13.08.2016 Lázně Bělohrad [CZ]
startovní listina
90km
start ~ 10:01:03
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 187 účastníků
(
180 mužů,
7 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M50 | | Strnad Marek | CZE | 1972 | Ins Atelier NÁchod | Hronov |
M30 | 1 | Berger Tomáš | CZE | 1987 | Kupkolo.cz/hzs Pardubice | Bílá Třemešná |
M40 | 2 | Vagenknecht Tomáš | CZE | 1984 | Aerotec sport team | Jičín |
M40 | 3 | Brendl Tomáš | CZE | 1986 | STS Chvojkovice Brod | Hradec Králové |
M30 | 4 | Adámek Petr | CZE | 1993 | LOKO Trutnov | Rtyně V Podkrkonoší |
M40 | 5 | Kohl Martin | CZE | 1979 | Kolo-park.cz | Lomnice nad Popelkou |
M40 | 6 | Dobrý Petr | CZE | 1977 | RAJEC Allivictus | Rakovník |
M50 | 7 | Karban Štěpán | CZE | 1971 | TJ Nová Paka | Hořice |
M40 | 8 | Polman Daniel | CZE | 1979 | Ultra Paka Racing Team | Nová Paka |
M40 | 9 | Schejbal Josef | CZE | 1978 | Cyklo Bendl | Holice V Čechách |
M40 | 10 | kučera Tomáš | CZE | 1977 | HZS Královéhradeckého kraje, ÚO Jičín, PS Hořice | Dobrá Voda |
M40 | 11 | Nagy Petr | CZE | 1978 | STRATOS AUTO | Hradec Králové |
M40 | 12 | Lecnar Jaruch | CZE | 1983 | Pítrs bikes team | Police Nad Metuji |
M50 | 13 | Novák Aleš | CZE | 1976 | Czech Tallboy | Mořina |
M50 | 14 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS BIKE TEAM | Hronov |
M40 | 15 | Bílek Aleš | CZE | 1979 | Czech Tallboys | Jičín |
M30 | 16 | Hodr Antonín | CZE | 1987 | GHOST Pro Bike Trutnov | Trutnov |
M40 | 17 | kalaš Jan | CZE | 1980 | BikePart.cz | Praha 9 |
M40 | 18 | Herman Lukáš | CZE | 1984 | Moto Herman | Hronov -Velký Dřevíč |
M50 | 19 | Svoboda Jaroslav | CZE | 1971 | INS BIKE TEAM | Velké Poříří |
M51 | 20 | Adamů Pavel | CZE | 1966 | CYKLO SKI Žitník | Turnov |
Z18 | 21 | Blažková Lucie | CZE | 1970 | Carla.kupkolo.cz | Vrchlabí |
M51 | 22 | Borůvka Zdeněk | CZE | 1965 | Jerrysport team | Broumov |
M50 | 23 | Brabec Miroslav | CZE | 1967 | Bike Brdy | Černošice |
M50 | 24 | Brož Vítězslav | CZE | 1970 | Hostinné | Hostinné |
M50 | 25 | Brožek David | CZE | 1976 | Chrudim | Chrudim |
M40 | 26 | Buka Tomáš | CZE | 1980 | Trutnov | Trutnov |
M40 | 27 | Bůna Ladislav | CZE | 1979 | Police nad Metují | Police nad Metují |
M40 | 28 | Burda Stanislav | CZE | 1979 | kola Derfl | Melník |
M30 | 29 | Burýšek Jan | CZE | 1988 | TriClub Dobruška | Opočno |
M30 | 30 | Cupal Ondřej | CZE | 1987 | Řepy Elite | Praha 6 |
M51 | 31 | Čada Tomas | CZE | 1964 | Redpoint-eleven Team | Teplice Nad Metují |
M40 | 32 | Čáp Lukáš | CZE | 1984 | HSK cycling team | Police Nad Met. |
M51 | 33 | Černý Martin | CZE | 1964 | Vella Team | Rtyně v Podkrkonoší |
M50 | 34 | Dařbujan Petr | CZE | 1969 | TRUXXXIK cycling | Praha |
M50 | 35 | Dlouhý Radek | CZE | 1976 | Nepolisy | Nepolisy |
M40 | 36 | Dostál David | CZE | 1979 | KS Pardubice | Hradec Králové |
M40 | 37 | Drejsl Lukáš | CZE | 1986 | MONDRAKER Racing team | Velké Petrovice |
Z18 | 38 | Drhová Kateřina | CZE | 1985 | Hotel Hubertus Špindl | Vrchlabí |
M50 | 39 | Ehrlich Václav | CZE | 1976 | Skipaudera | Horní Police |
M40 | 40 | Fejfárek Tomáš | CZE | 1983 | Cyklobulf Hrobce | Žďár nad Sázavou |
M51 | 41 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | CASIAEXCALIBER RACING | Náchod |
M30 | 42 | Foltýn Radek | CZE | 1988 | Brno | Brno |
M51 | 43 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | Police nad Metují |
M51 | 44 | Gabriel Aleš | CZE | 1965 | Týniště Nad Orlicí | Týniště Nad Orlicí |
M50 | 45 | Gittler Vladislav | CZE | 1968 | Frýdlant | Frýdlant |
M40 | 46 | Gregor Jaromír | CZE | 1982 | Jičín | Jičín |
M50 | 47 | Hájek Tomáš | CZE | 1974 | Malšova lhota | Malšova lhota |
Z18 | 48 | Hamanová Lucie | CZE | 1987 | Kellys Bikeranch Team WOMEN | Jilemnice |
M40 | 49 | HlouŠek Martin | CZE | 1982 | MTBO racing team | Býšť |
M40 | 50 | Hofman Ondřej | CZE | 1979 | Pro Music Prolog Bike | Žďár |
M40 | 51 | Holas Ondřej | CZE | 1983 | Vyking.cz | Hradec Králové |
M40 | 52 | Hon Radek | CZE | 1986 | HZS Liberec | Janov nad Nisou |
Z18 | 53 | hrnčířová Lucie | CZE | 1984 | Carla. KupKolo | Nové Město nad Metují |
M50 | 54 | chlup pavel | CZE | 1976 | Bicyklub | Praha 6 |
M40 | 55 | Jedlička Lukáš | CZE | 1981 | XHK MTBO racing team | Hradec Králové |
M30 | 56 | Jelínek Lukáš | CZE | 1988 | Merida Stratov | Lysá nad Labem |
M40 | 57 | Hořeňovský Jiří | CZE | 1982 | Jaroměř | Jaroměř |
M40 | 59 | Jurásek Michal | CZE | 1978 | Obec Heřmánkovice | Heřmánkovice |
M50 | 60 | Just Pavel | CZE | 1976 | Cyklo Benda | Velké Hamry |
M51 | 61 | Kaizler Jiří | CZE | 1963 | SKIALP BIKE PRACHOV | Jičín |
M50 | 62 | Kaplan Ondřej | CZE | 1974 | SDH Vysoká u Holic | Vysoká u Holic |
M40 | 63 | Kazda Jan | CZE | 1979 | Póg mi thoin. | Jičín |
M51 | 64 | Kazda Jiří | CZE | 1950 | Cyklo Point Jičín | Železnice |
M30 | 65 | Kazda Jan | CZE | 1988 | Koka Team | Jičín |
M40 | 67 | Kokeš Michal | CZE | 1984 | Mi-kolo-vice | Pardubice |
M40 | 68 | Koller Ladislav | CZE | 1977 | Heřmánkovice | Heřmánkovice |
M51 | 69 | Kosek Josef | CZE | 1963 | MTB Heřmánkovice | Heřmánkovice 21 |
M30 | 70 | Kostelecký Filip | CZE | 1995 | Bikehome | Hronov |
M50 | 71 | Kotě David | CZE | 1976 | Praha 9 - Koloděje | Praha 9 - Koloděje |
M50 | 72 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | Velké Poříčí |
M50 | 73 | Král Michal | CZE | 1975 | Symbio CE.Energy | Čáslav |
M30 | 74 | Král Milan | CZE | 1990 | Praha 10 | Praha 10 |
M51 | 75 | Kraus Vladimír | CZE | 1960 | jasipbike | Jablonec nad Nisou |
M50 | 76 | Kroupa Milan | CZE | 1967 | KROSS BIKE RANCH TEAM | Poděbrady II |
M40 | 77 | Krtička Petr | CZE | 1979 | Police nad Metují | Police nad Metují |
M50 | 78 | Krumlovský Petr | CZE | 1974 | MTB HELLFISH AMINOSTAR | Most |
M40 | 79 | Krupička Martin | CZE | 1982 | MTB Heřmánkovice | Heřmánkovice |
M40 | 80 | Krušina Tomáš | CZE | 1984 | Nový Bydžov | Nový Bydžov |
M40 | 81 | Kříž Libor | CZE | 1978 | MTBO racing team | Pardubice |
M50 | 82 | Kučera Radek | CZE | 1972 | Doksy | Doksy |
M50 | 83 | Kvasnička Aleš | CZE | 1974 | Derfl Kola | Mělník |
M51 | 84 | Kyndl Petr | CZE | 1965 | Kid on bike | Praha 4 |
Z18 | 85 | Kyndlová Markéta | CZE | 1969 | Alset Racing Team | Praha 4 |
M50 | 86 | Lamr Martin | CZE | 1970 | OK MTB Team Pardubice | Pardubice |
M40 | 87 | Lánský Marek | CZE | 1981 | Superior MTB Energy Team | Lázně Bělohrad |
M30 | 88 | Lehovič Tomáš | CZE | 1988 | Králův Dvůr, Popovice | Králův Dvůr, Popovice |
M40 | 89 | Lindr David | CZE | 1981 | Liberec | Liberec |
M50 | 90 | Liška Ladislav | CZE | 1970 | Lipová | Lipová |
M51 | 91 | Macek Martin | CZE | 1964 | SK Finisher | Hradec Králové |
M40 | 92 | Málek Tomáš | CZE | 1980 | Beko Bike Team | Liberec 5 |
M40 | 93 | Melša Zdeněk | CZE | 1982 | JJ - Potocký | Chvalkovice |
M40 | 94 | Miller Pavel | CZE | 1981 | Choteč | Choteč |
M40 | 95 | Moravec Jaromír | CZE | 1982 | Praha - Nusle | Praha - Nusle |
M30 | 96 | Novák Michal | CZE | 1991 | CSG TRI TEAM | Rohovládova Bělá |
M40 | 97 | Novotný Jan | CZE | 1986 | Rohozec Amulet Team | Lomnice Nad Popelkou |
Z18 | 98 | Otevřelová Adéla | CZE | 1989 | Český Těšín | Český Těšín |
M40 | 99 | Pancner Michal | CZE | 1980 | Broumov | Broumov |
M40 | 100 | Pašek Jakub | CZE | 1986 | Team Dynafit | Mnichovo Hradiště |
M50 | 101 | Pelc Bedřich | CZE | 1970 | Praha | Praha |
M40 | 102 | Pilnáček Radek | CZE | 1977 | HSK - cycling team | Smiřice |
M50 | 103 | Pleschinger Martin | CZE | 1972 | UNIQA Jihlava | Česká Lípa |
M40 | 104 | Prokop Jaroslav | CZE | 1983 | Pro Music Prolog Bike | Trutnov 3 |
M50 | 105 | Raška Marek | CZE | 1971 | Los Desperados Racing Team | Praha |
M40 | 106 | Reimer Jakub | CZE | 1984 | Lazně Bohdaneč | Lazně Bohdaneč |
M50 | 107 | Rezler Jiří | CZE | 1971 | PSCycling Hr. Králové | Hradec Králové |
M40 | 108 | Rozdolski Paweł | POL | 1981 | Huzar Bike Academy | Jelcz-Laskowice |
M40 | 109 | Rudy Tomáš | CZE | 1977 | Mělník | Mělník |
M50 | 110 | Rulík Jan | CZE | 1975 | Wiki | Chrudim |
M40 | 111 | Růžička Tomáš | CZE | 1985 | Pasivity Zamberk | Žamberk |
M40 | 112 | Řehořek Vladimír | CZE | 1977 | WIKI | Chrudim |
M50 | 113 | Říha Petr | CZE | 1974 | PSCycling Hradec Králové | Hradec Králové |
M50 | 114 | Saňa Tomáš | CZE | 1970 | Praha 4 | Praha 4 |
M50 | 115 | Sitta Josef | CZE | 1973 | KS Pardubice | Stěžery |
Z18 | 116 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | Hronov |
M30 | 117 | Slavík Martin | CZE | 1993 | Veslaři Děčín | Benešov nad Ploučnicí |
M40 | 118 | Slezák Martin | CZE | 1984 | Bike Team KC Jaroměř | Jaroměř |
M50 | 119 | Sochor Stanislav | CZE | 1973 | Hasiči Praha | Praha 6 |
M50 | 120 | Spratek Radomír | CZE | 1971 | Český Těšín | Český Těšín |
M51 | 121 | Srb Tomáš | CZE | 1966 | Jičín | Jičín |
M40 | 122 | Steiner Petr | CZE | 1985 | Auto I.s.r. | Praha 4 |
M40 | 123 | Škoda Petr | CZE | 1983 | INS BIKE TEAM | Slatina Nad Úpou |
M40 | 124 | Sušír Radek | CZE | 1979 | TRUXXXIK cycling | Milovice |
M40 | 125 | svoboda lukas | CZE | 1977 | bedrichov | bedrichov |
M50 | 126 | Svoboda Jan | CZE | 1976 | Praha 7 | Praha 7 |
M51 | 127 | Ščučka Radek | CZE | 1964 | SkiPaudera Staré Splavy | Česká Lípa |
M50 | 128 | Šikola Martin | CZE | 1972 | cyklovysoké | Vysoké nad Jizerou |
M50 | 129 | Šille Jaromír | CZE | 1970 | TOPESTO | Hoděšovice |
M40 | 130 | Šindelář Jiří | CZE | 1980 | MTB HELLFISH AMINOSTAR | Most |
M40 | 131 | Šolc Radek | CZE | 1985 | Cyklotrenink.com | Ždar Nad Metují |
M40 | 132 | Šroll Marek | CZE | 1978 | Alset Racing Team | Praha 8 |
M40 | 133 | Šťastný Roman | CZE | 1979 | EndorphinRepublic | Hradec Králové |
M40 | 134 | Štíbr David | CZE | 1978 | Alset Racing Team | Praha 10 |
M50 | 135 | Šťovíček Pavel | CZE | 1970 | ATŠ Jičín | Valdice |
M50 | 136 | Štregl Tomáš | CZE | 1974 | Vrchlabí | Vrchlabí |
M50 | 137 | Štregl Petr | CZE | 1973 | Pifson Pro Cycling Team | Dolní Branná |
M30 | 138 | Šubr Martin | CZE | 1997 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M40 | 139 | Šulek Josef | CZE | 1979 | Hříškov | Hříškov |
M40 | 140 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Pítrs bikes team | Červený Kostelec |
M51 | 141 | Tauchman Michal | CZE | 1966 | Rock Machine Cyklomax | Černilov |
M40 | 142 | trmata Štěpán | CZE | 1978 | Czech Tallboys | Jičín |
M30 | 143 | Uhlíř Miroslav | CZE | 1990 | CYKLO PROFI GOLD FREN | Rokytno |
M50 | 144 | urban Zbyněk | CZE | 1972 | ENJOY RIDING TEAM | Nová Paka |
M50 | 145 | Václavík Martin | CZE | 1975 | Hořice | Hořice |
M51 | 146 | Vejnar Josef | CZE | 1957 | Jove Rollski Vysoké N/jiz. | Horní Sytová 75 |
M30 | 147 | Veselý Jan | CZE | 1990 | Projekt CFL - Cycling for life | Frydlant |
M50 | 148 | Viesner Pavel | CZE | 1967 | Horní Bišik | Nové Město nad Metují |
M50 | 149 | Vondrouš Pavel | CZE | 1974 | CYKLO PROFI | Holice |
M40 | 150 | Zachoval Tomáš | CZE | 1980 | Pivovar Ferdinand | Bořitov |
M50 | 151 | Zajíc Jakub | CZE | 1973 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
M30 | 152 | Záliš Jiří | CZE | 1988 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
M50 | 153 | Žákovský Marek | CZE | 1972 | Hasiči Praha | Praha 4-Braník |
M40 | 154 | Žilík Ladislav | SVK | 1984 | Lázně Bělohrad | Prešov |
M40 | 155 | Hornych Vena | CZE | 1978 | Kupkolo Mtbtrilogy | Žabokrky |
M50 | 156 | Kalojiros Tondano | CZE | 1968 | TEG Cycling | Cerekvice |
M40 | 157 | Beneš Jan | CZE | 1982 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M50 | 158 | Vik Vladimír | CZE | 1976 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M40 | 159 | Štefan Jiří | CZE | 1981 | www.tonerynaplne.cz | Lázně Bělohrad |
M40 | 160 | Podlipný Jiří | CZE | 1977 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M30 | 161 | Sihelský Michal | CZE | 1987 | LOS DESPERADOS RACING TEAM | Praha 6 |
M30 | 162 | Procházka Vojtěch | CZE | 2000 | Vernéřovice | Vernéřovice |
M50 | 163 | Procházka Petr | CZE | 1973 | FOD Teplice | Vernéřovice |
M40 | 164 | Pinkava Petr | CZE | 1977 | ED system MTB SILVINI team | Nachod |
M40 | 165 | Hájek Jan | CZE | 1985 | Auto I.s.r. | Praha |
M30 | 166 | Macák Miroslav | CZE | 1989 | SALAVITA | Nový Bydžov |
M40 | 167 | Dlabola Adam | CZE | 1977 | Kluci | Jičín |
M50 | 168 | Vích Miroslav | CZE | 1973 | BEKO Bike Team | Králův Dvůr |
M50 | 169 | Kutil Pavel | CZE | 1972 | Dexter BSK racing | Davle |
M30 | 170 | Splítek Martin | CZE | 1988 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M50 | 171 | Kučera Martin | CZE | 1974 | Leháro | Hradec Králové |
M50 | 172 | Pivnička Luděk | CZE | 1973 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
M50 | 173 | Košek Jan | CZE | 1974 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M40 | 174 | Polák Michal | CZE | 1977 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
M40 | 175 | Rubáček Martin | CZE | 1982 | Rubáček | Červený Kostelec |
M40 | 176 | Dubec Jan | CZE | 1984 | Triexpert | Praha 6 |
M51 | 177 | Krejsar Jiří | CZE | 1962 | INS Atelier Náchod | Velké Poříčí |
M30 | 178 | Svoboda Jiří | CZE | 1992 | AC Sparta Praha | Praha |
M30 | 179 | šorm jiří | CZE | 1997 | bitters superior cyclolive | nová paka |
M40 | 180 | Holub Josef | CZE | 1979 | Chlomek | Chlomek |
M51 | 181 | Sucharda Luboš | CZE | 1964 | Jičín | Jičín |
M40 | 182 | Martin Jan | CZE | 1980 | KAH Sport Vrchlabí | Jilemnice |
M40 | 183 | Škop Zbyněk | CZE | 1985 | Česká Skalice | Česká Skalice |
M30 | 184 | Preněk Ondřej | CZE | 1996 | ELEVEN MERCEDES MITAS | Mladá Boleslav |
M40 | 185 | Bezděk Pavel | CZE | 1986 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Rtyně v Podkrkonoší |
M30 | 186 | Šilar Jakub | CZE | 1989 | BIKESTRIKE - TREK | Žamberk |
M50 | 187 | Ptáček Josef | CZE | 1973 | Stark Cycling Team | Praha 17 Řepy |
M30 | 431 | Šubr Martin | CZE | 1997 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |