Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

07.07.2017 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 188, muži : 180, ženy: 8, M-29: 15, M-V1: 54, M-V2: 32, M-V3: 10, Z: 5, M-E: 55, V-E: 14, Z-E: 3 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 67, ženy: 2, M-E: 55, V-E: 12, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 37, muži : 28, ženy: 9, M: 19, Z: 5, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 9, ženy: 4, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, kluci: 4, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-12 celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:32:11.92 02:51:22.3
2 2 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 03:35:03.99 02:52.07 02:53:56.32
3 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:48:07.07 15:55.15 03:05:13.04
4 2 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 03:49:05.75 16:53.83 03:05:10.61
5 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:52:54.23 20:42.31 03:08:47.51
6 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:01:16.79 29:04.87 03:14:44.54
7 3 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:04:27.1 32:15.18 03:18:08.17
8 3 / M-V1 [39] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 04:05:05.78 32:53.86 03:17:58.22
9 4 / M-V1 [6] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:07:13.24 35:01.32 03:19:27.13
10 5 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 04:08:42.9 36:30.98 03:23:28.22
11 3 / M-V2 [7] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:11:54.56 39:42.64 03:24:31.75
12 4 / M-29 [96] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 04:15:47.91 43:35.99 03:28:47.49
13 5 / M-29 [93] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 04:16:22.38 44:10.46 03:29:27.17
14 4 / M-V2 [66] Josef Lelek 1971 CZE INS ateliér Nachod 04:19:33.24 47:21.32 03:29:55.35
15 5 / M-V2 [118] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 04:20:21.54 48:09.62 03:32:28.33
16 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:20:36.6 48:24.68 03:32:59.67
17 6 / M-V1 [10] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 04:20:43.83 48:31.91 03:32:58.52
18 6 / M-V2 [131] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 04:21:14.53 49:02.61 03:32:59.27
19 7 / M-V1 [102] Martin Simon 1985 GER MTB Club München 04:21:31.3 49:19.38 03:33:00.61
20 8 / M-V1 [98] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 04:23:31.81 51:19.89 03:35:04.41
21 7 / M-V2 [99] József Sass 1977 HUN Meditech sc 04:24:55.21 52:43.29 03:37:45.21
22 9 / M-V1 [71] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 04:25:42.5 53:30.58 03:34:38.2
23 10 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 04:26:52.67 54:40.75 03:35:04.54
24 6 / M-29 [85] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 04:27:49.2 55:37.28 03:33:00.37
25 8 / M-V2 [83] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 04:27:54.03 55:42.11 03:37:43.47
26 9 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:28:17.36 56:05.44 03:42:02.7
27 1 / M-E [369] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:28:24.23 56:12.31 03:37:39.94
28 10 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 04:28:38.78 56:26.86 03:38:16.37
29 11 / M-V1 [128] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 04:34:29.02 01:02:17.1 03:44:16.31
30 2 / M-V3 [8] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:35:07.84 01:02:55.92 03:45:10.57
31 11 / M-V2 [101] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 04:35:09.48 01:02:57.56 03:32:57.94
32 12 / M-V1 [30] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 04:36:37.28 01:04:25.36 03:46:53.42
33 13 / M-V1 [33] Mikhail Foos 1980 KAZ Jenbike Racing Team 04:36:58.81 01:04:46.89 03:45:55.9
34 7 / M-29 [76] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:40:18.49 01:08:06.57 03:51:30.27
35 14 / M-V1 [78] richard paul morel 1979 DNK Varde Cykelklub 04:41:18.21 01:09:06.29 03:49:43.13
36 15 / M-V1 [37] Martin Fus 1987 CZE KAAPA CNC Bike Team 04:42:54.65 01:10:42.73 03:51:31.34
37 16 / M-V1 [95] Jiří Ruttner 1979 CZE Roztoky 04:43:49.79 01:11:37.87 03:53:00.39
38 17 / M-V1 [123] Vladimír Vágner 1981 CZE BIKEBROTHERS.CZ 04:45:27.88 01:13:15.96 03:48:18.99
39 18 / M-V1 [94] Michal Prokop 1978 CZE RAJEC Allivictus 04:46:42.02 01:14:30.1 03:56:17.15
40 19 / M-V1 [72] Jan Mateju 1982 CZE TJ Baník Meziboří 04:47:04.89 01:14:52.97 03:51:29.55
41 8 / M-29 [31] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 04:48:48.57 01:16:36.65 03:53:26.39
42 20 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 04:49:18.3 01:17:06.38 03:57:08.89
43 21 / M-V1 [19] Marcus Brennenstuhl 1982 GER Lokomotive Stuttgart 04:49:52.02 01:17:40.1 03:58:37.72
44 22 / M-V1 [55] Markus Kahle 1986 GER biketeam-oberlausitz / Team Dosenbier 04:53:44.14 01:21:32.22 03:58:26.4
45 23 / M-V1 [23] Miloš Doubek 1981 CZE Čistý Sport 04:53:51.0 01:21:39.08 04:04:37.37
46 24 / M-V1 [20] Wojciech Bukowiecki 1984 POL KSPO brakeparts.pl 04:53:58.53 01:21:46.61 04:03:06.1
47 12 / M-V2 [61] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 04:54:07.75 01:21:55.83 04:00:13.22
48 13 / M-V2 [18] jakub blaha 1976 CZE Mannheim 04:54:13.03 01:22:01.11 04:00:13.98
49 25 / M-V1 [133] Christian Spindler 1984 DNK Lokomotive Stuttgart 04:54:17.62 01:22:05.7 03:59:19.43
50 26 / M-V1 [38] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 04:55:18.62 01:23:06.7 04:02:17.55
51 1 / Z [34] Lenka Fridrichova 1994 CZE GHOST team 04:59:16.83 01:27:04.91 04:01:21.34
52 14 / M-V2 [77] Charles Moore 1974 USA Orange Krush Cycling Club 05:01:38.14 01:29:26.22 04:06:45.76
53 27 / M-V1 [82] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 05:03:02.98 01:30:51.06 04:05:26.41
54 9 / M-29 [113] Janek Szczepański 1988 POL KSPO brakeparts.pl 05:03:38.18 01:31:26.26 04:04:46.37
55 28 / M-V1 [52] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 05:03:42.3 01:31:30.38 04:09:58.25
56 2 / Z [80] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 05:04:53.03 01:32:41.11 04:08:19.1
57 3 / M-V3 [107] Libor Stasta 1966 CZE Kuřim 05:05:59.73 01:33:47.81 04:11:40.17
58 3 / Z [112] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 05:07:04.76 01:34:52.84 04:10:55.79
59 29 / M-V1 [35] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 05:08:07.91 01:35:55.99 04:09:59.86
60 10 / M-29 [74] Rob Meeuwessen 1989 NLD Rings-Goirle 05:08:49.95 01:36:38.03 04:10:30.84
61 30 / M-V1 [69] Tomáš Málek 1980 CZE BIKEBROTHERS.CZ 05:09:52.62 01:37:40.7 04:13:40.58
62 15 / M-V2 [79] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:09:53.1 01:37:41.18 04:16:00.65
63 31 / M-V1 [26] Armin Duschner 1982 GER Sepps Radlstol 05:11:17.99 01:39:06.07 04:11:17.73
64 16 / M-V2 [54] Martin Březík 1971 CZE Brno 05:13:32.2 01:41:20.28 04:18:04.27
65 32 / M-V1 [115] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 05:15:20.18 01:43:08.26 04:12:44.52
66 33 / M-V1 [127] Jindra Volny 1982 CZE karlovy vary 05:15:22.26 01:43:10.34 04:15:41.71
67 34 / M-V1 [75] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 05:16:12.48 01:44:00.56 04:18:18.84
68 17 / M-V2 [120] Tõnis Tiedemann 1975 EST SAUNAPUNKT.EE 05:17:14.14 01:45:02.22 04:15:34.98
69 35 / M-V1 [46] Ladislav Horváth 1984 SVK ISAKO SPORT-KOSICE 05:17:52.74 01:45:40.82 04:16:55.2
70 18 / M-V2 [119] Heiki Talvik 1976 EST saunapunkt.ee 05:18:53.99 01:46:42.07 04:13:43.48
71 11 / M-29 [15] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 05:22:38.77 01:50:26.85 04:23:18.59
72 19 / M-V2 [56] Grzegorz Kasiński 1976 POL CYKLON PROAL TEAM 05:23:38.5 01:51:26.58 04:18:30.77
73 36 / M-V1 [92] Tomáš Peroutka 1981 CZE Witte Bike Team 05:23:53.68 01:51:41.76 04:24:19.76
74 20 / M-V2 [25] Jan Duda 1977 CZE Bakov nad Jizerou 05:24:21.89 01:52:09.97 04:24:02.38
75 21 / M-V2 [88] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 05:24:39.09 01:52:27.17 04:25:21.56
76 22 / M-V2 [121] Tomáš Uchytil 1976 CZE Měřín 05:24:49.16 01:52:37.24 04:25:32.15
77 23 / M-V2 [87] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 05:25:52.5 01:53:40.58 04:30:17.53
78 37 / M-V1 [44] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 05:26:58.92 01:54:47.0 04:25:49.51
79 2 / M-E [334] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 05:28:16.68 01:56:04.76 04:23:29.48
80 12 / M-29 [70] Jakub Man 1994 CZE TJ Spartak Třebíč 05:30:26.13 01:58:14.21 04:25:27.35
81 38 / M-V1 [108] ONDREJ STOCES 1987 CZE Bikenotoric 05:40:13.49 02:08:01.57 04:39:44.59
82 39 / M-V1 [64] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 05:46:29.4 02:14:17.48 04:43:38.62
83 40 / M-V1 [29] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 05:46:31.45 02:14:19.53 04:43:35.65
84 24 / M-V2 [100] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 05:46:39.45 02:14:27.53 04:39:41.0
85 3 / M-E [374] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 05:47:11.89 02:14:59.97 04:37:33.31
86 41 / M-V1 [114] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:48:18.08 02:16:06.16 04:43:58.74
87 42 / M-V1 [130] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 05:51:54.3 02:19:42.38 04:47:10.44
88 43 / M-V1 [14] Jiří Bartoň 1986 CZE ČeMBA 05:52:31.61 02:20:19.69 04:52:18.03
89 25 / M-V2 [122] Jiří Vacek 1977 CZE beespee.cz 05:52:32.15 02:20:20.23 04:50:07.42
90 26 / M-V2 [132] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 05:52:51.6 02:20:39.68 04:45:08.33
91 27 / M-V2 [126] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:55:44.97 02:23:33.05 04:55:12.08
92 4 / M-V3 [86] Jiří Palas 1959 CZE Výlet Wide bike Lbc 05:56:25.76 02:24:13.84 04:52:35.54
93 5 / M-V3 [73] Chris Maund 1967 USA Encinitas 05:57:55.72 02:25:43.8 04:50:12.22
94 13 / M-29 [17] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 05:59:03.69 02:26:51.77 04:59:46.08
95 4 / Z [16] Joanna Bejm 1980 POL Gdynia 06:03:20.81 02:31:08.89 04:56:26.61
95 44 / M-V1 [13] Jarek Barcz 1985 POL Pomerania 06:03:20.81 02:31:08.89 04:56:26.78
97 14 / M-29 [116] Ondřej Škorpil 1999 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 06:05:51.62 02:33:39.7 04:59:53.24
98 15 / M-29 [65] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov trails 06:13:18.08 02:41:06.16 05:06:47.94
99 45 / M-V1 [90] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 06:13:45.95 02:41:34.03 05:04:56.38
100 28 / M-V2 [42] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 06:18:40.99 02:46:29.07 05:16:25.33
101 4 / M-E [344] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 06:19:20.44 02:47:08.52 05:08:23.98
102 5 / M-E [330] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 06:20:45.19 02:48:33.27
103 29 / M-V2 [28] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 06:21:20.69 02:49:08.77 05:04:09.97
104 6 / M-V3 [91] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 06:21:39.73 02:49:27.81 05:08:16.0
105 6 / M-E [331] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 06:22:03.44 02:49:51.52 05:10:30.39
106 46 / M-V1 [50] Tomáš Hybler 1985 CZE Hohes C Multiwit 06:23:44.11 02:51:32.19 05:14:51.99
107 47 / M-V1 [62] Pavel Krump 1981 CZE Dobřichovice 06:23:54.8 02:51:42.88 05:04:58.21
108 48 / M-V1 [129] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:27:55.58 02:55:43.66 05:22:32.31
109 7 / M-V3 [27] Luboš Dvořák 1965 CZE Výlet Wide bike Lbc 06:31:32.73 02:59:20.81 05:22:35.75
109 30 / M-V2 [125] Jan Vlach 1975 CZE Výlet Wide bike Lbc 06:31:32.73 02:59:20.81
111 31 / M-V2 [105] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 06:41:59.82 03:09:47.9 05:23:33.19
112 49 / M-V1 [104] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 06:43:08.53 03:10:56.61 05:25:34.65
113 5 / Z [48] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 06:49:26.1 03:17:14.18 05:32:04.23
114 8 / M-V3 [89] Aleš Pavlišta 1958 CZE Výlet Wide bike Lbc 06:54:36.38 03:22:24.46 05:36:25.83
115 7 / M-E [373] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 07:04:59.01 03:32:47.09 05:52:04.81
116 8 / M-E [309] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 07:05:45.98 03:33:34.06 05:44:37.98
117 9 / M-E [316] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 07:05:50.31 03:33:38.39 05:44:44.46
118 10 / M-E [305] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 07:08:24.39 03:36:12.47 05:59:33.71
119 32 / M-V2 [43] Vladimír Hábr 1969 CZE Plzeň - Červený Hrádek 07:10:49.34 03:38:37.42 05:57:50.23
120 11 / M-E [301] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 07:11:43.56 03:39:31.64 05:55:12.76
121 12 / M-E [362] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 07:12:19.87 03:40:07.95 05:58:22.72
122 13 / M-E [345] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 07:12:20.59 03:40:08.67
123 14 / M-E [343] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 07:12:22.77 03:40:10.85 05:58:23.53
124 50 / M-V1 [45] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 07:13:27.39 03:41:15.47 05:58:18.18
125 15 / M-E [303] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 07:18:38.78 03:46:26.86 05:55:11.65
126 51 / M-V1 [110] Štěpán Svačina 1980 CZE Rumový Express 07:18:46.68 03:46:34.76 05:54:52.75
127 16 / M-E [302] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 07:18:53.83 03:46:41.91 05:57:09.5
128 17 / M-E [371] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 07:25:24.15 03:53:12.23 05:55:14.63
129 1 / V-E [340] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 07:27:44.39 03:55:32.47 06:14:55.81
130 18 / M-E [359] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 07:27:45.95 03:55:34.03 06:15:02.32
131 1 / Z-E [363] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 07:34:00.0 04:01:48.08 06:13:44.61
132 2 / V-E [360] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 07:36:11.81 04:03:59.89 06:14:14.16
133 3 / V-E [306] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 07:37:34.06 04:05:22.14 06:14:05.71
134 19 / M-E [310] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 07:39:09.09 04:06:57.17 06:16:52.97
135 20 / M-E [348] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 07:49:06.23 04:16:54.31 06:26:22.39
136 21 / M-E [350] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 07:49:41.68 04:17:29.76 06:26:25.06
137 22 / M-E [327] Michal Flídr 1979 CZE Brno 07:50:51.77 04:18:39.85 06:32:35.74
138 23 / M-E [367] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 07:52:07.3 04:19:55.38 06:36:41.47
139 24 / M-E [308] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 07:58:54.56 04:26:42.64 06:18:58.05
140 25 / M-E [352] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 07:58:55.72 04:26:43.8 06:18:58.75
141 26 / M-E [376] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 07:59:55.06 04:27:43.14 06:34:45.35
142 4 / V-E [351] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 08:14:10.21 04:41:58.29 06:52:24.29
143 27 / M-E [375] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 08:14:13.37 04:42:01.45 06:52:23.84
144 28 / M-E [307] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 08:14:13.75 04:42:01.83 06:52:20.79
145 29 / M-E [361] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 08:14:19.74 04:42:07.82 06:52:27.94
146 5 / V-E [357] Radek Rozmahel 1974 CZE Ludgeřovice 08:14:28.28 04:42:16.36 06:52:21.29
147 2 / Z-E [335] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 08:24:55.21 04:52:43.29 07:05:31.66
148 30 / M-E [377] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 08:33:50.39 05:01:38.47 06:58:52.87
149 31 / M-E [364] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 08:34:39.23 05:02:27.31 07:08:12.97
150 6 / V-E [342] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 08:34:41.7 05:02:29.78 06:54:04.54
151 32 / M-E [341] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 08:35:53.75 05:03:41.83 07:02:16.0
152 33 / M-E [325] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 08:36:59.6 05:04:47.68 06:50:39.15
153 34 / M-E [354] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 08:37:02.06 05:04:50.14 07:02:13.75
154 35 / M-E [332] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 08:37:07.99 05:04:56.07 07:08:04.55
155 36 / M-E [304] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 08:39:50.19 05:07:38.27 07:03:20.44
156 37 / M-E [323] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 08:40:53.16 05:08:41.24 07:03:18.42
157 7 / V-E [346] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 08:43:24.65 05:11:12.73 07:08:10.04
158 8 / V-E [372] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 09:00:22.22 05:28:10.3 07:26:19.69
159 38 / M-E [378] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 09:00:33.39 05:28:21.47 07:26:18.23
160 9 / V-E [318] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 09:07:19.7 05:35:07.78 07:33:19.72
161 39 / M-E [347] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 09:07:25.24 05:35:13.32 07:33:20.09
162 40 / M-E [326] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 09:29:39.96 05:57:28.04
163 10 / V-E [801] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 11:51:27.7 08:19:15.78
163 41 / M-E [319] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 06:58:19.65
163 41 / M-E [355] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 07:03:19.67
163 41 / M-E [337] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 07:17:25.69
163 41 / M-E [339] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 07:17:30.55
163 11 / V-E [368] Petr Špora 1964 CZE Košťany 07:26:26.04
163 45 / M-E [333] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 07:26:30.44
163 45 / M-E [349] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 07:26:33.0
163 45 / M-E [379] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Praha 10 07:27:22.78
163 45 / M-E [328] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 07:27:31.63
163 45 / M-E [358] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 07:29:50.88
163 45 / M-E [365] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 07:35:18.13
163 45 / M-E [312] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 07:44:46.73
163 12 / V-E [329] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 07:47:26.5
163 52 / M-E [353] Marek Němec 1990 CZE Mělník 07:47:30.61
163 52 / M-E [356] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubovice 07:47:32.07
163 13 / V-E [311] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 07:47:49.53
163 54 / M-E [366] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 07:48:09.43
163 52 / M-V1 [117] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team
DNF / M-V1 [106] Jarda Stadtherr 1979 CZE Bikeservis.eu 08:01:05.55
DNF / M-V3 [67] Marcel Lipovský 1966 CZE Kynšperk nad Ohří
DNF / M-V3 [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc
DNF / M-V1 [12] Jaroslav Aster 1981 CZE Trutnov
DNF / V-E [336] Filip Karásek 1975 CZE Kokostezky.cz
DNF / M-E [313] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují
DNF / Z-E [338] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-0) 1 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 23:27.0 01:49.0 02:56.0 01:05.0 02:53.0 03:42.0 01:12.0 01:16.0 02:22.0 02:57.0 02:09.0 01:06.0
2 (-0) 2 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 24:07.0 01:46.0 02:56.0 01:08.0 03:11.0 03:42.0 01:18.0 01:17.0 02:28.0 02:58.0 02:16.0 01:07.0
3 (-0) 3 / M-E [8634230] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 24:33.0 01:45.0 02:59.0 01:11.0 03:01.0 03:51.0 01:19.0 01:19.0 02:47.0 03:02.0 02:11.0 01:08.0
4 (-0) 4 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 25:36.0 01:49.0 03:07.0 01:17.0 03:07.0 04:12.0 01:30.0 01:22.0 02:40.0 03:12.0 02:11.0 01:09.0
5 (-0) 1 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 25:38.0 01:55.0 03:07.0 01:10.0 03:09.0 04:00.0 01:21.0 01:22.0 02:50.0 03:22.0 02:12.0 01:10.0
6 (-0) 5 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 26:12.0 01:55.0 03:14.0 01:11.0 03:25.0 04:12.0 01:32.0 01:23.0 02:38.0 03:22.0 02:13.0 01:07.0
7 (-0) 6 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 26:13.0 01:58.0 03:13.0 01:17.0 03:18.0 04:14.0 01:25.0 01:24.0 02:43.0 03:17.0 02:14.0 01:10.0
8 (-0) 7 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 26:15.0 01:54.0 03:10.0 01:17.0 03:22.0 04:08.0 01:24.0 01:25.0 02:47.0 03:19.0 02:18.0 01:11.0
9 (-0) 8 / M-E [8628887] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 26:22.0 01:55.0 03:17.0 01:24.0 03:21.0 04:11.0 01:30.0 01:25.0 02:41.0 03:09.0 02:15.0 01:14.0
10 (-0) 9 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 26:59.0 01:55.0 03:08.0 01:20.0 03:13.0 04:19.0 01:38.0 01:26.0 03:04.0 03:25.0 02:17.0 01:14.0
11 (-0) 10 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 27:02.0 02:03.0 03:15.0 01:19.0 03:34.0 04:26.0 01:33.0 01:26.0 02:34.0 03:24.0 02:17.0 01:11.0
12 (-0) 11 / M-E [8645596] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 27:17.0 02:00.0 03:14.0 01:25.0 03:32.0 04:25.0 01:37.0 01:27.0 02:45.0 03:26.0 02:15.0 01:11.0
13 (-0) 12 / M-E [8641788] Ondřej Zvoníček 1984 CZE CZE 27:30.0 01:57.0 03:16.0 01:26.0 03:48.0 04:32.0 01:28.0 01:28.0 02:53.0 03:14.0 02:16.0 01:12.0
14 (-0) 13 / M-E [8630462] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 27:36.0 01:57.0 03:19.0 01:17.0 03:36.0 04:20.0 01:29.0 01:33.0 02:51.0 03:42.0 02:17.0 01:15.0
15 (-0) 14 / M-E [8634299] Michal Flídr 1979 CZE CZE 27:48.0 02:05.0 03:23.0 01:24.0 03:22.0 04:36.0 01:32.0 01:29.0 02:56.0 03:25.0 02:20.0 01:16.0
16 (-0) 15 / M-E [8641714] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 27:50.0 01:56.0 03:26.0 01:16.0 03:49.0 04:32.0 01:24.0 01:30.0 02:53.0 03:38.0 02:18.0 01:08.0
17 (-0) 16 / M-E [8630433] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 28:00.0 02:05.0 03:31.0 01:20.0 03:30.0 04:22.0 01:37.0 01:27.0 02:58.0 03:36.0 02:17.0 01:17.0
18 (-0) 17 / M-E [8645394] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 28:07.0 01:57.0 03:29.0 01:22.0 03:29.0 04:36.0 01:38.0 01:31.0 03:00.0 03:34.0 02:17.0 01:14.0
19 (-0) 2 / V-E [8630407] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 28:19.0 01:58.0 03:18.0 01:26.0 03:27.0 04:32.0 01:43.0 01:33.0 03:11.0 03:35.0 02:19.0 01:17.0
20 (-0) 18 / M-E [8628680] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 28:21.0 02:05.0 03:22.0 01:32.0 03:40.0 04:32.0 01:34.0 01:31.0 02:59.0 03:28.0 02:20.0 01:18.0
21 (-0) 19 / M-E [8641802] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 28:39.0 02:00.0 03:21.0 01:23.0 03:56.0 04:31.0 01:46.0 01:35.0 03:03.0 03:28.0 02:19.0 01:17.0
22 (-0) 20 / M-E [8630437] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 28:40.0 02:05.0 03:24.0 01:28.0 03:37.0 04:29.0 01:39.0 01:33.0 03:00.0 03:44.0 02:22.0 01:19.0
23 (-0) 21 / M-E [8630421] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 29:13.0 02:03.0 03:28.0 01:23.0 03:41.0 04:34.0 01:46.0 01:48.0 03:17.0 03:33.0 02:21.0 01:19.0
24 (-0) 3 / V-E [8629039] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 29:14.0 02:07.0 03:44.0 01:25.0 03:45.0 04:46.0 01:33.0 01:32.0 03:03.0 03:36.0 02:24.0 01:19.0
25 (-0) 4 / V-E [8634275] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 29:29.0 02:08.0 03:24.0 01:41.0 03:44.0 04:45.0 01:46.0 01:41.0 03:10.0 03:39.0 02:17.0 01:14.0
26 (-0) 22 / M-E [8641795] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 29:33.0 01:58.0 03:42.0 01:29.0 03:40.0 04:45.0 01:50.0 01:43.0 03:08.0 03:36.0 02:21.0 01:21.0
27 (-0) 23 / M-E [8628895] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 29:58.0 02:00.0 03:40.0 01:44.0 03:46.0 04:40.0 01:54.0 01:42.0 03:03.0 03:42.0 02:21.0 01:26.0
28 (-0) 24 / M-E [8645308] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 30:18.0 02:06.0 03:35.0 01:27.0 03:44.0 04:55.0 01:51.0 01:41.0 03:12.0 03:59.0 02:26.0 01:22.0
29 (-0) 25 / M-E [8634039] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 30:25.0 02:06.0 03:34.0 01:33.0 04:04.0 05:09.0 01:46.0 01:34.0 03:08.0 03:51.0 02:22.0 01:18.0
30 (-0) 26 / M-E [8629017] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 30:31.0 02:02.0 03:39.0 01:32.0 04:14.0 05:00.0 01:44.0 01:38.0 03:09.0 03:50.0 02:23.0 01:20.0
31 (-0) 27 / M-E [8645386] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 30:36.0 02:04.0 03:19.0 01:43.0 03:29.0 05:35.0 01:57.0 01:42.0 02:52.0 04:13.0 02:23.0 01:19.0
32 (-0) 5 / V-E [8634240] Radek Rozmahel 1974 CZE CZE 30:54.0 02:05.0 03:32.0 01:42.0 03:56.0 05:15.0 01:44.0 01:40.0 03:14.0 04:06.0 02:22.0 01:18.0
33 (-0) 28 / M-E [8629033] Peťas Kovář 1982 CZE CZE 30:59.0 02:07.0 03:37.0 01:31.0 05:12.0 04:44.0 01:40.0 01:35.0 03:06.0 03:53.0 02:20.0 01:14.0
34 (-0) 29 / M-E [8645581] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 31:00.0 02:09.0 03:27.0 01:35.0 04:41.0 04:39.0 01:48.0 01:48.0 03:10.0 03:56.0 02:25.0 01:22.0
35 (-0) 30 / M-E [8634292] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 31:09.0 01:59.0 03:33.0 01:28.0 03:51.0 04:38.0 03:33.0 01:33.0 03:05.0 03:56.0 02:20.0 01:13.0
36 (-0) 31 / M-E [8645373] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 31:10.0 02:09.0 03:44.0 01:41.0 04:10.0 05:06.0 01:38.0 01:38.0 03:14.0 04:04.0 02:26.0 01:20.0
37 (-0) 32 / M-E [8628959] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 31:28.0 02:08.0 03:51.0 01:25.0 04:12.0 04:57.0 01:52.0 01:40.0 03:49.0 03:55.0 02:22.0 01:17.0
37 (-0) 32 / M-E [8628897] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 31:28.0 02:10.0 03:43.0 01:36.0 03:59.0 05:11.0 01:48.0 01:43.0 03:08.0 04:15.0 02:30.0 01:25.0
39 (-0) 34 / M-E [8634229] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 31:37.0 02:13.0 03:31.0 01:39.0 03:56.0 04:59.0 02:04.0 01:46.0 03:20.0 04:17.0 02:29.0 01:23.0
39 (-0) 34 / M-E [8634174] Tomáš Klapka 1978 CZE CZE 31:37.0 02:11.0 03:35.0 01:47.0 03:56.0 05:07.0 01:52.0 01:46.0 03:16.0 04:13.0 02:30.0 01:24.0
41 (-0) 36 / M-E [8641737] Lukáš Plzák 1990 CZE CZE 31:39.0 02:09.0 03:37.0 01:39.0 04:01.0 05:07.0 02:06.0 01:39.0 03:05.0 04:28.0 02:24.0 01:24.0
42 (-0) 37 / M-E [8641772] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 31:52.0 02:06.0 03:30.0 01:42.0 03:46.0 05:12.0 02:09.0 01:59.0 03:31.0 04:16.0 02:19.0 01:22.0
43 (-0) 38 / M-E [8641796] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 31:57.0 02:10.0 03:50.0 01:34.0 04:01.0 05:09.0 01:53.0 01:48.0 03:19.0 04:29.0 02:24.0 01:20.0
44 (-0) 39 / M-E [8630458] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 32:04.0 02:24.0 03:39.0 01:36.0 04:20.0 05:07.0 01:56.0 01:39.0 03:22.0 04:04.0 02:34.0 01:23.0
44 (-0) 39 / M-E [8634046] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 32:04.0 02:06.0 03:43.0 01:45.0 04:13.0 05:12.0 01:58.0 01:46.0 03:28.0 04:07.0 02:20.0 01:26.0
46 (-0) 41 / M-E [8641781] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 32:06.0 02:13.0 03:50.0 01:53.0 04:14.0 05:06.0 02:00.0 02:00.0 03:22.0 03:39.0 02:26.0 01:23.0
47 (-0) 42 / M-E [8634203] Václav Strnad 1989 CZE CZE 32:15.0 02:05.0 03:44.0 01:39.0 04:06.0 05:41.0 01:54.0 01:42.0 03:07.0 04:30.0 02:28.0 01:19.0
48 (-0) 43 / M-E [8628832] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 32:41.0 02:21.0 03:57.0 01:36.0 04:05.0 05:33.0 01:49.0 01:40.0 03:23.0 04:18.0 02:35.0 01:24.0
49 (-0) 6 / V-E [8634202] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 32:54.0 02:14.0 03:57.0 01:46.0 04:19.0 05:34.0 01:54.0 01:44.0 03:21.0 04:13.0 02:28.0 01:24.0
50 (-0) 44 / M-E [8634267] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 33:22.0 02:23.0 03:49.0 01:48.0 04:10.0 05:22.0 02:01.0 01:49.0 03:47.0 04:05.0 02:33.0 01:35.0
51 (-0) 7 / V-E [8641732] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 33:31.0 02:14.0 03:45.0 02:00.0 04:06.0 05:30.0 02:10.0 01:56.0 03:32.0 04:18.0 02:28.0 01:32.0
52 (-0) 8 / V-E [8634225] Petr Špora 1964 CZE CZE 33:33.0 02:18.0 03:56.0 01:55.0 04:02.0 05:15.0 02:00.0 02:00.0 03:27.0 04:39.0 02:30.0 01:31.0
53 (-0) 45 / M-E [8634131] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 33:35.0 02:04.0 06:22.0 01:30.0 04:06.0 05:01.0 01:57.0 01:44.0 03:06.0 04:00.0 02:25.0 01:20.0
54 (-0) 46 / M-E [8630460] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 33:37.0 02:09.0 03:43.0 01:42.0 04:15.0 05:50.0 02:05.0 01:44.0 03:20.0 04:40.0 02:36.0 01:33.0
55 (-0) 1 / Z-E [8628919] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 33:54.0 02:24.0 03:54.0 01:41.0 04:16.0 05:45.0 01:59.0 01:46.0 03:39.0 04:23.0 02:38.0 01:29.0
56 (-0) 47 / M-E [8634045] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 34:20.0 02:23.0 03:54.0 01:48.0 04:28.0 05:31.0 02:04.0 01:47.0 03:38.0 04:39.0 02:37.0 01:31.0
57 (-0) 48 / M-E [8634243] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 34:24.0 02:18.0 03:52.0 01:50.0 04:26.0 05:50.0 01:53.0 01:47.0 03:38.0 04:52.0 02:31.0 01:27.0
58 (-0) 49 / M-E [8645361] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 35:25.0 02:24.0 04:01.0 02:05.0 04:35.0 05:29.0 02:19.0 01:58.0 03:34.0 04:41.0 02:35.0 01:44.0
59 (-0) 2 / Z-E [8641769] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 35:28.0 02:16.0 03:53.0 01:51.0 04:22.0 05:55.0 02:09.0 02:05.0 03:50.0 05:01.0 02:32.0 01:34.0
60 (-0) 50 / M-E [8634207] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 36:06.0 02:22.0 04:03.0 01:48.0 04:33.0 05:42.0 02:09.0 02:01.0 03:57.0 05:22.0 02:34.0 01:35.0
61 (-0) 51 / M-E [8630470] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 36:07.0 02:20.0 04:05.0 01:44.0 06:05.0 05:40.0 02:09.0 01:50.0 03:27.0 04:27.0 02:44.0 01:36.0
62 (-0) 9 / V-E [8645337] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 36:17.0 02:27.0 04:07.0 01:59.0 04:29.0 05:59.0 02:30.0 02:08.0 03:45.0 04:40.0 02:37.0 01:36.0
63 (-0) 52 / M-E [8629013] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 37:01.0 02:10.0 07:04.0 01:39.0 05:07.0 05:27.0 01:59.0 01:45.0 03:31.0 04:11.0 02:36.0 01:32.0
64 (-0) 10 / V-E [8641803] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 37:20.0 02:27.0 04:15.0 01:53.0 04:33.0 06:40.0 02:12.0 01:55.0 03:44.0 05:17.0 02:42.0 01:42.0
65 (-0) 53 / M-E [8641822] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 37:23.0 02:19.0 05:24.0 01:51.0 04:16.0 05:54.0 02:20.0 01:54.0 03:44.0 05:31.0 02:35.0 01:35.0
66 (-0) 54 / M-E [8628629] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 37:30.0 02:27.0 04:22.0 02:16.0 04:14.0 05:54.0 02:11.0 01:53.0 03:39.0 05:40.0 02:35.0 02:19.0
67 (-0) 55 / M-E [8645349] Marek Němec 1990 CZE CZE 39:16.0 02:33.0 04:16.0 02:12.0 05:02.0 05:57.0 03:01.0 02:19.0 04:02.0 05:28.0 02:47.0 01:39.0
68 (-0) 11 / V-E [8629044] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 40:03.0 02:22.0 04:05.0 03:42.0 05:17.0 05:57.0 03:57.0 01:59.0 03:25.0 05:11.0 02:37.0 01:31.0
69 (-0) 12 / V-E [8634018] Wojciech Glab 1971 POL CZE 41:10.0 02:30.0 04:31.0 02:27.0 05:02.0 07:03.0 02:40.0 02:15.0 04:14.0 06:01.0 02:46.0 01:41.0

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Z [11] Janet Alexander 1959 NZL Encinitas 27:27.45
2 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 02:41:03.22 02:13:35.77 01:56:22.48
3 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 02:49:40.34 02:22:12.89 02:01:09.9
4 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 02:56:22.71 02:28:55.26 02:07:49.87
5 4 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:18:22.45 02:50:55.0 02:23:34.37
6 5 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 03:23:17.77 02:55:50.32 02:28:22.38
7 6 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 03:25:22.64 02:57:55.19 02:31:03.24
8 7 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 03:29:11.78 03:01:44.33 02:30:04.83
9 8 / M [421] Robert Mückl 1974 GER Team Sepp´s Radlstol 03:36:42.34 03:09:14.89 02:39:04.05
10 9 / M [420] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 03:37:27.51 03:10:00.06 02:40:46.65
11 10 / M [417] Jiří Kromer 1972 CZE Brno 03:39:13.15 03:11:45.7 02:39:19.19
12 2 / Z [416] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 03:42:31.75 03:15:04.3 02:42:17.35
13 11 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 03:42:59.17 03:15:31.72 02:44:42.68
14 12 / M [426] Vladimír Waltera 1981 CZE Team Bike Perštejn 03:49:44.63 03:22:17.18 02:43:29.05
15 3 / Z [425] Doris Thoma 1977 GER Team Sepps Radlstol 03:53:05.67 03:25:38.22 02:52:13.14
16 13 / M [412] Jan Francu 1983 CZE Brno 03:59:15.27 03:31:47.82 02:52:37.1
17 4 / Z [427] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 04:07:59.31 03:40:31.86 02:55:55.17
18 1 / Muži [509] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 04:09:42.58 03:42:15.13 03:02:32.19
19 14 / M [418] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 04:18:57.34 03:51:29.89 03:08:20.93
20 15 / M [415] Vlastimil Hendrych 1972 CZE Team Bike Perštejn 04:28:00.46 04:00:33.01 03:13:13.98
21 16 / M [419] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 04:30:22.55 04:02:55.1 03:15:31.82
22 17 / M [413] Jürgen Hamann 1953 GER Team BCS Cycles Denmark 04:40:26.69 04:12:59.24 03:23:53.85
23 2 / Muži [503] Boris Gottstein 1971 GER 26 aint dead 04:54:53.45 04:27:26.0 03:36:07.74
24 5 / Z [424] martina škochová 1988 CZE Rumové pralinky 05:04:15.52 04:36:48.07 03:43:33.01
25 18 / M [411] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 05:15:46.95 04:48:19.5 03:47:18.2
26 1 / Ženy [315] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 05:50:48.29 05:23:20.84 04:21:25.8
27 3 / Muži [320] Niko De Meeter 1982 BEL Erembodegem 05:59:34.13 05:32:06.68 04:13:47.74
28 4 / Muži [321] Ivo De Meeter 1958 BEL Asse 05:59:34.87 05:32:07.42 04:13:49.88
29 5 / Muži [511] Tomáš Láska 1985 CZE Praha 5 06:00:30.19 05:33:02.74 04:13:07.03
30 2 / Ženy [501] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 06:00:40.36 05:33:12.91 04:13:17.4
31 3 / Ženy [510] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 06:03:01.91 05:35:34.46 04:26:34.27
32 19 / M [414] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:04:42.35 06:37:14.9 04:51:21.52
33 6 / Muži [502] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:04:47.2 06:37:19.75 04:49:59.93
34 7 / Muži [506] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 07:04:53.04 06:37:25.59 04:50:01.32
35 8 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:07:11.08 06:39:43.63 04:49:56.9
36 9 / Muži [507] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:08:32.49 06:41:05.04 04:47:29.3
37 4 / Ženy [508] Eliška Reisnerová 1983 CZE Praha 07:31:37.65 07:04:10.2 04:50:03.6

výsledková listina Junior

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:49:58.0 02:01:08.25
2 2 / Junior [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:01:58.87 12:00.87 02:09:36.92
3 3 / Junior [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 03:06:52.92 16:54.92 02:14:05.73
4 4 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 03:09:30.73 19:32.73 02:08:14.0
5 5 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 03:22:17.01 32:19.01 02:22:07.82
6 6 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 03:35:47.84 45:49.84 02:34:33.93
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 04:43:16.81 01:53:18.81 03:25:42.98

výsledková listina Enduro Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-4) 1 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 18:18.0 02:04.0 03:31.0 01:39.0 03:35.0 03:45.0 02:24.0 01:20.0
2 (-4) 2 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 18:31.0 02:04.0 03:33.0 01:32.0 03:42.0 03:52.0 02:28.0 01:20.0
3 (-4) 3 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 18:59.0 02:03.0 04:02.0 01:36.0 04:05.0 03:34.0 02:20.0 01:19.0
4 (-4) 4 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 19:38.0 02:22.0 03:38.0 01:38.0 04:04.0 03:55.0 02:30.0 01:31.0
5 (-4) 5 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 20:08.0 02:19.0 03:40.0 01:49.0 04:04.0 04:18.0 02:31.0 01:27.0
6 (-4) 6 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 20:49.0 02:16.0 03:55.0 01:43.0 04:15.0 04:33.0 02:35.0 01:32.0
7 (-4) 7 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 21:21.0 02:22.0 04:06.0 01:48.0 04:26.0 04:23.0 02:38.0 01:38.0
8 (-4) 1 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 21:35.0 02:20.0 04:01.0 01:52.0 04:23.0 04:51.0 02:35.0 01:33.0
9 (-4) 2 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 21:37.0 02:20.0 04:11.0 01:40.0 04:31.0 04:45.0 02:36.0 01:34.0
10 (-4) 8 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 22:13.0 02:32.0 04:03.0 02:00.0 04:26.0 04:50.0 02:40.0 01:42.0
11 (-4) 3 / Ženy [8641709] Eliška Reisnerová 1983 CZE CZE 23:50.0 02:25.0 04:14.0 01:49.0 05:10.0 06:05.0 02:37.0 01:30.0
12 (-4) 9 / Muži [8634056] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 26:44.0 02:54.0 04:34.0 02:30.0 05:44.0 05:37.0 03:19.0 02:06.0
13 (-4) 4 / Ženy [8641703] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 28:19.0 03:10.0 05:01.0 03:10.0 06:23.0 05:39.0 03:01.0 01:55.0

výsledková listina Team Relay Extreme Race

start ~ 09:05:00

výsledková listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:38:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / holky [711] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 00:17.0
2 2 / holky [702] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 00:21.49 00:04.49
3 1 / kluci [706] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:22.96 00:05.96
4 2 / kluci [704] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 00:29.63 00:12.63
5 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 00:31.08 00:14.08
6 4 / kluci [708] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:34.25 00:17.25
7 5 / kluci [707] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 00:37.39 00:20.39
8 6 / kluci [710] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:44.88 00:27.88
9 3 / holky [739] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 00:45.0 00:28.0
10 7 / kluci [709] Liam Stenstrup Mikkelsen 2014 DNK Team BCS Cycles Denmark 00:45.54 00:28.54

výsledková listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / kluci [714] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 01:40.26
2 1 / holky [712] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:57.71 00:17.45
3 2 / kluci [713] Marek Kugler 2013 CZE Praha 4 02:10.93 00:30.67
4 3 / kluci [721] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 02:14.95 00:34.69
5 2 / holky [705] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 02:45.36 01:05.1
6 4 / kluci [737] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 02:54.03 01:13.77

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:53:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / kluci [719] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 01:49.85
2 2 / kluci [722] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 01:50.61 00:00.76
3 3 / kluci [716] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 02:04.37 00:14.52
4 1 / holky [723] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 02:07.81 00:17.96
5 4 / kluci [715] Mats De Meeter 2010 BEL Erembodegem 02:08.89 00:19.04
6 5 / kluci [720] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4 02:22.19 00:32.34
7 6 / kluci [717] Alex Hruška 2011 CZE Týn nad Vltavou 02:27.34 00:37.49
8 2 / holky [738] Amira Vogel 2011 CZE Berlín 02:49.17 00:59.32
9 3 / holky [718] Alžběta Hrušková 2011 CZE Týn nad Vltavou 02:57.07 01:07.22

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 18:03:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [733] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 04:14.69 02:10.07
2 2 / kluci [734] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 04:17.81 00:03.12 02:13.24
3 3 / kluci [728] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 05:03.03 00:48.34 02:35.58
4 1 / holky [725] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:14.37 00:59.68 02:37.94
5 2 / holky [726] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 05:34.02 01:19.33 02:44.49
6 3 / holky [724] Fien De Meeter 2008 BEL Keppestraat 08:03.58 03:48.89 04:07.77

výsledková listina KIDS 11-12

start ~ 18:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [731] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 10:03.56 02:30.05 04:59.55 07:29.77
2 2 / kluci [730] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 10:47.86 00:44.3 02:51.46 05:30.33 08:08.93
3 3 / kluci [732] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 11:12.56 01:09.0 02:58.16 05:38.92 08:31.91

výsledková listina KIDS 13-14

start ~ 18:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [735] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:06.9 02:16.36 04:30.18 06:48.95