Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

06.07.2016 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M-29 BIKECLINIC TREK 04:34:10.3
2 1 / M-V1 NILFISK PRO Cycling 04:34:12.9
3 1 / M-V2 GIANT Pitrs bikes 04:37:48.1
4 2 / M-29 Bike Triatlon Morkovice 04:37:48.6
5 2 / M-V1 Eurofoam team 04:45:01.3

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 38:07.0
2 2 / M-E Vendeta Racing 38:44.0
3 3 / M-E NorcoTrial-Sport 40:44.0
4 4 / M-E Canyon Amateur Enduro Team 41:09.0
5 1 / V-E GIANT 41:37.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M BMC CZ Racing team 03:35:10.7
2 2 / M NOVATOP LAPIERRE 03:40:40.2
3 3 / M Finančné centrum Team 03:49:33.5
4 4 / M Explosiw Bike Team 03:54:49.2
5 5 / M Bike 2000 04:08:25.6

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / Junior AUTHOR TEAM STUPNO 03:39:34.6
2 2 / Junior Apache Loko Trutnov 03:55:33.4
3 3 / Junior Vella team 04:34:30.9
4 4 / Junior Stárkov 06:05:33.2
5 1 / Kadetky GIANT Pitrs bikes 06:21:11.9

UNICYCLE

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M TriSlide 04:56:52.0
2 2 / M CZE 07:08:12.9
3 3 / M CZE 07:39:51.7
4 4 / M TriSlide 04:56:52.0
5 5 / M CZE 07:08:12.9

Half Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / V-E Kralovsky Maraton 01:07:21.0
(2) 1 / V-E Kralovsky Maraton 01:07:21.0

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / Ženy GS cyklo team Jistebnice 01:10.6
2 1 / Muži MTB Trilogy 01:23.4
3 2 / Muži CZE 01:25.5
4 3 / Muži CZE 06:43.8
5 2 / Ženy CZE 35:29.0

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / Muži CZE 02:00.0
2 1 / Ženy CZE 02:01.6
3 2 / Muži Hony Team 02:13.0
4 2 / Ženy MTB Trilogy 02:38.1
5 3 / Ženy CZE 02:42.3

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Ženy S-Sport Hronov 05:24.1
2 2 / Ženy S - Sport Hronov 05:24.7
3 3 / Ženy Apache Loko Trutnov 05:37.5
4 1 / Muži S-Sport 06:11.2
5 2 / Muži Focus Plzeň 06:24.8

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži S-Sport Hronov 06:48.3
2 2 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16.1
3 3 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:20.9
4 4 / Muži Giant Pitrs bikes 07:22.2
5 5 / Muži CZE 07:22.7

KIDS 11-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:55.2
2 2 / Muži KAH sport Vrchlabí 06:08.5
3 3 / Muži GIANT Pitrs bikes 06:25.3
4 4 / Muži S-Sport Hronov 06:26.5
5 5 / Muži Carla.Kupkolo D.K.n.L. 06:30.7

KIDS 13-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9