Okolo Vlasenice

21.07.2018 Vlasenice (Vysočina)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 103, muži : 91, ženy: 12, Muži I: 38, Muži II: 45, Muži III: 8, Ženy I: 8, Ženy II: 4 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 141, muži : 106, ženy: 35, Muži I: 46, Muži II: 47, Muži III: 13, Ženy I: 22, Ženy II: 12, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy 38km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, tandem: 0, N [0][][x]: 1, N [0][][m]: 1 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 31, muži : 22, ženy: 9, Předžáci: 9, Mladší žáci: 13, Předžákyně: 4, Mladší žákyně: 5 [html] [pdf]
Potěr, odrážedla celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Potěr, děti kola celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf]
Potěr, děti starší celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

startovní listina Terén 44km

start ~ 14:00:00 , přihlášeno: 103 účastníků ( 91 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži II [101] Bakus Petr CZE 1970 Kola Bakus cycling team
Muži I [102] Bakus Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor
Ženy I [103] Bakusová Monika CZE 2001 Kola Bakus cycling team
Muži I [144] Bartoň Václav CZE 1995 Kola Bakus
Muži II [149] Bulant Jiří CZE 1976 Velosport Valenta Scott Team
Muži II [194] Čábelka Martin CZE 1974 Tchabi-tour
Ženy I [104] Čejková Šárka CZE 2000 EUROFOAM SPORT TEAM
Ženy I [164] Černá Klára CZE 1990 Praha
Ženy II [166] Černošková Lenka CZE 1972 MTB MEL
Muži I [105] Daňkovský Jiří CZE 1984 Pelhřimov
Muži I [163] Doležal Vladislav CZE 1999 Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
Muži II [ ] Dvořák Petr CZE 1974 Velo Dvořák
Muži I [193] Fišer Ondřej CZE 1987 FBT Nuzbely
Muži II [182] Florián Antonín CZE 1972 SK Fit Tábor
Muži III [181] Florián Antonín CZE 1949 SK Fit Tábor
Muži I [106] Goby Richard CZE 1985 CYKLO Mníšek
Muži II [189] Gut Marek CZE 1977 Sázava
Muži I [186] Havel Viktor CZE 1979 Jindřichův Hradec
Muži II [183] Havránek Martin CZE 1971 SK Fit Tábor
Muži II [171] Holý Ladislav CZE 1972 CT Božejov
Muži II [107] Hostička Petr CZE 1976 Taekwondo LACEK
Ženy I [108] Houšková Hana CZE 1989 Cykloteam Vlasenice
Muži II [150] Hubka Vladimír CZE 1966 Cime MTB Team
Muži I [161] Ira Tomáš CZE 1997 Velosport valenta scott team
Muži II [109] Jakeš Tomáš CZE 1975 Prodoli racing team
Muži II [131] Janů Václav CZE 1978 Fitness Bikers Team Nuzbely
Muži II [160] Jehně Václav CZE 1971 Cykloklub Chýnov
Muži I [187] Jirsa Miloš CZE 1999 Kamenice nad Lipou
Ženy II [188] Jirsová Olga CZE 1974 Kamenice nad Lipou
Muži II [197] Jiřička Petr CZE 1965 Havran Litvínovice
Muži II [159] Karaba Zdeněk CZE 1967 KABA-SPORT Chotěboř
Muži I [139] Karabinoš Michal CZE 1986 Antonka Team
Muži II [165] Kment Radek CZE 1972 MTB MEL
Muži I [110] Kníže David CZE 1982 PRODOLI RACING TEAM
Ženy I [154] Kolářová Anna CZE 1986 Velosport Valenta Scott team
Muži II [167] Kolátor Aleš CZE 1972 MTB MEL
Muži I [111] Konhefr Matěj CZE 1999 JH Cycling
Muži II [134] Kukla Jaroslav CZE 1972 Těmice
Muži II [112] Kukla Jiří CZE 1974 Praha 8
Muži I [151] Kukla Josef CZE 1998 Velosport Valenta Scott team
Muži I [113] Lehocký Pavel CZE 1997 GS cyklo team Jistebnice
Muži II [198] Lískovec Petr CZE 1965 České Budějovice
Muži III [190] Macek Frantisek CZE 1958 KABA-SPORT Chotěboř
Muži I [177] Marek Jan CZE 1999 Eurofoam sport team
Muži I [156] marek Jan CZE 1998 KC Slavia Praha
Muži I [168] Másilko Jiří CZE 1983 CMV Bikers
Muži II [175] Máša Daniel CZE 1974 Six Monkeys
Muži I [145] Mazanec Milan CZE 1982 Cykloteam Vlasenice
Muži II [199] Míka Oldřich CZE 1968 Galaxy Cyklošvec
Muži I [196] Mikolášek Jan CZE 1993 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
Muži II [114] Němec Luboš CZE 1976 Vokolek-cycling-team
Muži I [115] Nevoral Jiří CZE 1983 Cykklo Galík
Muži I [116] Nevoral Petr CZE 1986 Cyklo Galík
Muži II [136] Novák Vladimír CZE 1972 GS cyklo team Jistebnice
Muži III [117] Ošmera Jan CZE 1954 RoNaKol Pravíkov
Muži II [178] Palouš Petr CZE 1968
Ženy II [176] Paloušková Renata CZE 1970 Bike team Hroši
Muži II [118] Pán František CZE 1974 Nová Bystřice
Muži II [133] Pechek Milan CZE 1964 MAPEKO
Muži I [148] Pechek Tomáš CZE 1991 Pechek team Vlasenice
Muži III [143] Pechek Vladimir CZE 1957 Pechek team Vlasenice
Muži I [147] Pelíšek Jaroslav CZE 1985 Cyklo team Božejov
Muži II [169] Pipek Miroslav CZE 1971 Brunka Silvini
Muži II [184] Pokorný Pavel CZE 1972 Jihlava
Muži III [119] Poříz Milan CZE 1951 KABA SPORT Chotěboř
Muži I [120] Prouza Petr CZE 1985 Antonka
Muži II [173] Přech Pavel CZE 1963 Počátky
Muži I [121] Přibyl Pavel CZE 1997 Kola Kamenice
Muži I [135] Rataj Petr CZE 1984 Fitness Bikers Team
Muži II [122] Rauer Luboš CZE 1966 KABA SPORT Chotěboř
Ženy I [123] Rohová Lucie CZE 1988 Cyklo hobby Rynárec
Muži I [124] Ságner Martin CZE 1981 MBikes.cz
Muži I [185] Schrek Daniel CZE 1982 Jihlavská Čtyřka
Muži II [125] Skoták Miroslav CZE 1960 CykloHobby Rynárec
Muži II [192] Sladký Petr CZE 1978 Cykloteam Vlasenice
Muži I [146] Smejkal Ondřej CZE 1983 Cykloteam Božejov
Muži I [174] Smrčka Jan CZE 1981 Eurofoam sport team
Muži II [ ] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [140] Spěváček Václav CZE 1981 Slovan Kamenice nad Lipou
Muži II [126] Staněk Zdenék CZE 1962 Nová Včelnice
Muži III [138] Strašík Karel CZE 1957 Cykloteam Kamenice
Muži I [137] Strašík Martin CZE 1983 Cykloteam Vlasenice
Muži II [153] Suchánek Jiří CZE 1977 Velosport valenta scott team
Muži II [155] Sušer Radek CZE 1973 Top Orchestra Bechyně
Muži II [157] Šimek Zdenek CZE 1977 E.T.V.
Muži III [162] Škoda Milan CZE 1958 Nové Bránice
Muži II [127] Šláf Robert CZE 1971 CK Slavická
Muži II [141] Štěcha Libor CZE 1968 Kola Bakus
Ženy II [142] Štěchová Martina CZE 1969 Kola Bakus
Muži I [128] Štumpour Ondřej CZE 1986 CYKLO Mníšek
Muži II [129] Tecl Libor CZE 1965 Chotěboř
Muži II [191] Tůma Tomáš CZE 1968 Batelov
Muži II [170] Vacek Jiří CZE 1968 Cyklo Hobby Rynárec
Muži I [180] Veselý Tomáš CZE 1989 UNIQA Jihlava
Muži I [158] Vítů Josef CZE 1995 Eurofoam Sport Team
Muži II [ ] Zadina Petr CZE 1968 KABA-SPORT Chotěboř
Muži III [179] Zahradník Pavel CZE 1957 Cykloteam Vlasenice
Muži I [152] Zahradník Petr CZE 1988 Cykloteam Vlasenice
Muži I [100] Zahradník Tadeáš CZE 1997 Cyklotým Vlasenice
Muži I [130] Zahradník Tomáš CZE 1991 Cykloteam Vlasenice
Muži II [195] Zavadil Libor CZE 1975 VELO DVOŘÁK
Ženy I [172] Zemánková Linda CZE 2000 Symbio C.E.energy
Ženy I [132] Žáková-Trpáková Lenka CZE 1985 Fitness Bikers Team Nuzbely

startovní listina Tandemy v terénu 44km

start ~ 14:00:00

startovní listina Hobby závod 38km

start ~ 14:15:00 , přihlášeno: 141 účastníků ( 106 mužů, 35 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži I [366] Bareš Lukáš CZE 1984 BBT
Muži I [301] Beran Jan CZE 1980 Pelhřimov
Muži I [435] Boháček Lukáš CZE 2001 Cyklo hobby Rynázec
Ženy I [405] Bulíčková Hana CZE 1986 Amcykl Humpolec
Muži II [397] Burda Pavel CZE 1976 Amcykl Humpolec
Ženy I [398] Burdová Hana CZE 1981 Amcykl Humpolec
Muži II [401] Buzek Luboš CZE 1964 Kunžak
Muži I [432] Čábelka Šimon CZE 2005 CHABI-TOUR
Ženy II [431] Čábelková Petra CZE 1974
Ženy I [433] Čábelková Zuzana CZE 2005
Muži II [370] Čermák Karel CZE 1972 Batelov
Ženy I [350] Červenková Milada CZE 1981 MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY
Muži II [407] Deraha Aleš CZE 1975 Jihlava
Muži I [408] Deraha Filip CZE 2001 Jihlavská Čtyřka
Muži I [408] Deraha Filip CZE 2001 Jihlavská Čtyřka
Muži II [377] Duba Martin CZE 1973 Marná Snaha
Muži I [364] Fára David CZE 1980 Kamenice nad Lipou
Muži III [387] Fous Jan CZE 1953 Horní Cerekev
Muži I [389] Fuk Pavel CZE 1997 Velosport Valenta Scott team
Muži I [426] Fuxa Jan CZE 1991 Bike Team Častrov
Muži II [367] Gráf Jiří CZE 1976 PSK Znojmo
Muži II [393] Grym Martin CZE 1974 GS Cykloteam Jistebnice
Muži I [392] Grym Tadeáš CZE 2001 GS Cykloteam Jistebnice
Muži I [371] Hanák Jakub CZE 1985 Cykloteam Vlasenice
Muži III [302] Hanzl Milan CZE 1954 CYKLO Mníšek
Muži III [391] Havlis Václav CZE 1949 SK HZS J. Hradec
Ženy I [410] Hazová Michaela CZE 2001 Pelhřimov
Muži I [374] Heřmánek Jan CZE 1996 JH Cycling
Muži I [303] Hlaváč Jan CZE 1979 Křemže
Muži II [357] Homolka Libor CZE 1973 RBB Invest J. HRADEC
Ženy II [413] Homolková Markéta CZE 1974 Kamenice nad Lipou
Muži II [304] Horký Miroslav CZE 1974 Žďár
Muži I [375] Houška Jiří CZE 1992 Cykloteam Vlasenice
Muži I [425] Houška Matěj CZE 1990 Cykloteam Vlasenice
Muži II [305] Houška Tomáš CZE 1971 Houškovi Český ráj
Ženy I [360] Houšková Tereza CZE 1990 Czkloteam Vlasenice
Muži II [423] Hrnčíř Josef CZE 1978 HC Veselá
Muži I [ ] Hřib Roman CZE 1983 Žirovnice
Muži II [353] Hypš Jaroslav CZE 1973 Cyklo Hobby Rynárec
Muži I [306] Hyšpler Robin CZE 1986 Prodoli racing team
Ženy I [362] Chramostová Ema CZE 2007
Muži II [307] Ira Martin CZE 1970 Kamenice nad Lipou
Muži II [400] Janoušek Jiří CZE 1970 Amcykl Humpolec
Muži I [354] Juhás Jaroslav CZE 1980 Eurybia yacht club
Muži I [351] Karda Miroslav CZE 1982 HTP Žirovnice
Ženy II [308] Karpíšková Lenka CZE 1974 Rodinovské Orlice
Ženy I [441] Kolaříková Magda CZE 1987 VIKI team
Ženy II [382] Kolátorová Pavlína CZE 1972 MTB MEL
Ženy I [388] Komínová Karolína CZE 1997 Dolní Cerekev
Ženy I [309] Košecová Miroslava CZE 1984 CBC Team
Muži II [310] Koten Libor CZE 1975 Musher Klub JCC
Ženy I [311] Kottová Alena CZE 1985 24 MTB WITCHES
Muži I [419] Koubík Daniel CZE 1995 Pacov
Muži II [421] Koubík Stanislav CZE 1970 Pacov
Muži II [347] Krejča Zdeněk CZE 1968 Cycling Team Vodná
Muži II [378] Kříž Miroslav CZE 1966 Marná snaha
Muži III [312] Kubíček Vladimír CZE 1956 Sokol Lhota
Muži II [436] Kubík Luboš CZE 1962 Pelhřimov
Muži II [427] Kubík Martin CZE 1976 Cyklo Hobby Rynárec
Muži II [313] Kubín Jan CZE 1961 Brian Racing Team
Muži I [345] Kukla Michal CZE 1998 Těmice
Ženy II [346] Kuklová Radka CZE 1974 Babín
Muži I [342] Ledecký Filip CZE 2001 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
Muži III [424] Lenc Jiří CZE 1954 ŠuTri
Muži II [314] Lepič Martin CZE 1968 PRODOLI Racing team
Muži II [376] Lisý Jaroslav CZE 1964 Marná snaha
Muži II [380] Malý Jiří CZE 1960 Nová Včelnice
Muži II [403] Maňas Josef CZE 1967 ROOR
Muži III [372] Mareš Václav CZE 1947
Muži I [402] Matoušek David CZE 1980 Mrákotín
Ženy I [356] Mazancová Pavla CZE 1982 Cykloteam Vlasenice
Muži I [300] Meissel Daniel CZE 2005 Nova Vcelnice
Muži II [437] Meissel Karel CZE 1978 Nova Vcelnice
Muži I [383] Michnica Martin CZE 1988 Eurofoam
Ženy II [406] Mráčková Lenka CZE 1973 Cykloklub Chýnov
Muži I [315] Musial Miloš CZE 1981 Tábor
Muži III [386] Nechvátal František CZE 1953 HEFR Team
Muži I [411] Novák Pavel CZE 2004
Muži II [340] Novák Václav CZE 1974 GW Jihotrans
Ženy II [412] Nováková Jitka CZE 1978 Kola Kamenice
Ženy I [343] Nováková Kristýna CZE 1998 GS cyklo team Jistebnice
Ženy I [344] Nováková Nikola CZE 1998 GS cyklo team Jistebnice
Ženy II [390] Nováková Vendula CZE 1976 SK hasiči JH
Muži II [416] Obšil Petr CZE 1965 ČT SaunaBar Horní Cerekev
Muži I [415] Obšil Tomáš CZE 1993 ČT SaunaBar Horní Cerekev
Muži I [417] Obšilová Lucie CZE 1991 Statek pod Javořicí
Ženy III [316] Ošmerová Zdeňka CZE 1956 RoNaKol Pravíkov
Muži III [317] Pán František CZE 1949 Nová Bystřice
Muži II [336] Papež Stanislav CZE 1964 Kamenice nad Lipou
Muži II [361] Pavlíček Miroslav CZE 1974 GHOST Klatovy
Muži I [337] Pechek Jan CZE 1994 Kola Bakus
Muži II [335] Pechek Petr CZE 1965 Pechek team Vlasenice
Muži II [318] Pechouš Miroslav CZE 1966 SB Cyklo Olympia
Ženy II [319] Petrů Alena CZE 1967 Rodinovské Orlice
Muži II [434] Pleticha Karel CZE 1978
Muži II [428] Podhradský Milan CZE 1975 Cykloteam Vlasenice
Muži II [320] Prágr Stanislav CZE 1978 Bulls České Budějovice
Ženy I [321] Pucandlová Miroslava CZE 1985 Kamenice nad Lipou
Muži III [381] Rašovský Jiří CZE 1956 Kuřim
Muži I [322] Řádek Martin CZE 1985 Bipisk
Ženy I [323] Říhová Barbora CZE 1989 Cykloteam Vlasenice
Muži I [359] Schrötter Michal CZE 1986 Vlasenice
Muži II [384] Smetana Vojtěch CZE 1972 Počátky
Ženy I [385] Smetanová Barbora CZE 2003 Počátky
Muži III [341] Smíšek Bohumil CZE 1955 Domestic
Muži I [368] Smrčka Jan CZE 1991 Pelhřimov-Valenta
Muži III [418] Smrčka Jaroslav CZE 1949 BUK Team
Muži II [422] Smrčka Roman CZE 1975 Buk team
Muži I [420] SRP ZDENĚK CZE 1981 TŘEŠT
Muži I [348] Stehlík Mikuláš CZE 2001 JH Cycling
Muži I [324] Stropnický Ondra CZE 1987 Prodoli racing team
Ženy II [325] Svěráková Ilona CZE 1968 mtb950
Muži II [326] Šafařík Petr CZE 1973 GS cyklo team Jistebnice
Ženy I [327] Šafaříková Klára CZE 2002 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
Muži II [ ] Šaroun Libor CZE 1973 Premium hotel Znojmo
Ženy I [338] Šašková Silvie CZE 2003 Kamenice nad Lipou
Muži I [328] Šíp David CZE 1987 Cycling Academy Tábor
Muži I [329] Šiška Pavel CZE 1995 Kamenice nad Lipou
Muži III [399] Škrleta Jan CZE 1946 Vodná
Ženy II [349] Šustrová Martina CZE 1965 Kamenice nad Lipou
Ženy I [330] Šustrová Zlata CZE 1986 24MTB Witches
Muži I [339] Tichý Michal CZE 1997 Rodinovští Výletníci
Muži I [352] Tománek Jan CZE 1983 HTP Žirovnice
Muži II [414] Tureček Petr CZE 1966 Pelhřimov
Muži I [363] Tušil Matěj CZE 2008 Kamenice nad Lipou
Muži I [365] Tušil Miroslav CZE 1980 Kamenice nad Lipou
Muži I [438] Válek Václav CZE 1980 Roztoky
Ženy I [373] Valková Barbora CZE 1992 Jindřichův Hradec
Muži I [379] Váňa Zdeněk CZE 2002 Cyklo Hobby Rynárec
Muži III [331] Vašíček Zdeněk CZE 1955 HAS JIHLAVA
Muži I [430] Velíšek Petr CZE 1999 Kamenice nad Lipou
Muži II [429] Velíšek Zdeněk CZE 1964 Pekárna Velíšek
Muži II [404] Veselý Zdenek CZE 1962 Horní Cerekev
Muži II [409] větrovský tomáš CZE 1972 pelhřimov
Muži II [332] Viktora Jan CZE 1978 SB Cyklo Olympia
Muži II [369] Vítků Miroslav CZE 1970 Rejoice
Ženy I [440] Vítů Helena CZE 1994 Studnice
Muži I [333] Votápek Petr CZE 1980 Kamenice nad Lipou
Muži II [358] Vrána Milan CZE 1970 KOVOMAT Kamenice nad Lípou
Ženy II [439] Zboroňová Marie CZE 1968 Studnice
Muži II [334] Žaloudek Jaroslav CZE 1960 Jihlava

startovní listina Tandemy 38km

start ~ 14:15:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [394] Dvouletí Vladimír a Filip CZE 1942 Kupkolo SRNCI
Muži [355] Jan Holan Jiří Krejča CZE 1957 Sokol Lhota
Muži [395] Martin Pexa Pavel Vlnas CZE 1985 VIKI team
Muži [396] Vítů Helena a Josef CZE 1972 EUROFOAM SPORT TEAM

startovní listina Tandemy v Hobby závodu 38km

start ~ 14:20:00 , přihlášeno: 5 účastníků ( 4 mužů, 1 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
N [0][][m]
m
-
Filip Dvouletý
2000
N [0][][m] VIKI team
m
-
Martin Pexa
1974
m
-
Pavel Vlnas
1985
N [0][][x] EUROFOAM SPORT TEAM
w
-
Helena Vítů
1972
m
-
Josef Vítů
1972

startovní listina Děti 21km

start ~ 14:20:00 , přihlášeno: 31 účastníků ( 22 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Mladší žáci [517] Bartoška Martin CZE 2004 Pelhřimov
Předžáci [527] Dohnal Jakub CZE 2007 EON TT Tábor
Předžáci [506] Dvouletý Adam CZE 2009 Force Kola Číhal
Mladší žáci [501] Dvouletý Michal CZE 2006 Kola Číhal
Mladší žáci [519] Filípek Jindřich CZE 2004 Rodinov
Mladší žáci [520] Filípek Ondřej CZE 2004 Rodinov
Mladší žákyně [ ] Hemberova Andrea CZE 1983 Kamenice nad Lipou
Mladší žákyně [524] Holá Monika CZE 2005 CT Božejov
Mladší žákyně [518] Horká Veronika CZE 2006 Žďár
Předžákyně [523] Hrdinová Anna CZE 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
Předžáci [521] Hric Matěj CZE 2012 Velosport Valenta scott team
Mladší žáci [508] Janů Lukáš CZE 2005 Fitness Bikers Team Nuzbely
Mladší žáci [522] Jelínek Tomáš CZE 2005 Cyklohobby Rynárec
Předžáci [502] Kukla Dominik CZE 2007 ADASTRA SOKOL VELTEŽ
Předžáci [528] Melichar Šimon CZE 2008 SAM Brno
Předžáci [511] Novák Adam CZE 2011 Cyklo hobby Rynárec
Předžákyně [512] Nováková Kristýna CZE 2008 Cyklo hobby Rynárec
Mladší žákyně [513] Nováková Kristýna CZE 2004 GW Jihotrans
Mladší žáci [530] Pechek Lukáš CZE 1995 Kamenice N/C
Mladší žáci [514] Pelíšek Michal CZE 2005 Kamenice nad Lipou
Mladší žáci [529] Podhradský Vojtěch CZE 2004 Cyklo team Vlasenice
Předžáci [515] Strašík Jan CZE 2012 Kamenice nad Lipou
Předžáci [525] Šalanda Adam CZE 2010 Patry cycling team Třešť
Předžáci [507] Šašek Martin CZE 2007
Mladší žáci [526] Šimeček David CZE 2005 CYCLING ACADEMY TÁBOR
Předžákyně [516] Šmídková Anna CZE 2008 Cykloteam Vlasenice
Mladší žáci [509] Tichý Adam CZE 2006 Kamenice nad Lipou
Mladší žáci [510] Trkola Lukáš CZE 2005 Eurofoam Sport Team
Mladší žáci [503] Vítů Vaclav CZE 2006 EUROFOAM SPORT TEAM
Předžákyně [504] Voráčková Natálie CZE 2008 TJ Nová Včelnice
Mladší žákyně [505] Voráčková Simona CZE 2004 TJ Nová Včelnice

startovní listina Potěr, odrážedla

start ~ 14:30:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 5 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [5] Čelustková Adéla CZE 2014 Vlasenice
holky [3] Hemberová Eliška CZE 2016 Kamenice nad Lipou
kluci [2] Houška Tomáš CZE 2015 Kamenice nad Lipou
kluci [9] Hyšpler Václav CZE 2015 Prodoli racing team
kluci [1] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
holky [11] Kudlíková Nela CZE 2015 Urbanov
holky [6] Langová Eliška CZE 2014 Vlasenice
holky [32] majerčíková Stela CZE 2015 Jinřichův Hradec
holky [7] Mazancová Veronika CZE 2015 Cykloteam Vlasenice
kluci [13] Novák Štěpán CZE 2015 Slovan Kamenice nad Lipou
kluci [22] Žák Marek CZE 2015 Fitness Bikers Team Nuzbely

startovní listina Potěr, děti kola

start ~ 14:40:00 , přihlášeno: 8 účastníků ( 6 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [4] Hembera Matěj CZE 2013 Kamenice nad Lipou
holky [30] Joudlová Agáta CZE 2013 Antonka
holky [33] majerčíková Johanka CZE 2014 Jinřichův Hradec
kluci [12] Novák Kryštof CZE 2013 Slovan Kamenice nad Lipou
kluci [10] Pechek Vojtěch CZE 2013 Rodinov
kluci [27] Rathouský Jan CZE 2013 Vlasenice
kluci [8] Rathouský Ondřej CZE 2015 Vlasenice
kluci [25] Smíšek Jakub CZE 2013

startovní listina Potěr, děti starší

start ~ 14:50:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 4 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [26] Čelustka Vlastimil CZE 2011 Vlasenice
Muži [29] Ferdan Alex CZE 2012
Muži [23] Houška Robin CZE 2012 Houška team
Muži [28] Jelínek Viktor CZE 2010 Cyklohobby Rynárec
Ženy [24] Smíšková Andrea CZE 2010 MTB Zlomený Malíček
Ženy [31] Smrčková Eliška CZE 2012 BUK TEAM
Ženy [21] Trkolová Zuzana CZE 2010 Eurofoam Sport Team