ski

výsledky

VŠ liga Humanita (klasika)

15.01.2022 Horní Mísečky 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m K předžáci celkem: 11 , muži : 11, ženy: 0, předžáci: 11, předžačky: 0, praha: 3, vsliga: 0, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
500m K předžákyně celkem: 15 , muži : 0, ženy: 15, předžáci: 0, předžačky: 15, praha: 1, vsliga: 1, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
1km K nejmladší žáci celkem: 16 , muži : 16, ženy: 0, nejml. žáci: 16, nejml. žákyně: 0, praha: 2, vsliga: 1, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
1km K nejmladší žákyně celkem: 19 , muži : 0, ženy: 19, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 19, praha: 5, vsliga: 1, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
2km K mladší žáci celkem: 12 , muži : 12, ženy: 0, ml. žáci: 12, ml. žačky: 0, praha: 7, vsliga: 0, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
2km K mladší žákyně celkem: 26 , muži : 0, ženy: 26, ml. žáci: 0, ml. žačky: 26, praha: 6, vsliga: 2, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
3km K starší žáci celkem: 15 , muži : 15, ženy: 0, st. žáci: 15, st. žákyně: 0, praha: 5, vsliga: 1, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
3km K starší žákyně celkem: 17 , muži : 0, ženy: 17, st. žáci: 0, st. žákyně: 17, praha: 14, vsliga: 1, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
5km K mladší dorostenci celkem: 7 , muži : 7, ženy: 0, ml. dorci: 7, ml. dorky: 0, praha: 4, vsliga: 0, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
5km K starší dorostenky celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, st. dorci: 0, st. dorky: 0, praha: 0, vsliga: 0, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
5km K mladší dorostenky celkem: 6 , muži : 0, ženy: 6, ml. dorci: 0, ml. dorky: 6, praha: 5, vsliga: 1, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
20km K muži celkem: 29 , muži : 29, ženy: 0, Junioři: 0, Muži: 29, praha: 8, vsliga: 15, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
10km K ženy celkem: 11 , muži : 0, ženy: 11, Juniorky: 0, Ženy: 11, praha: 3, vsliga: 6, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
10km K starší dorostenci celkem: 3 , muži : 3, ženy: 0, st. dorci: 3, st. dorky: 0, praha: 3, vsliga: 0, nereg: 0, praha vsliga: 0 praha, vsliga [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Vysledky stafet 6 3 6 pdf 32208B17.01.2022 19:58:55
stafety predbezne pdf 39913B17.01.2022 15:49:34

výsledková listina 500m K předžáci

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / předžáci [ 423 ] Jan JIRKA 2014 CZE Spartak Vrchlabí 03:19.0
2 2 / předžáci [ 428 ] Samuel Račák 2015 CZE Ski klub Harrachov 03:28.0 00:09.0
3 3 / předžáci [ 421 ] Štěpán Holubec 2015 CZE Spartak Vrchlabí 03:30.0 00:11.0
4 4 / předžáci [ 431 ] Václav Spilka 2014 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:45.0 00:26.0
5 5 / předžáci [ 432 ] Vojtěch Šlechta 2015 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:56.0 00:37.0
6 6 / předžácipraha [ 420 ] Antonín Holub 2014 CZE Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM 04:02.0 00:43.0
7 7 / předžáci [ 426 ] Matyáš Martin 2015 CZE Spartak Vrchlabí 04:11.0 00:52.0
8 8 / předžáci [ 424 ] Jonáš Kolín 2015 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:23.0 01:04.0
9 9 / předžáci [ 429 ] Josef Rybín 2015 CZE Ski klub Harrachov 04:46.0 01:27.0
10 10 / předžácipraha [ 430 ] Jindřich Skalka 2015 CZE ZDRP 06:45.0 03:26.0
11 11 / předžácipraha [ 427 ] Efe Michael Öner 2014 CZE ZDRP 07:04.0 03:45.0

výsledková listina 500m K předžákyně

start ~ 10:02:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / předžačky [ 439 ] Marie Mečířová 2014 CZE TJ Dukla Liberec 03:16.0
2 2 / předžačkypraha [ 443 ] Eliška Parmová 2014 CZE Pražský biatlonový klub 03:31.0 00:15.0
3 3 / předžačky [ 441 ] Dorota Nechanická 2014 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:22.0 01:06.0
4 4 / předžačkyvsliga [ 447 ] Pavlína Šourková 2015 CZE Hančův sportovní klub Benecko-HSKB 04:28.0 01:12.0
5 5 / předžačky [ 434 ] Daniela Černá 2015 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:35.0 01:19.0
6 6 / předžačky [ 440 ] Nella Najmanová 2014 CZE Klub biatlonu Trefa 04:43.0 01:27.0
7 7 / předžačky [ 450 ] Laura Holcová 2015 CZE Čks Ski Jilemnice 04:50.0 01:34.0
8 8 / předžačky [ 442 ] Kristýna Paldusová 2014 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:58.0 01:42.0
9 9 / předžačky [ 433 ] Sára Bartoňová 2014 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:01.0 01:45.0
10 10 / předžačky [ 435 ] Adéla Chudobová 2015 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:07.0 01:51.0
11 11 / předžačky [ 449 ] Emma Karlita Tonarová 2014 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:22.0 02:06.0
12 12 / předžačky [ 438 ] Kateřina Kracíková 2016 CZE Spartak Vrchlabí 05:26.0 02:10.0
13 13 / předžačky [ 448 ] Barbora Štěpánková 2015 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:51.0 02:35.0
14 14 / předžačky [ 445 ] Leontýna Stadtherr 2014 CZE Bikeservis Jablonec nad Nisou 05:53.0 02:37.0
15 15 / předžačky [ 444 ] Ludmila Müllerová 2015 CZE 08:50.0 05:34.0

výsledková listina 1km K nejmladší žáci

start ~ 10:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / nejml. žáci [ 404 ] Kryštof Holubec 2012 CZE Spartak Vrchlabí 02:56.0
2 2 / nejml. žácipraha [ 409 ] Vincent Ježek 2012 CZE TJ Dukla Liberec 03:01.0 00:05.0
3 3 / nejml. žáci [ 402 ] Viktor Černý 2012 CZE Klub biatlonu Trefa 03:05.0 00:09.0
4 4 / nejml. žáci [ 417 ] Adam Šlechta 2013 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:14.0 00:18.0
5 5 / nejml. žáci [ 408 ] Tomáš Janata 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:20.0 00:24.0
6 6 / nejml. žáci [ 410 ] Jeremiáš Kaplan 2013 CZE Krkonoše Vrchlabí 03:24.0 00:28.0
7 7 / nejml. žácivsliga [ 418 ] Šochovský Vojtěch 2012 CZE Hančův sportovní klub Benecko-HSKB 03:29.0 00:33.0
8 8 / nejml. žáci [ 414 ] Marek Najman 2012 CZE Klub biatlonu Trefa 03:30.0 00:34.0
9 9 / nejml. žácipraha [ 415 ] Antonín Parma 2013 CZE Pražský biatlonový klub 03:33.0 00:37.0
10 10 / nejml. žáci [ 416 ] Denis Račák 2012 CZE Ski klub Harrachov 03:38.0 00:42.0
11 11 / nejml. žáci [ 412 ] Štěpán Antonín Kuřík 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:50.0 00:54.0
12 12 / nejml. žáci [ 403 ] Dominik Hanák 2013 CZE Klub biatlonu Trefa 03:59.0 01:03.0
13 13 / nejml. žáci [ 406 ] Mikuláš horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:00.0 01:04.0
14 14 / nejml. žáci [ 413 ] Matouš Mrůzek 2013 CZE Spartak Vrchlabí 04:32.0 01:36.0
15 15 / nejml. žáci [ 407 ] Kryštof Horák 2013 CZE USK Praha 04:36.0 01:40.0
16 16 / nejml. žáci [ 411 ] Matouš Kolačný 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:54.0 01:58.0

výsledková listina 1km K nejmladší žákyně

start ~ 10:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / nejml. žákyně [ 269 ] Anita Blažejová 2012 CZE LS Dolní Branná 03:10.6
2 2 / nejml. žákyně [ 229 ] Julie Polonská 2013 CZE 03:11.0 00:00.4
3 3 / nejml. žákyněvsliga [ 277 ] Petra Kučerová 2012 CZE VYSOKÉ NAD JIZEROU 03:18.4 00:07.8
4 4 / nejml. žákyně [ 273 ] Johana Háková 2012 CZE Sokol Studenec 03:25.2 00:14.6
5 5 / nejml. žákyně [ 285 ] Daniela Vorlová 2012 CZE Sokol Studenec 03:31.0 00:20.4
6 6 / nejml. žákyně [ 274 ] Zuzana Háková 2012 CZE Sokol Studenec 03:32.6 00:22.0
7 7 / nejml. žákyněpraha [ 286 ] Amalie Wolfová 2012 CZE Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM 03:39.2 00:28.6
8 8 / nejml. žákyně [ 275 ] Anna Jirková 2012 CZE Spartak Vrchlabí 03:54.4 00:43.8
9 9 / nejml. žákyně [ 401 ] Lea Bosnic 2013 CZE Ski klub Harrachov 03:59.0 00:48.4
10 10 / nejml. žákyně [ 276 ] Kristýna Kraciková 2013 CZE Spartak Vrchlabí 04:05.1 00:54.5
11 11 / nejml. žákyněpraha [ 278 ] Lucie Mrázová 2012 CZE ZDRP 04:12.1 01:01.5
12 12 / nejml. žákyně [ 270 ] Viky Braunová 2012 CZE Krkonoše Vrchlabí 04:20.0 01:09.4
13 13 / nejml. žákyně [ 281 ] Bára Ouhrabková 2012 CZE SPORTICUS team 04:30.4 01:19.8
14 14 / nejml. žákyně [ 284 ] Rozička Tomášková 2013 CZE Spartak Vrchlabí 04:53.9 01:43.3
15 15 / nejml. žákyněpraha [ 279 ] Karla Müllerová 2013 CZE ZDRP 04:58.9 01:48.3
16 16 / nejml. žákyněpraha [ 280 ] Nina Neyrinck 2013 CZE ZDRP 05:07.1 01:56.5
17 17 / nejml. žákyně [ 282 ] Františka Rybínová 2013 CZE Ski klub Harrachov 05:08.2 01:57.6
18 18 / nejml. žákyněpraha [ 271 ] Anna Giovagnogni 2012 CZE KB Kapslovna 05:17.2 02:06.6
19 19 / nejml. žákyně [ 283 ] Eliška Spilková 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:28.2 02:17.6

výsledková listina 2km K mladší žáci

start ~ 10:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. žáci [ 81 ] Lukáš Hůlka 2011 CZE Spartak Vrchlabí 06:14.9
2 2 / ml. žáci [ 79 ] Jan Horáček 2011 CZE Olfin Car Ski team 06:26.6 00:11.7
3 3 / ml. žácipraha [ 84 ] Mikuláš Mareček 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 06:29.0 00:14.1
4 4 / ml. žácipraha [ 80 ] Antonín Horálek 2010 CZE ZDRP 06:34.6 00:19.7
5 5 / ml. žáci [ 85 ] Šimon Mrůzek 2011 CZE Spartak Vrchlabí 06:37.8 00:22.9
6 6 / ml. žácipraha [ 77 ] Jakub Hadač 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 06:52.6 00:37.7
7 7 / ml. žácipraha [ 75 ] Jan Elleder 2010 CZE VSK Humanita Praha 06:55.9 00:41.0
8 8 / ml. žáci [ 89 ] Jaroslav Uman 2011 CZE Ski klub Harrachov 07:05.3 00:50.4
9 9 / ml. žácipraha [ 83 ] Jakub Lukeš 2011 CZE ČKS SKI Jilemnice 07:11.4 00:56.5
10 10 / ml. žácipraha [ 76 ] David Elvy 2010 CZE KB Kapslovna 08:02.9 01:48.0
11 11 / ml. žáci [ 87 ] Vojtěch Skandera 2011 CZE Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM 09:14.6 02:59.7
12 12 / ml. žácipraha [ 86 ] Vojtěch Očenášek 2011 CZE KB Kapslovna 09:37.3 03:22.4

výsledková listina 2km K mladší žákyně

start ~ 10:23:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. žačky [ 257 ] Anna Masnicová 2010 CZE TJ Dukla Liberec 05:54.2
2 2 / ml. žačky [ 244 ] Laura Buďárková 2010 CZE Sokol Studenec 05:59.9 00:05.7
3 3 / ml. žačky [ 260 ] Alžběta Nebusová 2010 CZE TJ Dukla Liberec 06:09.3 00:15.1
4 4 / ml. žačkypraha [ 253 ] Kristýna Kerelová 2010 CZE TJ Dukla Liberec 06:22.6 00:28.4
5 5 / ml. žačky [ 246 ] Hana Fišnarová 2010 CZE Spartak Vrchlabí 06:32.9 00:38.7
6 6 / ml. žačky [ 247 ] Barbora Háková 2010 CZE Sokol Studenec 06:33.3 00:39.1
7 7 / ml. žačkyvsliga [ 258 ] Vendula Mohvaldová 2010 CZE Hančův sportovní klub Benecko-HSKB 06:42.9 00:48.7
8 8 / ml. žačky [ 255 ] Magdalena Kunčíková 2010 CZE Spartak Vrchlabí 06:56.0 01:01.8
9 9 / ml. žačky [ 249 ] Elen Hromádková 2010 CZE Olfin Car Ski team Trutnov 06:59.6 01:05.4
10 10 / ml. žačky [ 267 ] Eliška Šretrová 2010 CZE Olfin Car Ski team Trutnov 07:00.5 01:06.3
11 11 / ml. žačky [ 268 ] Kateřina Učená 2010 CZE Spartak Vrchlabí 07:02.7 01:08.5
12 12 / ml. žačkyvsliga [ 259 ] Anežka Mohvaldová 2011 CZE Hančův sportovní klub Benecko-HSKB 07:09.0 01:14.8
13 13 / ml. žačky [ 262 ] Dominika Novotná 2011 CZE Spartak Vrchlabí 07:21.9 01:27.7
14 14 / ml. žačky [ 265 ] Anežka Rybínová 2010 CZE Ski klub Harrachov 07:25.7 01:31.5
15 15 / ml. žačkypraha [ 254 ] Sofie Kuklíková 2011 CZE ČKS SKI Jilemnice 07:28.1 01:33.9
16 16 / ml. žačky [ 248 ] Adéla Hančová 2011 CZE Ski klub Harrachov 07:35.4 01:41.2
17 17 / ml. žačkypraha [ 263 ] Eda Öner 2011 CZE ZDRP 07:38.5 01:44.3
18 18 / ml. žačkypraha [ 252 ] Kateřina Kecová 2010 CZE KB Kapslovna 07:43.4 01:49.2
19 19 / ml. žačky [ 251 ] Lisa Kalinová 2011 CZE SPORTICUS team 07:49.9 01:55.7
20 20 / ml. žačkypraha [ 264 ] Karolína Preisslerová 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 08:07.5 02:13.3
21 21 / ml. žačky [ 287 ] Alexandra Medlíková 2011 CZE 08:07.9 02:13.7
22 22 / ml. žačky [ 261 ] Magdaléna Nosková 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 08:25.9 02:31.7
23 23 / ml. žačky [ 256 ] Nikola Lukešová 2011 CZE Ski klub Harrachov 08:44.0 02:49.8
24 24 / ml. žačky [ 243 ] Sofie Braunová 2011 CZE Krkonoše Vrchlabí 09:03.4 03:09.2
25 25 / ml. žačky [ 266 ] Adéla Stadtherrová 2011 CZE Bikeservis Jablonec nad Nisou 09:23.9 03:29.7
DNF / ml. žačkypraha [ 250 ] Anežka Hroudová 2010 CZE TJ Dukla Liberec

výsledková listina 3km K starší žáci

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / st. žácipraha [ 65 ] Albert Lukavec 2008 CZE LSK Lomnice n. Pop. 11:49.7
2 2 / st. žácipraha [ 72 ] Šimon Sucharda 2008 CZE LSK Lomnice n. Pop. 11:54.0 00:04.3
3 3 / st. žáci [ 63 ] Matyáš Kuba 2008 CZE Spartak Vrchlabí 12:04.5 00:14.8
4 4 / st. žácipraha [ 64 ] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP 13:00.0 01:10.3
5 5 / st. žáci [ 71 ] richard simbartl 2009 CZE Spartak Vrchlabí 13:05.2 01:15.5
6 6 / st. žáci [ 68 ] Tomáš Matoulek 2009 CZE Olfin Car Ski team Trutnov 13:07.5 01:17.8
7 7 / st. žáci [ 57 ] Filip Čermák 2009 CZE Ski klub Harrachov 13:10.6 01:20.9
8 8 / st. žácivsliga [ 61 ] Václav Holubec 2009 CZE Hančův sportovní klub Benecko-HSKB 13:18.8 01:29.1
9 9 / st. žáci [ 60 ] Jakub Hanč 2009 CZE Ski klub Harrachov 13:32.6 01:42.9
10 10 / st. žáci [ 58 ] Hynek Dostalík 2008 CZE Ski klub Harrachov 13:40.4 01:50.7
11 11 / st. žácipraha [ 74 ] Štěpán Termer 2008 CZE ZDRP 14:00.5 02:10.8
12 12 / st. žáci [ 62 ] Marek Johan 2009 CZE Olfin Car Ski team Trutnov 14:00.9 02:11.2
13 13 / st. žácipraha [ 70 ] Matyáš Rod 2008 CZE ZDRP 14:29.9 02:40.2
14 14 / st. žáci [ 66 ] Jiří Mach 2009 CZE Olfin Car Ski team Trutnov 14:36.3 02:46.6
15 15 / st. žáci [ 73 ] Jáchym Šubrt 2008 CZE Slovan Zdravotník Praha 15:06.4 03:16.7

výsledková listina 3km K starší žákyně

start ~ 10:33:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / st. žákyněpraha [ 240 ] Pavlína Salabová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 11:56.9
2 2 / st. žákyněvsliga [ 222 ] Natálie Ďoubalíková 2008 CZE Vysoké nad Jizerou 12:45.1 00:48.2
3 3 / st. žákyněpraha [ 239 ] Marcela Nosková 2008 CZE LSK Lomnice n. Pop. 12:51.6 00:54.7
4 4 / st. žákyně [ 232 ] Horková Lucie 2009 CZE Olfin car ski team Trutnov 13:10.1 01:13.2
5 5 / st. žákyněpraha [ 235 ] Olivie Marečková 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:15.7 01:18.8
6 6 / st. žákyněpraha [ 226 ] Amálie Horáková 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:32.5 01:35.6
7 7 / st. žákyněpraha [ 288 ] Kateřina Kučerová 2009 CZE ZDRP 13:40.9 01:44.0
8 8 / st. žákyně [ 236 ] Tereza Menoušková 2009 CZE Spartak Vrchlabí 14:04.5 02:07.6
8 8 / st. žákyněpraha [ 237 ] Ema Mrázová 2009 CZE ZDRP 14:04.5 02:07.6
10 10 / st. žákyněpraha [ 241 ] Rozalie Suchardová 2008 CZE LSK Lomnice n. Pop. 14:19.7 02:22.8
11 11 / st. žákyněpraha [ 234 ] Pavlína Malečková 2008 CZE ZDRP 14:26.5 02:29.6
12 12 / st. žákyněpraha [ 238 ] Ela Nejezchlebová 2009 CZE Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM 14:29.0 02:32.1
13 13 / st. žákyněpraha [ 242 ] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP 14:47.1 02:50.2
14 14 / st. žákyněpraha [ 230 ] Kristýna Křížová 2009 CZE Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM 14:56.8 02:59.9
15 15 / st. žákyněpraha [ 223 ] Anna Ehlerová 2008 CZE ZDRP 15:25.9 03:29.0
16 16 / st. žákyněpraha [ 231 ] Jana Simona Kuiper 2009 CZE ZDRP 15:33.7 03:36.8
17 17 / st. žákyněpraha [ 224 ] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita Praha 17:26.1 05:29.2

výsledková listina 5km K mladší dorostenci

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / ml. dorci [ 53 ] Marek Rieger 2007 CZE LS Dolní Branná 17:09.5 11:33.1 (1) mezičasy
2 2 / ml. dorcipraha [ 50 ] Tomáš Pekárek 2007 CZE LSK Lomnice n. Pop. 17:21.0 00:11.5 11:33.7 (2) mezičasy
3 3 / ml. dorcipraha [ 54 ] Vilém Štrait 2007 CZE ZDRP 17:28.2 00:18.7 11:40.2 (3) mezičasy
4 4 / ml. dorcipraha [ 43 ] David Elleder 2006 CZE ZDRP 17:53.7 00:44.2 11:52.7 (4) mezičasy
5 5 / ml. dorci [ 51 ] Jan Prokeš 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 18:56.4 01:46.9 12:26.6 (5) mezičasy
6 6 / ml. dorci [ 55 ] Vojtech Šturma 2007 CZE 19:12.2 02:02.7 12:36.6 (6) mezičasy
7 7 / ml. dorcipraha [ 47 ] Michal Diblíček 2006 CZE Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM 19:59.7 02:50.2 13:06.3 (7) mezičasy

výsledková listina 5km K starší dorostenky

start ~ 10:43:00

výsledková listina 5km K mladší dorostenky

start ~ 10:43:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / ml. dorkyvsliga [ 219 ] Sofie Vyhlídková 2007 CZE LSK Lomnice n. Pop. 18:46.0 12:21.0 (1) mezičasy
2 2 / ml. dorkypraha [ 218 ] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP 19:03.6 00:17.6 12:35.7 (2) mezičasy
3 3 / ml. dorkypraha [ 220 ] Lucie Žalská 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 20:53.6 02:07.6 13:51.8 (3) mezičasy
4 4 / ml. dorkypraha [ 217 ] Michaela Gajdová 2007 CZE ZDRP 24:45.4 05:59.4 16:28.4 (4) mezičasy
5 5 / ml. dorkypraha [ 216 ] Klára Dvořáková 2007 CZE Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn- SASM 25:01.8 06:15.8 16:42.8 (5) mezičasy
6 6 / ml. dorkypraha [ 221 ] Barbora Žemlová 2007 CZE KB Kapslovna 25:43.7 06:57.7 17:00.1 (6) mezičasy

výsledková listina 20km K muži

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [ 26 ] Josef Provazník 1999 CZE Krkonoše Vrchlabí 01:05:54.7 10:09.9 (2) 20:58.3 (1) 32:11.9 (1) 43:32.1 (1) 54:51.5 (1) mezičasy
2 2 / Muživsliga [ 38 ] Josef Žížala 1964 CZE Žižkovský tygři 01:08:28.7 02:34.0 10:09.4 (1) 21:03.6 (2) 32:30.7 (2) 44:18.7 (2) 56:20.4 (2) mezičasy
3 3 / Muživsliga [ 18 ] Petr Marhoun 1981 CZE VSK MFF UK 01:08:40.2 02:45.5 10:27.9 (4) 21:47.9 (3) 33:23.6 (3) 45:04.9 (3) 56:53.2 (3) mezičasy
4 4 / Muživsliga [ 11 ] Radek Jansa 2000 CZE ČZU Praha - Rolníci 01:10:19.7 04:25.0 10:27.4 (3) 22:05.3 (4) 33:56.9 (4) 46:13.0 (4) 58:17.4 (4) mezičasy
5 5 / Muživsliga [ 31 ] Jiří Suchý 1976 CZE FEL Praha 01:11:41.4 05:46.7 10:53.3 (5) 22:28.6 (5) 34:22.2 (5) 46:34.6 (5) 58:54.6 (5) mezičasy
6 6 / Mužipraha [ 21 ] Antonín Mráz 1972 CZE FEL Praha 01:12:47.3 06:52.6 11:05.4 (6) 22:55.2 (6) 35:16.0 (6) 47:43.0 (6) 01:00:18.4 (6) mezičasy
7 7 / Muži [ 28 ] Martin Rejzek 1972 GER Ski klub Harrachov 01:13:47.7 07:53.0 11:12.8 (7) 23:21.5 (7) 35:41.7 (7) 48:13.0 (7) 01:00:57.5 (7) mezičasy
8 8 / Muživsliga [ 14 ] Jan Kolín 1977 CZE VSK Humanita Praha 01:15:11.8 09:17.1 11:25.4 (9) 24:03.9 (9) 36:44.2 (9) 49:29.0 (8) 01:02:30.0 (8) mezičasy
9 9 / Mužipraha [ 35 ] Josef Vejnar 1957 CZE CSKV Vysoké nad Jizerou 01:15:13.6 09:18.9 11:21.5 (8) 23:48.1 (8) 36:34.6 (8) 49:30.3 (9) 01:02:31.5 (9) mezičasy
10 10 / Muživsliga [ 4 ] Jaroslav Blažek 1993 CZE ČZU Praha - Rolníci 01:15:54.0 09:59.3 11:35.7 (12) 24:08.8 (11) 36:49.1 (11) 49:39.8 (10) 01:02:34.4 (10) mezičasy
11 11 / Muži [ 30 ] Jaroslav Stadtherr 1979 CZE Bikeservis Jablonec nad Nisou 01:17:17.7 11:23.0 11:32.7 (11) 24:17.6 (12) 37:18.1 (12) 50:28.9 (12) 01:03:38.7 (11) mezičasy
12 12 / Muživsliga [ 12 ] Adam Jindra 1990 CZE VSK Humanita Praha 01:17:47.0 11:52.3 11:32.0 (10) 24:04.6 (10) 36:47.3 (10) 50:12.1 (11) 01:03:49.7 (12) mezičasy
13 13 / Muživsliga [ 24 ] Matouš Pavlík 1988 CZE VSK Humanita Praha 01:17:55.9 12:01.2 12:00.0 (14) 24:50.7 (13) 37:53.6 (13) 51:24.8 (13) 01:05:00.1 (14) mezičasy
14 14 / Muži [ 17 ] Paul Lüneburg 1991 CZE Eintracht Braunschweig 01:18:07.8 12:13.1 12:10.5 (16) 24:59.7 (14) 38:15.0 (14) 51:41.2 (14) 01:04:58.8 (13) mezičasy
15 15 / Mužipraha [ 23 ] Martin Palla 2001 CZE Žižkovský tygři 01:18:09.3 12:14.6 12:08.7 (15) 25:25.6 (15) 39:05.0 (15) 52:27.9 (15) 01:05:11.2 (15) mezičasy
16 16 / Mužipraha [ 20 ] Pavel Mráz 1976 CZE ZDRP 01:21:32.1 15:37.4 12:12.3 (17) 25:35.3 (16) 39:25.8 (16) 53:26.6 (16) 01:07:27.8 (16) mezičasy
17 17 / Muživsliga [ 19 ] Jan Mitáček 1987 CZE VSK Humanita Praha 01:22:03.9 16:09.2 12:44.4 (20) 26:07.7 (18) 39:45.6 (18) 53:54.2 (17) 01:08:04.3 (17) mezičasy
18 18 / Muživsliga [ 9 ] Robert Fischer 1980 CZE Žižkovský tygři 01:22:43.9 16:49.2 14:25.9 (24) 27:41.6 (22) 41:17.0 (21) 54:58.5 (20) 01:08:51.0 (19) mezičasy
19 19 / Mužipraha [ 2 ] Jan Beran 1976 CZE ČZU Praha - Rolníci 01:23:03.9 17:09.2 12:18.9 (18) 25:45.9 (17) 39:38.8 (17) 54:02.4 (18) 01:08:29.3 (18) mezičasy
20 20 / Mužipraha [ 7 ] Martin Dvořák 1960 CZE FEL Praha 01:24:38.4 18:43.7 12:50.6 (21) 26:27.7 (20) 40:24.0 (19) 54:53.3 (19) 01:09:40.9 (20) mezičasy
21 21 / Muživsliga [ 8 ] Pavel Dvořák 1988 CZE VSK Humanita Praha 01:25:17.4 19:22.7 12:32.4 (19) 26:16.0 (19) 40:24.2 (20) 55:16.6 (21) 01:10:14.6 (21) mezičasy
22 22 / Muži [ 1 ] Marek Černohorský 1996 CZE Technická Univerzita Liberec 01:25:32.6 19:37.9 11:44.5 (13) 27:02.1 (21) 42:39.7 (22) 56:58.3 (22) 01:11:21.4 (22) mezičasy
23 23 / Mužipraha [ 33 ] David Švorc 1992 CZE ČZU Praha - Rolníci 01:32:49.0 26:54.3 14:07.2 (22) 29:19.0 (23) 44:33.1 (23) 01:00:37.7 (23) 01:16:45.4 (23) mezičasy
24 24 / Mužipraha [ 37 ] Václav Žatecký 1997 CZE ČZU Praha - Rolníci 01:35:22.2 29:27.5 14:27.7 (25) 30:07.5 (24) 46:09.8 (24) 01:02:23.8 (24) 01:19:04.2 (24) mezičasy
25 25 / Muživsliga [ 6 ] Marek Deml 1974 CZE Žižkovský tygři 01:36:21.8 30:27.1 14:42.3 (26) 31:19.5 (25) 47:38.4 (25) 01:03:32.8 (25) 01:19:50.7 (25) mezičasy
26 26 / Muživsliga [ 5 ] Marek Codl 1989 CZE VSK Humanita Praha 01:40:55.0 35:00.3 14:22.9 (23) 31:20.2 (26) 48:22.7 (26) 01:05:10.4 (26) 01:22:19.0 (26) mezičasy
27 27 / Muži [ 15 ] Jaroslav Kovář 1951 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:45:49.0 39:54.3 15:59.0 (27) 32:49.8 (27) 50:28.8 (27) 01:08:35.0 (27) 01:27:04.0 (27) mezičasy
28 28 / Muživsliga [ 36 ] Jan Vokurka 1975 CZE Žižkovský tygři 01:48:23.9 42:29.2 27:32.2 (29) 43:29.9 (29) 59:15.5 (29) 01:15:24.4 (28) 01:31:54.9 (28) mezičasy
29 29 / Muživsliga [ 16 ] Lukáš Kuneš 1995 CZE VSK Humanita Praha 01:56:18.3 50:23.6 16:52.2 (28) 35:39.3 (28) 55:16.5 (28) 01:16:18.6 (29) 01:37:19.9 (29) mezičasy

výsledková listina 10km K ženy

start ~ 11:31:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženypraha [ 201 ] Anna Čechová 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 38:02.9 12:21.9 (2) 25:11.0 (1) mezičasy
2 2 / Ženyvsliga [ 209 ] Eva Marková 1983 CZE FEL Praha 38:21.3 00:18.4 12:21.8 (1) 25:19.7 (2) mezičasy
3 3 / Ženyvsliga [ 205 ] Eliška Karešová 1987 CZE Liberec 38:51.4 00:48.5 12:29.9 (3) 25:31.3 (3) mezičasy
4 4 / Ženy [ 210 ] Helena Randáková 1974 CZE ČKS SKI Jilemnice 41:31.8 03:28.9 12:52.3 (4) 27:01.4 (4) mezičasy
5 5 / Ženyvsliga [ 206 ] Kristýna Kolínová 1984 CZE VSK Humanita Praha 42:42.9 04:40.0 13:50.3 (5) 28:07.0 (5) mezičasy
6 6 / Ženypraha [ 207 ] Michaela Lacigová 1981 CZE ZDRP 47:31.7 09:28.8 14:14.5 (6) 30:28.7 (6) mezičasy
7 7 / Ženyvsliga [ 212 ] Sandra Šimková 2000 CZE ČZU Praha - Rolníci 48:03.2 10:00.3 15:18.9 (7) 31:28.9 (7) mezičasy
8 8 / Ženypraha [ 204 ] Markéta Kalinová 1982 CZE VSK Humanita Praha 48:30.8 10:27.9 15:43.7 (8) 32:11.4 (8) mezičasy
9 9 / Ženy [ 289 ] Natálie Mudrová 2001 CZE 50:13.9 12:11.0 16:05.6 (9) 33:21.8 (9) mezičasy
DNS / Ženyvsliga [ 203 ] Štěpánka Friedová 1999 CZE Žižkovský tygři 01:19:46.6 (10)
DNS / Ženyvsliga [ 208 ] Simona Malkovská 1977 CZE VSK Humanita Praha 02:10:24.4 (11)

výsledková listina 10km K starší dorostenci

start ~ 11:31:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / st. dorcipraha [ 41 ] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP 34:39.1 10:47.1 (1) 22:30.0 (1) mezičasy
2 2 / st. dorcipraha [ 40 ] Vojtěch Šubrt 2005 CZE ZDRP 40:00.9 05:21.8 12:39.7 (2) 26:17.4 (2) mezičasy
3 3 / st. dorcipraha [ 39 ] Hrouda Martin 2005 CZE Ski akademie špindlerův mlýn 51:08.1 16:29.0 15:36.8 (3) 32:32.2 (3) mezičasy