Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 210, muži : 199, ženy: 11, M-29: 17, M-V1: 53, M-V2: 47, M-V3: 14, Z: 4, V-E: 16, M-E: 52, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 75, muži : 68, ženy: 7, M-E: 52, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 49, muži : 42, ženy: 7, M: 29, Z: 6, M-V1: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, Muži: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0, Junior: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:06:38

23:15:53.677
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 12:58:57.4 42:48.3 (4) 04:13:32.6 (2) 03:35:01.1 (2) 04:27:35.4 (3)
2 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 13:11:47.3 12:49.9 41:52.7 (2) 04:28:49.7 (3) 03:35:11.9 (3) 04:25:53.0 (2)
3 3 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 14:34:59.5 01:36:02.1 46:36.7 (10) 05:01:38.2 (9) 04:06:03.2 (6) 04:40:41.4 (5)
4 4 / M-V1 [29] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 14:36:29.8 01:37:32.4 48:57.1 (15) 04:59:42.1 (8) 03:56:09.0 (4) 04:51:41.6 (6)
5 5 / M-V1 [5] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 14:57:28.6 01:58:31.2 47:17.7 (12) 05:04:03.6 (12) 04:13:42.3 (10) 04:52:25.0 (9)
6 6 / M-V1 [47] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 15:45:50.3 02:46:52.9 52:58.8 (29) 05:24:29.3 (18) 04:14:05.0 (12) 05:14:17.2 (20)
7 7 / M-V1 [83] Helgi Winther Olsen 1980 DNK MTB.fo 15:51:03.9 02:52:06.5 47:25.9 (13) 05:46:02.1 (27) 04:19:27.6 (15) 04:58:08.3 (11)
8 8 / M-V1 [40] Martin Fus 1987 CZE Reapro Bike Team 16:00:47.1 03:01:49.7 52:20.5 (27) 05:54:14.0 (35) 04:11:20.7 (9) 05:02:51.9 (15)
9 9 / M-V1 [46] Pavel Hnyk 1982 CZE CZE 16:08:19.6 03:09:22.2 52:11.0 (26) 05:22:01.3 (16) 04:14:04.4 (11) 05:40:02.9 (34)
10 10 / M-V1 [35] Petr Fojt 1987 CZE R2 RIDE YOUR RACE 16:32:06.7 03:33:09.3 54:41.2 (41) 05:26:58.5 (19) 04:47:56.1 (38) 05:22:30.9 (24)
11 11 / M-V1 [17] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 16:39:26.1 03:40:28.7 44:47.9 (6) 06:29:08.2 (50) 04:11:15.7 (8) 05:14:14.3 (19)
12 12 / M-V1 [128] Jaroslav Zelenka 1980 CZE BIKESERVIS.EU 16:46:48.7 03:47:51.3 53:29.0 (35) 05:52:36.9 (33) 04:38:09.1 (31) 05:22:33.7 (25)
13 13 / M-V1 [10] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 17:10:55.1 04:11:57.7 53:21.9 (33) 05:24:28.3 (17) 04:55:14.0 (44) 05:57:50.9 (47)
14 14 / M-V1 [443] Martin Eibl 1984 CZE CZE 17:33:06.2 04:34:08.8 01:21:01.0 (122) 05:02:45.0 (10) 04:17:46.7 (14) 06:51:33.5 (74)
15 15 / M-V1 [14] Tomáš Bindr 1981 CZE Valkukle Team 17:57:48.1 04:58:50.7 56:35.1 (49) 06:15:58.5 (44) 04:54:44.4 (43) 05:50:30.1 (43)
16 16 / M-V1 [41] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 18:03:55.5 05:04:58.1 53:17.9 (32) 06:56:08.1 (62) 04:43:03.5 (34) 05:31:26.0 (30)
17 17 / M-V1 [53] Jannik Kryger Jørgensen 1988 DNK DMK Danish Mountainbike Club 18:18:44.5 05:19:47.1 52:59.2 (30) 05:51:47.5 (32) 05:39:10.0 (80) 05:54:47.8 (45)
18 18 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 18:31:08.4 05:32:11.0 53:25.0 (34) 06:42:21.9 (58) 05:05:19.2 (51) 05:50:02.3 (42)
19 19 / M-V1 [67] Pavel Krump 1981 CZE BPR Cycling team 19:05:47.7 06:06:50.3 55:41.7 (44) 06:29:12.3 (51) 05:14:18.4 (58) 06:26:35.3 (67)
20 20 / M-V1 [31] Jan Farář 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 19:23:04.2 06:24:06.8 52:21.5 (28) 07:58:17.7 (98) 04:47:50.3 (37) 05:44:34.7 (39)
21 21 / M-V1 [38] Lukáš Frýba 1982 CZE Orbea Team 19:31:42.9 06:32:45.5 01:03:57.1 (90) 06:56:08.9 (63) 05:32:00.3 (73) 05:59:36.6 (50)
22 22 / M-V1 [86] Miroslav Pechr 1983 CZE BPR Cycling team 19:40:43.9 06:41:46.5 01:03:53.6 (89) 06:51:40.9 (61) 05:20:23.0 (61) 06:24:46.4 (66)
23 23 / M-V1 [48] Ladislav Horváth 1984 SVK Kráľovský Maratón, SWEP TEAM 19:50:52.1 06:51:54.7 01:10:38.0 (107) 06:40:41.7 (57) 05:29:11.8 (71) 06:30:20.6 (70)
24 24 / M-V1 [54] Peter Jurčák 1980 SVK BombyFurt 19:51:44.3 06:52:46.9 01:00:04.0 (66) 07:17:10.6 (80) 05:27:08.6 (68) 06:07:21.1 (54)
25 25 / M-V1 [55] Tomáš Kašný 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 19:55:25.3 06:56:27.9 58:14.3 (58) 07:56:21.4 (95) 05:16:55.2 (59) 05:43:54.4 (38)
26 26 / M-V1 [110] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 20:09:11.0 07:10:13.6 57:50.9 (56) 07:00:57.6 (68) 05:36:04.8 (79) 06:34:17.7 (71)
27 27 / M-V1 [77] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 20:13:27.7 07:14:30.3 01:02:52.0 (84) 06:38:45.2 (54) 05:33:41.6 (77) 06:58:08.9 (78)
28 28 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 21:11:16.4 08:12:19.0 01:02:44.8 (80) 07:43:03.5 (92) 05:30:40.5 (72) 06:54:47.6 (76)
29 29 / M-V1 [20] Robert Busch 1980 GER Eisenschweinkader 21:18:52.8 08:19:55.4 01:02:53.4 (85) 07:05:43.7 (71) 05:22:34.4 (63) 07:47:41.3 (94)
30 30 / M-V1 [15] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní klub hasičů KHK 21:37:29.6 08:38:32.2 01:00:33.8 (68) 08:49:31.9 (108) 05:23:41.8 (64) 06:23:42.1 (65)
31 31 / M-V1 [58] Adrian Klekowski 1986 POL Orbit One Cycling 22:00:09.1 09:01:11.7 01:02:38.7 (79) 07:55:40.5 (94) 06:07:02.3 (87) 06:54:47.6 (77)
32 32 / M-V1 [37] Andreas Fröbe 1979 GER Eisenschweinkader 23:02:51.5 10:03:54.1 01:06:09.8 (97) 07:37:19.6 (86) 06:31:40.8 (95) 07:47:41.3 (95)
33 33 / M-V1 [109] Ondřej Šandera 1987 CZE Fast Music For Slow People 23:40:37.5 10:41:40.1 01:12:34.6 (114) 08:25:13.6 (103) 06:46:22.4 (101) 07:16:26.9 (83)
34 34 / M-V1 [72] Tomáš Láska 1985 CZE Bike Notoric 24:11:53.8 11:12:56.4 01:06:19.7 (98) 08:21:55.8 (102) 06:40:50.2 (96) 08:02:48.1 (99)
35 35 / M-V1 [18] Jan Břeň 1984 CZE Squash Viktoria Brno 24:29:08.0 11:30:10.6 01:02:56.4 (87) 08:06:57.9 (101) 05:54:13.8 (83) 09:24:59.9 (110)
36 36 / M-V1 [95] Karel Princ 1984 CZE CZE 25:43:07.1 12:44:09.7 01:08:06.0 (102) 08:26:32.8 (105) 07:15:11.5 (107) 08:53:16.8 (108)
37 (-1) 37 / M-V1 [116] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 10:16:53.4 01:11:47.6 (111) 04:09:55.0 (7) 04:55:10.8 (10)
38 (-1) 38 / M-V1 [75] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 10:19:06.0 50:01.0 (17) 04:28:29.3 (26) 05:00:35.7 (13)
39 (-1) 39 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE CZE 10:35:26.6 51:38.2 (23) 05:21:06.7 (15) 04:22:41.7 (17)
40 (-1) 40 / M-V1 [56] Martin Klapal 1987 CZE DeVoss Legends 10:50:40.8 54:05.8 (38) 05:31:11.9 (22) 04:25:23.1 (22)
41 (-1) 41 / M-V1 [129] Pavel Žák 1987 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 12:55:30.5 45:11.5 (8) 06:59:08.6 (65) 05:11:10.4 (56)
42 (-1) 42 / M-V1 [25] Daniel Duda 1979 CZE Hupnakolo El-Diablo 16:13:00.9 58:17.8 (61) 09:05:05.8 (110) 06:09:37.3 (55)
43 (-1) 43 / M-V1 [33] Petr Filípek 1984 GNB CZE 16:20:09.3 01:16:44.7 (120) 08:01:36.7 (100) 07:01:47.9 (103)
44 (-1) 44 / M-V1 [108] Štěpán Svačina 1980 CZE RUMOVÝ EXPRESS 19:54:14.9 01:22:45.7 (124) 10:09:25.2 (118) 08:22:04.0 (104)
44 (-2) 44 / M-V1 [34] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 46:30.4 (9) 04:39:31.0 (4)
44 (-2) 44 / M-V1 [42] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 46:42.9 (11) 04:55:22.8 (7)
44 (-2) 44 / M-V1 [87] Stanislav Pektor 1980 CZE Biketriatlon Morkovice 55:55.7 (45) 06:59:05.8 (64)
48 (-3) 48 / M-V1 [52] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 57:20.8 57:20.8 (54)
49 (-3) 49 / M-V1 [214] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 06:38:15.2 06:38:15.2 (73)
50 (-3) 50 / M-V1 [208] Oto Meran 1982 CZE www.dres.cz 07:02:34.8 07:02:34.8 (79)
51 (-3) 51 / M-V1 [213] Valeri Petrov 1980 CZE Bulharsko 07:46:16.4 07:46:16.4 (92)
52 (-3) 52 / M-V1 [203] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 08:10:50.6 08:10:50.6 (102)
53 (-3) 53 / M-V1 [210] Lukáš Synek 1980 CZE B and B and B 09:06:48.5 09:06:48.5 (109)