neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 65, muži : 57, ženy: 8, Muži A: 5, Muži B: 17, Muži C: 25, Muži D: 10, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 224, muži : 209, ženy: 15, Junioři: 3, Muži I: 150, Muži II: 38, Muži III: 18, Juniorky: 1, Ženy: 14 [html] [pdf]
30km celkem: 102, muži : 72, ženy: 30, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 62, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 3, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina 50km

start ~ 11:05:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 224 účastníků ( 209 mužů, 15 žen) 900m převýšení

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži II [101] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži III [102] Barfus Miroslav CZE 1958 CYKLO ŽOPY
Muži I [ ] Bartoň Ondřej CZE 1997 Symbio+ CE.Energy
Ženy [103] Běloušková Eliška CZE 1994 GHOST Team
Muži I [104] Boccia Riziero CZE 1984 CZ LOKO
Muži I [105] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži III [311] Boreček Tomáš CZE 1957 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [106] Bradáč Zdeněk CZE 1974 Černí koně
Muži I [107] Bross Jan CZE 1992 Dubicko
Muži I [108] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
Muži I [313] Bukovský Lukáš CZE 1977 Hradec Králové
Muži I [ ] Butkov Tomáš CZE 1985 Nový Jičín
Muži III [109] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Muži I [110] Cahlík Tomáš CZE 1987 Šumperk
Muži I [111] Čamek Michal CZE 1995 Dukla CHROMEČ
Muži I [112] Čapek Jan CZE 1973 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Junioři [113] Čech Jan CZE 2002 HEAD Bike TJ Opava
Muži I [114] Dohnal Roman CZE 1981 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [115] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži II [116] Doležal Rudolf CZE 1963 Cyklomorava
Ženy [117] Doležalová Ivana CZE 1982 cykloteam KOLÁRNA Olomouc
Muži I [118] Doskočil Miloš CZE 1974 SPORTON ŠUMPERK
Muži II [119] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži I [121] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži II [120] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži I [122] Duchovny Stanislav CZE 1981 Dvorce
Muži I [123] Dušek Michal CZE 1992 CK Morava
Ženy [124] Eliášová Lenka CZE 1978 Hačky
Muži I [125] Engel Marek CZE 1972 Diamant Puratos
Junioři [126] Falta Matyáš CZE 2000 Náchod
Muži I [127] Faltus Roman CZE 1979 Šumperk
Muži I [128] Fiala Radim CZE 1995 cyklo team KOLÁRNA
Muži II [129] Frank Milan CZE 1967 Cykloklub Morava
Muži I [130] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
Muži III [131] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži II [132] Frýba Jan CZE 1960 Bělkovice-Lašťany 611
Muži I [305] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [305] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [133] Glogar Daniel CZE 1978 Mondelez
Muži I [134] Grézl Ondřej CZE 1986 Rovensko
Muži I [314] Hájek Martin CZE 1987 Kolárna Olomouc
Muži I [135] Handl Tomáš CZE 1975 Olomouc
Muži I [136] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Ženy [137] Harlenderová Jitka CZE 1974 Cykloteam Kolárna
Muži I [285] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
Muži I [138] Hejtmánek Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK
Muži II [139] Hejtmánek Miloš CZE 1963 C.A.C-mtb
Muži I [140] Hetflajš Jiří CZE 1982 Bikesport Mohelnice
Ženy [286] Hladká Ivana CZE 1969 Cyklomorava
Muži I [141] Hladký Miroslav CZE 1988 CK Morava
Muži II [287] Hladký Miroslav CZE 1966 Cyklomorava
Muži I [142] Hlásný Radek CZE 1985 Písařov
Muži I [143] Holec Radek CZE 1999 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [292] Honig Milan CZE 1969 Litovel
Muži I [144] Horký David CZE 1990 Cyklo Polách Šumperk
Muži I [290] Hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži I [146] Hrubý Pavel CZE 1973 KNP team Zábřeh
Muži III [145] HRUBÝ Petr CZE 1946 ELEKTROKOLO
Muži I [147] Hrudník Jaromír CZE 1976 United Bakeries
Muži I [148] Hubeňák David CZE 1988 Havířov
Muži I [308] Huňka Karel CZE 1969 Ptení
Muži II [400] Hýbl Jiří CZE 1962 Zábřeh
Muži I [150] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Muži I [152] Janíček Jaromír CZE 1986 Jestrebi
Muži I [151] Janíček Rostislav CZE 1980 Jestřebí
Muži I [153] Jareš Martin CZE 1976 Jablonné nad Orlicí
Muži I [289] Jašek Ondra CZE 1977 Atletika Zábřeh
Muži I [154] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži I [155] Jungmann Pavel CZE 1980 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [156] Kajnar Tomas CZE 1978 Zlate Hory
Muži I [157] Kamenský Radek CZE 1979 Jizerské pekárny
Muži I [158] Kaplan Josef CZE 1981 Jablonné nad Orlicí
Muži I [159] Kapoun Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny
Muži III [160] Karník Luboš CZE 1955 Alimpek
Muži I [161] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
Muži I [162] Kavrentzis Konstantin CZE 1981 Cyklo Polách a syn
Muži I [163] Kejík Viktor CZE 1976 MIBO Bike Team
Muži I [165] Keprt Honza CZE 1983 Silný team Uničov
Muži III [164] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Ženy [166] Keszelá Zuzana CZE 1990 Pochodnický spolek
Muži I [297] Kistan Vladimír CZE 1971 Rzmarov
Muži I [299] Klein Martin CZE 1989 Štíty
Muži II [300] Klein Petr CZE 1965 Štíty
Muži II [167] Klein Roman CZE 1968 Uničov
Muži I [168] Klug Miroslav CZE 1989 CDW
Muži II [169] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži I [170] Kocman Petr CZE 1970 Čemba/Černí koně
Muži I [171] Kocourek František CZE 1983 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc
Muži II [172] Kohout Radovan CZE 1966 Medlov
Muži I [174] Kolář Ivo CZE 1988 Postřelmov
Muži I [173] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Muži I [175] Koňárek Petr CZE 1973 Bike Rýmařov
Muži I [176] König Jiří CZE 1978 Cyklomorava
Muži I [177] Kopecký Vít CZE 1985 Opava
Muži I [178] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Muži III [295] Korec Pavel CZE 1957 Boskovice
Muži II [179] kosek jiri CZE 1966 sport studene
Muži I [317] Koukol Tomáš CZE 1978 Olomouc
Muži III [180] Kouřil Jiři CZE 1955 Fitko Jeseník
Juniorky [ ] Králíková Zuzana CZE 2001 4EVER Cyklo Bulis
Muži I [181] Kratochvíl Petr CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [288] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži II [307] Křeček Miroslav CZE 1962 KOB Prostějov
Muži II [182] Křížek Josef CZE 1963 Melites
Muži II [183] Kubala Martin CZE 1967 Cobram team
Muži I [184] Kuběna Petr CZE 1978 Ostrava
Muži III [185] Kubíček Bohumil CZE 1957 Litomyšl
Muži I [186] Kubíček Petr CZE 1975 SPORTON ŠUMPERK
Muži II [303] Kubín Jiří CZE 1965 Malbery Opava
Ženy [302] Kubínová Klára CZE 1997 NOVATOP GHOST
Muži I [187] Kulatý Martin CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [309] kunst stanislav CZE 1975 bike sport uničov
Muži I [188] Kvítek Pavel CZE 1986 Kovo Praha
Muži I [189] Lejska Martin CZE 1981 SPECIALIZED
Muži I [190] Lindner Roman CZE 1984 Dolany
Muži III [191] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Muži I [301] Liška Ladislav CZE 1970 Lipová
Muži I [192] Lux Roman CZE 1975 d.Cycle
Muži II [193] Macek Petr CZE 1961 Roudnice
Muži III [316] Majer Zdeněk CZE 1946 Olomouc
Muži I [194] Majstršín Jiří CZE 1987 Zábřeh
Muži I [195] Malínek Lukáš CZE 1980 Bikesport Mohelnice
Muži I [196] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I [197] Maňur Antonín CZE 1989 Stará Ves
Muži I [198] Maršoun Martin CZE 1976 MIBO Bike Team
Ženy [298] Maříková Edita CZE 1993 IN-LIFE Cycling Team
Muži I [199] Mastík Tomáš CZE 1978 Handicap
Muži II [200] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži II [201] Matoušek Martin CZE 1964 Černí koně - Apache
Muži I [284] Matura Pavel CZE 1976 Bludov
Muži II [202] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži I [203] MLÍKA PETR CZE 1970 UNITED BAKERIES
Muži I [204] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal
Muži I [205] Muzikant Michal CZE 1975 Troubelice
Ženy [206] Nádvorníková Jana CZE 1994 Vosa Čechovice
Muži I [207] Navara Ivo CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [208] navara milan CZE 1980 těžká jamka
Muži I [209] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži I [210] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [211] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Muži II [213] Nétek Rostislav CZE 1959 SK Salith sport , z.s.
Muži I [212] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži I [318] Nevrlý Lukáš CZE 1985 Litovel
Muži I [214] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Ženy [215] Nyitraiová Anetta CZE 1990 Opava
Muži I [310] Ondra Jaromír CZE 1978 Tovačov
Muži II [216] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - čechy
Muži I [217] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži II [218] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži I [219] Petrovský Marek CZE 1972 Loupežníci
Muži I [220] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I [221] Polách Jiří CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži III [222] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži I [223] Pořízek Jaromír CZE 1979 Oskava, Třemešek
Muži II [224] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži I [225] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži III [226] Raida Ivo CZE 1955 eSeNBáci Jeseník
Muži I [227] Rešl David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [228] Riedl Petr CZE 1966 Dukla CHromeč
Muži I [229] Richter Zbyněk CZE 1991 GHOST TEAM
Muži I [230] Rolný Marián CZE 1978 Nový Jičín
Muži II [231] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži I [232] Ryšavý David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Ženy [233] Salcburgerová Petra CZE 1989 SK Salith sport,z.s.
Muži I [234] Schön Martin CZE 1989 CK Slovan Mor. Třebová
Muži II [235] Slavík Petr CZE 1966 PFAHNL
Ženy [236] Slívová Kateřina CZE 1974 Frýdlant nad Ostravicí
Muži II [237] Sobala Miroslav CZE 1962 biketeam Zlaté Hory
Muži I [238] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
Muži I [239] Spálovský Jan CZE 1981 United Bakeries
Muži I [315] Spusta Ondřej CZE 1982 Šternberk
Muži I [240] Stein Martin CZE 1983 OSTROJ bike team Opava
Muži II [294] Strnádek Stanislav CZE 1968 -
Muži I [241] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži II [242] Šafránek Jiří CZE 1964 Poděbrady
Muži II [243] Šaník Luděk CZE 1959 Černí koně
Muži I [244] Šašma Marek CZE 1971 Cobram team
Muži I [245] Šenk Marek CZE 1991 Spro s.r.o.
Muži I [246] Šenk Martin CZE 1978 šutr team šumvald
Muži III [247] Šída Karel CZE 1958 Černí koně
Muži I [248] Šindler Zbyněk CZE 1972 Červená jahoda
Muži II [249] Škoda Milan CZE 1966 Redpoint team
Muži I [250] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
Ženy [251] Štáková Kateřina CZE 1981 Cobram team
Muži I [252] Šuba Jan CZE 1984 ŠUTR TEAM ŠUMVALD
Muži I [253] Šulc Martin CZE 1977 Jablonné nad Orlicí
Muži II [254] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži I [255] švrček Richard CZE 1976 Cobram team
Muži I [256] Tělupil Martin CZE 1988 SK Cyklo-RD Pardubice
Muži I [257] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži III [258] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži I [293] Továrek Ondřej CZE 1987 Handicap
Muži I [259] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži II [296] Unzeitig Ladislav CZE 1967 UNO Flock
Muži I [ ] Urbášek Dalibor CZE 1975 KWN
Muži I [260] Václavek Jaroslav CZE 1970 RODAK
Muži I [261] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [262] Vala Denis CZE 1979 United Bakeries
Muži I [263] Valášek Petr CZE 1991 Loštice
Muži I [264] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [265] Vaszily Lumír CZE 1986 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [266] Vávra Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc
Muži I [267] Veselík Petr CZE 1977 PFAHNL
Muži I [268] Vlček Rostislav CZE 1976 CYKLO ŽOPY
Muži II [269] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Junioři [312] Volík Marek CZE 2000 Force GO Jeseník
Muži I [270] Vortel Ondřej CZE 1987 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [271] Všetíček Pavel CZE 1976 Litovel
Muži III [272] Všetička Zdeněk CZE 1953 SKP OLOMOUC
Muži I [273] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
Ženy [274] Vtípilová Jana CZE 1992 GHOST team
Muži III [ ] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži I [275] Zábranský Zdeněk CZE 1978 Zeelandia
Muži I [276] Zapletal Roman CZE 1978 Kladky
Muži I [277] Zejfart Karel CZE 1972 Šumperk
Muži I [291] Zelený Michal CZE 1988 Šumperk
Muži I [278] Zeman Vojtěch CZE 1985 GHOST TEAM
Muži II [279] Zemek Lubomír CZE 1967 TJ Družba Hlavnice
Muži I [306] Ziegler Petr CZE 1970 Duko Rýmařov
Muži I [304] Zlamal Tomas CZE 1979 olomouc
Muži I [280] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži I [281] Žahourek Martin CZE 1982 Proxima-team
Muži I [282] Žák Ivo CZE 1980 Proxima-team.cz
Muži I [283] Železný Marcel CZE 1994 MOOLBIKE.CZ