Kupkolo MTB Trilogy Strefa MTB Kleine Alpen

04.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 179, muži : 172, ženy: 7, M-29: 23, M-V1: 64, M-V2: 31, M-V3: 10, Z: 5, V-E: 10, M-E: 34, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 48, muži : 46, ženy: 2, M-E: 36, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 17, muži : 12, ženy: 5, M: 11, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Muži: 7, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 04:24:50.9
2 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:51:39.5 26:48.6
3 3 / M-V1 [137] David Voll 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 04:53:54.1 29:03.2
4 4 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 04:56:58.8 32:07.9
5 5 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 GER CZE 04:58:59.0 34:08.1
6 6 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 GER Scott bike24 mtb Team 05:00:47.6 35:56.7
7 7 / M-V1 [30] Mario Färberböck 1983 AUT Bikepalast Salzburg 05:06:00.8 41:09.9
8 8 / M-V1 [6] Lukáš Jánský 1979 CZE ADR Team 05:06:15.4 41:24.5
9 9 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 05:08:34.3 43:43.4
10 10 / M-V1 [131] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 05:09:00.8 44:09.9
11 11 / M-V1 [16] Pavel Hnyk 1982 CZE CZE 05:16:09.5 51:18.6
12 12 / M-V1 [123] Vašek Strnad 1983 CZE Atrex 05:16:15.7 51:24.8
13 13 / M-V1 [69] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 05:16:25.2 51:34.3
14 14 / M-V1 [15] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 05:21:44.3 56:53.4
15 15 / M-V1 [18] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 05:25:42.1 01:00:51.2
16 16 / M-V1 [91] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 05:25:51.2 01:01:00.3
17 17 / M-V1 [53] Dominik Erhardt 1981 GER BikeControl RC Schnaittachtal 05:27:21.9 01:02:31.0
18 18 / M-V1 [27] József Sass 1977 HUN Meditech sc 05:27:33.2 01:02:42.3
19 19 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE CZE 05:28:59.6 01:04:08.7
20 20 / M-V1 [148] Jarda Stadtherr 1979 CZE BikeBrothers 05:31:39.1 01:06:48.2
21 21 / M-V1 [24] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 05:32:34.2 01:07:43.3
22 22 / M-V1 [47] Ivan Čermák 1985 CZE CZE 05:35:09.1 01:10:18.2
23 23 / M-V1 [122] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Terror Crew 05:35:09.6 01:10:18.7
24 24 / M-V1 [143] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 05:37:30.3 01:12:39.4
25 25 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 05:40:06.9 01:15:16.0
26 26 / M-V1 [77] Jan Klápště 1977 CZE CZE 05:41:09.9 01:16:19.0
27 27 / M-V1 [28] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 05:44:56.7 01:20:05.8
28 28 / M-V1 [8] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 05:46:39.3 01:21:48.4
29 29 / M-V1 [78] Jakub Klement 1986 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 05:50:03.5 01:25:12.6
30 30 / M-V1 [72] Vizdak Janos 1978 HUN X2S 05:52:06.9 01:27:16.0
31 31 / M-V1 [106] Stanislav Pektor 1980 CZE Biketriatlon Morkovice 05:53:51.7 01:29:00.8
32 32 / M-V1 [52] Petr Ehl 1978 CZE CZE 05:56:34.7 01:31:43.8
33 33 / M-V1 [55] Petr Fodor 1981 CZE Cyklohelios 05:58:17.0 01:33:26.1
34 34 / M-V1 [79] matej kobera 1980 SVK Kráľovský maratón 06:08:37.6 01:43:46.7
35 35 / M-V1 [115] Gabor Sass 1980 HUN BikePark Poznań 06:12:42.2 01:47:51.3
36 36 / M-V1 [89] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský maratón 06:20:22.8 01:55:31.9
37 37 / M-V1 [62] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 06:26:47.6 02:01:56.7
38 38 / M-V1 [54] Peter Faktor 1978 SVK Finančné centrum Team 06:34:52.4 02:10:01.5
39 39 / M-V1 [50] Jan Duda 1977 CZE CZE 06:35:54.0 02:11:03.1
40 40 / M-V1 [140] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:40:29.0 02:15:38.1
41 41 / M-V1 [90] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 06:51:38.6 02:26:47.7
42 42 / M-V1 [58] Lukáš Frýba 1982 CZE Moose - ForBikes team 07:01:24.8 02:36:33.9
43 43 / M-V1 [119] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 07:01:28.6 02:36:37.7
44 44 / M-V1 [126] Jiří Šebrle 1985 CZE BMC CZ Racing team 07:10:28.7 02:45:37.8
45 45 / M-V1 [92] Ondřej Marek 1986 CZE INS Atelier Náchod 07:12:08.7 02:47:17.8
46 46 / M-V1 [64] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 07:12:10.6 02:47:19.7
47 47 / M-V1 [40] Jiří Bartoň 1986 CZE CZE 07:16:11.8 02:51:20.9
48 48 / M-V1 [70] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 07:16:45.9 02:51:55.0
49 49 / M-V1 [74] Martin Kandráč 1982 SVK Kráľovský Maratón 07:22:15.6 02:57:24.7
50 50 / M-V1 [116] Jaroslav Sekot 1978 CZE Kola Ledeč 07:25:34.7 03:00:43.8
51 51 / M-V1 [67] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 07:28:23.3 03:03:32.4
52 52 / M-V1 [82] Vít Kovařík 1978 CZE argia.cz 07:31:17.8 03:06:26.9
53 53 / M-V1 [114] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:35:12.7 03:10:21.8
54 54 / M-V1 [138] Jindra Volny 1982 CZE CZE 07:37:46.5 03:12:55.6
55 55 / M-V1 [111] Michał Rotnicki 1978 POL KK Cyklon Warszawa 07:41:01.4 03:16:10.5
56 56 / M-V1 [73] Radek Jonák 1979 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 07:41:28.6 03:16:37.7
57 57 / M-V1 [124] Matouš Suchomel 1979 CZE KUPKOLO MTB team Pardubice 07:41:29.5 03:16:38.6
58 58 / M-V1 [117] Michał Siekierski 1985 POL Kibolski KS 07:45:16.7 03:20:25.8
59 59 / M-V1 [112] Norbert Rutkowski 1986 POL Kibolski KS 07:56:10.9 03:31:20.0
60 60 / M-V1 [46] Maciej Czerwiński 1983 POL Kibolski KS 07:56:13.4 03:31:22.5
61 61 / M-V1 [127] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:59:31.1 03:34:40.2
62 62 / M-V1 [39] Jaroslav Aster 1981 CZE CZE 08:04:17.6 03:39:26.7
63 63 / M-V1 [132] Jiří Vacek 1977 CZE Beespee.cz 08:33:49.6 04:08:58.7
64 64 / M-V1 [86] Przemysław Kubiak 1985 POL Kibolski KS 10:06:36.7 05:41:45.8