Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

07.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 192, muži : 181, ženy: 11, M-29: 14, M-V1: 46, M-V2: 41, M-V3: 14, Z: 5, M-E: 50, V-E: 16, Z-E: 6 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 62, ženy: 7, M-E: 47, V-E: 15, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 45, muži : 38, ženy: 7, M: 27, Z: 6, Muži: 11, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:06:38

07:32:53.112
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-29 [8] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:25:23.3
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:25:53.0 00:29.7
3 2 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 04:27:35.4 02:12.1
4 2 / M-29 [2] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 04:39:42.2 14:18.9
5 3 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 04:40:41.4 15:18.1
6 4 / M-V1 [29] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 04:51:41.6 26:18.3
7 1 / M-V2 [4] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:52:00.8 26:37.5
8 3 / M-29 [127] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 04:52:24.0 27:00.7
9 5 / M-V1 [5] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:52:25.0 27:01.7
10 6 / M-V1 [116] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 04:55:10.8 29:47.5
11 7 / M-V1 [83] Helgi Winther Olsen 1980 DNK MTB.fo 04:58:08.3 32:45.0
12 2 / M-V2 [218] Martin Klofanda 1977 CZE Ugo Allivictus 04:58:24.6 33:01.3
13 8 / M-V1 [75] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 05:00:35.7 35:12.4
14 3 / M-V2 [115] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 05:02:51.9 37:28.6
14 9 / M-V1 [40] Martin Fus 1987 CZE Reapro Bike Team 05:02:51.9 37:28.6
16 4 / M-V2 [96] Michal Prokop 1978 CZE BIG SHOCK TEAM 05:03:41.5 38:18.2
17 5 / M-V2 [97] Jaroslav Rygl 1970 CZE Singletrail Moravský kras 05:05:16.9 39:53.6
18 6 / M-V2 [11] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 05:05:32.5 40:09.2
19 10 / M-V1 [17] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 05:14:14.3 48:51.0
20 11 / M-V1 [47] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 05:14:17.2 48:53.9
21 7 / M-V2 [57] Jan Klápště 1977 CZE BIKESERVIS.EU 05:20:20.0 54:56.7
22 4 / M-29 [23] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella Team 05:22:14.7 56:51.4
23 8 / M-V2 [122] Janos Vizdak 1978 HUN Speed-Way Team 05:22:27.7 57:04.4
24 12 / M-V1 [35] Petr Fojt 1987 CZE R2 RIDE YOUR RACE 05:22:30.9 57:07.6
25 13 / M-V1 [128] Jaroslav Zelenka 1980 CZE BIKESERVIS.EU 05:22:33.7 57:10.4
26 9 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 05:25:41.6 01:00:18.3
27 1 / M-V3 [13] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 05:26:21.3 01:00:58.0
27 10 / M-V2 [107] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 05:26:21.3 01:00:58.0
29 5 / M-29 [88] Felix Pembaur 1994 GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 05:26:23.2 01:00:59.9
30 14 / M-V1 [41] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 05:31:26.0 01:06:02.7
31 6 / M-29 [123] Sebastian Vlček 1994 CZE beMANIAX MADBIKE 05:35:15.8 01:09:52.5
32 7 / M-29 [68] Tomáš Kříž 1989 CZE Praha 6 05:39:39.0 01:14:15.7
33 8 / M-29 [63] Filip Koudelka 1991 CZE Koustyle.cz 05:39:48.5 01:14:25.2
34 15 / M-V1 [46] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 05:40:02.9 01:14:39.6
35 11 / M-V2 [64] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 05:40:58.1 01:15:34.8
36 9 / M-29 [94] Jan Princ 1990 CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 05:41:50.6 01:16:27.3
37 10 / M-29 [98] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 05:43:17.8 01:17:54.5
38 16 / M-V1 [55] Tomáš Kašný 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 05:43:54.4 01:18:31.1
39 17 / M-V1 [31] Jan Farář 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 05:44:34.7 01:19:11.4
40 11 / M-29 [71] Jan Küpper 1998 GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 05:46:26.7 01:21:03.4
41 2 / M-V3 [113] Libor Šťasta 1966 CZE REGA team 05:47:20.0 01:21:56.7
42 18 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 05:50:02.3 01:24:39.0
43 19 / M-V1 [14] Tomáš Bindr 1981 CZE Valkukle Team 05:50:30.1 01:25:06.8
44 12 / M-V2 [126] Michal Vrbský 1978 CZE INS Ateliér Náchod 05:52:45.6 01:27:22.3
45 20 / M-V1 [53] Jannik Kryger Jørgensen 1988 DNK DMK Danish Mountainbike Club 05:54:47.8 01:29:24.5
46 1 / M-E [373] Zdeněk Žemba 1984 CZE Úvalno 05:56:21.85 01:30:58.55
47 13 / M-V2 [65] Ondřej Král 1974 CZE CSC Český Brod 05:57:19.9 01:31:56.6
48 21 / M-V1 [10] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 05:57:50.9 01:32:27.6
49 14 / M-V2 [74] Jiří Macháček 1976 CZE HO Stěžery 05:59:17.8 01:33:54.5
50 1 / Z [99] Michielsens Sara 1984 BEL Crankbrothers 05:59:23.8 01:34:00.5
51 22 / M-V1 [38] Lukáš Frýba 1982 CZE Orbea Team 05:59:36.6 01:34:13.3
52 2 / Z [36] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 06:00:40.2 01:35:16.9
53 15 / M-V2 [26] Jan Duda 1977 CZE Valkule team 06:05:21.3 01:39:58.0
54 16 / M-V2 [90] Zbyněk Pokorný 1975 CZE Sušice 06:05:52.3 01:40:29.0
55 23 / M-V1 [54] Peter Jurčák 1980 SVK BombyFurt 06:07:21.1 01:41:57.8
56 24 / M-V1 [25] Daniel Duda 1979 CZE Hupnakolo El-Diablo 06:09:37.3 01:44:14.0
57 17 / M-V2 [28] Petr Ehl 1978 CZE BIKESERVIS.EU 06:09:59.0 01:44:35.7
58 18 / M-V2 [19] Martin Březík 1971 CZE Brno 06:10:17.0 01:44:53.7
59 19 / M-V2 [16] jakub blaha 1976 CZE Wheelsports Racing Team 06:13:44.6 01:48:21.3
60 3 / M-V3 [49] Marek Houdek 1967 CZE Six Monkeys 06:16:38.4 01:51:15.1
61 3 / Z [93] Radka Pospíšilová 1990 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 06:18:30.2 01:53:06.9
62 20 / M-V2 [106] Jozef Stollár 1974 SVK Vrútky 06:18:41.2 01:53:17.9
63 21 / M-V2 [85] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 06:20:56.9 01:55:33.6
64 4 / Z [12] Balazs Beata 1981 HUN Bringabanda SC 06:21:37.8 01:56:14.5
65 12 / M-29 [78] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 06:23:38.0 01:58:14.7
66 25 / M-V1 [15] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní klub hasičů KHK 06:23:42.1 01:58:18.8
67 26 / M-V1 [86] Miroslav Pechr 1983 CZE BPR Cycling team 06:24:46.4 01:59:23.1
68 27 / M-V1 [67] Pavel Krump 1981 CZE BPR Cycling team 06:26:35.3 02:01:12.0
69 22 / M-V2 [80] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 06:27:38.5 02:02:15.2
69 22 / M-V2 [45] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 06:27:38.5 02:02:15.2
71 28 / M-V1 [48] Ladislav Horváth 1984 SVK Kráľovský Maratón, SWEP TEAM 06:30:20.6 02:04:57.3
72 29 / M-V1 [110] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 06:34:17.7 02:08:54.4
73 4 / M-V3 [118] Pavel Tůma 1968 CZE INS Atelier Náchod 06:34:49.4 02:09:26.1
74 30 / M-V1 [214] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 06:38:15.2 02:12:51.9
75 2 / M-E [316] tomas geist 1987 CZE Sulice 06:45:50.85 02:20:27.55
76 31 / M-V1 [443] Martin Eibl 1984 CZE Suchodol 06:51:33.5 02:26:10.2
77 5 / M-V3 [39] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:53:47.3 02:28:24.0
78 32 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:54:47.6 02:29:24.3
78 32 / M-V1 [58] Adrian Klekowski 1986 POL Orbit One Cycling 06:54:47.6 02:29:24.3
80 34 / M-V1 [77] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 06:58:08.9 02:32:45.6
81 35 / M-V1 [208] Oto Meran 1982 CZE www.dres.cz 07:02:34.8 02:37:11.5
82 24 / M-V2 [130] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 07:02:53.6 02:37:30.3
83 25 / M-V2 [89] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 07:04:05.5 02:38:42.2
84 6 / M-V3 [103] Martin Schejbal 1964 CZE DPC Doudleby nad Orlicí 07:07:13.7 02:41:50.4
85 36 / M-V1 [109] Ondřej Šandera 1987 CZE Fast Music For Slow People 07:16:26.9 02:51:03.6
86 26 / M-V2 [70] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 07:17:17.1 02:51:53.8
86 26 / M-V2 [60] Dusan Kolesar 1976 SVK Kosice 07:17:17.1 02:51:53.8
88 1 / V-E [319] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 07:18:19.57 02:52:56.27
89 7 / M-V3 [44] Stanislav Heczko 1966 CZE SkiAlpShop 07:24:31.6 02:59:08.3
90 8 / M-V3 [91] Petr Polcar 1968 CZE originalky.cz 07:28:36.1 03:03:12.8
91 28 / M-V2 [101] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 07:28:53.7 03:03:30.4
92 29 / M-V2 [62] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 07:29:09.2 03:03:45.9
93 3 / M-E [307] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 07:34:32.66 03:09:09.36
94 4 / M-E [363] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 07:34:36.6 03:09:13.3
95 30 / M-V2 [205] Viktor Kučera 1975 CZE Ghost team 07:35:38.9 03:10:15.6
96 2 / V-E [370] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 07:39:54.86 03:14:31.56
97 13 / M-29 [21] David Capouch 1995 CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 07:46:04.8 03:20:41.5
98 37 / M-V1 [213] Valeri Petrov 1980 CZE Bulharsko 07:46:16.4 03:20:53.1
99 31 / M-V2 [104] Peter Schwalbach 1969 GER Eisenschweinkader 07:47:41.3 03:22:18.0
99 38 / M-V1 [20] Robert Busch 1980 GER Eisenschweinkader 07:47:41.3 03:22:18.0
99 38 / M-V1 [37] Andreas Fröbe 1979 GER Eisenschweinkader 07:47:41.3 03:22:18.0
102 32 / M-V2 [61] Tomáš Kořínek 1972 CZE Praha 4 07:57:31.3 03:32:08.0
103 33 / M-V2 [43] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 07:59:14.5 03:33:51.2
104 5 / M-E [335] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 08:01:49.01 03:36:25.71
105 6 / M-E [338] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 08:02:02.51 03:36:39.21
106 7 / M-E [368] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 08:02:05.16 03:36:41.86
107 9 / M-V3 [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 08:02:16.3 03:36:53.0
108 40 / M-V1 [72] Tomáš Láska 1985 CZE Bike Notoric 08:02:48.1 03:37:24.8
109 34 / M-V2 [66] Jiří Král 1977 CZE Záměl 08:05:52.0 03:40:28.7
110 35 / M-V2 [27] Miloslav Dvořák 1977 CZE Šumava team 08:09:26.6 03:44:03.3
111 41 / M-V1 [203] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 08:10:50.6 03:45:27.3
112 3 / V-E [308] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 08:13:14.78 03:47:51.48
113 36 / M-V2 [207] Martin Matoušek 1974 CZE Pitrsbikesteam 08:15:06.7 03:49:43.4
114 8 / M-E [333] Martin Král 1993 CZE Tábor 08:20:48.54 03:55:25.24
115 42 / M-V1 [108] Štěpán Svačina 1980 CZE RUMOVÝ EXPRESS 08:22:04.0 03:56:40.7
116 37 / M-V2 [125] Štěpán Vondráček 1973 CZE CK Příbram Fany Gastro 08:27:15.4 04:01:52.1
117 14 / M-29 [112] Ondřej Škorpil 1999 CZE Bubotrails 08:30:31.2 04:05:07.9
118 10 / M-V3 [82] Jindřich Novák 1960 CZE originálky.cz 08:34:02.5 04:08:39.2
119 4 / V-E [336] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 08:36:22.68 04:10:59.38
120 5 / V-E [329] Pavel Kavka 1976 CZE Říčany 08:41:14.66 04:15:51.36
121 9 / M-E [331] Matúš Kmošena 1991 SVK Mestečko 08:48:18.52 04:22:55.22
122 6 / V-E [340] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 08:48:31.93 04:23:08.63
123 10 / M-E [301] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:51:46.09 04:26:22.79
124 11 / M-E [302] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 08:51:51.6 04:26:28.3
125 12 / M-E [345] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 08:51:52.84 04:26:29.54
126 43 / M-V1 [95] Karel Princ 1984 CZE Včelná 08:53:16.8 04:27:53.5
127 13 / M-E [358] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 09:06:44.76 04:41:21.46
128 44 / M-V1 [210] Lukáš Synek 1980 CZE B and B and B 09:06:48.5 04:41:25.2
129 14 / M-E [339] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 09:06:51.33 04:41:28.03
130 15 / M-E [371] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 09:06:52.97 04:41:29.67
131 16 / M-E [367] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 09:09:28.78 04:44:05.48
132 7 / V-E [348] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 09:11:19.67 04:45:56.37
133 17 / M-E [315] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 09:19:21.35 04:53:58.05
134 8 / V-E [374] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 09:19:23.67 04:54:00.37
135 45 / M-V1 [18] Jan Břeň 1984 CZE Squash Viktoria Brno 09:24:59.9 04:59:36.6
136 9 / V-E [330] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 09:26:12.6 05:00:49.3
137 18 / M-E [311] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 09:26:22.76 05:00:59.46
138 38 / M-V2 [79] Jaroslav Motl 1976 CZE Záměl 09:28:46.6 05:03:23.3
139 19 / M-E [337] Tomáš Mazal 1989 CZE Metylovice 09:30:09.1 05:04:45.8
140 20 / M-E [346] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 09:30:12.66 05:04:49.36
141 21 / M-E [342] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 09:30:12.93 05:04:49.63
142 1 / Z-E [353] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 09:31:47.94 05:06:24.64
143 22 / M-E [360] Vojtěch Svoboda 1979 CZE Třebíč 09:33:47.67 05:08:24.37
144 23 / M-E [306] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 09:41:27.86 05:16:04.56
145 24 / M-E [341] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 09:41:29.57 05:16:06.27
146 2 / Z-E [317] Joanna Grela 1980 POL Gdynia 09:42:46.91 05:17:23.61
147 3 / Z-E [350] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:45:03.66 05:19:40.36
148 25 / M-E [314] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:45:08.18 05:19:44.88
149 26 / M-E [355] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:45:10.75 05:19:47.45
150 27 / M-E [321] Johannes Hundhammer 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:45:13.46 05:19:50.16
151 28 / M-E [303] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 09:45:58.78 05:20:35.48
152 29 / M-E [365] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 09:45:59.28 05:20:35.98
153 30 / M-E [372] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 09:46:02.76 05:20:39.46
154 31 / M-E [382] Lukáš Hubka 1979 CZE LIGHT CORE TEAM 09:48:03.49 05:22:40.19
155 32 / M-E [384] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 09:48:10.96 05:22:47.66
156 33 / M-E [354] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:53:55.63 05:28:32.33
157 34 / M-E [351] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:53:59.45 05:28:36.15
158 10 / V-E [327] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 09:54:58.79 05:29:35.49
159 35 / M-E [385] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 09:56:34.13 05:31:10.83
160 11 / V-E [357] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 09:58:20.92 05:32:57.62
161 36 / M-E [320] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 09:58:27.64 05:33:04.34
162 37 / M-E [361] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 10:00:17.07 05:34:53.77
163 4 / Z-E [344] Míša Pačáková 1986 CZE Praha 10:05:28.74 05:40:05.44
164 38 / M-E [325] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 10:10:05.2 05:44:41.9
165 39 / M-E [304] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 10:11:38.0 05:46:14.7
166 5 / Z-E [362] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 10:11:42.59 05:46:19.29
167 6 / Z-E [343] Dagmara Ochot 1974 POL Liszki 10:11:48.74 05:46:25.44
168 40 / M-E [310] Wojciech Buragas 1980 POL Szczecin 10:11:52.45 05:46:29.15
169 12 / V-E [356] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 10:14:16.17 05:48:52.87
170 41 / M-E [359] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 10:32:34.25 06:07:10.95
171 13 / V-E [334] Adam Kruml 1974 CZE Praha - Uhříněves 10:34:10.07 06:08:46.77
172 42 / M-E [383] milan jeřábek 1979 CZE Light core team 10:36:36.28 06:11:12.98
173 43 / M-E [114] Richard Neuman 1987 CZE Praha 1 10:47:12.94 06:21:49.64
174 44 / M-E [305] David Anderle 1985 CZE Slatina nad Zdobnicí 10:47:27.12 06:22:03.82
175 45 / M-E [309] Jan Brodský 1990 CZE Brandýs nad Labem 10:47:27.69 06:22:04.39
176 46 / M-E [318] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 10:48:15.73 06:22:52.43
177 14 / V-E [313] Stefan Donath 1978 GER Callenberg OT Falken 10:48:22.66 06:22:59.36
178 15 / V-E [324] Peter Choyna 1976 GER Seddiner See 10:48:23.83 06:23:00.53
179 39 / M-V2 [206] Martin Kuchyňa 1976 CZE Fleury.com 10:50:07.7 06:24:44.4
179 11 / M-V3 [369] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
179 11 / M-V3 [512] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
DNF / M-V3 [117] Peter Thackery 1960 GBR LEATHERHEAD, Surrey, UK
DNF / M-V3 [119] Ben Tuxworth 1962 GBR Oxford
DNF / M-V1 [33] Petr Filípek 1984 GNB Kyjov
DNF / M-E [349] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero
DNF / M-E [312] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny
DNF / M-E [328] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný
DNF / Z [201] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
DNF / V-E [352] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123
DNS / M-V2 [30] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ
DNS / M-V2 [120] Libor Vencálek 1975 CZE Sokol Nové Veselí
DNS / M-E [326] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:06:38

00:00:00
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 30:24.0 01:53.0 (1) 00:38.0 (3) 02:40.0 (2) 02:40.0 (1) 04:16.0 (1) 02:19.0 (8) 05:45.0 (1) 04:36.0 (1) 05:37.0 (3)
2 (-0) 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 30:57.0 01:55.0 (3) 00:35.0 (1) 02:39.0 (1) 02:43.0 (3) 04:25.0 (3) 02:11.0 (3) 05:53.0 (3) 04:57.0 (2) 05:39.0 (4)
3 (-0) 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 31:42.0 01:58.0 (8) 00:37.0 (2) 02:53.0 (7) 02:52.0 (8) 04:23.0 (2) 02:09.0 (1) 05:58.0 (5) 05:13.0 (5) 05:39.0 (5)
4 (-0) 4 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 32:05.0 01:57.0 (5) 00:39.0 (4) 03:34.0 (35) 02:46.0 (5) 04:31.0 (4) 02:14.0 (5) 05:50.0 (2) 04:59.0 (3) 05:35.0 (2)
5 (-0) 5 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 32:21.0 02:00.0 (10) 00:40.0 (5) 02:50.0 (4) 02:50.0 (7) 04:37.0 (6) 02:10.0 (2) 05:55.0 (4) 05:25.0 (9) 05:54.0 (9)
6 (-0) 6 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 32:48.0 01:57.0 (6) 00:47.0 (15) 03:02.0 (8) 02:55.0 (9) 04:48.0 (9) 02:19.0 (7) 06:04.0 (9) 05:22.0 (7) 05:34.0 (1)
7 (-0) 7 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 32:52.0 01:59.0 (9) 00:42.0 (7) 02:52.0 (6) 02:42.0 (2) 05:00.0 (14) 02:26.0 (12) 06:03.0 (8) 05:18.0 (6) 05:50.0 (7)
8 (-0) 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 32:55.0 01:55.0 (2) 00:44.0 (9) 02:51.0 (5) 02:56.0 (11) 04:47.0 (8) 02:18.0 (6) 06:23.0 (13) 05:09.0 (4) 05:52.0 (8)
9 (-0) 9 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 33:59.0 02:07.0 (23) 00:44.0 (10) 02:47.0 (3) 02:45.0 (4) 04:35.0 (5) 02:20.0 (9) 06:12.0 (10) 05:23.0 (8) 07:06.0 (43)
10 (-0) 10 / M-E [8660508] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 34:00.0 01:58.0 (7) 00:47.0 (16) 03:10.0 (14) 03:02.0 (15) 04:42.0 (7) 02:20.0 (10) 06:34.0 (19) 05:43.0 (12) 05:44.0 (6)
11 (-0) 11 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 34:04.0 01:55.0 (4) 00:48.0 (20) 03:07.0 (11) 02:48.0 (6) 04:55.0 (11) 02:35.0 (26) 06:00.0 (7) 05:37.0 (10) 06:19.0 (18)
12 (-0) 12 / M-E [8660556] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 34:55.0 02:01.0 (12) 00:46.0 (13) 03:03.0 (9) 03:00.0 (13) 04:58.0 (12) 02:39.0 (28) 06:30.0 (17) 05:58.0 (16) 06:00.0 (11)
13 (-0) 13 / M-E [8660564] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 34:59.0 02:04.0 (18) 00:46.0 (12) 03:24.0 (24) 02:59.0 (12) 04:53.0 (10) 02:28.0 (15) 06:27.0 (15) 05:40.0 (11) 06:18.0 (16)
14 (-0) 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 35:08.0 02:00.0 (11) 00:43.0 (8) 03:55.0 (48) 02:55.0 (10) 05:00.0 (13) 02:12.0 (4) 05:59.0 (6) 06:30.0 (27) 05:54.0 (10)
15 (-0) 14 / M-E [8660510] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 35:32.0 02:01.0 (13) 00:41.0 (6) 03:17.0 (20) 03:07.0 (17) 05:22.0 (18) 02:28.0 (16) 06:15.0 (11) 06:09.0 (19) 06:12.0 (13)
16 (-0) 15 / M-E [8660554] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 35:51.0 02:10.0 (30) 00:51.0 (24) 03:12.0 (15) 03:04.0 (16) 05:22.0 (17) 02:29.0 (17) 06:20.0 (12) 05:54.0 (15) 06:29.0 (23)
17 (-0) 16 / M-E [8660547] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 36:28.0 02:09.0 (26) 00:51.0 (23) 03:17.0 (17) 03:13.0 (22) 05:24.0 (19) 02:34.0 (24) 06:46.0 (30) 05:51.0 (14) 06:23.0 (21)
18 (-0) 17 / M-E [8660503] Matúš Kmošena 1991 SVK Mestečko 36:47.0 02:02.0 (15) 00:52.0 (31) 03:33.0 (33) 03:11.0 (20) 05:35.0 (26) 02:31.0 (19) 06:43.0 (25) 06:00.0 (17) 06:20.0 (20)
19 (-0) 18 / M-E [8660534] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 37:05.0 02:05.0 (19) 00:45.0 (11) 03:07.0 (10) 03:18.0 (31) 05:16.0 (15) 02:22.0 (11) 06:36.0 (20) 05:50.0 (13) 07:46.0 (55)
20 (-0) 19 / M-E [8660500] Martin Král 1993 CZE Tábor 37:08.0 02:03.0 (17) 00:46.0 (14) 03:09.0 (13) 03:13.0 (25) 05:58.0 (35) 03:05.0 (49) 06:27.0 (16) 06:13.0 (20) 06:14.0 (15)
20 (-0) 19 / M-E [8660581] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 37:08.0 02:11.0 (35) 00:48.0 (18) 03:24.0 (25) 03:02.0 (14) 05:31.0 (22) 02:32.0 (20) 06:44.0 (29) 06:26.0 (24) 06:30.0 (24)
22 (-0) 21 / M-E [8660549] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 37:11.0 02:08.0 (25) 00:52.0 (28) 03:26.0 (26) 03:13.0 (23) 05:36.0 (27) 02:33.0 (21) 06:44.0 (27) 06:19.0 (22) 06:20.0 (19)
23 (-0) 2 / V-E [8660507] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 37:24.0 02:06.0 (22) 00:51.0 (27) 03:18.0 (22) 03:34.0 (43) 05:50.0 (32) 02:33.0 (23) 06:30.0 (18) 06:19.0 (23) 06:23.0 (22)
24 (-0) 22 / M-E [8660586] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 37:39.0 02:09.0 (27) 00:48.0 (19) 03:27.0 (27) 03:12.0 (21) 05:25.0 (20) 02:38.0 (27) 07:01.0 (34) 06:29.0 (26) 06:30.0 (25)
25 (-0) 23 / M-E [8660575] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 37:45.0 02:05.0 (20) 00:56.0 (40) 03:22.0 (23) 03:21.0 (32) 05:46.0 (30) 02:40.0 (29) 06:37.0 (21) 06:27.0 (25) 06:31.0 (26)
26 (-0) 24 / M-E [8660578] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 37:56.0 02:05.0 (21) 00:56.0 (41) 03:40.0 (40) 04:01.0 (58) 05:38.0 (28) 02:27.0 (13) 06:42.0 (24) 06:15.0 (21) 06:12.0 (12)
27 (-0) 25 / M-E [8660511] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 37:57.0 02:10.0 (32) 00:57.0 (43) 03:17.0 (19) 03:11.0 (19) 05:29.0 (21) 02:47.0 (36) 07:16.0 (38) 06:09.0 (18) 06:41.0 (32)
28 (-0) 3 / V-E [8660512] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 38:09.0 02:09.0 (28) 00:50.0 (22) 03:38.0 (36) 03:13.0 (24) 05:32.0 (24) 02:33.0 (22) 06:53.0 (32) 06:35.0 (29) 06:46.0 (34)
29 (-0) 26 / M-E [8660583] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 38:33.0 02:10.0 (31) 00:52.0 (30) 03:17.0 (18) 03:09.0 (18) 05:33.0 (25) 02:44.0 (33) 06:39.0 (22) 06:38.0 (31) 07:31.0 (51)
30 (-0) 4 / V-E [8660558] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 39:22.0 02:11.0 (34) 00:55.0 (38) 03:34.0 (34) 03:28.0 (37) 05:48.0 (31) 02:42.0 (31) 07:18.0 (40) 06:54.0 (36) 06:32.0 (28)
31 (-0) 5 / V-E [8660562] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 40:04.0 02:19.0 (47) 01:03.0 (51) 03:53.0 (47) 03:24.0 (33) 06:33.0 (44) 02:53.0 (38) 06:44.0 (28) 06:33.0 (28) 06:42.0 (33)
32 (-0) 6 / V-E [8660580] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 40:05.0 02:11.0 (36) 00:52.0 (29) 03:28.0 (29) 03:15.0 (28) 06:06.0 (36) 03:12.0 (52) 07:18.0 (41) 06:46.0 (33) 06:57.0 (39)
33 (-0) 7 / V-E [8660532] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 40:09.0 02:21.0 (50) 01:00.0 (45) 03:47.0 (43) 03:42.0 (47) 06:25.0 (40) 02:54.0 (39) 06:44.0 (26) 06:37.0 (30) 06:39.0 (31)
34 (-0) 27 / M-E [8660541] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 40:24.0 02:08.0 (24) 00:53.0 (32) 03:39.0 (37) 03:31.0 (40) 06:29.0 (42) 03:03.0 (48) 07:16.0 (37) 06:53.0 (35) 06:32.0 (27)
35 (-0) 28 / M-E [8660519] Tomáš Mazal 1989 CZE Metylovice 40:31.0 02:13.0 (40) 00:54.0 (34) 03:28.0 (28) 03:28.0 (36) 06:42.0 (50) 03:07.0 (50) 06:52.0 (31) 06:56.0 (38) 06:51.0 (37)
36 (-0) 29 / M-E [8660528] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 40:32.0 02:12.0 (39) 00:54.0 (35) 03:18.0 (21) 03:16.0 (29) 05:46.0 (29) 03:28.0 (61) 07:21.0 (42) 07:14.0 (44) 07:03.0 (42)
37 (-0) 30 / M-E [8660539] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 40:33.0 02:03.0 (16) 00:55.0 (37) 03:48.0 (44) 03:17.0 (30) 06:34.0 (45) 02:54.0 (40) 06:54.0 (33) 07:33.0 (49) 06:35.0 (29)
38 (-0) 31 / M-E [8660572] Wojciech Buragas 1980 POL Szczecin 40:42.0 02:17.0 (45) 01:02.0 (47) 03:58.0 (50) 03:44.0 (49) 05:53.0 (33) 02:42.0 (32) 07:04.0 (35) 07:00.0 (40) 07:02.0 (41)
39 (-0) 32 / M-E [8660505] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 40:49.0 02:13.0 (41) 00:56.0 (42) 03:31.0 (30) 03:26.0 (34) 06:42.0 (51) 03:15.0 (55) 07:27.0 (44) 07:07.0 (43) 06:12.0 (14)
40 (-0) 33 / M-E [8660584] Lukáš Hubka 1979 CZE LIGHT CORE TEAM 40:58.0 02:29.0 (61) 00:53.0 (33) 03:39.0 (38) 03:28.0 (38) 05:55.0 (34) 02:47.0 (35) 07:27.0 (43) 07:03.0 (42) 07:17.0 (49)
41 (-0) 1 / Z-E [8660566] Míša Pačáková 1986 CZE Praha 41:13.0 02:20.0 (49) 00:58.0 (44) 03:33.0 (31) 03:29.0 (39) 06:20.0 (39) 03:02.0 (47) 07:41.0 (49) 07:14.0 (45) 06:36.0 (30)
42 (-0) 34 / M-E [8660526] Vojtěch Svoboda 1979 CZE Třebíč 41:14.0 02:11.0 (33) 01:01.0 (46) 03:40.0 (39) 03:34.0 (42) 06:20.0 (38) 03:14.0 (54) 07:30.0 (46) 06:55.0 (37) 06:49.0 (36)
43 (-0) 35 / M-E [8660587] Johannes Hundhammer 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 41:33.0 02:11.0 (37) 01:02.0 (49) 03:41.0 (42) 03:31.0 (41) 06:50.0 (54) 02:58.0 (45) 07:29.0 (45) 07:33.0 (50) 06:18.0 (17)
44 (-0) 2 / Z-E [8660573] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 41:40.0 02:17.0 (46) 00:54.0 (36) 03:49.0 (45) 03:45.0 (50) 06:38.0 (46) 02:55.0 (43) 07:34.0 (47) 07:00.0 (41) 06:48.0 (35)
45 (-0) 8 / V-E [8660504] Peter Choyna 1976 GER Seddiner See 42:43.0 02:22.0 (54) 00:51.0 (26) 04:18.0 (56) 03:47.0 (53) 06:56.0 (55) 02:41.0 (30) 07:11.0 (36) 06:46.0 (34) 07:51.0 (58)
46 (-0) 3 / Z-E [8660540] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 43:04.0 02:22.0 (53) 01:02.0 (50) 04:03.0 (53) 03:40.0 (45) 06:26.0 (41) 02:45.0 (34) 07:40.0 (48) 08:00.0 (53) 07:06.0 (44)
47 (-0) 36 / M-E [8660574] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 43:16.0 02:28.0 (60) 01:02.0 (48) 03:33.0 (32) 03:45.0 (51) 06:38.0 (47) 02:59.0 (46) 07:52.0 (51) 07:52.0 (51) 07:07.0 (46)
48 (-0) 37 / M-E [8660548] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 43:18.0 02:16.0 (43) 01:13.0 (59) 04:10.0 (55) 03:44.0 (48) 06:45.0 (52) 02:55.0 (41) 07:17.0 (39) 08:02.0 (54) 06:56.0 (38)
49 (-0) 38 / M-E [8660546] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 43:19.0 02:02.0 (14) 00:48.0 (17) 03:08.0 (12) 03:14.0 (26) 06:13.0 (37) 02:28.0 (14) 09:03.0 (65) 08:32.0 (57) 07:51.0 (56)
50 (-0) 9 / V-E [8660521] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 43:32.0 02:20.0 (48) 01:04.0 (52) 04:31.0 (58) 03:40.0 (44) 06:49.0 (53) 02:53.0 (37) 08:09.0 (54) 06:59.0 (39) 07:07.0 (45)
51 (-0) 39 / M-E [8660542] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 44:08.0 02:14.0 (42) 01:04.0 (53) 04:06.0 (54) 03:48.0 (54) 07:19.0 (58) 03:25.0 (58) 07:52.0 (50) 07:22.0 (47) 06:58.0 (40)
52 (-0) 4 / Z-E [8660523] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 44:55.0 02:30.0 (62) 01:15.0 (63) 04:27.0 (57) 03:50.0 (55) 07:05.0 (57) 03:09.0 (51) 08:07.0 (53) 07:18.0 (46) 07:14.0 (48)
53 (-0) 10 / V-E [8660565] Pavel Kavka 1976 CZE Říčany 45:38.0 02:26.0 (56) 01:12.0 (58) 04:01.0 (51) 04:15.0 (61) 06:39.0 (49) 02:57.0 (44) 09:01.0 (63) 07:28.0 (48) 07:39.0 (54)
54 (-0) 11 / V-E [8660501] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 45:53.0 02:16.0 (44) 01:14.0 (61) 03:57.0 (49) 03:46.0 (52) 07:25.0 (59) 03:25.0 (59) 08:22.0 (58) 08:08.0 (55) 07:20.0 (50)
55 (-0) 40 / M-E [8660570] Richard Neuman 1987 CZE Praha 1 45:55.0 02:21.0 (51) 00:51.0 (25) 04:31.0 (59) 04:39.0 (65) 06:39.0 (48) 02:55.0 (42) 08:13.0 (56) 07:55.0 (52) 07:51.0 (57)
56 (-0) 12 / V-E [8660522] Stefan Donath 1978 GER Callenberg OT Falken 47:30.0 02:27.0 (58) 01:20.0 (65) 05:12.0 (63) 04:15.0 (60) 06:30.0 (43) 03:22.0 (57) 08:47.0 (60) 08:26.0 (56) 07:11.0 (47)
57 (-0) 41 / M-E [8660585] milan jeřábek 1979 CZE Light core team 47:52.0 02:26.0 (55) 01:08.0 (54) 04:03.0 (52) 03:58.0 (57) 07:00.0 (56) 03:13.0 (53) 08:10.0 (55) 09:14.0 (61) 08:40.0 (63)
58 (-0) 13 / V-E [8660525] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 49:18.0 02:27.0 (57) 01:10.0 (55) 03:41.0 (41) 03:41.0 (46) 07:59.0 (62) 03:42.0 (64) 09:03.0 (64) 09:17.0 (62) 08:18.0 (62)
59 (-0) 5 / Z-E [8660576] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 49:22.0 02:21.0 (52) 01:19.0 (64) 04:38.0 (60) 04:09.0 (59) 07:36.0 (60) 03:38.0 (63) 09:06.0 (66) 08:57.0 (60) 07:38.0 (53)
60 (-0) 6 / Z-E [8660527] Joanna Grela 1980 POL Gdynia 49:37.0 02:36.0 (65) 01:14.0 (60) 04:46.0 (61) 03:56.0 (56) 07:50.0 (61) 04:06.0 (67) 08:32.0 (59) 08:38.0 (58) 07:59.0 (60)
61 (-0) 42 / M-E [8660530] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 49:46.0 02:28.0 (59) 01:10.0 (56) 05:06.0 (62) 04:21.0 (62) 08:42.0 (63) 03:27.0 (60) 08:04.0 (52) 08:51.0 (59) 07:37.0 (52)
62 (-0) 14 / V-E [8660569] Adam Kruml 1974 CZE Praha - Uhříněves 52:45.0 02:30.0 (63) 01:14.0 (62) 05:56.0 (64) 04:35.0 (64) 09:14.0 (66) 03:17.0 (56) 08:19.0 (57) 09:44.0 (63) 07:56.0 (59)
63 (-0) 43 / M-E [8660555] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 54:32.0 02:10.0 (29) 00:56.0 (39) 03:51.0 (46) 03:27.0 (35) 05:17.0 (16) 02:34.0 (25) 06:41.0 (23) 18:06.0 (66) 11:30.0 (66)
64 (-0) 44 / M-E [8660557] Jan Brodský 1990 CZE Brandýs nad Labem 55:22.0 02:42.0 (66) 01:12.0 (57) 06:45.0 (67) 04:43.0 (66) 09:13.0 (65) 03:37.0 (62) 09:00.0 (62) 09:57.0 (65) 08:13.0 (61)
65 (-0) 7 / Z-E [8660531] Dagmara Ochot 1974 POL Liszki 01:01:12.0 02:48.0 (67) 01:26.0 (66) 06:54.0 (68) 05:14.0 (68) 10:41.0 (67) 03:53.0 (65) 10:07.0 (67) 09:57.0 (64) 10:12.0 (65)
65 (-1) 15 / V-E [8660561] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 02:51.0 (68) 01:30.0 (68) 05:58.0 (65) 05:06.0 (67) 08:59.0 (64) 03:53.0 (66) 08:56.0 (61) 08:50.0 (64)
65 (-1) 45 / M-E [8660515] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 02:11.0 (38) 00:49.0 (21) 03:14.0 (16) 03:14.0 (27) 05:31.0 (23) 02:29.0 (18) 06:25.0 (14) 06:38.0 (32)
68 (-5) 46 / M-E [8660563] tomas geist 1987 CZE Sulice 14:39.0 02:35.0 (64) 01:29.0 (67) 06:13.0 (66) 04:22.0 (63)
69 (-9) 47 / M-E [8660560] David Anderle 1985 CZE Slatina nad Zdobnicí

výsledková listina Half Race

start ~ 09:06:38

06:47:56.39
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 03:54:11.4
2 2 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 04:11:03.7 16:52.3
3 3 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 04:26:27.3 32:15.9
4 4 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 04:28:58.5 34:47.1
5 5 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 04:31:58.7 37:47.3
6 6 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 04:50:33.5 56:22.1
7 7 / M [437] Pavel Sviták 1991 CZE Praha 04:52:25.0 58:13.6
8 8 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 04:59:29.9 01:05:18.5
9 9 / M [410] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 05:06:43.0 01:12:31.6
10 10 / M [429] Chris Maund 1967 USA Encinitas 05:09:00.4 01:14:49.0
11 11 / M [435] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 05:12:42.2 01:18:30.8
12 12 / M [431] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 05:23:28.6 01:29:17.2
13 1 / Z [408] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 05:35:56.2 01:41:44.8
14 13 / M [412] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 05:36:57.1 01:42:45.7
15 14 / M [445] András Szalai 1975 HUN Szentendre 05:46:19.6 01:52:08.2
16 15 / M [418] Tomas Jarolim 1973 CZE RSC Aaretal Münsigen 05:52:43.8 01:58:32.4
17 16 / M [444] Károly Szendrey 1971 HUN - 05:57:20.1 02:03:08.7
18 17 / M [32] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 05:57:23.0 02:03:11.6
19 18 / M [425] Jiří Kromer 1972 CZE www.dres.cz 06:22:07.0 02:27:55.6
20 19 / M [430] Martin Mikšovský 1968 CZE Trutnov 06:25:09.8 02:30:58.4
21 2 / Z [423] Aleška Kovaříková 1980 CZE Bradlecká Lhota 06:51:26.5 02:57:15.1
21 2 / Z [411] Jana Dlabalová 1981 CZE GLEDE TEAM 06:51:26.5 02:57:15.1
23 4 / Z [424] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 06:54:20.7 03:00:09.3
24 1 / Muži [502] Miloš Čihák 1987 CZE Klučov 07:22:53.9 03:28:42.5
25 20 / M [441] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 07:23:11.5 03:29:00.1
26 2 / Muži [507] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 07:45:42.08 03:51:30.68
27 3 / Muži [501] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 07:55:33.78 04:01:22.38
28 21 / M [432] Ondřej Paleček 1981 CZE Beer riders 08:01:52.8 04:07:41.4
29 5 / Z [439] Renáta Veselá 1964 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:06:03.7 04:11:52.3
30 1 / Ženy [505] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 08:07:47.62 04:13:36.22
31 22 / M [416] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:21:25.9 04:27:14.5
32 4 / Muži [511] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 08:37:30.4 04:43:19.0
33 5 / Muži [322] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 08:48:46.77 04:54:35.37
34 6 / Muži [513] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:53:26.2 04:59:14.8
35 7 / Muži [510] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:53:29.3 04:59:17.9
36 8 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:53:33.28 04:59:21.88
37 9 / Muži [509] Marek Mahdalík 0000 CZE Brno 08:58:44.18 05:04:32.78
38 23 / M [422] Miloš Kořínek 1975 CZE Dlouhońovice 08:58:53.0 05:04:41.6
39 10 / Muži [506] Jan Hladký 1976 CZE Brno 08:58:54.9 05:04:43.5
40 11 / Muži [508] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 09:33:17.83 05:39:06.43
41 24 / M [417] Łukasz Chornikowski 1981 POL Ericsson Cycling UNI 09:46:28.3 05:52:16.9
DNF / M [427] Jozef Legrand 1957 BEL Berlin
DNF / Z [442] Janet Alexander 1959 NZL Encinitas
DNS / M [438] Branislav Šukala 1988 SVK SpektrumSZ
DNS / M [415] Harald Grünwald 1964 GER Berlin

výsledková listina Junior

start ~ 09:06:38

06:07:05.286
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:17:57.0
2 2 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 05:14:45.2 56:48.2
3 3 / Junior [405] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 05:16:15.0 58:18.0
4 4 / Junior [402] Martin Dušek 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 05:58:11.1 01:40:14.1
5 5 / Junior [403] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 06:51:33.5 02:33:36.5
6 6 / Junior [407] Matouš Pajer 2003 CZE Výlet Liberec 07:23:11.5 03:05:14.5
7 1 / Juniorky [404] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 07:47:45.0 03:29:48.0

výsledková listina Enduro Half Race

start ~ 09:06:38

00:00:00
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
(-2) 1 / Muži [8660538] Miloš Čihák 1987 CZE Klučov 01:57.0 (1) 00:42.0 (1) 03:13.0 (1) 02:49.0 (1) 06:06.0 (1) 05:40.0 (1) 05:49.0 (1)
(-2) 1 / Muži [8660524] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 02:08.0 (2) 00:52.0 (2) 03:33.0 (2) 03:08.0 (2) 06:38.0 (2) 06:08.0 (2) 06:43.0 (3)
(-2) 1 / Muži [8660520] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 02:13.0 (3) 00:58.0 (4) 03:42.0 (3) 03:36.0 (5) 07:03.0 (3) 06:26.0 (3) 07:06.0 (7)
(-2) 1 / Muži [8660543] Marek Mahdalík 0000 CZE Brno 02:14.0 (4) 00:56.0 (3) 03:50.0 (4) 03:21.0 (3) 07:03.0 (4) 06:52.0 (5) 07:09.0 (8)
(-2) 1 / Muži [8660552] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:20.0 (7) 01:02.0 (6) 04:04.0 (6) 03:25.0 (4) 07:08.0 (5) 06:51.0 (4) 06:37.0 (2)
(-2) 1 / Muži [8660535] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 02:17.0 (5) 01:01.0 (5) 04:00.0 (5) 03:42.0 (6) 07:27.0 (6) 07:12.0 (7) 07:04.0 (6)
(-2) 1 / Ženy [8660550] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 02:23.0 (8) 01:03.0 (7) 04:08.0 (7) 03:50.0 (7) 07:41.0 (8) 07:06.0 (6) 07:02.0 (5)
(-2) 7 / Muži [8660544] Jan Hladký 1976 CZE Brno 02:20.0 (6) 01:06.0 (9) 04:32.0 (9) 03:55.0 (8) 07:39.0 (7) 07:24.0 (8) 07:00.0 (4)
(-2) 7 / Muži [8660551] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:38.0 (12) 01:11.0 (10) 04:52.0 (10) 04:10.0 (9) 08:29.0 (9) 07:48.0 (9) 08:06.0 (11)
(-2) 7 / Muži [8660568] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 02:29.0 (9) 01:05.0 (8) 05:44.0 (12) 04:24.0 (10) 08:34.0 (10) 08:35.0 (10) 07:36.0 (9)
(-2) 7 / Muži [8660553] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:34.0 (11) 01:30.0 (11) 05:20.0 (11) 04:25.0 (11) 09:01.0 (11) 08:58.0 (11) 07:43.0 (10)
(-2) 7 / Muži [8660516] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 02:33.0 (10) 01:42.0 (12) 04:25.0 (8) 04:36.0 (12) 09:34.0 (12) 09:40.0 (12) 08:38.0 (12)
(-2) 7 / Muži [8660517] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 03:28.0 (13) 02:11.0 (13) 07:44.0 (13) 06:02.0 (13) 12:42.0 (13) 12:53.0 (13) 11:04.0 (13)

výsledková listina KIDS Odrážedla

start ~ 17:34:02

00:01:10.056
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [707] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:36.1
2 2 / kluci [709] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí 00:38.8 00:02.7
3 3 / kluci [731] Jakub Fajt 2015 CZE Eurofoam team 00:41.2 00:05.1
4 1 / holky [724] Leontýnka Stadtherrová 2014 CZE BIKESERVIS.EU 00:41.4 00:05.3
5 4 / kluci [704] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:47.0 00:10.9
6 5 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 00:47.4 00:11.3
7 2 / holky [733] Eliška Kuglerová 2015 CZE Praha 01:50.6 01:14.5
8 3 / holky [732] Sofia horváthová 2015 CZE Košice 02:04.9 01:28.8
9 4 / holky [734] Soňa Nouzáková 2016 CZE Nový Bor 02:23.1 01:47.0

výsledková listina KIDS kola 0-5

start ~ 17:40:41

00:02:24.825
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži [737] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 01:56.7
2 2 / Muži [705] Marek Kugler 2013 CZE Bír riders 01:58.4 00:01.7
3 3 / Muži [736] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 02:38.6 00:41.9
4 4 / Muži [703] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:05.6 01:08.9

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:48:19

00:03:23.667
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Ženy [715] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 02:45.6
2 1 / Muži [714] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 02:50.3 00:04.7
3 2 / Muži [710] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 02:51.6 00:06.0
4 3 / Muži [735] šimon pánek 2011 CZE dres.cz 03:26.3 00:40.7
5 4 / Muži [742] dominik šefl 2011 CZE Plzeň 03:27.9 00:42.3
6 2 / Ženy [738] Amira Vogel 2011 CZE Berlín 03:39.4 00:53.8
7 5 / Muži [712] Adam Kugler 2011 CZE Bír riders 03:44.4 00:58.8
8 3 / Ženy [711] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:50.3 01:04.7
9 4 / Ženy [716] Adélka Stadtherrová 2011 CZE BIKESERVIS.EU 03:57.2 01:11.6

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 17:55:41

00:05:18.038
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [717] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 03:57.0 02:00.0 (1)
2 2 / Muži [740] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 04:38.9 00:41.9 02:22.9 (2)
3 1 / Ženy [719] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 05:09.4 01:12.4 02:47.9 (3)
4 2 / Ženy [722] Emma Šimůnková 2009 CZE Jablonec n. N. 05:16.5 01:19.5 02:59.3 (6)
5 3 / Muži [718] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 05:16.8 01:19.8 02:58.5 (5)
6 4 / Muži [721] Tobiáš Kučera 2010 CZE GHOST junior Team 05:44.4 01:47.4 03:08.3 (7)
7 3 / Ženy [720] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 06:10.5 02:13.5 02:50.3 (4)
8 5 / Muži [741] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 06:10.8 02:13.8 03:14.6 (8)

výsledková listina KIDS 11-14

start ~ 18:06:02

00:12:12.329
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 08:08.9 01:51.6 (1) 03:57.8 (1) 05:45.9 (1)
2 2 / Muži [728] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec n. N. 08:38.9 00:30.0 02:22.4 (6) 04:27.3 (3) 06:32.2 (2)
3 3 / Muži [730] Dominik Zavadil 2005 CZE Team Bike Perštejn 08:48.1 00:39.2 02:16.4 (4) 04:28.8 (4) 06:38.0 (3)
4 4 / Muži [726] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:07.0 00:58.1 02:18.2 (5) 04:51.4 (6) 06:47.3 (5)
5 5 / Muži [723] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 09:10.0 01:01.1 02:07.1 (2) 04:21.7 (2) 06:47.3 (4)
6 6 / Muži [729] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 09:46.7 01:37.8 02:08.9 (3) 04:43.0 (5) 07:04.8 (6)
7 7 / Muži [725] Radim Kučera 2007 CZE Ghost team 31:46.7 23:37.8 03:01.1 (7) 05:45.1 (7) 08:43.0 (7)