21.07.2018 Vlasenice (Vysočina)
Terén 44km
|
celkem: 100 , muži : 88, Muži II: 42, Muži I: 38, ženy: 12, Ženy I: 8, Ženy II: 4, Muži III: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Hobby závod 38km
|
celkem: 139 , muži : 105, Muži I: 46, ženy: 34, Ženy I: 21, Muži II: 46, Ženy II: 12, Muži III: 13, Ženy III: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Tandemy 38km
|
celkem: 4 , muži : 4, Muži: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Děti 21km
|
celkem: 30 , muži : 22, Mladší žáci: 13, Předžáci: 9, ženy: 8, Mladší žákyně: 4, Předžákyně: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Potěr, odrážedla
|
celkem: 11 , ženy: 6, holky: 6, muži : 5, kluci: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Potěr, děti kola
|
celkem: 8 , muži : 6, kluci: 6, ženy: 2, holky: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Potěr, děti starší
|
celkem: 7 , muži : 4, Muži: 4, ženy: 3, Ženy: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 14:00:00
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 100 účastníků
(
88 mužů,
12 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži II | 101 | Bakus Petr | CZE | 1970 | Kola Bakus cycling team | Částkovice 11, Pelhřimov |
Muži I | 102 | Bakus Tomáš | CZE | 1998 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Částkovice 11, Pelhřimov |
Ženy I | 103 | Bakusová Monika | CZE | 2001 | Kola Bakus cycling team | Pelhřimov |
Muži I | 144 | Bartoň Václav | CZE | 1995 | Pahorek Pob | |
Muži II | 149 | Bulant Jiří | CZE | 1976 | Velosport Valenta Scott Team | |
Muži II | 194 | Čábelka Martin | CZE | 1974 | Tchabi-tour | Kamenice Nad Lipou |
Ženy I | 104 | Čejková Šárka | CZE | 2000 | EUROFOAM SPORT TEAM | Batelov |
Ženy I | 164 | Černá Klára | CZE | 1990 | Praha | Praha |
Ženy II | 166 | Černošková Lenka | CZE | 1972 | MTB MEL | Jihlava |
Muži I | 105 | Daňkovský Jiří | CZE | 1984 | Pelhřimov | Pelhřimov |
Muži I | 163 | Doležal Vladislav | CZE | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team | Liha 4 |
Muži I | 193 | Fišer Ondřej | CZE | 1987 | FBT Nuzbely | Kozmice |
Muži II | 182 | Florián Antonín | CZE | 1972 | SK Fit Tábor | Tábor |
Muži III | 181 | Florián Antonín | CZE | 1949 | SK Fit Tábor | Tábor |
Muži I | 106 | goby Richard | CZE | 1985 | CYKLO Mníšek | České Velenice |
Muži II | 189 | Gut Marek | CZE | 1977 | Sázava | |
Muži I | 186 | Havel Viktor | CZE | 1979 | Jindřichův Hradec | Jindřichův Hradec |
Muži II | 183 | Havránek Martin | CZE | 1971 | SK Fit Tábor | Slapy |
Muži II | 171 | Holý Ladislav | CZE | 1972 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži II | 107 | Hostička Petr | CZE | 1976 | TAEKWONDO Lacek | Pelhřimov |
Ženy I | 108 | Houšková Hana | CZE | 1989 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice |
Muži II | 150 | Hubka Vladimír | CZE | 1966 | Cime MTB Team | Pelhřimov |
Muži I | 161 | ira Tomáš | CZE | 1997 | Velosport valenta scott team | Pelhřimov |
Muži II | 109 | Jakeš Tomáš | CZE | 1975 | Prodoli racing team | Český Krumlov |
Muži II | 131 | Janů Václav | CZE | 1978 | Fitness Bikers Team Nuzbely | Radenín |
Muži II | 160 | Jehně Václav | CZE | 1971 | Cykloklub Chýnov | Tábor |
Muži I | 187 | Jirsa Miloš | CZE | 1999 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Ženy II | 188 | Jirsová Olga | CZE | 1974 | CT Božejov | Kamenice Nad Lipou |
Muži II | 197 | Jiřička Petr | CZE | 1965 | Havran Litvínovice | České Budějovice |
Muži II | 159 | Karaba Zdeněk | CZE | 1967 | Kaba-sport | Chotěboř |
Muži I | 139 | Karabinoš Michal | CZE | 1986 | Antonka Team | Praha |
Muži II | 165 | Kment Radek | CZE | 1972 | MTB MEL | Jihlava |
Muži I | 110 | Kníže David | CZE | 1982 | PRODOLI RACING TEAM | Jindřichův Hradec |
Ženy I | 154 | Kolářová Anna | CZE | 1986 | Velosport Valenta Scott team | |
Muži II | 167 | Kolátor Aleš | CZE | 1972 | MTB MEL | Jihlava |
Muži I | 111 | Konhefr Matěj | CZE | 1999 | JH Cycling | Jindřichův Hradec |
Muži II | 134 | Kukla Jaroslav | CZE | 1972 | Těmice | Těmice |
Muži II | 112 | Kukla Jiří | CZE | 1974 | Praha 8 | Praha 8 |
Muži I | 151 | Kukla Josef | CZE | 1998 | Velosport Valenta Scott team | Pelhřimov |
Muži I | 113 | Lehocký Pavel | CZE | 1997 | GS cyklo team Jistebnice | Sedlec-Prčice |
Muži II | 198 | Lískovec Petr | CZE | 1965 | České Budějovice | České Budějovice |
Muži III | 190 | Macek Frantisek | CZE | 1958 | KABA-SPORT Chotěboř | Chotebor |
Muži I | 177 | marek Jan | CZE | 1999 | Eurofoam sport team | Stojčín |
Muži I | 156 | marek Jan | CZE | 1998 | KC Slavia Praha | Sázava |
Muži I | 168 | Másilko Jiří | CZE | 1983 | CMV Bikers | CMV Bikers |
Muži II | 175 | Máša Daniel | CZE | 1974 | Six Monkeys | Mukařov |
Muži I | 145 | Mazanec Milan | CZE | 1982 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice |
Muži II | 199 | Míka Oldřich | CZE | 1968 | Galaxy Cyklošvec | České Budějovice |
Muži I | 196 | Mikolášek Jan | CZE | 1993 | Velosport Valenta Scott Team | Pelhřimov |
Muži II | 114 | Němec Luboš | CZE | 1976 | Vokolek-cycling-team | Chotěboř |
Muži I | 115 | Nevoral Jiří | CZE | 1983 | Cyklo Galík | Nová Včelnice Žd´ár 42 |
Muži I | 116 | Nevoral Petr | CZE | 1986 | Cyklo Galík | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 136 | Novák Vladimír | CZE | 1972 | GS cyklo team Jistebnice | Hůrka |
Muži III | 117 | Ošmera Jan | CZE | 1954 | RoNaKol Pravíkov | Brno |
Muži II | 178 | Palouš Petr | CZE | 1968 | | |
Ženy II | 176 | Paloušková Renata | CZE | 1970 | Bike team Hroši | |
Muži II | 118 | Pán František | CZE | 1974 | Nová Bystřice | Nová Bystřice |
Muži II | 133 | Pechek Milan | CZE | 1964 | MAPEKO | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 148 | Pechek Tomáš | CZE | 1991 | pivovar Krakonoš | Lhota-Vlasenice |
Muži III | 143 | Pechek Vladimír | CZE | 1957 | Kosíci | Vlasenice |
Muži I | 147 | Pelíšek Jaroslav | CZE | 1985 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži II | 169 | Pipek Miroslav | CZE | 1971 | Brunka Silvini | Humpolec |
Muži II | 184 | Pokorný Pavel | CZE | 1972 | Jihlavská čtyřka | Jihlava |
Muži III | 119 | Poříz Milan | CZE | 1951 | KABA SPORT Chotěboř | Chotěboř 58301 |
Muži I | 120 | Prouza Petr | CZE | 1985 | Antonka | Antonka |
Muži II | 173 | Přech Pavel | CZE | 1963 | Počátky | Počátky |
Muži I | 121 | Přibyl Pavel | CZE | 1997 | Kola Kamenice | Vlčetínec |
Muži I | 135 | Rataj Petr | CZE | 1984 | Fitness Bikers Team | Nuzbely |
Muži II | 122 | Rauer Luboš | CZE | 1966 | KABA SPORT Chotěboř | Havlíčkův Brod |
Ženy I | 123 | Rohová Lucie | CZE | 1988 | Cyklo hobby Rynárec | Pelhřimov |
Muži I | 124 | Ságner Martin | CZE | 1981 | MBikes.cz | Jihlava |
Muži I | 185 | Schrek Daniel | CZE | 1982 | Jihlavská Čtyřka | Jihlava |
Muži II | 125 | Skoták Miroslav | CZE | 1960 | CykloHobby Rynárec | Rynárec |
Muži II | 192 | Sladký Petr | CZE | 1978 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži I | 146 | Smejkal Ondřej | CZE | 1983 | Cykloteam Božejov | |
Muži I | 174 | Smrčka Jan | CZE | 1981 | Eurofoam Sport Team | Žirovnice |
Muži I | 140 | Spěváček Václav | CZE | 1981 | Slovan Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 126 | Staněk Zdenék | CZE | 1962 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži III | 138 | Strašík Karel | CZE | 1957 | Cykloteam Kamenice | |
Muži I | 137 | Strašík Martin | CZE | 1983 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II | 153 | Suchánek Jiří | CZE | 1977 | Velosport valenta scott team | Velosport |
Muži II | 155 | Sušer Radek | CZE | 1973 | PP Štola Bechyně | Bechyně |
Muži II | 157 | Šimek Zdenek | CZE | 1977 | E.T.V. | |
Muži III | 162 | Škoda Milan | CZE | 1958 | Nové Bránice | Nové Bránice |
Muži II | 127 | Šláf Robert | CZE | 1971 | CK Slavická | Třebíč |
Muži II | 141 | Štěcha Libor | CZE | 1968 | Kola Bakus | |
Ženy II | 142 | Štěchová Martina | CZE | 1969 | Kola Bakus | |
Muži I | 128 | štumpour ondřej | CZE | 1986 | cyklo mníšek | mníšek |
Muži II | 129 | Tecl Libor | CZE | 1965 | Chotěboř | Chotěboř |
Muži II | 191 | Tůma Tomáš | CZE | 1968 | Batelov | |
Muži II | 170 | Vacek Jiří | CZE | 1968 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži I | 180 | Veselý Tomáš | CZE | 1989 | UNIQA Jihlava | Horní Cerekev |
Muži I | 158 | Vítů Josef | CZE | 1995 | EUROFOAM SPORT TEAM | Telč |
Muži III | 179 | Zahradník Pavel | CZE | 1957 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice 21, Lhota-vlasenice |
Muži I | 152 | Zahradník Petr | CZE | 1988 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži I | 100 | Zahradník Tadeáš | CZE | 1997 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice |
Muži I | 130 | Zahradník Tomáš | CZE | 1991 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice |
Muži II | 195 | Zavadil Libor | CZE | 1975 | Cyklo Atom | Tábor |
Ženy I | 172 | Zemánková Linda | CZE | 2000 | Symbio C.E.energy | |
Ženy I | 132 | Žáková-Trpáková Lenka | CZE | 1985 | Fitness Bikers Team Nuzbely | Radenín |
start ~ 14:15:00
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 139 účastníků
(
105 mužů,
34 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži I | 366 | Bareš Lukáš | CZE | 1984 | BBT | BBT |
Muži I | 301 | Beran Jan | CZE | 1980 | Pelhřimov | Pelhřimov |
Muži I | 435 | Boháček Lukáš | CZE | 2001 | Cyklo hobby Rynárec | |
Ženy I | 405 | Bulíčková Hana | CZE | 1986 | Amcykl Humpolec | Humpolec |
Muži II | 397 | Burda Pavel | CZE | 1976 | Amcykl Humpolec | Humpolec |
Ženy I | 398 | Burdová Hana | CZE | 1981 | Amcykl Humpolec | Humpolec |
Muži II | 401 | Buzek Luboš | CZE | 1964 | Kunžak | |
Muži I | 432 | čábelka šimon | CZE | 2005 | tchabi tour | |
Ženy II | 431 | čábelková Petra | CZE | 1974 | tchabi tour | |
Ženy I | 433 | Čábelková Zuzana | CZE | 2005 | | |
Muži II | 370 | Čermák Karel | CZE | 1972 | Batelov | Batelov |
Ženy I | 350 | Červenková Milada | CZE | 1981 | Cyklo Metánov | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 407 | Deraha Aleš | CZE | 1975 | Jihlavská čtyřka | Jihlava |
Muži I | 408 | Deraha Filip | CZE | 2001 | Jihlavská Čtyřka | Jihlava |
Muži I | 408 | Deraha Filip | CZE | 2001 | Jihlavská Čtyřka | Jihlava |
Muži II | 377 | Duba Martin | CZE | 1973 | Marná Snaha | Marná Snaha |
Muži I | 364 | fára David | CZE | 1980 | stranná 36 | stranná 36 |
Muži III | 387 | Fous Jan | CZE | 1953 | C.T.Saunabar H.Cerekev | Horní Cerekev |
Muži I | 389 | Fuk Pavel | CZE | 1997 | Velosport Valenta Scott team | Počátky |
Muži I | 426 | Fuxa Jan | CZE | 1991 | Bike Team Častrov | Častrov |
Muži II | 367 | Gráf Jiří | CZE | 1976 | PSK Znojmo | |
Muži II | 393 | Grym Martin | CZE | 1974 | GS Cykloteam Jistebnice | |
Muži I | 392 | Grym Tadeáš | CZE | 2001 | GS Cykloteam Jistebnice | Nadějkov |
Muži I | 371 | hanák jakub | CZE | 1985 | Cykloteam Vlasenice | Jihlava |
Muži III | 302 | Hanzl Milan | CZE | 1954 | CYKLO Mníšek | České Budějovice |
Muži III | 391 | Havlis Václav | CZE | 1949 | SK HZS J. Hradec | Jindřichův Hradec |
Muži I | 410 | Hazová Michaela | CZE | 2001 | Kola Bakus cycling team | Pelhřimov |
Muži I | 374 | Heřmánek Jan | CZE | 1996 | Stavebniny Dek | Jindřichův Hradec |
Muži I | 303 | Hlaváč Jan | CZE | 1979 | CBC Team | Křemže |
Muži II | 357 | homolka Libor | CZE | 1973 | RBB Invest J. HRADEC | Kamenice nad lupou |
Ženy II | 413 | Homolková Markéta | CZE | 1974 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 304 | Horký Miroslav | CZE | 1974 | JH Cycling | Žďár |
Muži I | 375 | Houška Jiří | CZE | 1992 | Cykloteam Vlasenice | Popelín |
Muži I | 425 | Houška Matěj | CZE | 1990 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II | 305 | Houška Tomáš | CZE | 1971 | Houškovi Český ráj | Jičín |
Ženy I | 360 | Houšková Tereza | CZE | 1990 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice 8, Lhota-Vlasenice |
Muži II | 423 | Hrnčíř Josef | CZE | 1978 | Hc Veselá | Veselá |
Muži II | 353 | Hypš Jaroslav | CZE | 1973 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži I | 306 | Hyšpler Robin | CZE | 1986 | PRODOLI racing team | Týn Nad Vltavou |
Ženy I | 362 | Chramostová Ema | CZE | 2007 | | |
Muži II | 307 | Ira Martin | CZE | 1970 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 400 | Janoušek Jiří | CZE | 1970 | Amcykl Humpolec | Humpolec |
Muži I | 354 | Juhás Jaroslav | CZE | 1980 | Eurybia yacht club | Praha |
Muži I | 351 | Karda Miroslav | CZE | 1982 | HTP Žirovnice | Žirovnice |
Ženy II | 308 | Karpíšková Lenka | CZE | 1974 | Rodinovské Orlice | Rodinov |
Ženy I | 441 | Kolaříková Magda | CZE | 1987 | VIKI team | Jihlava |
Ženy II | 382 | Kolátorová Pavlína | CZE | 1972 | MTB MEL | Jihlava |
Ženy I | 388 | Komínová Karolína | CZE | 1997 | Dolní Cerekev | Dolní Cerekev |
Ženy I | 309 | Košecová Miroslava | CZE | 1984 | CBC Team | Křemže |
Muži II | 310 | koten Libor | CZE | 1975 | Musher Klub JCC | Malšice |
Ženy I | 311 | Kottová Alena | CZE | 1985 | 24 MTB WITCHES | Lukavec |
Muži I | 419 | Koubík Daniel | CZE | 1995 | Pacov | Pacov |
Muži II | 421 | Koubík Stanislav | CZE | 1970 | Pacov | Pacov |
Muži II | 347 | Krejča Zdeněk | CZE | 1968 | Cycling Team Vodná | Vodná |
Muži II | 378 | Kříž Miroslav | CZE | 1966 | Marná snaha | |
Muži III | 312 | Kubíček Vladimír | CZE | 1956 | Sokol Lhota | Kamenice Nad Lipou |
Muži II | 436 | Kubík Luboš | CZE | 1962 | Pelhřimov | Pelhřimov |
Muži II | 427 | Kubík Martin | CZE | 1976 | Cyklo Hobby Rynárec | Rynárec |
Muži II | 313 | Kubín Jan | CZE | 1961 | Brian Racing Team | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 345 | Kukla Michal | CZE | 1998 | Těmice | Těmice |
Ženy II | 346 | Kuklová Radka | CZE | 1974 | Babín | Těmice |
Muži I | 342 | Ledecký Filip | CZE | 2001 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
Muži III | 424 | lenc Jiří | CZE | 1954 | ŠuTri | Vimperk |
Muži II | 314 | Lepič Martin | CZE | 1968 | PRODOLI Racing team | Jindřichův Hradec |
Muži II | 376 | Lisý Jaroslav | CZE | 1964 | Marná snaha | Marná snaha |
Muži II | 380 | Malý Jiří | CZE | 1960 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži II | 403 | Maňas Josef | CZE | 1967 | ROOR | Rodinov |
Muži III | 372 | Mareš Václav | CZE | 1947 | | |
Muži I | 402 | Matoušek David | CZE | 1980 | Mrákotín | Mrákotín |
Ženy I | 356 | Mazancová Pavla | CZE | 1982 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice |
Muži I | 300 | Meissel Daniel | CZE | 2005 | Nova Vcelnice | Nova Vcelnice |
Muži II | 437 | Meissel Karel | CZE | 1978 | Nova Vcelnice | Nova Vcelnice |
Muži I | 383 | Michnica Martin | CZE | 1988 | Eurofoam | Kamenice nad Lipou |
Ženy II | 406 | Mráčková Lenka | CZE | 1973 | Cykloklub Chýnov | Chýnov |
Muži I | 315 | Musial Miloš | CZE | 1981 | Tábor | Tábor |
Muži III | 386 | Nechvátal František | CZE | 1953 | HEFR Team | Kněžice |
Muži I | 411 | Novák Pavel | CZE | 2004 | | |
Muži II | 340 | Novák Václav | CZE | 1974 | GW Jihotrans | Nová Ves u Českých Budějovic |
Ženy II | 412 | Nováková Jitka | CZE | 1978 | Kola Kamenice | Kamenice |
Ženy I | 343 | Nováková Kristýna | CZE | 1998 | GS cyklo team Jistebnice | Hůrka |
Ženy I | 344 | Nováková Nikola | CZE | 1998 | GS cyklo team Jistebnice | Hůrka |
Ženy II | 390 | Nováková Vendula | CZE | 1976 | SK hasiči JH | |
Muži II | 416 | Obšil Petr | CZE | 1965 | ČT SaunaBar Horní Cerekev | Studená |
Muži I | 415 | Obšil Tomáš | CZE | 1993 | ČT SaunaBar Horní Cerekev | Studená |
Muži I | 417 | Obšilová Lucie | CZE | 1991 | Statek pod Javořicí | Studená |
Ženy III | 316 | Ošmerová Zdeňka | CZE | 1956 | RoNaKol Pravíkov | Brno |
Muži III | 317 | Pán František | CZE | 1949 | Nová Bystřice | Nová Bystřice |
Muži II | 336 | Papež Stanislav | CZE | 1964 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 361 | Pavlíček Miroslav | CZE | 1974 | GHOST Klatovy | Nová Včelnice |
Muži I | 337 | Pechek Jan | CZE | 1994 | Kola Bakus | Vlasenice |
Muži II | 335 | Pechek Petr | CZE | 1965 | Vlasenice | Vlasenice |
Muži II | 318 | Pechouš Miroslav | CZE | 1966 | SB Cyklo Olympia | Hrdějovice |
Ženy II | 319 | Petrů Alena | CZE | 1967 | Rodinovské Orlice | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 434 | Pleticha Karel | CZE | 1978 | Cyklo hobby Rynárec | |
Muži II | 428 | podhradský Milan | CZE | 1975 | Cykloteam Vlasenice | kamenice nad lipou |
Muži II | 320 | Prágr Stanislav | CZE | 1978 | Bulls České Budějovice | České Budějovice |
Ženy I | 321 | Pucandlová Miroslava | CZE | 1985 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži III | 381 | Rašovský Jiří | CZE | 1956 | Kuřim | Kuřim |
Muži I | 322 | Řádek Martin | CZE | 1985 | Bipisk | Praha |
Ženy I | 323 | Říhová Barbora | CZE | 1989 | Cykloteam Vlasenice | Nová Včelnice |
Muži I | 359 | Schrötter Michal | CZE | 1986 | Vlasenice | Vlasenice |
Muži II | 384 | Smetana Vojtěch | CZE | 1972 | Počátky | Počátky |
Ženy I | 385 | Smetanová Barbora | CZE | 2003 | Počátky | Počátky |
Muži III | 341 | Smíšek Bohumil | CZE | 1955 | Kamenice Nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži I | 368 | Smrčka Jan | CZE | 1991 | Pelhřimov-Valenta | Pelhřimov |
Muži III | 418 | Smrčka Jaroslav | CZE | 1949 | Buk Team | Nová Buková |
Muži II | 422 | Smrčka Roman | CZE | 1975 | Buk Team | Nová Buková |
Muži I | 420 | SRP ZDENĚK | CZE | 1981 | TŘEŠT | TŘEŠT |
Muži I | 348 | Stehlík Mikuláš | CZE | 2001 | JH Cycling | |
Muži I | 324 | stropnický Ondra | CZE | 1987 | Prodoli racing team | Hluboká nad Vltavou |
Ženy II | 325 | Svěráková Ilona | CZE | 1968 | Eurofoam -sport-team | Horní Dubenky |
Muži II | 326 | Šafařík Petr | CZE | 1973 | GS cyklo team Jistebnice | Opařany |
Ženy I | 327 | Šafaříková Klára | CZE | 2002 | GS cyklo team Jistebnice | Opařany |
Ženy I | 338 | Šašková Silvie | CZE | 2003 | Kamenice nad Lipou | |
Muži I | 328 | Šíp David | CZE | 1987 | Cycling Academy Tábor | Praha |
Muži I | 329 | Šiška Pavel | CZE | 1995 | JH Cycling | Kamenice Nad Lipou |
Muži III | 399 | škrleta Jan | CZE | 1946 | Vodná | Vodná |
Ženy II | 349 | Šustrová Martina | CZE | 1965 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Ženy I | 330 | Šustrová Zlata | CZE | 1986 | 24MTB Witches | Kamenice Nad Lipou |
Muži I | 339 | Tichý Michal | CZE | 1997 | rodinovský orly | rodinov |
Muži I | 352 | Tománek Jan | CZE | 1983 | HTP Žirovnice | |
Muži II | 414 | Tureček Petr | CZE | 1966 | bajk hořepnik | Pelhřimov |
Muži I | 363 | Tušil Matěj | CZE | 2008 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 365 | Tušil Miroslav | CZE | 1980 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 438 | Válek Václav | CZE | 1980 | Roztoky | Roztoky |
Ženy I | 373 | Valková Barbora | CZE | 1992 | Jindřichův Hradec | Jindřichův Hradec |
Muži I | 379 | Váňa Zdeněk | CZE | 2002 | Cyklo Hobby Rynárec | Rynárec |
Muži III | 331 | Vašíček Zdeněk | CZE | 1955 | HAS Jihlava | Jihlava |
Muži I | 430 | Velíšek Petr | CZE | 1999 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 429 | Velíšek Zdeněk | CZE | 1964 | Pekárna Velíšek | |
Muži II | 404 | Veselý Zdenek | CZE | 1962 | Horní Cerekev | Horní Cerekev |
Muži II | 409 | větrovský tomáš | CZE | 1972 | pelhřimov | pelhřimov |
Muži II | 332 | Viktora Jan | CZE | 1978 | Prodoli racing team | České Budějovice |
Muži II | 369 | Vítků Miroslav | CZE | 1970 | Rejoice | |
Ženy I | 440 | Vítů Helena | CZE | 1994 | Studnice | Studnice |
Muži I | 333 | Votápek Petr | CZE | 1980 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 358 | Vrána Milan | CZE | 1970 | KOVOMAT Kamenice nad Lípou | |
Ženy II | 439 | Zboroňová Marie | CZE | 1968 | Studnice | Studnice |
Muži II | 334 | Žaloudek Jaroslav | CZE | 1960 | HAS JIHLAVA | Jihlava |
start ~ 14:15:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 4 účastníků
(
4 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 394 | Dvouletí Vladimír a Filip | CZE | 1942 | Kupkolo SRNCI | Nedakonice |
Muži | 355 | Jan Holan Jiří Krejča | CZE | 1957 | Sokol Lhota | Lhota-Vlasenice |
Muži | 395 | Martin Pexa Pavel Vlnas | CZE | 1985 | VIKI team | Jihlava |
Muži | 396 | Vítů Helena a Josef | CZE | 1972 | EUROFOAM SPORT TEAM | Telč |
start ~ 14:20:00
, 2004 - 2011
,
přihlášeno: 30 účastníků
(
22 mužů,
8 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Mladší žáci | 517 | Bartoška Martin | CZE | 2004 | Pelhřimov | Pelhřimov |
Předžáci | 527 | Dohnal Jakub | CZE | 2007 | EON TT Tábor | |
Předžáci | 506 | Dvouletý Adam | CZE | 2009 | KolaČíhal | Nedakonice |
Mladší žáci | 501 | Dvouletý Michal | CZE | 2006 | Kola Číhal | Nedakonice |
Mladší žáci | 519 | Filípek Jindřich | CZE | 2004 | Rodinov | Rodinov |
Mladší žáci | 520 | Filípek Ondřej | CZE | 2004 | Rodinov | Rodinov |
Mladší žákyně | 524 | Holá Monika | CZE | 2005 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Mladší žákyně | 518 | Horká Veronika | CZE | 2006 | Žďár | Žďár, Nová Včelnice |
Předžákyně | 523 | Hrdinová Anna | CZE | 2007 | Cycling Academy Tábor | Želeč |
Předžáci | 521 | Hric Matěj | CZE | 2012 | Velosport Valenta Scott Team | Počátky |
Mladší žáci | 508 | Janů Lukáš | CZE | 2005 | Fitness Bikers Team Nuzbely | Radenín |
Mladší žáci | 522 | Jelínek Tomáš | CZE | 2005 | Cyklohobby Rynárec | |
Předžáci | 502 | Kukla Dominik | CZE | 2007 | ADASTRA SOKOL VELTEŽ | Praha 8 |
Předžáci | 528 | Melichar Šimon | CZE | 2008 | SAM Brno | Brno |
Předžáci | 511 | Novák Adam | CZE | 2011 | Cyklo hobby Rynárec | |
Předžákyně | 512 | Nováková Kristýna | CZE | 2008 | Cyklo hobby Rynárec | Rynárec |
Mladší žákyně | 513 | Nováková Kristýna | CZE | 2004 | GW Jihotrans | Nová Ves u Českých Budějovic |
Mladší žáci | 530 | Pechek Lukáš | CZE | 1995 | Kamenice N/C | Kamenice |
Mladší žáci | 514 | Pelíšek Michal | CZE | 2005 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Mladší žáci | 529 | Podhradský Vojtěch | CZE | 2004 | Cyklo team Vlasenice | Kamenice nad Lipou |
Předžáci | 515 | Strašík Jan | CZE | 2012 | Kamenic nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Předžáci | 525 | Šalanda Adam | CZE | 2010 | Patry cycling team Třešť | Třešť |
Předžáci | 507 | Šašek Martin | CZE | 2007 | Kamenice | Kamenice |
Mladší žáci | 526 | Šimeček David | CZE | 2005 | CYCLING ACADEMY TÁBOR | Sezimovo Ústí |
Předžákyně | 516 | Šmídková Anna | CZE | 2008 | Cykloteam Vlasenice | Cykloteam Vlasenice |
Mladší žáci | 509 | Tichý Adam | CZE | 2006 | rodinovský orly | Kamenice nad Lipou |
Mladší žáci | 510 | Trkola Lukáš | CZE | 2005 | Eurofoam Sport Team | |
Mladší žáci | 503 | Vítů Vaclav | CZE | 2006 | EUROFOAM SPORT TEAM | Telč |
Předžákyně | 504 | Voráčková Natálie | CZE | 2008 | TJ Nová Včelnice | Žďár |
Mladší žákyně | 505 | Voráčková Simona | CZE | 2004 | TJ Nová Včelnice | Žďár |
start ~ 14:30:00
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 11 účastníků
(
5 mužů,
6 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 5 | Čelustková Adéla | CZE | 2014 | Vlasenice | Vlasenice |
holky | 3 | Hemberová Eliška | CZE | 2016 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
kluci | 2 | Houška Tomáš | CZE | 2015 | Houškovi | Kamenice Nad Lipou |
kluci | 9 | Hyšpler Vaclav | CZE | 2015 | PRODOLI Racing Team | Týn Nad Vltavou |
kluci | 1 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | LOKO Trutnov | Liberec |
holky | 11 | Kudlíková Nela | CZE | 2015 | Urbanov | Urbanov |
holky | 6 | Langová Eliška | CZE | 2014 | Vlasenice | |
holky | 32 | majerčíková Stela | CZE | 2015 | Jinřichův Hradec | Jinřichův Hradec |
holky | 7 | Mazancová Veronika | CZE | 2015 | Vlasenický páni | Lhota-vlasenice |
kluci | 13 | Novák Štěpán | CZE | 2015 | Tj Slovan Kamenice Nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
kluci | 22 | Žák Marek | CZE | 2015 | Fitness Bikers Team Nuzbely | Radenín |
start ~ 14:40:00
, 2010 - 2011
,
přihlášeno: 8 účastníků
(
6 mužů,
2 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 4 | Hembera Matěj | CZE | 2013 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
holky | 30 | Joudlová Agáta | CZE | 2013 | Antonka | Praha |
holky | 33 | majerčíková Johanka | CZE | 2014 | Jinřichův Hradec | Jinřichův Hradec |
kluci | 12 | Novák Kryštof | CZE | 2013 | Slovan Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
kluci | 10 | pechek Vojtěch | CZE | 2013 | Rodinov | Rodinov |
kluci | 27 | Rathouský Jan | CZE | 2013 | Vlasenice | Vlasenice |
kluci | 8 | Rathouský Ondřej | CZE | 2015 | Vlasenice | Vlasenice |
kluci | 25 | Smíšek Jakub | CZE | 2013 | Slovan Kamenice N. L. | Kamenice |
start ~ 14:50:00
, 2009 - 2012
,
přihlášeno: 7 účastníků
(
4 mužů,
3 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 26 | Čelustka Vlastimil | CZE | 2011 | Vlasenice | Vlasenice |
Muži | 29 | Ferdan Alex | CZE | 2012 | sokol lhota | |
Muži | 23 | Houška Robin | CZE | 2012 | Houškovi | |
Muži | 28 | Jelínek Viktor | CZE | 2010 | Cyklohobby Rynárec | |
Ženy | 24 | Smíšková Andrea | CZE | 2010 | MTB Zlomený Malíček | |
Ženy | 31 | Smrčková Eliška | CZE | 2012 | BUK TEAM | |
Ženy | 21 | Trkolová Zuzana | CZE | 2010 | Eurofoam Sport Team | Počátky |