Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

06.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 184, muži : 176, ženy: 8, M-29: 21, M-V1: 67, M-V2: 36, M-V3: 10, Z: 6, V-E: 10, M-E: 31, M: 1, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 45, muži : 43, ženy: 2, M-E: 33, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, M: 10, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, Muži: 2, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:37:48.1
2 2 / M-V2 [10] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 05:04:38.7 26:50.6
3 3 / M-V2 [4] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:05:33.0 27:44.9
4 4 / M-V2 [14] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 05:16:28.5 38:40.4
5 5 / M-V2 [113] Miroslav Rygl 1972 CZE MIRY mapholders Racing Team 05:20:13.4 42:25.3
6 6 / M-V2 [612] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 05:22:11.0 44:22.9
7 7 / M-V2 [88] Lubomír Kudlej 1974 CZE DSA Modrý Důl 05:29:04.8 51:16.7
8 8 / M-V2 [609] Petr Maixner 1976 CZE Police nad Metuji 05:35:11.0 57:22.9
9 9 / M-V2 [146] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 05:35:26.3 57:38.2
10 10 / M-V2 [48] Václav Černý 1974 CZE Focus Plzeň 05:35:31.1 57:43.0
11 11 / M-V2 [142] Karol Wróblewski 1976 POL MYBIKE 05:44:55.6 01:07:07.5
12 12 / M-V2 [80] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:45:30.6 01:07:42.5
13 13 / M-V2 [83] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 05:51:30.2 01:13:42.1
14 14 / M-V2 [613] karel slavík 1974 CZE ApacheLOKO Trutnov 05:51:55.7 01:14:07.6
15 15 / M-V2 [51] Milan Dunda 1975 CZE MTB Kupkolo team Pardubice 05:54:40.4 01:16:52.3
16 16 / M-V2 [134] Miloš Veselý 1973 CZE FOR BIKES cycling team 05:56:58.4 01:19:10.3
17 17 / M-V2 [45] Jiří Březina 1972 CZE BS Bike ALÉ team 06:05:27.8 01:27:39.7
18 18 / M-V2 [104] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 06:10:19.8 01:32:31.7
19 19 / M-V2 [42] jakub blaha 1976 GER Mannheim 06:14:59.3 01:37:11.2
20 20 / M-V2 [611] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 06:18:54.7 01:41:06.6
21 21 / M-V2 [75] Grzegorz Kasiński 1976 POL Wrocław 06:23:15.5 01:45:27.4
22 22 / M-V2 [615] Jan Blažek 1973 CZE Borci na konci 06:23:37.0 01:45:48.9
23 23 / M-V2 [87] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 06:41:59.1 02:04:11.0
24 24 / M-V2 [60] Stefan Gottschall 1973 GER MTB Brandenburg 06:42:07.1 02:04:19.0
25 25 / M-V2 [107] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NACHOD 06:58:01.0 02:20:12.9
26 26 / M-V2 [63] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 06:58:02.8 02:20:14.7
27 27 / M-V2 [139] Štěpán Vondráček 1973 CZE Příbram II 07:05:13.6 02:27:25.5
28 28 / M-V2 [102] Martin Novak 1976 CZE Bohumin 07:08:39.7 02:30:51.6
29 29 / M-V2 [145] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 07:13:16.0 02:35:27.9
30 30 / M-V2 [71] Antonín Chrást 1975 CZE Clowns 07:26:05.1 02:48:17.0
31 31 / M-V2 [136] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:28:36.0 02:50:47.9
32 32 / M-V2 [135] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 07:29:28.0 02:51:39.9
33 33 / M-V2 [133] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 07:44:03.6 03:06:15.5
34 34 / M-V2 [103] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Liberec 07:47:40.7 03:09:52.6
35 35 / M-V2 [141] Krzysztof Waślicki 1976 POL KK Cyklon Warszawa 08:48:57.9 04:11:09.8
36 36 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE CZE 08:51:44.4 04:13:56.3