Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

07.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 192, muži : 181, ženy: 11, M-29: 14, M-V1: 46, M-V2: 41, M-V3: 14, Z: 5, M-E: 50, V-E: 16, Z-E: 6 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 62, ženy: 7, M-E: 47, V-E: 15, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 45, muži : 38, ženy: 7, M: 27, Z: 6, Muži: 11, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Half Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 03:54:11.4
2 2 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 04:11:03.7 16:52.3
3 3 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 04:26:27.3 32:15.9
4 4 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 04:28:58.5 34:47.1
5 5 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 04:31:58.7 37:47.3
6 6 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 04:50:33.5 56:22.1
7 7 / M [437] Pavel Sviták 1991 CZE Praha 04:52:25.0 58:13.6
8 8 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 04:59:29.9 01:05:18.5
9 9 / M [410] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 05:06:43.0 01:12:31.6
10 10 / M [429] Chris Maund 1967 USA Encinitas 05:09:00.4 01:14:49.0
11 11 / M [435] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 05:12:42.2 01:18:30.8
12 12 / M [431] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 05:23:28.6 01:29:17.2
13 1 / Z [408] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 05:35:56.2 01:41:44.8
14 13 / M [412] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 05:36:57.1 01:42:45.7
15 14 / M [445] András Szalai 1975 HUN Szentendre 05:46:19.6 01:52:08.2
16 15 / M [418] Tomas Jarolim 1973 CZE RSC Aaretal Münsigen 05:52:43.8 01:58:32.4
17 16 / M [444] Károly Szendrey 1971 HUN - 05:57:20.1 02:03:08.7
18 17 / M [32] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 05:57:23.0 02:03:11.6
19 18 / M [425] Jiří Kromer 1972 CZE www.dres.cz 06:22:07.0 02:27:55.6
20 19 / M [430] Martin Mikšovský 1968 CZE Trutnov 06:25:09.8 02:30:58.4
21 2 / Z [423] Aleška Kovaříková 1980 CZE Bradlecká Lhota 06:51:26.5 02:57:15.1
21 2 / Z [411] Jana Dlabalová 1981 CZE GLEDE TEAM 06:51:26.5 02:57:15.1
23 4 / Z [424] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 06:54:20.7 03:00:09.3
24 1 / Muži [502] Miloš Čihák 1987 CZE Klučov 07:22:53.9 03:28:42.5
25 20 / M [441] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 07:23:11.5 03:29:00.1
26 2 / Muži [507] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 07:45:42.08 03:51:30.68
27 3 / Muži [501] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 07:55:33.78 04:01:22.38
28 21 / M [432] Ondřej Paleček 1981 CZE Beer riders 08:01:52.8 04:07:41.4
29 5 / Z [439] Renáta Veselá 1964 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:06:03.7 04:11:52.3
30 1 / Ženy [505] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 08:07:47.62 04:13:36.22
31 22 / M [416] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:21:25.9 04:27:14.5
32 4 / Muži [511] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 08:37:30.4 04:43:19.0
33 5 / Muži [322] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 08:48:46.77 04:54:35.37
34 6 / Muži [513] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:53:26.2 04:59:14.8
35 7 / Muži [510] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:53:29.3 04:59:17.9
36 8 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:53:33.28 04:59:21.88
37 9 / Muži [509] Marek Mahdalík 0000 CZE Brno 08:58:44.18 05:04:32.78
38 23 / M [422] Miloš Kořínek 1975 CZE Dlouhońovice 08:58:53.0 05:04:41.6
39 10 / Muži [506] Jan Hladký 1976 CZE Brno 08:58:54.9 05:04:43.5
40 11 / Muži [508] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 09:33:17.83 05:39:06.43
41 24 / M [417] Łukasz Chornikowski 1981 POL Ericsson Cycling UNI 09:46:28.3 05:52:16.9
DNF / M [427] Jozef Legrand 1957 BEL Berlin
DNF / Z [442] Janet Alexander 1959 NZL Encinitas
DNS / M [438] Branislav Šukala 1988 SVK SpektrumSZ
DNS / M [415] Harald Grünwald 1964 GER Berlin