Okolo Vlasenice

21.07.2018 Vlasenice (Vysočina) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 100, muži : 88, ženy: 12, Muži I: 38, Muži II: 42, Muži III: 8, Ženy I: 8, Ženy II: 4 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 137, muži : 102, ženy: 35, Muži I: 43, Muži II: 46, Muži III: 13, Ženy I: 22, Ženy II: 12, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy 38km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 30, muži : 22, ženy: 8, Předžáci: 9, Mladší žáci: 12, Předžákyně: 4, Mladší žákyně: 4, [m]23: 1 [html] [pdf]
Potěr, odrážedla celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Potěr, děti kola celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf]
Potěr, děti starší celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Děti 21km

start ~ 14:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [526] David Šimeček 2005 CZE Cycling Academy Tábor 40:34.2
2 2 / Mladší žáci [510] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 40:36.4 00:02.2
3 3 / Mladší žáci [517] Martin Bartoška 2004 CZE Pelhřimov 40:46.6 00:12.4
4 1 / Mladší žákyně [513] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 44:38.3 04:04.1
5 1 / Předžáci [507] Martin Šašek 2007 CZE 45:24.3 04:50.1
6 2 / Předžáci [525] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 46:05.9 05:31.7
7 4 / Mladší žáci [522] Tomáš Jelínek 2005 CZE Cyklohobby Rynárec 46:57.5 06:23.3
8 1 / Předžákyně [523] Anna Hrdinová 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 47:06.1 06:31.9
9 5 / Mladší žáci [501] Michal Dvouletý 2006 CZE Kola Číhal 47:29.3 06:55.1
10 3 / Předžáci [527] Jakub Dohnal 2007 CZE EON TT Tábor 47:38.7 07:04.5
11 6 / Mladší žáci [508] Lukáš Janů 2005 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 49:03.6 08:29.4
12 2 / Mladší žákyně [505] Simona Voráčková 2004 CZE TJ Nová Včelnice 49:30.3 08:56.1
13 7 / Mladší žáci [509] Adam Tichý 2006 CZE Kamenice nad Lipou 49:33.3 08:59.1
13 7 / Mladší žáci [519] Jindřich Filípek 2004 CZE Rodinov 49:33.3 08:59.1
15 1 / [m]23 [530] Lukáš Pechek 1995 CZE Kamenice N/C 50:23.8 09:49.6
16 4 / Předžáci [502] Dominik Kukla 2007 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 50:39.3 10:05.1
17 9 / Mladší žáci [503] Vaclav Vítů 2006 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 50:59.1 10:24.9
18 10 / Mladší žáci [520] Ondřej Filípek 2004 CZE Rodinov 51:16.8 10:42.6
19 2 / Předžákyně [512] Kristýna Nováková 2008 CZE Cyklo hobby Rynárec 52:22.7 11:48.5
20 3 / Mladší žákyně [524] Monika Holá 2005 CZE CT Božejov 52:59.8 12:25.6
21 11 / Mladší žáci [529] Vojtěch Podhradský 2004 CZE Cyklo team Vlasenice 54:23.3 13:49.1
22 5 / Předžáci [506] Adam Dvouletý 2009 CZE Force Kola Číhal 58:55.9 18:21.7
23 4 / Mladší žákyně [518] Veronika Horká 2006 CZE Žďár 59:11.9 18:37.7
24 3 / Předžákyně [504] Natálie Voráčková 2008 CZE TJ Nová Včelnice 59:31.1 18:56.9
25 6 / Předžáci [528] Šimon Melichar 2008 CZE SAM Brno 01:01:57.6 21:23.4
26 7 / Předžáci [521] Matěj Hric 2012 CZE Velosport Valenta scott team 01:10:31.3 29:57.1
27 8 / Předžáci [511] Adam Novák 2011 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:29:03.5 48:29.3
28 9 / Předžáci [515] Jan Strašík 2012 CZE Kamenice nad Lipou 01:33:08.4 52:34.2
DNS / Mladší žáci [514] Michal Pelíšek 2005 CZE Kamenice nad Lipou
DNS / Předžákyně [516] Anna Šmídková 2008 CZE Cykloteam Vlasenice