Kupkolo MTB Trilogy Strefa MTB Kleine Alpen

04.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 179, muži : 172, ženy: 7, M-29: 23, M-V1: 64, M-V2: 31, M-V3: 10, Z: 5, V-E: 10, M-E: 34, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 48, muži : 46, ženy: 2, M-E: 36, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 17, muži : 12, ženy: 5, M: 11, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Muži: 7, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-E [321] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 07:01:59.0
2 2 / M-E [322] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 07:02:00.5 00:01.5
3 3 / M-E [302] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 07:13:08.8 11:09.8
4 4 / M-E [307] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 07:13:10.8 11:11.8
5 5 / M-E [313] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 07:13:14.9 11:15.9
6 6 / M-E [323] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 07:23:42.6 21:43.6
7 7 / M-E [325] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 07:50:11.4 48:12.4
8 8 / M-E [319] Florian Findeisen 1987 GER LAST NATIONAL TEAM 08:18:52.4 01:16:53.4
9 9 / M-E [308] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 08:23:33.7 01:21:34.7
10 10 / M-E [301] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 08:37:06.9 01:35:07.9
11 11 / M-E [311] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 08:37:12.1 01:35:13.1
12 12 / M-E [337] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 08:39:35.0 01:37:36.0
13 13 / M-E [310] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:39:50.9 01:37:51.9
14 14 / M-E [343] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 08:42:14.2 01:40:15.2
15 15 / M-E [304] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 08:42:17.0 01:40:18.0
16 16 / M-E [340] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 08:46:43.7 01:44:44.7
17 17 / M-E [335] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 09:21:41.4 02:19:42.4
18 18 / M-E [334] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 09:27:11.0 02:25:12.0
19 19 / M-E [316] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 09:27:12.7 02:25:13.7
20 20 / M-E [331] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 09:36:59.7 02:35:00.7
21 21 / M-E [317] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 09:37:15.8 02:35:16.8
22 22 / M-E [329] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 09:44:34.4 02:42:35.4
23 23 / M-E [327] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 09:44:37.8 02:42:38.8
24 24 / M-E [318] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 09:46:49.1 02:44:50.1
25 25 / M-E [338] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 09:53:37.7 02:51:38.7
26 26 / M-E [341] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 09:53:39.7 02:51:40.7
27 27 / M-E [330] Jan Mísař 1991 CZE CZE 09:53:42.5 02:51:43.5
28 28 / M-E [324] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 09:53:44.0 02:51:45.0
29 29 / M-E [333] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:53:45.2 02:51:46.2
30 30 / M-E [314] Filip Bogucki 1979 POL CZE 10:12:41.5 03:10:42.5
31 31 / M-E [312] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 10:12:43.5 03:10:44.5
32 32 / M-E [345] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 10:23:09.1 03:21:10.1
33 33 / M-E [352] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 10:23:15.0 03:21:16.0
34 34 / M-E [346] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 10:40:12.0 03:38:13.0