Okolo Vlasenice

21.07.2018 Vlasenice (Vysočina) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 100, muži : 88, ženy: 12, Muži I: 38, Muži II: 42, Muži III: 8, Ženy I: 8, Ženy II: 4 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 137, muži : 102, ženy: 35, Muži I: 43, Muži II: 46, Muži III: 13, Ženy I: 22, Ženy II: 12, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy 38km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 30, muži : 22, ženy: 8, Předžáci: 9, Mladší žáci: 12, Předžákyně: 4, Mladší žákyně: 4, [m]23: 1 [html] [pdf]
Potěr, odrážedla celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Potěr, děti kola celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf]
Potěr, děti starší celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Hobby závod 38km

start ~ 14:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [324] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:04:35.6
2 2 / Muži I [374] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:04:36.0 00:00.4
3 1 / Muži II [318] Miroslav Pechouš 1966 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:40.5 00:04.9
4 3 / Muži I [430] Petr Velíšek 1999 CZE Pekárna Velíšek 01:04:44.9 00:09.3
5 4 / Muži I [306] Robin Hyšpler 1986 CZE Prodoli racing team 01:04:52.2 00:16.6
6 2 / Muži II [314] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing team 01:04:53.9 00:18.3
7 3 / Muži II [332] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:57.6 00:22.0
8 5 / Muži I [337] Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:05:01.6 00:26.0
9 4 / Muži II [340] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 01:06:12.4 01:36.8
10 5 / Muži II [357] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:09:36.9 05:01.3
11 6 / Muži I [392] Tadeáš Grym 2001 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:11:46.0 07:10.4
12 6 / Muži II [304] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:11:48.0 07:12.4
13 7 / Muži I [328] David Šíp 1987 CZE Cycling Academy Tábor 01:12:51.7 08:16.1
14 8 / Muži I [348] Mikuláš Stehlík 2001 CZE JH Cycling 01:13:35.6 09:00.0
15 9 / Muži I [411] Pavel Novák 2004 CZE 01:13:40.1 09:04.5
16 10 / Muži I [371] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:14:02.0 09:26.4
17 11 / Muži I [368] Jan Smrčka 1991 CZE Pelhřimov-Valenta 01:14:06.2 09:30.6
18 1 / Muži III [381] Jiří Rašovský 1956 CZE Kuřim 01:14:57.6 10:22.0
19 12 / Muži I [352] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:15:02.6 10:27.0
20 7 / Muži II [434] Karel Pleticha 1978 CZE 01:15:10.7 10:35.1
21 13 / Muži I [354] Jaroslav Juhás 1980 CZE Eurybia PHA 01:16:00.7 11:25.1
22 8 / Muži II [393] Martin Grym 1974 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:16:14.8 11:39.2
23 14 / Muži I [375] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Vlasenice 01:18:00.6 13:25.0
24 9 / Muži II [336] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:18:04.8 13:29.2
25 10 / Muži II [416] Petr Obšil 1965 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:18:11.8 13:36.2
25 10 / Muži II [421] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:18:11.8 13:36.2
27 2 / Muži III [387] Jan Fous 1953 CZE Horní Cerekev 01:18:15.4 13:39.8
28 12 / Muži II [358] Milan Vrána 1970 CZE KOVOMAT Kamenice nad Lípou 01:18:17.2 13:41.6
29 3 / Muži III [386] František Nechvátal 1953 CZE HEFR Team 01:18:34.6 13:59.0
30 13 / Muži II [335] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:18:39.6 14:04.0
31 14 / Muži II [377] Martin Duba 1973 CZE Marná Snaha 01:19:49.0 15:13.4
32 15 / Muži II [376] Jaroslav Lisý 1964 CZE Marná snaha 01:19:49.5 15:13.9
33 1 / Ženy I [327] Klára Šafaříková 2002 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:19:54.6 15:19.0
34 16 / Muži II [326] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:20:03.1 15:27.5
35 15 / Muži I [415] Tomáš Obšil 1993 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:22:38.6 18:03.0
36 16 / Muži I [342] Filip Ledecký 2001 CZE 01:23:15.0 18:39.4
37 17 / Muži I [383] Martin Michnica 1988 CZE Eurofoam 01:23:19.8 18:44.2
38 18 / Muži I [345] Michal Kukla 1998 CZE Těmice 01:23:46.9 19:11.3
39 19 / Muži I [426] Jan Fuxa 1991 CZE Bike Team Častrov 01:23:51.9 19:16.3
40 17 / Muži II [347] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:24:00.6 19:25.0
41 20 / Muži I [425] Matěj Houška 1990 CZE Cykloteam Vlasenice 01:24:13.6 19:38.0
42 18 / Muži II [414] Petr Tureček 1966 CZE Pelhřimov 01:24:19.7 19:44.1
43 19 / Muži II [378] Miroslav Kříž 1966 CZE Marná snaha 01:24:30.5 19:54.9
44 21 / Muži I [402] David Matoušek 1980 CZE Mrákotín 01:24:52.5 20:16.9
45 2 / Ženy I [410] Michaela Hazová 2001 CZE Pelhřimov 01:26:03.7 21:28.1
46 22 / Muži I [303] Jan Hlaváč 1979 CZE Křemže 01:26:05.2 21:29.6
47 23 / Muži I [435] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:26:06.5 21:30.9
48 4 / Muži III [424] Jiří Lenc 1954 CZE ŠuTri 01:26:37.1 22:01.5
49 20 / Muži II [353] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:26:41.5 22:05.9
50 1 / Ženy II [406] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:27:06.8 22:31.2
51 21 / Muži II [404] Zdenek Veselý 1962 CZE Horní Cerekev 01:27:37.0 23:01.4
52 3 / Ženy I [388] Karolína Komínová 1997 CZE Dolní Cerekev 01:27:50.8 23:15.2
53 24 / Muži I [389] Pavel Fuk 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:27:51.0 23:15.4
54 25 / Muži I [379] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:28:03.0 23:27.4
55 22 / Muži II [401] Luboš Buzek 1964 CZE Kunžak 01:28:23.5 23:47.9
55 4 / Ženy I [338] Silvie Šašková 2003 CZE Kamenice nad Lipou 01:28:23.5 23:47.9
57 2 / Ženy II [325] Ilona Svěráková 1968 CZE mtb950 01:28:40.2 24:04.6
58 23 / Muži II [409] tomáš větrovský 1972 CZE pelhřimov 01:28:55.0 24:19.4
59 5 / Muži III [341] Bohumil Smíšek 1955 CZE Domestic 01:29:29.9 24:54.3
60 24 / Muži II [370] Karel Čermák 1972 CZE Batelov 01:29:53.0 25:17.4
61 5 / Ženy I [344] Nikola Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:29:54.1 25:18.5
62 25 / Muži II [361] Miroslav Pavlíček 1974 CZE GHOST Klatovy 01:30:26.8 25:51.2
63 6 / Ženy I [350] Milada Červenková 1981 CZE MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY 01:30:48.2 26:12.6
64 26 / Muži I [322] Martin Řádek 1985 CZE Bipisk 01:30:57.0 26:21.4
65 26 / Muži II [397] Pavel Burda 1976 CZE Amcykl Humpolec 01:33:27.7 28:52.1
66 7 / Ženy I [398] Hana Burdová 1981 CZE Amcykl Humpolec 01:33:29.6 28:54.0
67 27 / Muži I [351] Miroslav Karda 1982 CZE HTP Žirovnice 01:34:12.7 29:37.1
68 27 / Muži II [380] Jiří Malý 1960 CZE Nová Včelnice 01:34:13.7 29:38.1
69 3 / Ženy II [390] Vendula Nováková 1976 CZE SK hasiči JH 01:34:20.8 29:45.2
70 4 / Ženy II [346] Radka Kuklová 1974 CZE Babín 01:34:24.0 29:48.4
71 28 / Muži II [305] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 01:34:43.0 30:07.4
72 6 / Muži III [331] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:35:17.5 30:41.9
72 29 / Muži II [334] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE Jihlava 01:35:17.5 30:41.9
74 30 / Muži II [422] Roman Smrčka 1975 CZE Buk team 01:36:09.0 31:33.4
75 8 / Ženy I [360] Tereza Houšková 1990 CZE Czkloteam Vlasenice 01:36:20.2 31:44.6
76 9 / Ženy I [373] Barbora Valková 1992 CZE Jindřichův Hradec 01:36:21.6 31:46.0
77 31 / Muži II [320] Stanislav Prágr 1978 CZE Bulls České Budějovice 01:36:28.9 31:53.3
78 28 / Muži I [333] Petr Votápek 1980 CZE Kamenice nad Lipou 01:36:40.6 32:05.0
79 32 / Muži II [407] Aleš Deraha 1975 CZE Jihlava 01:36:47.1 32:11.5
80 33 / Muži II [428] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:36:50.7 32:15.1
81 29 / Muži I [417] Lucie Obšilová 1991 CZE Statek pod Javořicí 01:37:03.1 32:27.5
82 10 / Ženy I [343] Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:37:20.1 32:44.5
83 30 / Muži I [438] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:37:43.5 33:07.9
84 34 / Muži II [369] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:37:59.0 33:23.4
85 31 / Muži I [420] ZDENĚK SRP 1981 CZE TŘEŠT 01:38:37.5 34:01.9
86 32 / Muži I [366] Lukáš Bareš 1984 CZE BBT 01:38:54.0 34:18.4
87 11 / Ženy I [309] Miroslava Košecová 1984 CZE CBC Team 01:39:11.2 34:35.6
88 35 / Muži II [427] Martin Kubík 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:39:18.3 34:42.7
89 36 / Muži II [403] Josef Maňas 1967 CZE ROOR 01:39:35.4 34:59.8
90 7 / Muži III [312] Vladimír Kubíček 1956 CZE Sokol Lhota 01:41:05.2 36:29.6
91 33 / Muži I [329] Pavel Šiška 1995 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:07.3 36:31.7
92 5 / Ženy II [412] Jitka Nováková 1978 CZE Kola Kamenice 01:41:08.2 36:32.6
93 6 / Ženy II [413] Markéta Homolková 1974 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:10.9 36:35.3
94 34 / Muži I [339] Michal Tichý 1997 CZE Rodinovští Výletníci 01:41:11.5 36:35.9
95 12 / Ženy I [323] Barbora Říhová 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 01:41:17.2 36:41.6
96 37 / Muži II [423] Josef Hrnčíř 1978 CZE HC Veselá 01:41:22.8 36:47.2
97 13 / Ženy I [321] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:24.0 36:48.4
98 35 / Muži I [315] Miloš Musial 1981 CZE Tábor 01:41:26.7 36:51.1
99 38 / Muži II [400] Jiří Janoušek 1970 CZE Amcykl Humpolec 01:41:34.3 36:58.7
100 14 / Ženy I [405] Hana Bulíčková 1986 CZE Amcykl Humpolec 01:41:35.0 36:59.4
101 36 / Muži I [419] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:41:56.6 37:21.0
102 39 / Muži II [310] Libor Koten 1975 CZE Musher Klub JCC 01:44:08.5 39:32.9
103 15 / Ženy I [385] Barbora Smetanová 2003 CZE Počátky 01:44:28.1 39:52.5
104 40 / Muži II [384] Vojtěch Smetana 1972 CZE Počátky 01:44:29.1 39:53.5
105 37 / Muži I [300] Daniel Meissel 2005 CZE Nova Vcelnice 01:44:46.0 40:10.4
106 41 / Muži II [313] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:44:56.0 40:20.4
107 8 / Muži III [372] Václav Mareš 1947 CZE 01:45:04.2 40:28.6
108 42 / Muži II [437] Karel Meissel 1978 CZE Nova Vcelnice 01:45:36.2 41:00.6
109 43 / Muži II [367] Jiří Gráf 1976 CZE PSK Znojmo 01:46:44.3 42:08.7
110 1 / Ženy III [316] Zdeňka Ošmerová 1956 CZE RoNaKol Pravíkov 01:47:45.0 43:09.4
111 9 / Muži III [399] Jan Škrleta 1946 CZE Vodná 01:47:57.8 43:22.2
112 44 / Muži II [307] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 01:48:22.1 43:46.5
113 45 / Muži II [429] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Velíšek 01:48:34.8 43:59.2
114 16 / Ženy I [441] Magda Kolaříková 1987 CZE VIKI team 01:48:39.0 44:03.4
115 10 / Muži III [317] František Pán 1949 CZE Nová Bystřice 01:49:00.1 44:24.5
116 38 / Muži I [359] Michal Schrötter 1986 CZE Vlasenice 01:49:32.8 44:57.2
117 11 / Muži III [302] Milan Hanzl 1954 CZE CYKLO Mníšek 01:50:04.5 45:28.9
118 39 / Muži I [301] Jan Beran 1980 CZE Pelhřimov 01:50:21.5 45:45.9
119 17 / Ženy I [330] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:51:30.3 46:54.7
120 18 / Ženy I [311] Alena Kottová 1985 CZE 24 MTB WITCHES 01:51:30.8 46:55.2
121 46 / Muži II [436] Luboš Kubík 1962 CZE Pelhřimov 01:54:45.2 50:09.6
122 12 / Muži III [391] Václav Havlis 1949 CZE SK HZS J. Hradec 01:56:37.2 52:01.6
123 7 / Ženy II [382] Pavlína Kolátorová 1972 CZE MTB MEL 02:03:25.0 58:49.4
124 40 / Muži I [432] Šimon Čábelka 2005 CZE CHABI-TOUR 02:04:41.3 01:00:05.7
125 19 / Ženy I [433] Zuzana Čábelková 2005 CZE 02:04:46.7 01:00:11.1
126 8 / Ženy II [431] Petra Čábelková 1974 CZE 02:05:03.9 01:00:28.3
127 13 / Muži III [418] Jaroslav Smrčka 1949 CZE BUK Team 02:05:09.8 01:00:34.2
128 20 / Ženy I [440] Helena Vítů 1994 CZE Studnice 02:13:16.6 01:08:41.0
129 9 / Ženy II [439] Marie Zboroňová 1968 CZE Studnice 02:14:10.4 01:09:34.8
130 10 / Ženy II [349] Martina Šustrová 1965 CZE Kamenice nad Lipou 02:16:38.2 01:12:02.6
131 21 / Ženy I [362] Ema Chramostová 2007 CZE 02:53:36.1 01:49:00.5
132 41 / Muži I [363] Matěj Tušil 2008 CZE Kamenice nad Lipou 02:54:28.9 01:49:53.3
133 42 / Muži I [365] Miroslav Tušil 1980 CZE Kamenice nad Lipou 02:54:29.2 01:49:53.6
134 22 / Ženy I [356] Pavla Mazancová 1982 CZE Cykloteam Vlasenice 03:07:24.9 02:02:49.3
135 11 / Ženy II [319] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 03:16:58.2 02:12:22.6
136 12 / Ženy II [308] Lenka Karpíšková 1974 CZE Rodinovské Orlice 03:17:08.3 02:12:32.7
DNF / Muži I [408] Filip Deraha 2001 CZE Jihlavská Čtyřka