Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

07.07.2017 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-V1 GHOST team 03:32:11.92
2 2 / M-V1 KELLYS BIKERANCH TEAM 03:35:03.99
3 1 / M-29 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:48:07.07
4 2 / M-29 CYKLOHELIOS 03:49:05.75
5 1 / M-V2 GIANT Pitrs bikes 03:52:54.23

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 23:27.0
2 2 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 24:07.0
3 3 / M-E AUTHOR-enduroteam.cz 24:33.0
4 4 / M-E NOVATOP -LAPIERRE 25:36.0
5 1 / V-E GIANT Cycling team 25:38.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Z Encinitas 27:27.45
2 1 / M lidé and HORY 02:41:03.22
3 2 / M Eurofoam team 02:49:40.34
4 3 / M redpoint eleven team 02:56:22.71
5 4 / M NOVATOP LAPIERRE 03:18:22.45

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Junior Apache Loko Trutnov 02:49:58.0
2 2 / Junior BIKEMARAST team 03:01:58.87
3 3 / Junior GIANT Pitrs bikes 03:06:52.92
4 4 / Junior Apache Loko Trutnov 03:09:30.73
5 5 / Junior Apache Loko Trutnov 03:22:17.01

Enduro Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Muži CZE 18:18.0
2 2 / Muži 26" aint dead 18:31.0
3 3 / Muži Jaroslav Kulhavý Cycling Team 18:59.0
4 4 / Muži Cyklistický spolek PEKÁČ 19:38.0
5 5 / Muži CZE 20:08.0

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / holky lidé and HORY Duratec 00:17.0
2 2 / holky Čistý Sport 00:21.49
3 1 / kluci Kupkolo MTB Trilogy 00:22.96
4 2 / kluci Kráľovský Maratón 00:29.63
5 3 / kluci redpoint eleven team 00:31.08

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / kluci Rock Machine Cyklomax 01:40.26
2 1 / holky Kupkolo MTB Trilogy 01:57.71
3 2 / kluci Praha 4 02:10.93
4 3 / kluci BIG SHOCK TEAM o.s. 02:14.95
5 2 / holky Královský maraton 02:45.36

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / kluci Pitrs bikes 01:49.85
2 2 / kluci Zruč-Senec 01:50.61
3 3 / kluci Čistý Sport 02:04.37
4 1 / holky Zruč-Senec 02:07.81
5 4 / kluci Erembodegem 02:08.89

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / kluci Giant Pitrs bikes 04:14.69
2 2 / kluci GIANT Pitrs bikes 04:17.81
3 3 / kluci S-Sport Hronov 05:03.03
4 1 / holky Apache Loko Trutnov 05:14.37
5 2 / holky lidé a HORY 05:34.02

KIDS 11-12

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 10:03.56
2 2 / kluci Team Bike Perštejn 10:47.86
3 3 / kluci Ski klub Jablonec 11:12.56
4 4 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 10:03.56
5 5 / kluci Team Bike Perštejn 10:47.86

KIDS 13-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:06.9
(2) 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:06.9