Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

08.07.2017 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 181, muži : 172, ženy: 9, M-29: 17, M-V1: 51, M-V2: 33, M-V3: 6, Z: 7, M-E: 52, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 67, ženy: 2, M-E: 54, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 39, muži : 30, ženy: 9, M: 21, Z: 5, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 9, ženy: 4, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-12 celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:21:53.13
2 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:26:08.64 04:15.51
3 1 / M-29 [606] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 04:28:36.11 06:42.98
4 2 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:31:26.51 09:33.38
5 3 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 04:31:40.5 09:47.37
6 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:32:57.69 11:04.56
7 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:35:37.62 13:44.49
8 3 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:35:58.06 14:04.93
9 4 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:37:51.4 15:58.27
10 3 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 04:41:42.41 19:49.28
11 4 / M-V1 [6] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:44:38.77 22:45.64
12 5 / M-V1 [616] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 04:47:46.28 25:53.15
13 6 / M-V1 [611] Pete Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 04:50:39.32 28:46.19
14 5 / M-29 [93] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 04:55:30.9 33:37.77
15 6 / M-29 [96] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 04:55:34.14 33:41.01
16 4 / M-V2 [7] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:55:40.38 33:47.25
17 7 / M-V1 [102] Martin Simon 1985 GER MTB Club München 04:58:47.53 36:54.4
18 8 / M-V1 [602] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 04:59:03.84 37:10.71
19 1 / M-E [369] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 05:01:31.03 39:37.9
20 9 / M-V1 [98] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 05:01:35.58 39:42.45
21 5 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 05:04:23.98 42:30.85
22 6 / M-V2 [99] József Sass 1977 HUN Meditech sc 05:04:59.3 43:06.17
23 10 / M-V1 [30] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 05:06:48.7 44:55.57
24 11 / M-V1 [10] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 05:07:34.2 45:41.07
25 7 / M-V2 [131] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 05:07:38.59 45:45.46
26 8 / M-V2 [83] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 05:08:35.36 46:42.23
27 12 / M-V1 [71] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 05:09:28.71 47:35.58
28 13 / M-V1 [94] Michal Prokop 1978 CZE RAJEC Allivictus 05:09:52.41 47:59.28
29 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:11:55.02 50:01.89
30 2 / M-V3 [8] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:13:07.01 51:13.88
31 14 / M-V1 [72] Jan Mateju 1982 CZE TJ Baník Meziboří 05:13:10.63 51:17.5
32 9 / M-V2 [66] Josef Lelek 1971 CZE INS ateliér Nachod 05:18:07.29 56:14.16
33 15 / M-V1 [19] Marcus Brennenstuhl 1982 GER Lokomotive Stuttgart 05:18:47.41 56:54.28
34 10 / M-V2 [118] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 05:20:25.43 58:32.3
35 7 / M-29 [76] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:24:28.17 01:02:35.04
36 16 / M-V1 [128] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 05:26:08.8 01:04:15.67
37 17 / M-V1 [38] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 05:27:37.39 01:05:44.26
38 11 / M-V2 [101] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 05:30:29.74 01:08:36.61
39 8 / M-29 [113] Janek Szczepański 1988 POL KSPO brakeparts.pl 05:33:29.66 01:11:36.53
40 18 / M-V1 [26] Armin Duschner 1982 GER Sepps Radlstol 05:33:47.56 01:11:54.43
41 19 / M-V1 [129] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:34:04.87 01:12:11.74
42 20 / M-V1 [69] Tomáš Málek 1980 CZE BIKEBROTHERS.CZ 05:35:44.73 01:13:51.6
43 21 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 05:36:33.86 01:14:40.73
44 22 / M-V1 [78] richard paul morel 1979 DNK Varde Cykelklub 05:37:40.61 01:15:47.48
45 9 / M-29 [85] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 05:37:41.49 01:15:48.36
46 23 / M-V1 [37] Martin Fus 1987 CZE KAAPA CNC Bike Team 05:38:48.43 01:16:55.3
47 24 / M-V1 [20] Wojciech Bukowiecki 1984 POL KSPO brakeparts.pl 05:39:09.09 01:17:15.96
48 25 / M-V1 [33] Mikhail Foos 1980 KAZ Jenbike Racing Team 05:41:17.8 01:19:24.67
49 26 / M-V1 [133] Christian Spindler 1984 DNK Lokomotive Stuttgart 05:41:19.02 01:19:25.89
50 10 / M-29 [31] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 05:41:37.48 01:19:44.35
51 3 / M-V3 [107] Libor Stasta 1966 CZE Kuřim 05:42:59.21 01:21:06.08
52 27 / M-V1 [23] Miloš Doubek 1981 CZE Čistý Sport 05:43:01.03 01:21:07.9
53 12 / M-V2 [18] jakub blaha 1976 CZE Mannheim 05:45:25.97 01:23:32.84
54 28 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 05:46:04.61 01:24:11.48
55 11 / M-29 [15] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 05:47:53.02 01:25:59.89
56 29 / M-V1 [82] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 05:48:10.3 01:26:17.17
57 13 / M-V2 [25] Jan Duda 1977 CZE Bakov nad Jizerou 05:48:38.23 01:26:45.1
58 14 / M-V2 [77] Charles Moore 1974 USA Orange Krush Cycling Club 05:51:11.46 01:29:18.33
59 30 / M-V1 [95] Jiří Ruttner 1979 CZE Roztoky 06:00:13.92 01:38:20.79
60 15 / M-V2 [61] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:00:33.28 01:38:40.15
61 12 / M-29 [74] Rob Meeuwessen 1989 NLD Rings-Goirle 06:02:06.69 01:40:13.56
62 31 / M-V1 [108] ONDREJ STOCES 1987 CZE Bikenotoric 06:05:06.72 01:43:13.59
63 32 / M-V1 [123] Vladimír Vágner 1981 CZE BIKEBROTHERS.CZ 06:05:23.24 01:43:30.11
64 16 / M-V2 [87] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 06:06:32.04 01:44:38.91
65 33 / M-V1 [52] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 06:08:34.93 01:46:41.8
66 17 / M-V2 [56] Grzegorz Kasiński 1976 POL CYKLON PROAL TEAM 06:08:47.5 01:46:54.37
67 2 / M-E [334] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 06:10:36.92 01:48:43.79
68 18 / M-V2 [54] Martin Březík 1971 CZE Brno 06:11:24.87 01:49:31.74
69 19 / M-V2 [88] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 06:12:08.64 01:50:15.51
70 34 / M-V1 [75] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 06:16:35.74 01:54:42.61
71 20 / M-V2 [119] Heiki Talvik 1976 EST saunapunkt.ee 06:17:34.32 01:55:41.19
72 21 / M-V2 [79] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 06:19:57.25 01:58:04.12
73 22 / M-V2 [121] Tomáš Uchytil 1976 CZE Měřín 06:22:03.79 02:00:10.66
74 35 / M-V1 [115] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 06:23:33.45 02:01:40.32
74 35 / M-V1 [44] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 06:23:33.45 02:01:40.32
76 13 / M-29 [608] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 06:25:19.05 02:03:25.92
77 37 / M-V1 [64] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 06:25:58.91 02:04:05.78
78 23 / M-V2 [122] Jiří Vacek 1977 CZE beespee.cz 06:29:05.2 02:07:12.07
79 24 / M-V2 [120] Tõnis Tiedemann 1975 EST SAUNAPUNKT.EE 06:39:45.94 02:17:52.81
80 38 / M-V1 [130] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 06:40:22.32 02:18:29.19
81 3 / M-E [344] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 06:51:03.67 02:29:10.54
82 39 / M-V1 [29] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 06:51:24.03 02:29:30.9
83 40 / M-V1 [50] Tomáš Hybler 1985 CZE Hohes C Multiwit 06:52:11.44 02:30:18.31
84 41 / M-V1 [14] Jiří Bartoň 1986 CZE ČeMBA 06:53:31.42 02:31:38.29
85 42 / M-V1 [46] Ladislav Horváth 1984 SVK ISAKO SPORT-KOSICE 06:53:48.1 02:31:54.97
86 25 / M-V2 [126] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:00:35.83 02:38:42.7
86 43 / M-V1 [114] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:00:35.83 02:38:42.7
88 14 / M-29 [70] Jakub Man 1994 CZE TJ Spartak Třebíč 07:09:23.68 02:47:30.55
89 26 / M-V2 [28] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 07:09:27.85 02:47:34.72
90 27 / M-V2 [132] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 07:10:10.48 02:48:17.35
91 44 / M-V1 [62] Pavel Krump 1981 CZE Dobřichovice 07:10:48.55 02:48:55.42
91 44 / M-V1 [90] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 07:10:48.55 02:48:55.42
93 46 / M-V1 [614] Oto Meran 1982 CZE Brno 07:12:42.04 02:50:48.91
94 4 / M-E [343] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 07:24:47.39 03:02:54.26
95 15 / M-29 [65] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov trails 07:26:23.97 03:04:30.84
96 47 / M-V1 [13] Jarek Barcz 1985 POL Pomerania 07:28:03.28 03:06:10.15
97 5 / M-E [331] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 07:29:37.15 03:07:44.02
98 6 / M-E [374] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 07:29:55.41 03:08:02.28
99 7 / M-E [345] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 07:32:43.91 03:10:50.78
100 4 / M-V3 [27] Luboš Dvořák 1965 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:35:11.82 03:13:18.69
101 8 / M-E [373] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 07:37:36.29 03:15:43.16
102 28 / M-V2 [125] Jan Vlach 1975 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:37:45.2 03:15:52.07
103 16 / M-29 [17] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 07:38:25.47 03:16:32.34
104 17 / M-29 [116] Ondřej Škorpil 1999 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 07:38:26.39 03:16:33.26
105 29 / M-V2 [42] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 07:41:18.96 03:19:25.83
106 9 / M-E [305] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 07:44:26.63 03:22:33.5
107 5 / M-V3 [91] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 07:47:33.09 03:25:39.96
108 48 / M-V1 [104] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 08:00:16.84 03:38:23.71
109 10 / M-E [371] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 08:05:29.32 03:43:36.19
110 11 / M-E [303] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 08:05:31.45 03:43:38.32
111 12 / M-E [301] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:05:31.59 03:43:38.46
112 13 / M-E [378] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 08:05:32.18 03:43:39.05
113 14 / M-E [362] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 08:05:32.79 03:43:39.66
114 15 / M-E [359] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 08:11:25.44 03:49:32.31
115 6 / M-V3 [89] Aleš Pavlišta 1958 CZE Výlet Wide bike Lbc 08:13:47.75 03:51:54.62
116 49 / M-V1 [613] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 08:17:38.97 03:55:45.84
117 30 / M-V2 [43] Vladimír Hábr 1969 CZE Plzeň - Červený Hrádek 08:18:35.04 03:56:41.91
118 1 / V-E [340] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 08:19:54.01 03:58:00.88
119 31 / M-V2 [105] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 08:22:25.33 04:00:32.2
120 16 / M-E [309] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 08:25:10.51 04:03:17.38
121 17 / M-E [316] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 08:25:14.09 04:03:20.96
122 18 / M-E [375] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 08:30:03.62 04:08:10.49
123 50 / M-V1 [110] Štěpán Svačina 1980 CZE Rumový Express 08:35:10.93 04:13:17.8
124 19 / M-E [364] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 08:35:51.9 04:13:58.77
125 20 / M-E [367] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 08:44:03.75 04:22:10.62
126 2 / V-E [360] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 08:45:53.67 04:24:00.54
127 21 / M-E [310] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 08:46:41.06 04:24:47.93
128 22 / M-E [348] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 08:46:42.82 04:24:49.69
129 23 / M-E [350] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 08:46:44.79 04:24:51.66
130 51 / M-V1 [45] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 08:55:59.95 04:34:06.82
131 3 / V-E [306] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 08:57:07.08 04:35:13.95
132 24 / M-E [307] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 08:58:29.2 04:36:36.07
133 4 / V-E [351] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 08:58:33.27 04:36:40.14
134 5 / V-E [357] Radek Rozmahel 1974 CZE Ludgeřovice 08:58:35.0 04:36:41.87
135 25 / M-E [361] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 08:58:37.56 04:36:44.43
136 26 / M-E [302] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 09:00:02.19 04:38:09.06
137 27 / M-E [304] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:06:00.0 04:44:06.87
138 28 / M-E [327] Michal Flídr 1979 CZE Brno 09:08:44.22 04:46:51.09
139 32 / M-V2 [100] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 09:09:31.97 04:47:38.84
140 29 / M-E [341] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 09:31:57.99 05:10:04.86
141 6 / V-E [346] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 09:41:16.36 05:19:23.23
142 30 / M-E [332] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 09:41:18.99 05:19:25.86
143 31 / M-E [352] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 09:41:22.35 05:19:29.22
144 32 / M-E [376] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 09:45:31.55 05:23:38.42
145 33 / M-E [325] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 09:50:39.19 05:28:46.06
146 7 / V-E [318] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 09:50:56.23 05:29:03.1
147 34 / M-E [319] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 09:52:32.95 05:30:39.82
148 8 / V-E [372] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 09:56:12.61 05:34:19.48
149 9 / V-E [368] Petr Špora 1964 CZE Košťany 09:56:15.31 05:34:22.18
150 35 / M-E [333] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 09:56:20.16 05:34:27.03
151 36 / M-E [349] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 09:56:26.34 05:34:33.21
152 37 / M-E [312] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 09:57:37.96 05:35:44.83
153 38 / M-E [355] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:57:41.15 05:35:48.02
154 39 / M-E [339] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 10:00:56.97 05:39:03.84
155 40 / M-E [328] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 10:01:37.03 05:39:43.9
156 41 / M-E [379] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Praha 10 10:01:40.47 05:39:47.34
157 10 / V-E [801] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 10:01:53.4 05:40:00.27
158 42 / M-E [323] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 10:02:03.4 05:40:10.27
159 43 / M-E [308] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 10:07:36.6 05:45:43.47
160 44 / M-E [314] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 10:13:15.46 05:51:22.33
161 45 / M-E [358] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 10:14:17.65 05:52:24.52
162 46 / M-E [365] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 10:17:08.15 05:55:15.02
163 47 / M-E [377] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 10:19:49.06 05:57:55.93
164 48 / M-E [337] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 10:22:21.79 06:00:28.66
165 49 / M-E [356] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubovice 10:26:54.8 06:05:01.67
166 50 / M-E [353] Marek Němec 1990 CZE Mělník 10:27:02.32 06:05:09.19
167 51 / M-E [366] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 10:28:56.5 06:07:03.37
168 11 / V-E [342] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 10:29:35.48 06:07:42.35
169 12 / V-E [311] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 10:34:14.08 06:12:20.95
170 13 / V-E [329] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 10:42:50.85 06:20:57.72
171 52 / M-E [326] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 10:48:22.71 06:26:29.58
171 33 / M-V2 [615] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol