28.09.2017 Hradec Králové
start ~ 17:34:56
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 34 účastníků
(
27 mužů,
7 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 5 | Adel Filip | CZE | 1990 | Superior Suninvent Team | Hlinsko |
Ženy | 18 | Bergerová Karolina | CZE | 1992 | Ghost team | Hradec Králové |
Muži | 20 | Bogar Kryštof | CZE | 1994 | ROHOZEC AMULET TEAM | Liberec |
Muži | 13 | Brendl Tomáš | CZE | 1986 | STS Chvojkovice Brod | Hradec Králové |
Muži | 14 | Burian David | CZE | 1998 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | Brno |
Muži | 21 | Čapek Jan | CZE | 1973 | ROHOZEC AMULET TEAM | Turnov |
Muži | 6 | Fojtík Jan | CZE | 1988 | ČR | ČR |
Ženy | 22 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | Hronov |
Muži | 2 | Giger Fabian | SUI | 1987 | KROSS RACING TEAM | Rieden, Švýcarsko |
Muži | 23 | Jílek Richard | CZE | 1972 | Bike Team Porsche Olomouc | Brno |
Muži | 9 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | GHOST team | Červený Kostelec |
Ženy | 36 | Kolašínová Johana | CZE | 1989 | SupGirls | Opava |
Muži | 33 | Křivánek Jiří | CZE | 1985 | Ethic Sport | Znojmo |
Muži | 12 | Kubín Michael | CZE | 1993 | Rohozec Amix Team | Jizerní Vtelno |
Ženy | 10 | Kuntová Vendula | CZE | 1993 | GHOST team | Jičín |
Muži | 24 | Morávek Zdeněk | CZE | 1996 | Superior Riders | Hořice |
Muži | 25 | Novosad David | CZE | 1975 | GHOST team | Hradec Králové |
Ženy | 27 | Pejšová Kristýna | CZE | 2000 | GHOST Team | Praha 4 |
Muži | 32 | Pospíšil Petr | CZE | 1979 | Rafkarna IDEA Cycling Team | Brandýs Nad Orlicí |
Muži | 16 | Preněk Ondřej | CZE | 1996 | ELEVEN MERCEDES MITAS | Mladá Boleslav |
Muži | 8 | Průdek Matěj | CZE | 1997 | SUPERIOR MTB TEAM | Ostrava |
Ženy | 7 | Průdková Barbora | CZE | 1996 | SUPERIOR MTB TEAM | ČR |
Muži | 28 | Rauchfuss Marek | CZE | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | Olomouc |
Muži | 29 | Rohel Břetislav | CZE | 1990 | Full-Dynamix | Žimrovice |
Muži | 30 | Strnad Aleš | CZE | 1986 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC | Liberec |
Muži | 15 | Ševců Tomáš | CZE | 1997 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | Police Nad Metují |
Muži | 17 | Šimůnek Adam | CZE | 1998 | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM | Liberec |
Muži | 4 | Škarnitzl Jan | CZE | 1986 | Cyklostar Mercedes Benz Praha Trek | ČR |
Muži | 31 | Šňupárek Václav | CZE | 1995 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC | Liberec |
Muži | 19 | Vejda Michal | CZE | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži | 3 | Wawak Bartłomiej | POL | 1993 | KROSS RACING TEAM | Polsko |
Ženy | 1 | Włoszczowska Maja | POL | 1983 | KROSS RACING TEAM | Varšava, Polsko |
Muži | 11 | Zelený Ondřej | CZE | 1982 | Decathlon Czech cycling team | Příbor |
Muži | 35 | Zeťák Michael | CZE | 1998 | Expres CZ-Scott Team Kolín | Lhota u Vsetína |