Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 210, muži : 199, ženy: 11, M-29: 17, M-V1: 53, M-V2: 47, M-V3: 14, Z: 4, V-E: 16, M-E: 52, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 75, muži : 68, ženy: 7, M-E: 52, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 49, muži : 42, ženy: 7, M: 29, Z: 6, M-V1: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, Muži: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0, Junior: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Z [36] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 18:03:37.3 59:41.6 (65) 06:01:23.9 (38) 05:01:51.6 (49) 06:00:40.2 (51)
2 2 / Z [99] Michielsens Sara 1984 BEL Crankbrothers 18:29:35.4 25:58.1 01:07:26.3 (99) 06:26:13.0 (47) 04:56:32.3 (45) 05:59:23.8 (49)
3 3 / Z [93] Radka Pospíšilová 1990 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 19:03:01.1 59:23.8 01:04:00.9 (91) 06:29:16.4 (52) 05:11:13.6 (57) 06:18:30.2 (60)
4 4 / Z [12] Balazs Beata 1981 HUN Bringabanda SC 20:18:22.4 02:14:45.1 01:02:54.7 (86) 06:08:16.4 (41) 06:45:33.5 (98) 06:21:37.8 (63)
5 1 / Z-E [353] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 28:42:00.5 10:38:23.2 01:34:31.66 08:56:23.34 08:39:17.6 09:31:47.94
6 2 / Z-E [344] Míša Pačáková 1986 CZE CZE 29:54:55.6 11:51:18.3 01:37:43.95 09:20:09.0 08:51:33.85 10:05:28.74
7 3 / Z-E [343] Dagmara Ochot 1974 POL CZE 30:21:41.0 12:18:03.7 01:38:21.15 09:43:23.13 08:48:07.99 10:11:48.74
8 4 / Z-E [362] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 30:36:40.5 12:33:03.2 01:44:10.56 09:52:42.55 08:48:04.65 10:11:42.59
9 5 / Z-E [350] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 32:40:08.0 14:36:30.7 02:19:53.27 10:54:53.82 09:40:17.17 09:45:03.66
10 (-1) 6 / Z-E [317] Joanna Grela 1980 POL CZE 20:11:19.0 01:40:33.09 08:47:59.04 09:42:46.91
11 (-1) 7 / Z-E [323] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 21:27:53.5 01:44:07.37 10:22:11.74 09:21:34.41