K starší žákyně

start ~ 10:33:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 18 účastníků ( mužů, 18 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
st. žákyně praha222Ďoubalíková NatálieCZE2008Vysoké nad JizerouVysoké nad Jizerou
st. žákyně praha223Ehlerová AnnaCZE2008ZDRP
st. žákyně praha224Ellederová EvaCZE2008VSK Humanita Praha
st. žákyně praha226Horáková AmálieCZE2008ČKS SKI JilemniceJilemnice
st. žákyně228Jeníková AmálieCZE2009Ski klub Harrachov
st. žákyně praha230Křížová KristýnaCZE2009Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM
st. žákyně praha288Kučerová KateřinaCZE2009TJ Slovan Praha Zdravotník
st. žákyně praha231Kuiper Jana SimonaCZE2009ZDRP
st. žákyně232Lucie HorkováCZE2009Olfin car ski team Trutnov
st. žákyně praha234Malečková PavlínaCZE2008TJ Slovan Praha Zdravotník
st. žákyně praha235Marečková OlivieCZE2009ČKS SKI Jilemnice
st. žákyně236Menoušková TerezaCZE2009Spartak Vrchlabí
st. žákyně praha237Mrázová EmaCZE2009TJ Slovan Praha Zdravotník
st. žákyně praha238Nejezchlebová ElaCZE2009Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM
st. žákyně praha239Nosková MarcelaCZE2008Sokol ÚbislaviceÚbislavice
st. žákyně praha240Salabová PavlínaCZE2009ČKS SKI Jilemnice
st. žákyně praha241Suchardová RozalieCZE2008LSK Lomnice n. Pop.
st. žákyně praha242Zakouřilová KláraCZE2008ZDRP

startovní listina 5km K mladší dorostenci

start ~ 10:40:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 8 účastníků ( 8 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ml. dorci praha47Diblíček MichalCZE2006Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM
ml. dorci praha43Elleder DavidCZE2006ZDRP2
ml. dorci49Pávek LukášCZE2007TJ Dukla Liberec
ml. dorci praha50Pekárek TomášCZE2007LSK Lomnice n. Pop.Lomnice nad Popelkou
ml. dorci51Prokeš JanCZE2007ČKS SKI Jilemnice
ml. dorci53Rieger MarekCZE2007LS Dolní Branná
ml. dorci praha54Štrait VilémCZE2007ZDRP
ml. dorci55Šturma VojtechCZE2007Ski Jilemnice

startovní listina 5km K starší dorostenky

start ~ 10:43:00 , 2004 - 2005

startovní listina 5km K mladší dorostenky

start ~ 10:43:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 6 účastníků ( mužů, 6 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ml. dorky praha216Dvořáková KláraCZE2007Yellow pointŠpindlerův Mlýn
ml. dorky praha217Gajdová MichaelaCZE2007TJ Slovan Praha Zdravotník
ml. dorky praha218Mrázová JulieCZE2006ZDRP
ml. dorky praha219Vyhlídková SofieCZE2007LSK Lomnice n. Pop.
ml. dorky praha220Žalská LucieCZE2007ČKS SKI Jilemnice
ml. dorky praha221Žemlová BarboraCZE2007KB Kapslovna

startovní listina 20km K muži

start ~ 11:30:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 36 účastníků ( 36 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži praha2Beran JanCZE1976ČZU Praha - Rolníci
Muži3Blahna PetrCZE1950Olfin Car ski team
Muži praha4Blažek JaroslavCZE1993ČZU Praha - RolníciHavlíčkova Borová
Muži praha5Codl MarekCZE1989VSK Humanita Praha
Muži1Černohorský MarekCZE1996Technická Univerzita LiberecJablonec nad Nisou
Muži praha6Deml MarekCZE1974Žižkovský tygři
Muži praha7Dvořák MartinCZE1960FEL Praha
Muži praha8Dvořák PavelCZE1988VSK Humanita Praha
Muži praha9Fischer RobertCZE1980Žižkovský tygři
Muži praha10Gdula LukášCZE1991ČVUT - FEL
Muži vsliga11Jansa RadekCZE2000ČZU Praha - RolníciPolice Nad Metují
Muži praha12Jindra AdamCZE1990VSK Humanita Praha
Muži praha14Kolín JanCZE1977VSK Humanita Praha
Muži15Kovář JaroslavCZE1951ČKS SKI Jilemnice
Muži praha16Kuneš LukášCZE1995VSK Humanita Praha
Muži17Lüneburg PaulCZE1991Eintracht Braunschweig
Muži vsliga18Marhoun PetrCZE1981VSK MFF UK
Muži praha19Mitáček JanCZE1987VSK Humanita PrahaJablonec Nad Nisou
Muži praha21Mráz AntonínCZE1972FEL Praha
Muži praha20Mráz PavelCZE1976ZDRPJičín
Muži praha23Palla MartinCZE2001Žižkovský tygři
Muži praha24Pavlík MatoušCZE1988VSK Humanita Praha
Muži praha25Pospíšil VítCZE1968ZDRP
Muži26Provazník JosefCZE1999Krkonoše Vrchlabí
Muži27Pšenička JakubCZE1991ČKS SKI Jilemnice
Muži28Rejzek MartinGER1972Ski klub HarrachovBraunschweig
Muži vsliga29Řehák VítCZE1994ČZU Praha - RolníciSobotka
Muži30Stadtherr JaroslavCZE1979Bikeservis Jablonec nad Nisou
Muži praha31Suchý JiříCZE1976FEL Praha
Muži praha32šimek PavelCZE1980Olfin Car ski teamTrutnov 1
Muži praha33Švorc DavidCZE1992ČZU Praha - Rolníci
Muži vsliga34Valenta AdamCZE1998ČZU Praha - Rolníci
Muži praha35Vejnar JosefCZE1957CSKV Vysoké nad JizerouHorní Sytová 75
Muži praha36Vokurka JanCZE1975Žižkovský tygři
Muži praha37Žatecký VáclavCZE1997ČZU Praha - RolníciPraha
Muži praha38Žížala JosefCZE1964Žižkovský tygři

startovní listina 10km K ženy

start ~ 11:31:30 , 2003 a starší , přihlášeno: 15 účastníků ( mužů, 15 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy praha201Čechová AnnaCZE1993ČKS SKI JilemniceJilemnice
Ženy praha202Dvořáková TerezaCZE1984VSK Humanita Praha
Ženy praha203Friedová ŠtěpánkaCZE1999Žižkovský tygři
Ženy praha204Kalinová MarkétaCZE1982VSK Humanita PrahaČelákovice
Ženy praha205Karešová EliškaCZE1987Tu LiberecLiberec
Ženy praha206Kolínová KristýnaCZE1984VSK Humanita Praha
Ženy praha207Lacigová MichaelaCZE1981ZDRP
Ženy praha208Malkovská SimonaCZE1977VSK Humanita Praha
Ženy praha209Marková EvaCZE1983FEL Praha
Ženy289Mudrová NatálieCZE2001Čzu Praha - Rolníci
Ženy289Mudrová NatálieCZE2001Čzu Praha - Rolníci
Ženy210Randáková HelenaCZE1974ČKS SKI JilemniceVrchlabí
Ženy praha211Satková MartinaCZE1998Dukla Praha Vodní slalom
Ženy vsliga212Šimková SandraCZE2000ČZU Praha - Rolníci
Ženy praha213Vávrová MarkétaCZE1985ČZU Praha - RolníciPraha

startovní listina 10km K starší dorostenci

start ~ 11:31:30 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
st. dorci praha39Martin HroudaCZE2005Ski akademie špindlerův mlýn
st. dorci praha40Šubrt VojtěchCZE2005ZDRP
st. dorci praha41Zakouřil MatyášCZE2004ZDRP