Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

06.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 184, muži : 176, ženy: 8, M-29: 21, M-V1: 67, M-V2: 36, M-V3: 10, Z: 6, V-E: 10, M-E: 31, M: 1, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 45, muži : 43, ženy: 2, M-E: 33, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, M: 10, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, Muži: 2, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 03:35:10.7
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:40:40.2 05:29.5
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 03:49:33.5 14:22.8
4 4 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:54:49.2 19:38.5
5 5 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 04:08:25.6 33:14.9
6 6 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 04:10:21.6 35:10.9
7 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 04:38:06.8 01:02:56.1
8 8 / M [412] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:24:56.1 01:49:45.4
9 9 / M [414] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 06:05:50.5 02:30:39.8
10 1 / V-E [351] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 08:03:57.3 04:28:46.6
DNF / M [604] Pavel Hájek 1975 CZE Atrex team