Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

06.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 184, muži : 176, ženy: 8, M-29: 21, M-V1: 67, M-V2: 36, M-V3: 10, Z: 6, V-E: 10, M-E: 31, M: 1, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 45, muži : 43, ženy: 2, M-E: 33, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, M: 10, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, Muži: 2, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

00:00:00
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 (-0) 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 38:07.0 04:41.0 02:05.0 06:48.0 04:56.0
2 (-0) 2 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 38:44.0 04:40.0 02:06.0 06:50.0 05:23.0
3 (-0) 3 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 40:44.0 04:58.0 02:10.0 07:10.0 05:22.0
4 (-0) 4 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 41:09.0 04:59.0 02:06.0 07:05.0 05:44.0
5 (-0) 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 41:37.0 05:16.0 02:03.0 07:06.0 05:57.0
6 (-0) 5 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 42:25.0 05:05.0 04:05.0 06:58.0 05:24.0
7 (-0) 6 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 42:46.0 05:09.0 02:20.0 07:31.0 06:03.0
8 (-0) 7 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 43:10.0 05:36.0 02:15.0 07:40.0 05:47.0
9 (-0) 2 / V-E [8624282] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 45:23.0 06:15.0 02:20.0 07:18.0 06:11.0
10 (-0) 8 / M-E [8628267] Filip Bogucki 1979 POL CZE 45:28.0 05:59.0 02:24.0 07:47.0 06:09.0
11 (-0) 3 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 45:53.0 05:02.0 02:12.0 07:33.0 06:10.0
12 (-0) 9 / M-E [8625602] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 46:46.0 06:20.0 02:20.0 07:43.0 06:25.0
13 (-0) 10 / M-E [8623442] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 47:03.0 05:47.0 02:26.0 08:03.0 06:40.0
14 (-0) 11 / M-E [8623304] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 47:30.0 05:52.0 02:25.0 08:13.0 06:21.0
15 (-0) 4 / V-E [8637365] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 47:40.0 06:42.0 02:26.0 07:41.0 06:48.0
16 (-0) 12 / M-E [8628123] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 48:00.0 06:17.0 02:32.0 08:18.0 06:57.0
17 (-0) 13 / M-E [8637355] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 48:16.0 05:57.0 02:24.0 08:23.0 06:32.0
18 (-0) 14 / M-E [8627424] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 49:52.0 06:12.0 02:32.0 08:26.0 06:54.0
19 (-0) 15 / M-E [8624041] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 51:12.0 06:47.0 02:45.0 08:37.0 07:10.0
20 (-0) 16 / M-E [8628273] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 51:31.0 06:46.0 02:47.0 08:19.0 07:51.0
21 (-0) 5 / V-E [8623943] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 51:54.0 06:57.0 02:37.0 08:47.0 07:07.0
22 (-0) 17 / M-E [8637333] Jan Mísař 1991 CZE CZE 52:33.0 06:36.0 02:29.0 08:40.0 08:04.0
23 (-0) 18 / M-E [8637353] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 53:22.0 06:47.0 02:36.0 09:12.0 07:39.0
24 (-0) 19 / M-E [8625199] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 54:22.0 07:05.0 02:27.0 08:29.0 08:04.0
25 (-0) 6 / V-E [8623328] Cochet Kurt 1971 BEL Team Den Band 54:52.0 07:07.0 02:54.0 09:05.0 08:02.0
26 (-0) 20 / M-E [8637366] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 56:26.0 07:43.0 02:57.0 08:18.0 08:33.0
27 (-0) 21 / M-E [8635124] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 56:34.0 07:43.0 02:51.0 08:48.0 07:54.0
28 (-0) 22 / M-E [8627283] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 56:37.0 08:05.0 03:07.0 09:16.0 07:58.0
29 (-0) 7 / V-E [8637345] Boris Gottstein 1971 GER CZE 57:10.0 07:34.0 02:48.0 08:30.0 08:15.0
30 (-0) 23 / M-E [8627935] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 58:34.0 08:04.0 02:59.0 09:31.0 08:54.0
31 (-0) 8 / V-E [8625297] Jiří Žák 1969 CZE The ENtourist 58:48.0 08:14.0 03:05.0 09:49.0 08:30.0
32 (-0) 1 / Z-E [8623275] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 59:05.0 08:10.0 03:23.0 09:17.0 08:53.0
33 (-0) 24 / M-E [8628260] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 59:46.0 08:01.0 02:53.0 09:50.0 09:16.0
34 (-0) 25 / M-E [8637354] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 01:00:30.0 07:47.0 02:45.0 08:37.0 09:12.0
35 (-0) 9 / V-E [8627981] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 01:02:40.0 08:20.0 03:54.0 10:04.0 09:04.0
36 (-0) 2 / Z-E [8637428] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 01:04:46.0 09:10.0 03:19.0 10:17.0 09:55.0
37 (-0) 10 / V-E [8626426] Jirka Bráza 1976 CZE LAIC 01:05:08.0 08:32.0 03:18.0 10:18.0 09:06.0
38 (-0) 26 / M-E [8637352] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 01:06:12.0 08:35.0 03:44.0 10:25.0 11:22.0
39 (-0) 27 / M-E [8637369] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 01:07:47.0 09:36.0 03:27.0 10:32.0 09:29.0
40 (-1) 28 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 22:56:10.0 22:39:48.0 22:36:46.0 23:05:57.0
41 (-1) 29 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 39:37.0 05:00.0 02:01.0 07:01.0 05:23.0
42 (-1) 30 / M-E [8637374] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 01:08:32.0 07:10.0 02:31.0 25:41.0 07:34.0
43 (-3) 31 / M-E [8627279] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 36:04.0 08:09.0 06:11.0
44 (-5) 32 / M-E [8627429] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 21:07.0
45 (-9) 33 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 02:20.0