Moravský bikemaraton 2013

31.08.2013 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 112, muži : 102, ženy: 10, Muži A: 25, Muži B: 38, Muži C: 26, Muži D: 13, Ženy A: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km celkem: 416, muži : 391, ženy: 25, Junioři: 25, Muži I: 299, Muži II: 52, Muži III: 15, Juniorky: 4, Ženy: 21 [html] [pdf]
30km celkem: 104, muži : 68, ženy: 36, Předžáci: 4, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 66, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 1, MladšíŽačky: 5, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 112 účastníků ( 102 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži A [163] Blaháček Daniel CZE 1993 Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH
Muži A [14] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn
Muži A [168] Dubovecký Andrej CZE 1986 DT SWISS Bike Team
Muži A [ ] Franer Jakub CZE 1989 Hervis
Muži A [108] Horký David CZE 1990 Zábřeh
Muži A [111] Janků Martin CZE 1989 Stevens Oknoplast
Muži A [165] Jílek David CZE 1987 Bikesport Team Mohelnice
Muži A [186] Kašpar Petr CZE 1990 Credo team
Muži A [190] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
Muži A [ ] Křivánek Tomáš CZE 1994 Cyklosport Unite
Muži A [118] Mazák Tomáš CZE 1989 SK DAMA SPORT Šumperk
Muži A [153] Miček Tomáš CZE 1984
Muži A [184] Pilčík Adam CZE 1984 Bikestyle.cz
Muži A [121] Pustovit TONI UKR 1987 Ukraina Svetlovodsk
Muži A [151] Ryšavý Zdeněk CZE 1987 Zábřeh
Muži A [177] Satke Tomáš CZE 1989 BIKECENTRUM Olomouc
Muži A [198] Sedlář Jakub CZE 1984 NOVATOP -LAPIERRE
Muži A [196] Skalický Pavel CZE 1992 Skialp Dolní Morava
Muži A [154] Směšný Jan CZE 1991 CREDO TEAM
Muži A [166] Strakoš Jaroslav CZE 1984 cykloteam KOLARNA
Muži A [17] Večeř Martin CZE 1992 TNF Bike Team
Muži A [152] Zitta Pavel CZE 1986 Zábřeh
Muži A [115] kroček roman CZE 1984 Cross bike
Muži A [131] Žalčík Štěpán CZE 1992 DT SWISS Bike Team
Muži A [178] Žák Pavel CZE 1987 Bike triatlon Morkovice
Muži B [187] Barták Radim CZE 1980 Bike triatlon Morkovice
Muži B [150] Dedek Aleš CZE 1975 Zapro AD team
Muži B [65] Dostal Ondřej CZE 1977 Nový Malín
Muži B [106] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
Muži B [ ] Hekele Emil CZE 1977 Stevens Bikes Emilio Sports
Muži B [112] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži B [11] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Muži B [ ] Jílek Martin CZE 1975 Leština
Muži B [169] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [31] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži B [ ] Keprt Honza CZE 1983 Silný team Uničov
Muži B [489] Keprt Jan CZE 1983 Zábřeh
Muži B [7] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži B [117] Lazecký Pavel CZE 1977 Nábytkové studio Lazecký
Muži B [ ] Nosál Pavel CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [ ] Paták Kamil CZE 1976 Bike team Sazovice
Muži B [119] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [73] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži B [122] Pytel Jaromír CZE 1975 Ostrava
Muži B [123] Remeš Jaroslav CZE 1974 OD MORAVA
Muži B [191] Suchomel Zdenek CZE 1977 IN-LIFE cycling team
Muži B [195] Vilášek Michael CZE 1979 NOVATOP LAPIERRE
Muži B [128] Volek Jaromír CZE 1980 SK BAGBIKE
Muži B [129] Vošický Pavel CZE 1975 SK DAMA SPORT Šumperk
Muži B [130] Vymazal Petr CZE 1975 SK SALIX Grymov
Muži B [200] Václavík Pavel CZE 1978 Oknoplast Šumperk
Muži B [185] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [171] Winkler Jan CZE 1977 Hervis
Muži B [199] Zachoval Tomáš CZE 1980 Pivovar Ferdinand
Muži B [19] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži B [164] Závodník Petr CZE 1983 Olomouc
Muži B [101] bartoš martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [182] vychodil Tomáš CZE 1976 Bike Team Zlaté Hory
Muži B [104] Čech Aleš CZE 1975 Model Bike Team
Muži B [174] Čer Tomáš CZE 1983 Opava
Muži B [193] Čermák Karel CZE 1975 Prostějov
Muži B [162] Švec Luděk CZE 1978 Blatec
Muži B [172] Žurek Pavel CZE 1974 Hervis
Muži C [103] Buriánek Roman CZE 1970 CBASE Brno
Muži C [194] Dulava Lukáš CZE 1972 NOVATOP LAPIERRE
Muži C [192] FOJT Radovan CZE 1970 Bikecentrum Olomouc
Muži C [107] Girášek Martin CZE 1968 Mudraci.cz
Muži C [24] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži C [28] Horký Lubomír CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži C [189] Horák Čestmír CZE 1971 od morava
Muži C [110] Hruška Tomáš CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži C [180] Janíček Petr CZE 1973
Muži C [5] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži C [113] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži C [116] Lazecký Petr CZE 1970 NOVATOP LAPIERRE
Muži C [53] Mařáček Miroslav CZE 1969 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži C [44] Nábělek Aleš CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Muži C [ ] Prášek David CZE 1970 BB Cyklosport Superior
Muži C [173] Satke Tomaš CZE 1971 HERVIS
Muži C [124] Spáčil Radek CZE 1971 CYKLOTRENINK.com
Muži C [125] Tomášek Michal CZE 1970 Credo team
Muži C [ ] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži C [126] Uherka Vlastimil CZE 1969 Bikesport Team Mohelnice
Muži C [50] hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži C [109] hrubý Petr CZE 1967 Lesnice
Muži C [63] hrubý Pavel CZE 1973 KNP team Zábřeh
Muži C [175] ŠVEHLA Miloslav CZE 1967 BIKE SPORT servis Opava
Muži C [ ] Štěpánek Zdeněk CZE 1968 Brno
Muži C [170] Žmolík Milan CZE 1973 MONTIVA MTB Fryšták
Muži D [160] Bauer Pavel CZE 1960 Trebic
Muži D [188] Boreček Tomáš CZE 1957 NOVATOP LAPIERRE
Muži D [102] Brandýs Roman CZE 1963 KOLARNA TEAM
Muži D [105] Došek František CZE 1951 Holešov
Muži D [35] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži D [181] Jelínek Zdeněk CZE 1958 Holešov
Muži D [67] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži D [167] Rohan Jan CZE 1962 Opavský sportovní klub
Muži D [176] Schindler Zbyněk CZE 1962 Opava
Muži D [25] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Muži D [127] Vítámvás Josef CZE 1963 Lipnik Dragons
Muži D [155] Zmeškal Zdenek CZE 1959 Šternberk
Muži D [114] kolomazník Miroslav CZE 1963 OD MORAVA Holešov
Ženy [77] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Ženy [120] PROCHÁZKOVÁ ZDENKA CZE 1961 KAC Hulín
Ženy [79] Schnaubeltová Dana CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Ženy [156] Valouchová Marie CZE 1973 Šumperk
Ženy A [ ] Karkošková Renáta CZE 1984 NOVATOP GHOST
Ženy A [183] Novotná Martina CZE 1988 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
Ženy A [55] Staňková Štěpánka CZE 1989 TNF bike team
Ženy A [179] Vančurová Lenka CZE 1987 Valaští Bajkeři
Ženy A [83] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
Ženy A [197] macíková Lucie CZE 1984 GHOST MOJEKOLO

startovní listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 10 účastníků ( 8 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Tandemy [703] Dušan Slavík Jiří Slavík CZE 1979 OD Morava
Tandemy [706] Dvouletý Vladimír Filip CZE 1942 KolaČíhal
Tandemy [705] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Tandemy [711] Kráčmarová Lenka CZE 1984 BKL Machov
Tandemy [707] Martin Bebčák Bahno Pavel SVK 1983 Púchov
Tandemy [708] Panzi & Luky CZE 1982 Kluci z Kluče
Tandemy [709] Petra Pavelková Radek Pavelka CZE 1974 Zlín, Březnice
Tandemy [702] Roman Janoš Tomáš Kotas CZE 1980 Tüv Süd Rusava Bike Team
Tandemy [710] Svatopluk Martinčík Zdeněk Máj CZE 1973 Přerov-Lověšice
Tandemy [704] Zichová Gabriela CZE 1978 Zlín

startovní listina 50km

start ~ 11:11:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 416 účastníků ( 391 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Juniorky [473] Kukulová Martina CZE 1995 Oknoplast Šumperk
Juniorky [506] Lahová Barbora CZE 1995 Horka nad Moravou
Juniorky [383] Planičková Eva CZE 1997 Bikesport Mohenice
Juniorky [431] Tomášková Kateřina CZE 1997 Credo team
Junioři [803] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
Junioři [206] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
Junioři [210] Bittner Ondřej CZE 1997 Red Point Racing
Junioři [541] Blaťák Petr CZE 1995
Junioři [564] Fabián Tomáš CZE 1996 Cykloteam Kolárna
Junioři [262] Horák Filip CZE 1996 Bikesport Team Mohelnice
Junioři [263] Hotový Michal CZE 1996 Cyklo Polách a syn
Junioři [288] Kachyňa Lubomír CZE 1996 Olomouc
Junioři [601] Kohout Lukáš CZE 1995 IN-LIFE cycling team
Junioři [570] Kotas Jan CZE 1995 Bike Triatlon Morkovice
Junioři [556] Krejčí Marian CZE 1998 Ostrava
Junioři [536] Kubín Filip CZE 1995
Junioři [516] Laštůvka David CZE 1997 Cykloteam kolárna
Junioři [363] Oslizlo Radek CZE 1996 NOVATOP LAPIERRE
Junioři [522] Pietroň Jan CZE 1996 Bike Sport servis Opava
Junioři [385] Pokorný Jiří CZE 1997 BT Kola Kaňkovský
Junioři [560] Pospíšil Filip CZE 1995
Junioři [510] Soldán Martin CZE 1996 NOVATOP LAPIERRE
Junioři [412] Suchánek David CZE 1997 SULKO- Junior
Junioři [567] Vykoukal Marek CZE 1996 4EVER Cyklo Bulis
Junioři [ ] dub petr CZE 1997 rubena specialized
Junioři [254] hladiš David CZE 1995 Cykloteam kolarna
Junioři [312] kubelka Petr CZE 1995 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Junioři [425] Štolc Ondřej CZE 1996 SULKO- Junior
Junioři [429] Švub Jakub CZE 1996 SULKO- Junior
Muži I [202] Adámek Ondřej CZE 1994 Omega CZ-Morava
Muži I [203] Ančinec Karel CZE 1981 SULKO
Muži I [207] BEKE Peter SVK 1978 OMEGA Slovakia
Muži I [607] Babiánek David CZE 1993 Cycloracing Team
Muži I [205] Badal Stanislav CZE 1978 Šneci
Muži I [478] Barteska Jakub CZE 1988 Velká Bystřice
Muži I [208] Beňa Marek CZE 1976 Pekárna Racek Přerov
Muži I [209] Bešta Libor CZE 1980 Zábřeh
Muži I [211] Bittner Pavel CZE 1966 Šumperk
Muži I [212] Blechovský Martin CZE 1970 Karviná - Ráj
Muži I [488] Borák Kamil CZE 1970 Zábřeh
Muži I [213] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži I [214] Brablík Kamil CZE 1975 Omega CZ - Čechy
Muži I [215] Brachař Kamil CZE 1986 Troubelice
Muži I [545] Brandýs Dominik CZE 1992 Cyklo team KOLARNA
Muži I [495] Brzobohatý Pavel CZE 1972 Zábřeh
Muži I [ ] Bureš David CZE 1977 Šternberk
Muži I [602] Buček Petr CZE 1968 Ricardo racing team Prostějov
Muži I [ ] Chaloupka Prokop CZE 1978 Model Bike Team
Muži I [520] Chalupa Martin CZE 1980 AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Muži I [270] Chalyi Dmitriy UKR 1975 Ukraina Svetlovodsk
Muži I [271] Chlebníček Jiří CZE 1987 Cyklomorava
Muži I [272] Chlumecký Radek CZE 1978 Jizerské pekárny Team
Muži I [273] Chovanec Juraj CZE 1970 LESNICE
Muži I [274] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
Muži I [218] Cremaschini Gianprimo ITA 1979 Orrero
Muži I [222] Daniel Jan CZE 1975 ZÁBŘEH
Muži I [223] Daul Tomáš CZE 1974 Tomas Daul GOLF academy KOŘENEC
Muži I [470] Doležal Peter CZE 1972 Lutila
Muži I [226] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži I [462] Doseděl Marek CZE 1977
Muži I [227] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži I [230] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži I [228] Došlík Ivan CZE 1966 Štěpánov
Muži I [232] Dulanský Viťas CZE 1990 Novatop Lapierre
Muži I [233] Dušek Ladislav CZE 1970 Jizerské pekárny Team
Muži I [234] Faltys Milan CZE 1970 United Bakeries
Muži I [235] Frank Milan CZE 1967 Cykloklub Morava
Muži I [237] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
Muži I [236] Frélichovic Pavlíček CZE 1975 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [519] Fux Jakub CZE 1977 Cyklosport Unite
Muži I [238] Galuszka Miroslav CZE 1970 ONO to jede
Muži I [239] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [574] Ginter Tomáš CZE 1984 MiKo Cycles Přerov
Muži I [240] Glogar Daniel CZE 1978 Mondelez
Muži I [549] Gold Tomas CZE 1973 Goldys MTB
Muži I [242] Grepl Radim CZE 1989 Kolík Hobby Bohumín
Muži I [468] Grepl Miroslav CZE 1984
Muži I [244] Grombíř Martin CZE 1986 Dolní Kounice
Muži I [474] Grézl Martin CZE 1991 Nakriv
Muži I [245] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [ ] HOLINKA DAVID CZE 1994 RODAK
Muži I [558] Haman Martin CZE 1984 Superior riders
Muži I [246] Hanulík Vladan CZE 1980 Pardubice 9
Muži I [247] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [530] Hanzal Martin CZE 1976
Muži I [566] Hanáček Jindřich CZE 1984 Špica Team
Muži I [248] Harlender Michal CZE 1972 Cykloteam Kolárna
Muži I [249] Hastík Dalibor CZE 1969 SULKO
Muži I [250] Hašek Stanislav CZE 1966 Střelci Postřelmov
Muži I [486] Heger Jan CZE 1975 Eloinvesta racing team
Muži I [523] Heinrich Lukáš CZE 1979 Opava
Muži I [252] Hellebrand Pavel CZE 1990 STEVENS-SUPshop.cz
Muži I [514] Hendrich Pavel CZE 1973 MUDRACI.CZ
Muži I [481] Herzán Radim CZE 1977 Pardubice
Muži I [517] Hilšer Miroslav CZE 1994 Cykloteam kolárna
Muži I [461] Hladký Miroslav CZE 1988 CK Morava
Muži I [256] Hofman Lukáš CZE 1991 Ski a Bike Centrum Radotín
Muži I [257] Holata Martin CZE 1990 Moravský Beroun
Muži I [258] Holinka Radek CZE 1969 Rodak
Muži I [259] Holinka David CZE 1994 RODAK
Muži I [260] Holub Jan CZE 1974 Holoubci
Muži I [540] Hošek Miroslav CZE 1975 Olomouc
Muži I [264] Hradeckých Zdeneček CZE 1980 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [265] Hroch Tomáš CZE 1982 SULKO
Muži I [266] Hubinka Martin CZE 1975 Zdiměřice
Muži I [267] Hudec Petr CZE 1973 Litovel
Muži I [253] Hének Petr CZE 1987 AK Drnovice
Muži I [268] Hýbl Jaroslav CZE 1967 DIMPEX Kosov
Muži I [269] Hýbl Jaroslav CZE 1993 DIMPEX Kosov
Muži I [275] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Muži I [278] Janda Jiří CZE 1975 Cyklo Polách a syn
Muži I [464] Jareš Martin CZE 1976 Jablonné nad Orlicí
Muži I [280] Jarkovský Jaroslav CZE 1968 Cyklosport Unite
Muži I [465] Jašek Ondra CZE 1977 Atletika Zábřeh
Muži I [281] Jedelský Jakub CZE 1993 Rohle
Muži I [539] Jež Martin CZE 1973
Muži I [491] Jiří Malec CZE 1969 Zabreh
Muži I [284] Jokl Tomáš CZE 1982 NUTRILITE
Muži I [608] Jurčík Pavel CZE 1965 Zapro Tri team
Muži I [276] Ján Petr CZE 1987 Velostore.cz
Muži I [282] Jílek Jakub CZE 1992 Cyklo Polách Šumperk
Muži I [287] Kachyňa Lubomír CZE 1965 Olomouc
Muži I [496] Kalmár Jozef CZE 1971 Eminent-ATC biketeam Šumperk
Muži I [290] Kamenský Radek CZE 1979 Jizerské pekárny Team
Muži I [291] Kaniščev Roman CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [292] Kapoun Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny Team
Muži I [294] Kavrentzis Konstantin CZE 1981 Cyklo Polách a syn
Muži I [296] Klestilů Ládíček CZE 1976 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [297] Kliment Jan CZE 1982 Agresivní Hlemýždi
Muži I [ ] Koblasa Pavel CZE 1970 Drnovice u Lysic
Muži I [299] Koloušek Ladislav CZE 1978 Certas
Muži I [542] Kolovrat René CZE 1967 Šóral bike Prostějov
Muži I [302] Konig Radek CZE 1976 Normalie czech
Muži I [572] Kopecký Vít CZE 1985
Muži I [304] Korneta Bohuslav CZE 1965 SULKO
Muži I [497] Kovařík Tomáš CZE 1987 Rapotín
Muži I [305] Kozlík František CZE 1977 Rudná u Prahy
Muži I [300] Koňárek Petr CZE 1973 RD Rýmařov
Muži I [ ] Košár Karel CZE 1975 Křižák team
Muži I [529] Kraina Tomáš CZE 1971 Bystrovany
Muži I [306] Kramář Radim CZE 1988 United Bakeries
Muži I [604] Kratochvíl Martin CZE 1981
Muži I [544] Krejčíř Marek CZE 1985 Bike Triatlon Morkovice
Muži I [307] Krňávek František CZE 1970 Bath bike team
Muži I [308] Krška Martin CZE 1985 Zábřeh
Muži I [310] Kubala Martin CZE 1967 Cobram team
Muži I [315] Kubišta Ladislav CZE 1967 NOPEK Bike Team
Muži I [314] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl cycling team
Muži I [311] Kubát Zdeněk CZE 1982 Bikecentrum Olomouc
Muži I [318] Kuchař Michal CZE 1983 Hradec Králové
Muži I [317] Kudláček Martin CZE 1991 CykloTeam Kudláček
Muži I [509] Kurka Radim CZE 1981 MEDIC-ASSIST Opava
Muži I [316] Kučera Petr CZE 1965 Nezmar
Muži I [286] Kádek László SVK 1992 MaMa-Trek Komárno
Muži I [285] Kádek László SVK 1964 MaMa-Trek Komárno
Muži I [289] Kálmán Rudolf SVK 1965 MaMa-Trek Komárno
Muži I [301] König Jiří CZE 1978 Normalie czech
Muži I [575] Křivohlávek David CZE 1989 GHOST Team
Muži I [320] Lata Jiří CZE 1978 křelov
Muži I [319] Laš Jan CZE 1981 SEMIX
Muži I [321] Lejska Martin CZE 1981 SPECIALIZED
Muži I [322] Leszczynski Radek CZE 1975 BezvaBěh.cz Team Olomouc
Muži I [323] Liberda Milan CZE 1982 Olomouc
Muži I [326] Liška Miroslav CZE 1979 United Bakeries
Muži I [487] Lukáš Petr CZE 1970 Sernato team
Muži I [327] Macháček Jiří CZE 1979 United Bakeries
Muži I [328] Macháček Luděk CZE 1972 Janovice
Muži I [329] Maitner Josef CZE 1986 Bikecentrum Olomouc
Muži I [330] Maixner Jaroslav CZE 1966 Lanškroun
Muži I [331] Maksant Jindřich CZE 1985 IN-LIFE cycling team
Muži I [332] Malec Tomáš CZE 1994 Zábřeh
Muži I [333] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I [463] Marada Pavel CZE 1991 Zabreh
Muži I [ ] Marada Pavel CZE 1990
Muži I [335] Martinák Milan CZE 1981 Břeclav
Muži I [337] Matýsek Michal CZE 1981 Střelci Postřelmov
Muži I [338] Melicher Peter SVK 1977 Omega CZ -Čechy
Muži I [597] Mikeska Ladislav CZE 1987 IN-LIFE cycling team
Muži I [605] Mikeska Ondřej CZE 1990 Litovel
Muži I [600] Mikulecký Jiří CZE 1984 RCR BIKE TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ
Muži I [341] Minář Petr CZE 1984 Jedlí
Muži I [342] Mlíka Petr CZE 1970 United Bakeries
Muži I [ ] Mohila Tomáš CZE 1980 www.bikestyle.cz
Muži I [344] Morozov Ondřej CZE 1988 Alimpek
Muži I [345] Mrázek Dušan CZE 1968 SULKO
Muži I [334] Mánek Erik CZE 1990 Melites
Muži I [349] Najer Luděk CZE 1972 Cyklo Polách a syn
Muži I [350] Navara Ivo CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [476] Navrátil Viktor CZE 1976 Uničov
Muži I [353] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [354] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Muži I [501] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Muži I [355] Nesporý Jan CZE 1970 Zábřeh na Mor.
Muži I [356] Neumann Milan CZE 1966 Cirlibaba
Muži I [358] Nevěřil Petr CZE 1976 SULKO
Muži I [352] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži I [578] Nikl Vladimír CZE 1973 Šumvald
Muži I [526] Novotný Petr CZE 1980 Kroměříž
Muži I [359] Novák Jiří CZE 1987 United Bakeries
Muži I [555] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži I [513] Němčík Martin CZE 1976 Cykloněmčík
Muži I [ ] Obrusník Jan CZE 1988 Ostrava-Poruba
Muži I [538] Ondráček Libor CZE 1964
Muži I [483] Ondráček Karel CZE 1969 Hořice
Muži I [360] Opalecký David CZE 1973 United Bakeries
Muži I [477] Opravil Aleš CZE 1986 Olomouc
Muži I [364] Oslizlo Jiří CZE 1992 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [571] Otáhal Miroslav CZE 1975 Cykloteam Luká
Muži I [366] Palguta Roman CZE 1977 DeVoss Rychnov nad Kněžnou
Muži I [367] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - čechy
Muži I [569] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [369] Patrmánkovic Tomášek CZE 1976 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [370] Paul Petr CZE 1981 CERTAS
Muži I [371] Pavelka Rostislav CZE 1976 Brno
Muži I [372] Pavlenka Dušan CZE 1985 Omega CZ - Čechy
Muži I [373] Pavlík Petr CZE 1991 Moravský Beroun
Muži I [374] Pavlík Josef CZE 1979 Fortex ski Moravský Beroun
Muži I [375] Pelouch Petr CZE 1982 United Bakeries
Muži I [ ] Petr Zouhar CZE 1987 Hrabisin
Muži I [380] Petr Zouhar CZE 1987 Sudkov
Muži I [381] Petrovský Marek CZE 1972 Loupežníci
Muži I [543] Petříček Tomáš CZE 1990 BIKE TRIATLON MORKOVICE
Muži I [377] Peškar Michal CZE 1978 Postřelmov
Muži I [378] Peškar Jaroslav CZE 1980 Postřelmov
Muži I [493] Plhák Michal CZE 1985 CZ LOKOA
Muži I [384] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I [603] Podešva Miroslav CZE 1968 Medlov
Muži I [386] Poledník Michal CZE 1989 SEMIX
Muži I [490] Polách Milan CZE 1985 Postřelmov
Muži I [391] Přibyl Josef CZE 1982 Střelci Postřelmov
Muži I [392] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži I [531] Reiner Jan CZE 1985 cykloteam KOLARNA
Muži I [492] Ritli Aleš CZE 1967 Olomouc
Muži I [399] Sadil Michal CZE 1975 Parapety RS
Muži I [400] Salaquarda Jan CZE 1984 PFAHNL
Muži I [568] Schenk Martin CZE 1985 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži I [500] Schrom David Kotek CZE 1983 Melč
Muži I [402] Semerád Jiří CZE 1983 CERTAS
Muži I [403] Senčák Filip CZE 1986 Omega CZ - čechy
Muži I [475] Skopal Martin CZE 1980
Muži I [404] Skácel Jan CZE 1990 C.A.C-mtb
Muži I [553] Slaný Pavel CZE 1988
Muži I [407] Slavík Petr CZE 1966 PERNIK Bike Team
Muži I [405] Sládeček Lukáš CZE 1982 CK PeMaP Přerov
Muži I [406] Sláma Martin CZE 1969 Omega CZ - Čechy
Muži I [201] Smažák Radim CZE 1966 Maniac pedals
Muži I [504] Smrček Jan CZE 1993 Troubelice
Muži I [408] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
Muži I [409] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [410] Sudolský Patrik CZE 1987 SEMIX
Muži I [527] Svěntý Radek CZE 1987 Bikomatic
Muži I [430] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži I [552] Tichý Tomáš CZE 1984 I Trenink.com
Muži I [432] Tomek Jan CZE 1985 Cyklomorava
Muži I [507] Trojek Karel CZE 1981 OKULAR MTB TEAM
Muži I [434] Trunečka Zbyněk CZE 1975 Bikesport team Mohelnice
Muži I [ ] Turek Milan CZE 1971 Tlučná
Muži I [559] Uchytil Alois CZE 1966 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži I [439] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [440] Valigura Martin CZE 1973 XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM
Muži I [546] Vančura Zdeněk CZE 1970 Olomouc
Muži I [442] Vařeka Pavel CZE 1975 Orrero
Muži I [441] Vařeka Radomír CZE 1974 CYKLO - RADEVA
Muži I [443] Vašek Roman CZE 1969 Zeelandia
Muži I [444] Vašíček Petr CZE 1991 Credo team
Muži I [445] Veprek Pavel CZE 1977 sumperk
Muži I [446] Verner Jiří CZE 1975 Hradec Králové
Muži I [447] Vitešník Adam CZE 1983 Bike Sport Uničov
Muži I [598] Vlček Pavel CZE 1990 IN-LIFE cycling team
Muži I [448] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Muži I [485] Volek Pavel CZE 1967 Zábřeh
Muži I [449] Vrána Jiří CZE 1976 Znojmo
Muži I [450] Vybíral Lukáš CZE 1987 Silný team Uničov
Muži I [469] Vydra Jan CZE 1987 IN-LIFE cycling team
Muži I [436] Václavek Jaroslav CZE 1970 RODAK
Muži I [438] Válek Adam CZE 1984 Drásal Team Holešov
Muži I [573] Váňa Pavel CZE 1988 Kuřim
Muži I [452] Zapetal Miroslav CZE 1967 Mohelnice
Muži I [457] Zezula Tomáš CZE 1976 SFZ 2013
Muži I [533] Ziegler Petr CZE 1971 DukoRýmařov
Muži I [458] Zlámal Tomas CZE 1979 olomouc
Muži I [466] Zálešák Antonín CZE 1966 Maniac pedals
Muži I [456] Závrbský Ladislav CZE 1993 UPOL FTK
Muži I [231] drexler jiri CZE 1977 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [ ] halák martin CZE 1990 cyklo team KOLÁRNA
Muži I [471] krša mirek CZE 1982 euskatel euskati
Muži I [563] novák petr CZE 1987 Přerov
Muži I [362] oslizlo jiri CZE 1966 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [550] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži I [521] unzeitig Ladislav CZE 1967
Muži I [499] zita libor CZE 1973 KN PROJECT
Muži I [219] Čada Otto CZE 1990 United Bakeries
Muži I [524] Čadílek Pavel CZE 1985 CTL
Muži I [220] Čepa Petr CZE 1974 Mohelnice
Muži I [ ] Černota Radim CZE 1975 Dolní Benešov
Muži I [221] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži I [ ] Čuma Josef CZE 1980 Cbase
Muži I [397] Řehák Zdenek CZE 1978 MELITES
Muži I [398] Říčný Matěj CZE 1990 SEMIX
Muži I [532] Šalmík Pavel CZE 1972 RD Rýmařov
Muži I [565] Šarafín Marek CZE 1974 Bike team Porsche Olomouc
Muži I [414] Šebesta tomáš CZE 1983 Střelci Postřelmov
Muži I [599] Šenk Ondřej CZE 1987 Bikecentrum Olomouc
Muži I [561] Šenk Libor CZE 1965 Cyklo team Kolárna
Muži I [472] Šimek Vladimír SVK 1964 Kúty
Muži I [484] Šimun Peter SVK 1968 Pekáreň Kúty
Muži I [417] Šincl Jiří CZE 1965 Stevens bikes-Emilio sport
Muži I [418] Škoda Marek CZE 1981 United Bakeries
Muži I [418] Škoda Marek CZE 1981 United Bakeries
Muži I [419] Šlésinger Radek CZE 1986 Písařov
Muži I [508] Šmíd Jiří CZE 1969 Litovel
Muži I [420] Šopík Vítězslav CZE 1976 DUKO Rýmařov
Muži I [ ] Šotola Rostislav CZE 1976 Lesnice
Muži I [421] Štancl Vlastimil CZE 1976 Stevens bikes-Emilio sport
Muži I [422] Štefanský Jan CZE 1978 Šumperk
Muži I [424] Štodt Jaromír CZE 1991 Šumperk
Muži I [426] Štrobl Roman CZE 1979 Postřelmov
Muži I [423] Štěpánek Arnošt CZE 1968 www.Fit-Fair.cz
Muži I [ ] Šubrt Jan CZE 1990 GT Bicycles Opportunity
Muži I [ ] Šustr Jiří CZE 1980 Silná Team Uničov
Muži I [428] Švercl Martin CZE 1994 CZ LOKO B
Muži I [427] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži I [576] Šváb JIří CZE 1986 Špk
Muži I [416] Šín Lukáš CZE 1979 Olomouc
Muži I [415] šimara petr CZE 1977 kroměříž
Muži I [459] Žovinec Milan CZE 1968 Vemblődi Uničov
Muži I [460] Žovinec Michal CZE 1979 Vemblődi Uničov
Muži I [ ] Žůrek Jiří CZE 1983 pekárna HRUŠKA
Muži II [204] Axman Jaroslav CZE 1955 Troubelice
Muži II [606] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži II [479] Berka Lubomír CZE 1960
Muži II [225] Doležal Rudolf CZE 1963 Cykloklub Morava
Muži II [229] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži II [241] Grepl Vincenc CZE 1959 KOLÍK -HOBBY Bohumín
Muži II [243] Gróf Barnabás SVK 1957 MaMa-Trek Komárno
Muži II [528] Havlíček Miroslav CZE 1954 cykloteam KOLARNA
Muži II [261] Holub Marek CZE 1959 Omega CZ - Čechy
Muži II [279] Janíček Zdeněk CZE 1955 Zábřeh
Muži II [ ] Javora Evžen CZE 1959 ZAMBICOS ZLÍN
Muži II [283] Jiří Polách CZE 1959 Střelci Postřelmov
Muži II [551] Kaprál Milan CZE 1960 Ricardo racing team Prostějov
Muži II [295] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži II [ ] Klein Antonín CZE 1960 Nezmar
Muži II [298] Kocurek Bohuslav CZE 1963 Paseka u Šternberka
Muži II [303] Kopal Petr CZE 1959 Zlin
Muži II [313] Kubíček Bohumil CZE 1957 NOPEK Bike Team
Muži II [515] Kvasnica Pavel CZE 1961 VALMEZ BIKE racing
Muži II [562] Křeček Miroslav CZE 1962 KOB Prostějov
Muži II [309] Křížek Josef CZE 1963 Melites
Muži II [324] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Muži II [325] Lisa Otto CZE 1959 Orrero
Muži II [336] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži II [339] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži II [548] Moudrý Karel CZE 1962
Muži II [351] Navrátil Petr CZE 1960 Bike TEAM Kola Kaňkovský
Muži II [502] Neset Vladimír CZE 1959 IN-LIFE cycling team
Muži II [ ] Novák Jiří CZE 1960 Uničov
Muži II [348] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 Koala - Stevens MTB team
Muži II [557] Orság Petr CZE 1959
Muži II [368] Paloncý Pavel CZE 1963 RODAK
Muži II [343] Pavel Michálek Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21
Muži II [382] Plachý Lubor CZE 1955 CERTAS
Muži II [387] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži II [388] Pospíšil Aleš CZE 1960 Brno
Muži II [389] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži II [394] Revús Stanislav CZE 1960 Červená Voda
Muži II [395] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži II [518] Salač Petr CZE 1959 AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
Muži II [482] Semotam Jiří CZE 1957 Olomouc
Muži II [535] Skácel Ing. Petr CZE 1963
Muži II [ ] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
Muži II [ ] Sobala Miroslav CZE 1962 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži II [411] Suchánek Libor CZE 1957 SULKO
Muži II [435] Urbášek Jiří CZE 1960 Team Goofy Ociz
Muži II [451] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži II [454] Zavadil Jiří CZE 1955 Pekárna Lomná Frenštát pod Radhoštěm
Muži II [277] janda ivan CZE 1959 Schenker DB Team
Muži II [361] orság František CZE 1956 Paseka
Muži II [437] václavík miloslav CZE 1960 hranice
Muži II [525] Čadílek Pavel CZE 1959
Muži III [217] Brückner Ivan CZE 1949 Credo team
Muži III [251] Heger Kurt CZE 1946 Mohelnice
Muži III [ ] Majer Zdeněk CZE 1946 Olomouc
Muži III [340] Mikulka Josef CZE 1949 Šumperk
Muži III [346] Musil Stanislav CZE 1946 BAFUNARI PEKARI
Muži III [365] OTRUBA Jan CZE 1944 Oceloví letci
Muži III [376] Pernica Josef CZE 1948
Muži III [379] Petr Jan CZE 1949 ŠSPLK Štěpánov
Muži III [393] Reichert Miloš CZE 1944 Jizerské pekárny Team
Muži III [396] Rýznar Josef CZE 1952 Horní Studénky
Muži III [433] Tovkač Michail UKR 1951 Ukraina Svetlovodsk
Muži III [512] Valouch Jaroslav CZE 1953 SK Salith-Sumtex
Muži III [453] Zatloukal jiří CZE 1952 jiří zatloukal
Muži III [413] Šafář Miroslav CZE 1953 Zvole
Muži III [534] Šrot Radek CZE 1949 HM Sport Český Krumlov
Ženy [216] Brostíková Jana CZE 1974 Bohdíkov
Ženy [224] Dlouhá Michaela CZE 1985 CZ LOKO B
Ženy [494] Doleželová Helena CZE 1970 Atletika Zábřeh
Ženy [503] Gargelová Tereza CZE 1989 IN-LIFE cycling team
Ženy [255] Hladká Darina CZE 1991 Cyklomorava
Ženy [498] Hodulova Klara CZE 1986 Eminent-ATC biketeam Šumperk
Ženy [293] Karafiátová Svatava CZE 1973 Nilfisk ALTO pro cycling
Ženy [554] Kolašínová Johana CZE 1989 SupGirls
Ženy [ ] Kratochvílová Eva CZE 1989 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ženy [537] Krejčířová Eliška CZE 1983
Ženy [480] Lepková Jana CZE 1970
Ženy [357] Neumanová Martina CZE 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM
Ženy [347] Nábělková Kateřina CZE 1974 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Ženy [467] Pagáčová Iveta CZE 1984 Cyklo Koala
Ženy [390] Pospíšilová Radka CZE 1990 Skialp Dolní Morava
Ženy [401] Sedláčková Katka CZE 1987 Už to nejede jak za mlada
Ženy [455] Zavadilová Drahoslava CZE 1961 MTB Ondřejník
Ženy [547] Zlámalová Jana CZE 1983 Cyklo team Kolárna
Ženy [577] Černá Lenka CZE 1981 Sotesport
Ženy [511] Šindlerová Marcela CZE 1968 SK Salith-Sumtex
Ženy [505] Švubová Michaela CZE 1985 Oknoplast Šumperk

startovní listina 30km

start ~ 11:22:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 104 účastníků ( 68 mužů, 36 žen) Trať 30km je určena pouze pro ženy a dorost. TouristOpen je pro doprovod dětí a pro ty, kteří to chtějí jen zkusit, bez vyhlášení vysledků, pouze s měřením času - startovné 250,- Kč do 14. 8. 2013, po tomto termínu 350,- Kč bez nároku na pamětní předměty Startovné pro TouristOpen je do 14.8. 150,- potom 250,- Kč.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MladšíŽaci [803] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
MladšíŽaci [206] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
MladšíŽaci [839] Moravec Jan CZE 2002 JM Team Letohrad
MladšíŽaci [882] Pospíšil Jonáš CZE 2001 OnRoad Racing Team
MladšíŽaci [848] Sadil Jiří CZE 2001 Parapety RS
MladšíŽaci [908] Seidl Martin CZE 2001 Bikesport Team Mohelnice
MladšíŽaci [884] Zatloukal Jan CZE 2002 Nutrend Specialized
MladšíŽaci [880] Zubatý Adam CZE 2002 SC Samotišky
MladšíŽačky [817] Hotová Pavla CZE 2001 Postřelmov
MladšíŽačky [904] Monika Seidlová CZE 2001 Mohelnice
MladšíŽačky [841] Nábělková Adéla CZE 2001 nábělkovi
MladšíŽačky [909] Václavíkova kristýna CZE 2002 Oknoplast Šumperk
MladšíŽačky [826] kralikova zuzana CZE 2001 4 EVER CYKLO BULIS
Předžačky [857] Štěpánková Lydie CZE 2003 TOYOTA Dolák MTB
Předžáci [804] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
Předžáci [ ] Pola Jonáš CZE 2004 Hlubočky
Předžáci [881] Studýnka David CZE 2003 Hulín
Předžáci [854] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
StaršíŽačky [814] Holinková RADKA CZE 1998 RODAK
StaršíŽačky [877] Knapkova Denisa CZE 1998 Superior riders team
StaršíŽačky [878] Knausová Anežka CZE 1999
StaršíŽačky [834] Macková Barbora CZE 1999 Cirlibaba
StaršíŽačky [861] Vaculíková Andrea CZE 1999 Loučná nad Desnou
StaršíŽačky [863] Závrbská Magda CZE 1999 CYKLO ŽOPY
StaršíŽáci [ ] Bárta Tomáš CZE 1999 Loštice
StaršíŽáci [875] Bárta Tomáš CZE 1999
StaršíŽáci [819] Chalyi Konstantyn UKR 1999 Ukraina Svetlovodsk
StaršíŽáci [874] Dostál Jakub CZE 1998 Stevens bikes-Emilio sport
StaršíŽáci [809] Gerasimov Ruslan UKR 1999 Ukraina Svetlovodsk
StaršíŽáci [821] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
StaršíŽáci [822] Jílek Ondřej CZE 1999 Cyklo Polách Šumperk
StaršíŽáci [872] Koval Artur CZE 1998 Cykloteam Kolárna
StaršíŽáci [838] Moravec Jakub CZE 1999 JM Team Letohrad
StaršíŽáci [844] Parma Dominik CZE 1998 Bikesport Team Mohelnice
StaršíŽáci [847] Rabayev Timal UKR 1999 Ukraina Svetlovodsk
StaršíŽáci [905] Sadil Stanislav CZE 1998 Parapety RS
StaršíŽáci [860] Václavek Martin CZE 1998 Nemile
StaršíŽáci [800] Šebesta Dominik CZE 1998 Bikesport Team Mohelnice
TouristOpen [801] Adámek Marek CZE 1969 Omega CZ-Morava
TouristOpen [802] Adámková Hana CZE 1971 Omega CZ-Morava
TouristOpen [805] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
TouristOpen [818] Chala Iana SVK 1971 Ukraina Svetlovodsk
TouristOpen [806] Davídek Ondřej CZE 1995
TouristOpen [807] Davídková Helga CZE 1962 Omega CZ - čechy
TouristOpen [808] Drlík Radomír CZE 1969 Eminent-ATC biketeam Šumperk
TouristOpen [ ] Faltys Milan CZE 1970 United Bakeries
TouristOpen [810] Gottwald Pavel CZE 1980 Tři šneci
TouristOpen [811] Hanulík Miroslav CZE 1948 Libina
TouristOpen [879] Havalová olga CZE 1985
TouristOpen [870] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
TouristOpen [871] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
TouristOpen [871] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
TouristOpen [812] Hejhalová Lenka CZE 1973 SEMIX
TouristOpen [813] Hojer Josef CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [815] Holinková Dagmar CZE 1973 RODAK
TouristOpen [816] Hotová Lenka CZE 1973 Cyklo Polách a syn
TouristOpen [820] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
TouristOpen [823] Juránková Klára CZE 1986 Sulko s.r.o.
TouristOpen [901] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [825] Kliková Dana CZE 1970 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [827] Kuba Vojmír CZE 1934 Vlaské
TouristOpen [828] Kusy Luboš SVK 1959 OMEGA
TouristOpen [829] Lašová Jana CZE 1979 SEMIX
TouristOpen [830] Lindaur Petr CZE 1961 Certas
TouristOpen [833] Macek Kamil CZE 1972 Cirlibaba
TouristOpen [835] Macková Aneta CZE 1995 Cirlibaba
TouristOpen [832] Macášková Simona CZE 1966 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [831] Macášková Martina CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [906] Matura Pavel CZE 1975
TouristOpen [836] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [873] Moravec Jiří CZE 1996
TouristOpen [837] Moravec Jiří CZE 1967 Letohrad
TouristOpen [840] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
TouristOpen [869] Mádr Jiří CZE 1991 Velké Losiny
TouristOpen [ ] Nehudková Eva CZE 1975 pekárna HRUŠKA
TouristOpen [843] Nádvorníková Jana CZE 1994 Čechovice - Velký Týnec
TouristOpen [842] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
TouristOpen [845] Paul Jiří CZE 1980 Certas
TouristOpen [885] Pavelka Jiří CZE 1965
TouristOpen [866] Pleyer Petr CZE 1974 Eminent-ATC biketeam Šumperk
TouristOpen [846] Plháková Zuzana CZE 1986 SULKO
TouristOpen [ ] Pola Michal CZE 1976 Hlubočky
TouristOpen [883] Pospíšil Petr CZE 1973 On Road racing team
TouristOpen [849] Sadilová Eva CZE 1976 Parapety RS
TouristOpen [907] Seidl Libor CZE 1971 Cyklo team Kolárna
TouristOpen [867] Smrček ondřej CZE 1992
TouristOpen [850] Sovadina Martin CZE 1995 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [851] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [852] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [853] Studýnková Michaela CZE 1978 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
TouristOpen [855] Svoboda Marian CZE 1976 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [888] Tkadlecová Barbora CZE 1986 Cyklomorava
TouristOpen [902] Vladimir Jáně CZE 1968 Bludov
TouristOpen [876] Vyhnánková Romana CZE 1990 Uczniowski Klub Sportowy ZAWOJAK Zawoja
TouristOpen [903] Zdeno Duchoň CZE 1965 Liptovsky Mikulas
TouristOpen [862] Zátopek Karel CZE 1968 Novatop
TouristOpen [864] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [824] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [ ] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering
TouristOpen [865] Štěpková Jana CZE 1977 Újezd u Brna
TouristOpen [856] Štěpánková Kateřina CZE 1973 TOYOTA Dolák MTB
TouristOpen [858] Šulc Ivan CZE 1963 Certas
TouristOpen [859] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
TouristOpen [868] šin Ladislav CZE 1964 Zábřeh