Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

07.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 192, muži : 181, ženy: 11, M-29: 14, M-V1: 46, M-V2: 41, M-V3: 14, Z: 5, M-E: 50, V-E: 16, Z-E: 6 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 62, ženy: 7, M-E: 47, V-E: 15, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 45, muži : 38, ženy: 7, M: 27, Z: 6, Muži: 11, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 30:24.0 01:53.0 (1) 00:38.0 (3) 02:40.0 (2) 02:40.0 (1) 04:16.0 (1) 02:19.0 (8) 05:45.0 (1) 04:36.0 (1) 05:37.0 (3)
2 (-0) 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 30:57.0 01:55.0 (3) 00:35.0 (1) 02:39.0 (1) 02:43.0 (3) 04:25.0 (3) 02:11.0 (3) 05:53.0 (3) 04:57.0 (2) 05:39.0 (4)
3 (-0) 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 31:42.0 01:58.0 (8) 00:37.0 (2) 02:53.0 (7) 02:52.0 (8) 04:23.0 (2) 02:09.0 (1) 05:58.0 (5) 05:13.0 (5) 05:39.0 (5)
4 (-0) 4 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 32:05.0 01:57.0 (5) 00:39.0 (4) 03:34.0 (35) 02:46.0 (5) 04:31.0 (4) 02:14.0 (5) 05:50.0 (2) 04:59.0 (3) 05:35.0 (2)
5 (-0) 5 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 32:21.0 02:00.0 (10) 00:40.0 (5) 02:50.0 (4) 02:50.0 (7) 04:37.0 (6) 02:10.0 (2) 05:55.0 (4) 05:25.0 (9) 05:54.0 (9)
6 (-0) 6 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 32:48.0 01:57.0 (6) 00:47.0 (15) 03:02.0 (8) 02:55.0 (9) 04:48.0 (9) 02:19.0 (7) 06:04.0 (9) 05:22.0 (7) 05:34.0 (1)
7 (-0) 7 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 32:52.0 01:59.0 (9) 00:42.0 (7) 02:52.0 (6) 02:42.0 (2) 05:00.0 (14) 02:26.0 (12) 06:03.0 (8) 05:18.0 (6) 05:50.0 (7)
8 (-0) 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 32:55.0 01:55.0 (2) 00:44.0 (9) 02:51.0 (5) 02:56.0 (11) 04:47.0 (8) 02:18.0 (6) 06:23.0 (13) 05:09.0 (4) 05:52.0 (8)
9 (-0) 9 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 33:59.0 02:07.0 (23) 00:44.0 (10) 02:47.0 (3) 02:45.0 (4) 04:35.0 (5) 02:20.0 (9) 06:12.0 (10) 05:23.0 (8) 07:06.0 (43)
10 (-0) 10 / M-E [8660508] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 34:00.0 01:58.0 (7) 00:47.0 (16) 03:10.0 (14) 03:02.0 (15) 04:42.0 (7) 02:20.0 (10) 06:34.0 (19) 05:43.0 (12) 05:44.0 (6)
11 (-0) 11 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 34:04.0 01:55.0 (4) 00:48.0 (20) 03:07.0 (11) 02:48.0 (6) 04:55.0 (11) 02:35.0 (26) 06:00.0 (7) 05:37.0 (10) 06:19.0 (18)
12 (-0) 12 / M-E [8660556] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 34:55.0 02:01.0 (12) 00:46.0 (13) 03:03.0 (9) 03:00.0 (13) 04:58.0 (12) 02:39.0 (28) 06:30.0 (17) 05:58.0 (16) 06:00.0 (11)
13 (-0) 13 / M-E [8660564] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 34:59.0 02:04.0 (18) 00:46.0 (12) 03:24.0 (24) 02:59.0 (12) 04:53.0 (10) 02:28.0 (15) 06:27.0 (15) 05:40.0 (11) 06:18.0 (16)
14 (-0) 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 35:08.0 02:00.0 (11) 00:43.0 (8) 03:55.0 (48) 02:55.0 (10) 05:00.0 (13) 02:12.0 (4) 05:59.0 (6) 06:30.0 (27) 05:54.0 (10)
15 (-0) 14 / M-E [8660510] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 35:32.0 02:01.0 (13) 00:41.0 (6) 03:17.0 (20) 03:07.0 (17) 05:22.0 (18) 02:28.0 (16) 06:15.0 (11) 06:09.0 (19) 06:12.0 (13)
16 (-0) 15 / M-E [8660554] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 35:51.0 02:10.0 (30) 00:51.0 (24) 03:12.0 (15) 03:04.0 (16) 05:22.0 (17) 02:29.0 (17) 06:20.0 (12) 05:54.0 (15) 06:29.0 (23)
17 (-0) 16 / M-E [8660547] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 36:28.0 02:09.0 (26) 00:51.0 (23) 03:17.0 (17) 03:13.0 (22) 05:24.0 (19) 02:34.0 (24) 06:46.0 (30) 05:51.0 (14) 06:23.0 (21)
18 (-0) 17 / M-E [8660503] Matúš Kmošena 1991 SVK Mestečko 36:47.0 02:02.0 (15) 00:52.0 (31) 03:33.0 (33) 03:11.0 (20) 05:35.0 (26) 02:31.0 (19) 06:43.0 (25) 06:00.0 (17) 06:20.0 (20)
19 (-0) 18 / M-E [8660534] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 37:05.0 02:05.0 (19) 00:45.0 (11) 03:07.0 (10) 03:18.0 (31) 05:16.0 (15) 02:22.0 (11) 06:36.0 (20) 05:50.0 (13) 07:46.0 (55)
20 (-0) 19 / M-E [8660500] Martin Král 1993 CZE Tábor 37:08.0 02:03.0 (17) 00:46.0 (14) 03:09.0 (13) 03:13.0 (25) 05:58.0 (35) 03:05.0 (49) 06:27.0 (16) 06:13.0 (20) 06:14.0 (15)
20 (-0) 19 / M-E [8660581] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 37:08.0 02:11.0 (35) 00:48.0 (18) 03:24.0 (25) 03:02.0 (14) 05:31.0 (22) 02:32.0 (20) 06:44.0 (29) 06:26.0 (24) 06:30.0 (24)
22 (-0) 21 / M-E [8660549] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 37:11.0 02:08.0 (25) 00:52.0 (28) 03:26.0 (26) 03:13.0 (23) 05:36.0 (27) 02:33.0 (21) 06:44.0 (27) 06:19.0 (22) 06:20.0 (19)
23 (-0) 2 / V-E [8660507] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 37:24.0 02:06.0 (22) 00:51.0 (27) 03:18.0 (22) 03:34.0 (43) 05:50.0 (32) 02:33.0 (23) 06:30.0 (18) 06:19.0 (23) 06:23.0 (22)
24 (-0) 22 / M-E [8660586] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 37:39.0 02:09.0 (27) 00:48.0 (19) 03:27.0 (27) 03:12.0 (21) 05:25.0 (20) 02:38.0 (27) 07:01.0 (34) 06:29.0 (26) 06:30.0 (25)
25 (-0) 23 / M-E [8660575] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 37:45.0 02:05.0 (20) 00:56.0 (40) 03:22.0 (23) 03:21.0 (32) 05:46.0 (30) 02:40.0 (29) 06:37.0 (21) 06:27.0 (25) 06:31.0 (26)
26 (-0) 24 / M-E [8660578] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 37:56.0 02:05.0 (21) 00:56.0 (41) 03:40.0 (40) 04:01.0 (58) 05:38.0 (28) 02:27.0 (13) 06:42.0 (24) 06:15.0 (21) 06:12.0 (12)
27 (-0) 25 / M-E [8660511] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 37:57.0 02:10.0 (32) 00:57.0 (43) 03:17.0 (19) 03:11.0 (19) 05:29.0 (21) 02:47.0 (36) 07:16.0 (38) 06:09.0 (18) 06:41.0 (32)
28 (-0) 3 / V-E [8660512] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 38:09.0 02:09.0 (28) 00:50.0 (22) 03:38.0 (36) 03:13.0 (24) 05:32.0 (24) 02:33.0 (22) 06:53.0 (32) 06:35.0 (29) 06:46.0 (34)
29 (-0) 26 / M-E [8660583] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 38:33.0 02:10.0 (31) 00:52.0 (30) 03:17.0 (18) 03:09.0 (18) 05:33.0 (25) 02:44.0 (33) 06:39.0 (22) 06:38.0 (31) 07:31.0 (51)
30 (-0) 4 / V-E [8660558] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 39:22.0 02:11.0 (34) 00:55.0 (38) 03:34.0 (34) 03:28.0 (37) 05:48.0 (31) 02:42.0 (31) 07:18.0 (40) 06:54.0 (36) 06:32.0 (28)
31 (-0) 5 / V-E [8660562] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 40:04.0 02:19.0 (47) 01:03.0 (51) 03:53.0 (47) 03:24.0 (33) 06:33.0 (44) 02:53.0 (38) 06:44.0 (28) 06:33.0 (28) 06:42.0 (33)
32 (-0) 6 / V-E [8660580] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 40:05.0 02:11.0 (36) 00:52.0 (29) 03:28.0 (29) 03:15.0 (28) 06:06.0 (36) 03:12.0 (52) 07:18.0 (41) 06:46.0 (33) 06:57.0 (39)
33 (-0) 7 / V-E [8660532] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 40:09.0 02:21.0 (50) 01:00.0 (45) 03:47.0 (43) 03:42.0 (47) 06:25.0 (40) 02:54.0 (39) 06:44.0 (26) 06:37.0 (30) 06:39.0 (31)
34 (-0) 27 / M-E [8660541] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 40:24.0 02:08.0 (24) 00:53.0 (32) 03:39.0 (37) 03:31.0 (40) 06:29.0 (42) 03:03.0 (48) 07:16.0 (37) 06:53.0 (35) 06:32.0 (27)
35 (-0) 28 / M-E [8660519] Tomáš Mazal 1989 CZE Metylovice 40:31.0 02:13.0 (40) 00:54.0 (34) 03:28.0 (28) 03:28.0 (36) 06:42.0 (50) 03:07.0 (50) 06:52.0 (31) 06:56.0 (38) 06:51.0 (37)
36 (-0) 29 / M-E [8660528] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 40:32.0 02:12.0 (39) 00:54.0 (35) 03:18.0 (21) 03:16.0 (29) 05:46.0 (29) 03:28.0 (61) 07:21.0 (42) 07:14.0 (44) 07:03.0 (42)
37 (-0) 30 / M-E [8660539] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 40:33.0 02:03.0 (16) 00:55.0 (37) 03:48.0 (44) 03:17.0 (30) 06:34.0 (45) 02:54.0 (40) 06:54.0 (33) 07:33.0 (49) 06:35.0 (29)
38 (-0) 31 / M-E [8660572] Wojciech Buragas 1980 POL Szczecin 40:42.0 02:17.0 (45) 01:02.0 (47) 03:58.0 (50) 03:44.0 (49) 05:53.0 (33) 02:42.0 (32) 07:04.0 (35) 07:00.0 (40) 07:02.0 (41)
39 (-0) 32 / M-E [8660505] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 40:49.0 02:13.0 (41) 00:56.0 (42) 03:31.0 (30) 03:26.0 (34) 06:42.0 (51) 03:15.0 (55) 07:27.0 (44) 07:07.0 (43) 06:12.0 (14)
40 (-0) 33 / M-E [8660584] Lukáš Hubka 1979 CZE LIGHT CORE TEAM 40:58.0 02:29.0 (61) 00:53.0 (33) 03:39.0 (38) 03:28.0 (38) 05:55.0 (34) 02:47.0 (35) 07:27.0 (43) 07:03.0 (42) 07:17.0 (49)
41 (-0) 1 / Z-E [8660566] Míša Pačáková 1986 CZE Praha 41:13.0 02:20.0 (49) 00:58.0 (44) 03:33.0 (31) 03:29.0 (39) 06:20.0 (39) 03:02.0 (47) 07:41.0 (49) 07:14.0 (45) 06:36.0 (30)
42 (-0) 34 / M-E [8660526] Vojtěch Svoboda 1979 CZE Třebíč 41:14.0 02:11.0 (33) 01:01.0 (46) 03:40.0 (39) 03:34.0 (42) 06:20.0 (38) 03:14.0 (54) 07:30.0 (46) 06:55.0 (37) 06:49.0 (36)
43 (-0) 35 / M-E [8660587] Johannes Hundhammer 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 41:33.0 02:11.0 (37) 01:02.0 (49) 03:41.0 (42) 03:31.0 (41) 06:50.0 (54) 02:58.0 (45) 07:29.0 (45) 07:33.0 (50) 06:18.0 (17)
44 (-0) 2 / Z-E [8660573] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 41:40.0 02:17.0 (46) 00:54.0 (36) 03:49.0 (45) 03:45.0 (50) 06:38.0 (46) 02:55.0 (43) 07:34.0 (47) 07:00.0 (41) 06:48.0 (35)
45 (-0) 8 / V-E [8660504] Peter Choyna 1976 GER Seddiner See 42:43.0 02:22.0 (54) 00:51.0 (26) 04:18.0 (56) 03:47.0 (53) 06:56.0 (55) 02:41.0 (30) 07:11.0 (36) 06:46.0 (34) 07:51.0 (58)
46 (-0) 3 / Z-E [8660540] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 43:04.0 02:22.0 (53) 01:02.0 (50) 04:03.0 (53) 03:40.0 (45) 06:26.0 (41) 02:45.0 (34) 07:40.0 (48) 08:00.0 (53) 07:06.0 (44)
47 (-0) 36 / M-E [8660574] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 43:16.0 02:28.0 (60) 01:02.0 (48) 03:33.0 (32) 03:45.0 (51) 06:38.0 (47) 02:59.0 (46) 07:52.0 (51) 07:52.0 (51) 07:07.0 (46)
48 (-0) 37 / M-E [8660548] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 43:18.0 02:16.0 (43) 01:13.0 (59) 04:10.0 (55) 03:44.0 (48) 06:45.0 (52) 02:55.0 (41) 07:17.0 (39) 08:02.0 (54) 06:56.0 (38)
49 (-0) 38 / M-E [8660546] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 43:19.0 02:02.0 (14) 00:48.0 (17) 03:08.0 (12) 03:14.0 (26) 06:13.0 (37) 02:28.0 (14) 09:03.0 (65) 08:32.0 (57) 07:51.0 (56)
50 (-0) 9 / V-E [8660521] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 43:32.0 02:20.0 (48) 01:04.0 (52) 04:31.0 (58) 03:40.0 (44) 06:49.0 (53) 02:53.0 (37) 08:09.0 (54) 06:59.0 (39) 07:07.0 (45)
51 (-0) 39 / M-E [8660542] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 44:08.0 02:14.0 (42) 01:04.0 (53) 04:06.0 (54) 03:48.0 (54) 07:19.0 (58) 03:25.0 (58) 07:52.0 (50) 07:22.0 (47) 06:58.0 (40)
52 (-0) 4 / Z-E [8660523] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 44:55.0 02:30.0 (62) 01:15.0 (63) 04:27.0 (57) 03:50.0 (55) 07:05.0 (57) 03:09.0 (51) 08:07.0 (53) 07:18.0 (46) 07:14.0 (48)
53 (-0) 10 / V-E [8660565] Pavel Kavka 1976 CZE Říčany 45:38.0 02:26.0 (56) 01:12.0 (58) 04:01.0 (51) 04:15.0 (61) 06:39.0 (49) 02:57.0 (44) 09:01.0 (63) 07:28.0 (48) 07:39.0 (54)
54 (-0) 11 / V-E [8660501] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 45:53.0 02:16.0 (44) 01:14.0 (61) 03:57.0 (49) 03:46.0 (52) 07:25.0 (59) 03:25.0 (59) 08:22.0 (58) 08:08.0 (55) 07:20.0 (50)
55 (-0) 40 / M-E [8660570] Richard Neuman 1987 CZE Praha 1 45:55.0 02:21.0 (51) 00:51.0 (25) 04:31.0 (59) 04:39.0 (65) 06:39.0 (48) 02:55.0 (42) 08:13.0 (56) 07:55.0 (52) 07:51.0 (57)
56 (-0) 12 / V-E [8660522] Stefan Donath 1978 GER Callenberg OT Falken 47:30.0 02:27.0 (58) 01:20.0 (65) 05:12.0 (63) 04:15.0 (60) 06:30.0 (43) 03:22.0 (57) 08:47.0 (60) 08:26.0 (56) 07:11.0 (47)
57 (-0) 41 / M-E [8660585] milan jeřábek 1979 CZE Light core team 47:52.0 02:26.0 (55) 01:08.0 (54) 04:03.0 (52) 03:58.0 (57) 07:00.0 (56) 03:13.0 (53) 08:10.0 (55) 09:14.0 (61) 08:40.0 (63)
58 (-0) 13 / V-E [8660525] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 49:18.0 02:27.0 (57) 01:10.0 (55) 03:41.0 (41) 03:41.0 (46) 07:59.0 (62) 03:42.0 (64) 09:03.0 (64) 09:17.0 (62) 08:18.0 (62)
59 (-0) 5 / Z-E [8660576] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 49:22.0 02:21.0 (52) 01:19.0 (64) 04:38.0 (60) 04:09.0 (59) 07:36.0 (60) 03:38.0 (63) 09:06.0 (66) 08:57.0 (60) 07:38.0 (53)
60 (-0) 6 / Z-E [8660527] Joanna Grela 1980 POL Gdynia 49:37.0 02:36.0 (65) 01:14.0 (60) 04:46.0 (61) 03:56.0 (56) 07:50.0 (61) 04:06.0 (67) 08:32.0 (59) 08:38.0 (58) 07:59.0 (60)
61 (-0) 42 / M-E [8660530] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 49:46.0 02:28.0 (59) 01:10.0 (56) 05:06.0 (62) 04:21.0 (62) 08:42.0 (63) 03:27.0 (60) 08:04.0 (52) 08:51.0 (59) 07:37.0 (52)
62 (-0) 14 / V-E [8660569] Adam Kruml 1974 CZE Praha - Uhříněves 52:45.0 02:30.0 (63) 01:14.0 (62) 05:56.0 (64) 04:35.0 (64) 09:14.0 (66) 03:17.0 (56) 08:19.0 (57) 09:44.0 (63) 07:56.0 (59)
63 (-0) 43 / M-E [8660555] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 54:32.0 02:10.0 (29) 00:56.0 (39) 03:51.0 (46) 03:27.0 (35) 05:17.0 (16) 02:34.0 (25) 06:41.0 (23) 18:06.0 (66) 11:30.0 (66)
64 (-0) 44 / M-E [8660557] Jan Brodský 1990 CZE Brandýs nad Labem 55:22.0 02:42.0 (66) 01:12.0 (57) 06:45.0 (67) 04:43.0 (66) 09:13.0 (65) 03:37.0 (62) 09:00.0 (62) 09:57.0 (65) 08:13.0 (61)
65 (-0) 7 / Z-E [8660531] Dagmara Ochot 1974 POL Liszki 01:01:12.0 02:48.0 (67) 01:26.0 (66) 06:54.0 (68) 05:14.0 (68) 10:41.0 (67) 03:53.0 (65) 10:07.0 (67) 09:57.0 (64) 10:12.0 (65)
65 (-1) 15 / V-E [8660561] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 02:51.0 (68) 01:30.0 (68) 05:58.0 (65) 05:06.0 (67) 08:59.0 (64) 03:53.0 (66) 08:56.0 (61) 08:50.0 (64)
65 (-1) 45 / M-E [8660515] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 02:11.0 (38) 00:49.0 (21) 03:14.0 (16) 03:14.0 (27) 05:31.0 (23) 02:29.0 (18) 06:25.0 (14) 06:38.0 (32)
68 (-5) 46 / M-E [8660563] tomas geist 1987 CZE Sulice 14:39.0 02:35.0 (64) 01:29.0 (67) 06:13.0 (66) 04:22.0 (63)
69 (-9) 47 / M-E [8660560] David Anderle 1985 CZE Slatina nad Zdobnicí