startovka

Noc tuleních pásů

19.03.2022 Pec pod Sněžkou

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

NTP 2022 celkem: 315, muži : 218, ženy: 95, Muži 1: 12, Muži 2: 24, Ženy 1: 3, Ženy 2: 6, Mix 1: 9, Mix 2: 20, : 2 [html] [pdf] [csv]

startovní listina NTP 2022

start ~ 17:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 315 účastníků ( 218 mužů, 95 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Mix 1 Hs Jestřebí Hory
-
Petr Adámek
1993
-
Jana Adámková
1996
Mix 1 Koloshop
-
Ladislava Antalova
1989
-
Jan Mšal
1980
Muži 2 Hs Jizerky
-
Václav Bahník
1976
-
Jan Lámal
1977
Mix 1 Rýmařov
-
Júlia Balážová
1992
-
Lukáš Ondrášek
1993
Mix 1 Hb Team
-
Jan Bartoš
1976
-
Kristýna Bartošová
2006
Muži 1 Praha
-
Ondřej Běhan
1982
-
Michal Trs
1983
Mix 2 Highland Sport
-
Jiří Beneš
1989
-
Pavel Láznička
1972
Ženy 2 Runningzone Brno
-
Linda Beniačová
1978
-
Adela Bodiova
1976
Muži 2 Green Gas
-
David Beran
1976
-
Martin Vojta
1972
Muži 2 Ho Loko Beroun
-
Lukáš Beránek
1985
-
Martin Laštovička
1977
Muži 1 Zkusit Šůšn
-
Martin Bílý
1985
-
Tomáš Hromádka
1989
Mix 2 Praha
-
Miloslav Bílý
1969
-
Monika Skácelová
1970
Muži 2 Cerne Voderady
-
David Blaha
1981
-
Robert Musil
1977
Ženy 2 Skialp Nad Hrobem
-
Eva Blaschkeová
1985
-
Iva Macholdová
1974
Muži 1 Lkp - Fcu
-
Tomáš Boček
1991
-
Vojtěch Dvořák
1992
Muži 2 Praha
-
Radek Bohm
1982
-
Pavel Schilbach
1982
Muži 1 Zimní Kluci
-
Miloš Borovička
1986
-
Jakub Gejdoš
1984
Mix 2 Www.dimrovka.cz
-
Petr Bouček
1978
-
Michaela Kotasová
1979
Muži 1 Az
-
Jan Bozeticky
1984
-
Vladimir Vyhnalek
1984
Mix 1 Za úsvitu Jsme Tam
-
Michal Burian
1980
-
Iveta Kolegarová
1988
Muži 2 Vyking / Skialp Nad Hrobem
-
Jan Císař
1986
-
Jan Obuškevič
1970
Mix 1 Goroli
-
Magdalena Ćmiel
1988
-
Stanislav Ćmiel
1989
Muži 1 2pec
-
Jiří Čepelka
1997
-
Ondřej Svěchota
1993
Muži 2 Hs-skialp Dolní Morava
-
Mirek Černý
1974
-
Miloš Jakeš
1972
Muži 2 Bikestars VrchlabÍ
-
Zdeněk Červinka
1964
-
Martin Vondra
1974
Muži 2 Praha
-
Dušan Čížek
1971
-
Kamil Fógel
1978
Muži 2 Csg Tri Team
-
David Dobias
1977
-
David Dobiáš
1977
Muži 2 Trailpoint
-
Michael Dobiáš
1973
-
Vít Chmelř
1979
Mix 2 Babice
-
Tomas Dolezal
1976
-
Eva Dolezalova
1982
Mix 1 Svídnický Extrém Team
-
Simona Dopitová
1986
-
Martin Stebel
1980
Muži 2 Vyrážíme
-
Vojtech Drbohlav
1979
-
Jan Zámostný
1970
Mix 1 ZŠ Špindlerův Mlýn
-
Vratislav Drtina
1980
-
Karolína Grohová
1990
Mix 1 Mirošov
-
Šarlota Dušková
1996
-
Jakub Maxa
1996
Mix 2 Matfyz Praha [ob]
-
Dan Dvořáček
1979
-
Pavlína Pecoldová
1984
Ženy 2 Ksv
-
Olga Dvořáčková
1974
-
Šárka Málková
1975
Ženy 2 Ksv
-
Olga Dvořáčková
1974
-
Šárka Málková
1975
Mix 2 Tf Run
-
Denisa Dvořáková
1981
-
Petr Veselý
1965
Mix 2 Táta A Dcera - Erlebaši
-
Vladimír Erlebach
1958
-
Lenka Erlebachová
1987
Muži 2 Berani Z Kaňku
-
Jakub Fajfr
1985
-
Jiri Němeček
1976
Mix 2 Okurkovi
-
Miroslav Feřtr
1972
-
Petra Feřtrová
1979
Muži 2 Bks Benešov U Semil 100+
-
Pavel Fišer
1966
-
Jiří Lukeš
1972
Muži 2 Tj Baník Meziboří
-
Jan Fišnar
1980
-
Roman Fišnar
1983
Muži 2 Diveordie
-
Tomáš Franc
1974
-
Tomas Zloch
1985
Muži 1 321start
-
Mach František
1986
-
František Mach
1986
Muži 2 Lezecký kroužek Prachov
-
Štěpán Gabriel
1976
-
Lukáš Grof
1982
Muži 1 Hs Špindlerův Mlýn
-
Michal Galandák
1989
-
Martin Holas
1985
Muži 2 Ostrava
-
Tomáš Gebauer
1968
-
Tomáš Kotyza
1969
Muži 1 Plzeň
-
Adam Gutwirth
1992
-
Jiří Němeček
1991
Mix 2 Infinite Will
-
Marcela Hagenhoferová
1977
-
Václav Kohout
1982
Ženy 1 Jablonec Nad Nisou
-
Stepanka Haiblikova
1993
-
Katerina Korunkova
1991
Muži 2 Jsc
-
Pavel Halada
1975
-
Radek Procházka
1970
Ženy 1 Vrchlabí
-
Adela Hamackova
1986
-
Magdalena Stanglerova
1994
Mix 2 Hsk Horní Rokytnice
-
Denisa Hančová
1978
-
Pavel Veselý
1966
Mix 2 Krmení Dravé Zvěře
-
Petr Hanovec
1971
-
Elise Masopustová
1986
Muži 2 Hanuš team Krkonoše
-
Radek Hanuš
1978
-
Stanislav Hanuš
1970
Muži 2 Mladé Buky
-
Petr Hanyš
1970
-
Erwin Schubert
1968
Muži 2 Plzeň
-
Kamil Havlíček
1981
-
Martin Kalous
1982
Ženy 2 Modelky
-
Michaela Havlíčková
1975
-
Monika Kubičková
1972
Muži 2 Cravt Team
-
Jan Havránek
1998
-
Petr Havránek
1965
Mix 1 Jihlava
-
Jiří Hejč
1989
-
Lenka Klimešová
1993
Muži 2 Plazil And Plužil
-
Martin Hilpert
1970
-
Roman Lukeš
1970
Muži 1 Mělník
-
Jan Hliněný
1990
-
David Štajnc
1989
Muži 2 Trutnov
-
Antonín Hodr
1987
-
Jan Melišík
1974
Muži 1 Zetko
-
Petr Holub
1986
-
Martin Chlad
1989
Mix 2 Kuki Se Vrací
-
Nikola Hönigová
1985
-
Milan Reissig
1971
Mix 1 Čks Ski Jilemnice
-
Jan Horák
1976
-
Amálie Horáková
2008
Muži 2 Kupkolo Mtbtrilogy.cz
-
Véna Hornych
1978
-
Martin Šupich
1977
Mix 1 Písečáci
-
Michal Hroneš
1987
-
Barbora Hronešová
1988
Mix 2 Žatec
-
Vlaďka Hrubá
1971
-
Honza Hrubý
1971
Mix 2 Jablonec Nad Nisou
-
Pavel Hrubý
1980
-
Lucie Melichová
1983
Mix 2 Mrkev
-
Marek Chlup
1974
-
Šárka Chlupová
1976
Mix 2 Liberec 14
-
Ivana Chlustinová
1978
-
Jan Truhlář
1972
Muži 2 Plzeň
-
Vít Chomát
1971
-
Lukáš Rájek
1976
Muži 2 Motogears Team
-
Martin Chrostek
1971
-
Marián Jauernik
1979
Ženy 2 Sušenka A Vítr
-
Zuzana Janatová
1979
-
Petra Pastyříková
1978
Mix 1 Pardubice
-
Denisa Janebová
1993
-
David Zeman
1990
Ženy 2 Myšáci
-
Martina Janková
1974
-
Nora Lipkovská
1975
Muži 2 Myahory
-
Pavel Janků
1974
-
Lukáš Neklan
1982
Ženy 1 Alpin Club Rokytnice Nad Jizerou
-
Katka Javůrková
1981
-
Andrea Kolářová
1994
Muži 1 Kočičáci
-
Adam Ježek
1987
-
Pavel Kočí
1989
Mix 2 Lyžníci Dobřív
-
Ivana Jirková
1981
-
Jan Skřídlovský
1971
Muži 1 Horská Služba Špindlerův Mlýn
-
Marek Jiřička
1984
-
Michal Uriga
1985
Muži 2 Praha
-
Ota Kadlec
1982
-
Xx Xx
1980
Muži 2 Lightpunkers
-
Jakub Kaše
1980
-
Michal Kvirenc
1980
Ženy 2 Vichrenky
-
Tereza Kindlmannová
1983
-
Romana Švecová
1976
Mix 1 Fischer Cb
-
Lucie Klostermannová
1987
-
Jiří Vojta
1990
Mix 2 HO SSK Vítkovice
-
Jiří Kočara
1970
-
Klára Kočarová
1972
Ženy 2 Horalky
-
Lucie Koděrová
1977
-
Hanka Lapihusková
1977
Muži 1 Vsk Humanita
-
Jan Kolaja
1981
Muži 2 Tigi-shu Aldr-off
-
Tomáš Kolář
1971
-
David Šíma
1971
Mix 2 Nahoru A Dolu
-
Martin Kolouch
1972
-
Klara Kolouchova
1978
Mix 2 Training and Food
-
Tomáš Kozák
1971
-
Jana Žídeková
1978
Ženy 2 Sac Spindleruv Mlyn
-
Jarka Krausova
1976
-
Adela Romaniakova
1982
Mix 1 Maple Sirups
-
Vojtěch Kubát
1992
-
Veronika Soumarová
1992
Muži 1 Skp Jilemnice
-
Matěj Kunčík
2003
-
Adam Lustig
2002
Muži 1 R2 - Ride Your Race
-
Jiří Květoň
1989
-
Michal Lapihuska
1976
Muži 2 Rock Point Team Senior
-
Marek Kýhos
1971
-
Jaroslav Zeman
1966
Muži 2 Cisty Sport
-
Petr Laňka
1975
-
Ivan Rybařík
1981
Muži 2 Sportoffka.cz
-
Filip Líhař
1970
-
Petr Mansfeld
1970
Muži 1 Dynamit
-
Bystrouš Liška1
2013
Muži 1 Dejwyho Horský Běh
-
Jakub Lovecký
1987
-
Jaroslav Vocet
1987
Ženy 2 Železná Ruda
-
Denisa Lučanová
1981
-
Simona Vybíralová
1970
Muži 1 Plzeň
-
Michal Marek
1986
-
Jan Pašek
1984
Muži 1 Chlupatý Koule
-
Jan Máslo
1992
-
František Žilák
1981
Mix 2 Letos Zase Dojedem
-
Iva Mastná
1980
-
Pavel Mastný
1979
Muži 2 Surrealisti V Tílku
-
Martin Matějka
1974
-
Patrik Schober
1975
Muži 1 Sk Brádlerovy Boudy
-
Filip Matějovič
2002
-
Michal Strejc
2002
Mix 2 Rock Point Team
-
Martin Matějovič
1969
-
Jindřiška Zemanová
1980
Mix 1 Praha
-
Tadeáš Matouš
2002
-
Veronika Zámostná
2004
Muži 1 Sk Brádlerovy Boudy
-
Jan Migdau
1987
-
Jan Příkazský
1979
Muži 1 Humanita Boys
-
Erik Mikula
1987
-
Jiří Šťastný
1982
Muži 2 Shv Harrachov
-
Petr Minařík
1972
-
Petr Neuvirt
1973
Muži 2 Opava
-
Stanislav Míša
1971
-
Milan Skuplik
1969
Muži 1 Hadicák A Učeň
-
Zdeněk Mlčůch
1988
-
Ondřej Parkan
2000
Muži 2 The Cooling Birds/x-trail
-
Michal Navrátil
1974
-
Tomáš Sikora
1974
Mix 1 Slany
-
Jana Nejedlá
1985
-
Ondrej Nejedly
1983
Mix 1 Plzeň
-
Denisa Nová
1993
-
Lukáš Nový
1989
Ženy 1 Dynafit
-
Klára Nová
1982
-
Patrícia Puklová
1986
Muži 2 Behejsrdcem Gone4run
-
Michael Novák
1977
-
Martin Roman
1983
Muži 1 RohanskÉ Stezky
-
Michal Novák
1991
-
Michal Vlášek
1989
Mix 1 Tatranský čaj
-
Simona Obuszáková
1987
-
Michal Špak
1984
Mix 1 Oils Team
-
Lukáš Olejníček
1988
-
Jana Olejníčková
1988
Mix 2 Simplygiga
-
Robert Opletal
1970
-
Jana Opletalová
1969
Mix 2 X-trail OrlovÁ
-
Marek Palucha
1973
-
Lenka Paluchová
1972
Muži 1 Lusti
-
Jakub Pašek
1986
-
Michal Šnajdr
1994
Mix 1 Praha
-
Kateřina Pelechová
1989
-
Jan Tomis
1988
Mix 1 Lachtani
-
Barča Pilná
2000
-
Jakub Truhlář
1997
Muži 1 Mladé Buky
-
Jiří Pleskač
1964
Mix 2 Skialp Nad Hrobem
-
Tomáš Plíva
1977
-
Michaela Plívová
1981
Muži 2 Redpoint Eleven Team
-
Jiří Pospíšil
1969
-
Jiří Špaček
1956
Muži 2 Mynevíme
-
Martin Preisler
1970
-
Tomáš Sháněl
1994
Ženy 2 Snad Se Neztratíme
-
Kateřina Průšková
1981
-
Andrea Tschocheová
1980
Mix 1 Skialp Dolní Morava
-
Denisa Příborská
1993
-
Jakub Stejskal
1995
Muži 2 Karlovy Vary
-
Adam Ptáčník
1985
-
Vladimír Řeháček
1966
Mix 2 Pulíci
-
Roman Pulicar
1965
-
Veronika Pulicar
1974
Mix 2 Hlučín
-
Aleš Pytlík
1971
-
Martina Stuchlíková
1971
Mix 2 Sir Joseph
-
Lukáš Rakoncaj
1974
-
Kateřina Trdlová
1973
Mix 2 Nové Strašecí
-
Jana Remišovà
1962
-
Vaclav Švec
1962
Muži 2 Aclh
-
Standa Rezacu
1979
-
Tomáš Vokatý
1983
Muži 1 Double R
-
Mirek Richter
1984
-
Jan Rozek
1987
Muži 1 Libotovská Smečka
-
Jiří Rudolf
1990
-
Jan Šeberka
1988
Mix 1 Praha
-
Filip Růžička
1991
-
Martina Zíková
1989
Muži 2 Skialp Klub Krákorka
-
Karel Sádlo
1974
-
Jaroslav Studnička
1970
Ženy 2 Pink Power
-
Ivana Slivkaničová
1962
-
Pavlina Šimková
1976
Muži 2 Klánovičtí Zabijáci
-
Petr Struna
1981
-
Miroslav Štěpán
1975
Mix 2 Křečci
-
Anna Svatušková
1982
-
Zdeněk Třeček
1975
Mix 2 Benešov
-
Jakub Šachl
1978
-
Zuzana Šachlova
1979
Mix 1 VICEBAR
-
Robert Šachl
1972
-
Barbora Šachlová
2001
Muži 1 Škoda Auto
-
Michal Šeps
1990
-
Miroslav Šimánek
1977
Muži 1 Uimla
-
Adam Tachezy
1990
-
Kirill Yakimovich
1981
Mix 1 Zakolany
-
Vlasta Toušek
1979
-
Ella Toušková
2010
Muži 2 Mnichovo Hradiště
-
Ladislav Tuček
1974
-
Roman Žaloudek
1965
Mix 1 Flying Squirrels
-
Petr Tužil
2004
-
Tereza Tužilová
1998
Mix 1 Eds Team
-
Petr Tužil
2004
-
Tereza Tužilová
1998
Muži 2 Koloshop Team
-
Ondřej Válek
1979
-
Pavel Veselý
1980
Mix 2 Tanvald
-
Slavomír Viktora
1981
-
Martina Viktorová
1981
Ženy 1 Pro Tebe, Koki!
-
Eliška Vondráčková
1987
-
Marie Zelená
1985
Mix 2 Cínovec
-
Jiří Zmítko
1972
-
Jana Zmítková
1988
Muži 1 Skialp Dolní Morava
-
Pavel Žofka
1969
-
Vojtěch Žofka
2005