KupKolo Podkrkonošský maraton 2016

13.08.2016 Lázně Bělohrad [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90km celkem: 167, muži : 160, ženy: 7, M30: 21, M40: 70, M50: 52, M51: 17, Z18: 7 [html] [pdf]
50km celkem: 604, muži : 558, ženy: 46, M18: 30, M30: 104, M40: 180, M50: 150, M60: 76, M61: 18, Z40: 32, Z41: 14 [html] [pdf]

výsledková listina 90km

start ~ 10:01:03

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [186] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 03:27:02.8
2 1 / M40 [3] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:33:59.1 06:56.3
3 2 / M40 [2] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE BaKaKo Nová Paka 03:34:30.6 07:27.8
4 2 / M30 [170] Martin Splítek 1988 CZE Hradec Králové 03:37:08.3 10:05.5
5 3 / M30hasic [1] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz 03:37:25.5 10:22.7
6 3 / M40hasic [6] Petr Dobrý 1977 CZE RAJEC Allivictus 03:37:45.5 10:42.7
7 4 / M40 [133] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:37:48.7 10:45.9
8 5 / M40 [9] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:38:52.6 11:49.8
9 1 / M50hasic [7] Štěpán Karban 1971 CZE BMC CZ Racing team 03:41:57.5 14:54.7
10 6 / M40hasic [37] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 03:41:57.9 14:55.1
11 7 / M40 [12] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 03:41:59.9 14:57.1
12 8 / M40 [8] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY Duratec 03:47:26.8 20:24.0
13 9 / M40 [5] Martin Kohl 1979 CZE beMANIAX MADBIKE 03:48:05.9 21:03.1
14 4 / M30 [143] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:48:43.3 21:40.5
15 2 / M50 [14] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 03:48:44.2 21:41.4
16 10 / M40hasic [10] Tomáš Kučera 1977 CZE SK hasičů Khk, BMC CZ Racing team 03:49:47.1 22:44.3
17 11 / M40 [93] Zdeněk Melša 1982 CZE JJ - Potocký 03:51:10.1 24:07.3
18 3 / M50 [103] Martin Pleschinger 1972 CZE UNIQA Jihlava 03:51:46.5 24:43.7
19 12 / M40 [142] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 03:51:53.4 24:50.6
20 13 / M40 [11] Petr Nagy 1978 CZE STRATOS AUTO 03:52:00.3 24:57.5
21 5 / M30 [16] Antonín Hodr 1987 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:52:44.2 25:41.4
22 14 / M40 [132] Marek Šroll 1978 CZE STRATOS AUTO 03:53:43.1 26:40.3
23 6 / M30 [4] Petr Adámek 1993 CZE Apache LOKO Trutnov 03:56:11.6 29:08.8
24 7 / M30 [184] Ondřej Preněk 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:56:14.7 29:11.9
25 4 / M50 [82] Radek Kučera 1972 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:56:26.0 29:23.2
26 1 / M51 [31] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:58:31.8 31:29.0
27 15 / M40 [15] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 04:00:11.7 33:08.9
27 5 / M50 [39] Václav Ehrlich 1976 CZE Ski Paudera 04:00:11.7 33:08.9
29 6 / M50 [23] Miroslav Brabec 1967 CZE Bike Brdy 04:00:18.2 33:15.4
30 8 / M30 [178] Jiří Svoboda 1992 CZE SK Kbely 04:03:29.5 36:26.7
31 16 / M40 [159] Jiří Štefan 1981 CZE www.tonerynaplne.cz 04:03:45.0 36:42.2
32 7 / M50 [83] Aleš Kvasnička 1974 CZE Derfl Kola 04:03:50.4 36:47.6
33 17 / M40 [50] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 04:03:50.5 36:47.7
34 8 / M50 [13] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 04:04:10.3 37:07.5
35 18 / M40 [92] Tomáš Málek 1980 CZE ELEVEN Team Příchovice 04:04:51.8 37:49.0
36 19 / M40 [108] Paweł Rozdolski 1981 POL Huzar Bike Academy 04:05:19.9 38:17.1
37 2 / M51 [127] Radek Ščučka 1964 CZE SkiPaudera Staré Splavy 04:08:58.9 41:56.1
38 9 / M30 [152] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 04:09:46.2 42:43.4
39 9 / M50 [72] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 04:09:46.9 42:44.1
40 20 / M40 [176] Jan Dubec 1984 CZE Triexpert 04:09:49.1 42:46.3
41 10 / M50 [19] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:10:48.3 43:45.5
42 11 / M50 [172] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 04:12:24.0 45:21.2
43 21 / M40 [182] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 04:12:29.7 45:26.9
44 22 / M40 [140] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 04:13:02.0 45:59.2
45 12 / M50 [62] Ondřej Kaplan 1974 CZE SDH Vysoká u Holic 04:13:31.9 46:29.1
46 13 / M50hasic [153] Marek Žákovský 1972 CZE Hasiči Praha 04:13:47.4 46:44.6
47 23 / M40 [164] Petr Pinkava 1977 CZE NACHOD,BABI 04:16:10.4 49:07.6
48 24 / M40 [81] Libor Kříž 1978 CZE MTBO racing team 04:16:48.6 49:45.8
49 25 / M40 [49] Martin Hloušek 1982 CZE HO ŠTIKA 04:16:54.3 49:51.5
50 14 / M50 [149] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 04:19:27.7 52:24.9
51 15 / M50 [113] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 04:19:32.5 52:29.7
52 26 / M40 [155] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 04:21:22.5 54:19.7
53 1 / Z18 [48] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 04:21:37.1 54:34.3
54 27 / M40 [122] Petr Steiner 1985 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 04:21:39.1 54:36.3
55 28 / M40 [165] Jan Hájek 1985 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 04:21:40.7 54:37.9
56 29 / M40 [134] David Štíbr 1978 CZE Alset Racing Team 04:22:35.6 55:32.8
57 2 / Z18 [116] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 04:24:30.3 57:27.5
58 3 / M51 [177] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 04:25:38.1 58:35.3
59 10 / M30 [147] Jan Veselý 1990 CZE BeManiax Madbike 04:28:36.2 01:01:33.4
60 16 / M50 [45] Vladislav Gittler 1968 CZE Frýdlant 04:28:56.8 01:01:54.0
61 4 / M51 [146] Josef Vejnar 1957 CZE Sp MTB Vrchlabí 04:29:50.3 01:02:47.5
62 17 / M50 [144] Zbyněk Urban 1972 CZE CYKLO SKI Žitník 04:30:13.9 01:03:11.1
63 5 / M51 [41] Aleš Flégl 1963 CZE Silvini R2 Sport 04:30:43.6 01:03:40.8
64 18 / M50 [168] Miroslav Vích 1973 CZE dhCYCLING 04:32:45.0 01:05:42.2
65 11 / M30 [30] Ondřej Cupal 1987 CZE Řepy Elite 04:33:57.7 01:06:54.9
66 30 / M40 [174] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 04:34:19.5 01:07:16.7
67 19 / M50 [187] Josef Ptáček 1973 CZE Stark Cycling Team 04:34:25.7 01:07:22.9
68 20 / M50 [47] Tomáš Hájek 1974 CZE Hradec Králové 04:36:53.0 01:09:50.2
69 31 / M40 [157] Jan Beneš 1982 CZE Kola Šír Bělohrad 04:37:44.5 01:10:41.7
70 32 / M40hasic [18] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 04:38:20.3 01:11:17.5
71 33 / M40 [118] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 04:39:44.8 01:12:42.0
72 6 / M51 [43] Jiří Fulka 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:39:46.6 01:12:43.8
73 34 / M40 [36] David Dostál 1979 CZE Hradec Králové 04:39:47.1 01:12:44.3
74 35 / M40 [68] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 04:40:15.1 01:13:12.3
75 7 / M51 [84] Petr Kyndl 1965 CZE Alset Racing Team 04:40:17.3 01:13:14.5
76 21 / M50 [169] Pavel Kutil 1972 CZE Dexter BSK racing 04:40:52.4 01:13:49.6
77 36 / M40 [124] Radek Sušír 1979 CZE FOR BIKES cycling team 04:40:57.3 01:13:54.5
78 8 / M51 [20] Pavel Adamů 1966 CZE CYKLO SKI Žitník 04:41:19.3 01:14:16.5
79 37 / M40hasic [97] Jan Novotný 1986 CZE Continental sport club - Amulet 04:41:22.5 01:14:19.7
80 9 / M51 [44] Aleš Gabriel 1965 CZE Týniště nad Orlicí 04:41:23.8 01:14:21.0
81 12 / M30 [117] Martin Slavík 1993 CZE Veslařský Klub Děčín 04:41:51.4 01:14:48.6
82 38 / M40 [111] Tomáš Růžička 1985 CZE CTB Cycling Team Brandýs 04:42:03.3 01:15:00.5
83 39 / M40 [100] Jakub Pašek 1986 CZE SKIALP ZÁSADA 04:42:14.2 01:15:11.4
84 10 / M51 [75] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 04:44:54.9 01:17:52.1
85 22 / M50 [73] Michal Král 1975 CZE Symbio+ Cannondale 04:47:45.6 01:20:42.8
86 23 / M50 [135] Pavel Šťovíček 1970 CZE CK GRUPPETTO JIČÍN 04:48:58.9 01:21:56.1
87 40 / M40 [160] Jiří Podlipný 1977 CZE Kola Šír Bělohrad 04:49:24.3 01:22:21.5
88 11 / M51 [22] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 04:49:32.5 01:22:29.7
89 13 / M30 [138] Martin Šubr 1997 CZE BeManiax Madbike 04:50:51.1 01:23:48.3
90 24 / M50 [171] Martin Kučera 1974 CZE Leháro 04:50:52.6 01:23:49.8
91 3 / Z18 [38] Kateřina Drhová 1985 CZE Vrchlabí 04:50:58.9 01:23:56.1
92 12 / M51 [69] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 04:52:26.3 01:25:23.5
93 41 / M40 [154] Ladislav Žilík 1984 SVK Privat Petra, Lázně Bělohrad 04:54:13.1 01:27:10.3
94 42 / M40 [139] Josef Šulek 1979 CZE Hříškov 04:54:13.8 01:27:11.0
95 43 / M40 [104] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 04:54:59.6 01:27:56.8
96 44 / M40 [87] Marek Lánský 1981 CZE Superior MTB Energy Team 04:56:17.9 01:29:15.1
97 25 / M50 [120] Radomír Spratek 1971 CZE Český Těšín 04:56:32.3 01:29:29.5
98 45 / M40hasic [52] Radek Hon 1986 CZE HZS Liberec 04:57:12.0 01:30:09.2
99 26 / M50 [60] Pavel Just 1976 CZE TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 04:57:13.3 01:30:10.5
100 27 / M50 [25] David Brožek 1976 CZE Chrudim 04:57:14.5 01:30:11.7
101 13 / M51 [121] Tomáš Srb 1966 CZE Jičín 04:58:36.6 01:31:33.8
102 46 / M40 [67] Michal Kokeš 1984 CZE Mi-kolo-vice 04:58:56.2 01:31:53.4
103 47 / M40 [51] Ondřej Holas 1983 CZE Vyking.cz 04:59:40.8 01:32:38.0
104 28 / M50 [156] Tondáno Kalojíros 1968 CZE BE.maniax/Madbike 05:00:13.9 01:33:11.1
105 14 / M51 [61] Jiří Kaizler 1963 CZE SKIALP BIKE PRACHOV 05:00:20.3 01:33:17.5
106 29 / M50hasic [119] Stanislav Sochor 1973 CZE Hasiči Praha 05:01:53.0 01:34:50.2
107 48 / M40 [109] Tomáš Rudy 1977 CZE Mělník 05:02:46.3 01:35:43.5
108 49 / M40 [130] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:04:13.6 01:37:10.8
109 50 / M40 [59] Michal Jurásek 1978 CZE Heřmánkovice 05:04:38.8 01:37:36.0
110 51 / M40 [55] Lukáš Jedlička 1981 CZE MTBO racing team 05:04:56.1 01:37:53.3
111 14 / M30 [88] Tomáš Lehovič 1988 CZE Králův Dvůr, Popovice 05:05:25.6 01:38:22.8
112 15 / M30 [166] Miroslav Macák 1989 CZE MTB BROKEN Nový Bydžov 05:06:59.1 01:39:56.3
113 16 / M30 [161] Michal Sihelský 1987 CZE LOS DESPERADOS RACING TEAM 05:06:59.7 01:39:56.9
114 30 / M50 [151] Jakub Zajíc 1973 CZE Jablonec nad Nisou 05:07:01.0 01:39:58.2
115 31 / M50 [129] Jaromír Šille 1970 CZE TOPESTO 05:07:01.5 01:39:58.7
116 32 / M50 [114] Tomáš Saňa 1970 CZE Praha 4 05:07:32.3 01:40:29.5
117 52 / M40 [150] Tomáš Zachoval 1980 CZE Pivovar Ferdinand 05:08:12.5 01:41:09.7
118 4 / Z18 [21] Lucie Blažková 1970 CZE Carla Kupkolo.cz 05:08:25.6 01:41:22.8
119 33 / M50 [137] Petr Štregl 1973 CZE Pifson Pro Cycling Team 05:09:19.7 01:42:16.9
120 53 / M40 [167] Adam Dlabola 1977 CZE Jičín 05:12:32.3 01:45:29.5
121 34 / M50 [71] David Kotě 1976 CZE Praha 9 - Koloděje 05:14:55.3 01:47:52.5
122 54 / M40 [94] Pavel Miller 1981 CZE Máslojedy 05:16:35.1 01:49:32.3
123 35 / M50 [90] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 05:16:36.7 01:49:33.9
124 55 / M40 [99] Michal Pancner 1980 CZE Broumov 05:16:56.9 01:49:54.1
125 56 / M40 [77] Petr Krtička 1979 CZE Police nad Metují 05:16:58.6 01:49:55.8
126 5 / Z18 [85] Markéta Kyndlová 1969 CZE Alset Racing Team 05:17:18.1 01:50:15.3
127 15 / M51 [91] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 05:18:16.6 01:51:13.8
128 17 / M30 [29] Jan Burýšek 1988 CZE TriClub Dobruška 05:19:23.8 01:52:21.0
129 36 / M50 [54] pavel chlup 1976 CZE Bicyklub 05:19:54.4 01:52:51.6
130 16 / M51 [181] Luboš Sucharda 1964 CZE Jičín 05:20:56.2 01:53:53.4
131 57 / M40 [89] David Lindr 1981 CZE Liberec 05:21:05.0 01:54:02.2
132 58 / M40 [40] Tomáš Fejfárek 1983 CZE Cyklobulf Hrobce 05:22:07.2 01:55:04.4
133 37 / M50 [78] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:22:26.5 01:55:23.7
134 38 / M50 [35] Radek Dlouhý 1976 CZE Nepolisy 05:22:56.9 01:55:54.1
135 39 / M50 [105] Marek Raška 1971 CZE Los Desperados Racing Team 05:31:02.8 02:04:00.0
136 59 / M40 [175] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 05:34:29.7 02:07:26.9
137 60 / M40 [27] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 05:34:29.9 02:07:27.1
138 40 / M50 [107] Jiří Rezler 1971 CZE PSCycling Hr. Králové 05:35:47.4 02:08:44.6
139 41 / M50 [115] Josef Sitta 1973 CZE zeero.eu 05:35:48.4 02:08:45.6
140 17 / M51 [141] Michal Tauchman 1966 CZE Rock Machine Cyklomax 05:37:31.6 02:10:28.8
141 42 / M50 [110] Jan Rulík 1975 CZE Wiki 05:38:53.8 02:11:51.0
142 43 / M50 [148] Pavel Viesner 1967 CZE Nové Město nad Metují 05:38:55.7 02:11:52.9
143 61 / M40 [95] Jaromír Moravec 1982 CZE Praha 05:42:49.0 02:15:46.2
144 6 / Z18 [98] Adéla Otevřelová 1989 CZE Český Těšín 05:43:52.4 02:16:49.6
145 62 / M40 [46] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 05:44:01.8 02:16:59.0
146 63 / M40 [125] lukas svoboda 1977 CZE bedrichov 05:44:04.6 02:17:01.8
147 44 / M50 [173] Jan Košek 1974 CZE Hradec Králové 05:44:06.7 02:17:03.9
148 45 / M50 [136] Tomáš Štregl 1974 CZE Vrchlabí 05:50:24.1 02:23:21.3
149 18 / M30 [56] Lukáš Jelínek 1988 CZE Lysá nad Labem 05:51:59.0 02:24:56.2
150 19 / M30 [162] Vojtěch Procházka 2000 CZE Vernéřovice 05:52:02.0 02:24:59.2
151 64 / M40 [79] Martin Krupička 1982 CZE MTB Heřmánkovice 05:58:53.0 02:31:50.2
152 7 / Z18 [53] Lucie Hrnčířová 1984 CZE Carla. KupKolo 05:58:58.9 02:31:56.1
153 46 / M50 [34] Petr Dařbujan 1969 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 06:00:11.8 02:33:09.0
154 47 / M50 [76] Milan Kroupa 1967 CZE Ferdinand 06:01:23.3 02:34:20.5
155 65 / M40 [63] Jan Kazda 1979 CZE Póg mi thoin. 06:05:53.1 02:38:50.3
156 66 / M40 [80] Tomáš Krušina 1984 CZE Nový Bydžov 06:18:25.0 02:51:22.2
157 48 / M50 [163] Petr Procházka 1973 CZE TGS 06:18:36.5 02:51:33.7
158 49 / M50 [101] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 06:18:38.6 02:51:35.8
159 50 / M50 [86] Martin Lamr 1970 CZE OK MTB Team Pardubice 06:18:40.8 02:51:38.0
160 51 / M50 [126] JAN SVOBODA 1976 CZE ČERNÍKY 06:31:24.9 03:04:22.1
161 20 / M30 [65] Jan Kazda 1988 CZE Jičín 06:38:18.8 03:11:16.0
162 67 / M40 [112] Vladimír Řehořek 1977 CZE WIKI 06:38:21.2 03:11:18.4
DNF / M40 [185] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DNF / M30 [70] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella Team
DNF / M40 [32] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team
DNF / M50 [145] Martin Václavík 1975 CZE Hořice
DNF / M40 [17] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz

výsledková listina 50km

start ~ 10:30:13

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M18 [381] Vojtěch Sedláček 1999 CZE Author Sedláček Příbram 01:48:45.2
2 1 / M40 [377] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:49:18.1 00:32.9
3 1 / M30 [554] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:49:20.7 00:35.5
4 2 / M40 [937] Milan Černý 1978 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:49:30.2 00:45.0
5 3 / M40 [823] Ján Janočko 1982 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:51:32.3 02:47.1
6 4 / M40 [498] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:51:37.9 02:52.7
7 2 / M30hasic [584] Tomáš Sládek 1988 CZE Bakako Nová Paka 01:51:39.0 02:53.8
8 1 / M50 [520] Luboš Toman 1969 CZE carla.kupkolo.cz 01:52:37.2 03:52.0
9 5 / M40 [644] Jakub Pecina 1986 CZE Easygorun 01:52:38.9 03:53.7
10 3 / M30 [529] Jakub Šulc 1996 CZE MS BIKE ACADEMY RACING 01:53:17.8 04:32.6
11 6 / M40 [987] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:53:21.0 04:35.8
12 2 / M50 [929] Stanislav Derfl 1976 CZE Derfl Kola 01:53:21.4 04:36.2
13 7 / M40 [743] Roman Kříž 1977 CZE odpadyweb.cz 01:53:21.9 04:36.7
14 8 / M40 [703] Jan Malíř 1980 CZE NILFISK PRO Cycling 01:53:23.8 04:38.6
15 9 / M40hasic [733] Pavel Kubín 1981 CZE Carla.kupkolo.cz 01:53:24.3 04:39.1
16 3 / M50 [662] David Novosad 1975 CZE NILFISK PRO Cycling 01:53:24.7 04:39.5
17 10 / M40 [458] Miroslav Živný 1982 CZE KCLKooperativa-Svijany 01:53:24.8 04:39.6
18 4 / M30 [824] Pavel Janeček 1990 CZE BMC CZ Racing team 01:53:25.0 04:39.8
19 4 / M50 [453] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 01:53:34.7 04:49.5
20 5 / M30 [575] Dominik Starý 1997 CZE Jaroslav kulhavy cycling team 01:54:16.1 05:30.9
21 6 / M30 [711] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:54:18.5 05:33.3
22 7 / M30 [602] Jan Rožek 1987 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:54:18.9 05:33.7
23 8 / M30 [601] Zbyněk Růžička 1991 CZE Ski Paudera Staré Splavy 01:54:30.8 05:45.6
24 5 / M50hasic [799] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 01:54:57.8 06:12.6
25 2 / M18 [756] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:56:17.5 07:32.3
26 9 / M30 [593] Pavel Sedláček 1987 CZE Mladá Boleslav 01:56:19.3 07:34.1
27 11 / M40 [420] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK - cycling team 01:57:13.6 08:28.4
28 10 / M30 [452] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:57:38.7 08:53.5
29 11 / M30 [483] Michal Vlachovský 1987 CZE BSK racing 01:57:40.0 08:54.8
30 6 / M50 [774] Zbyněk Kočárek 1971 CZE ELIS team Mariánské Lázně 01:57:49.2 09:04.0
31 12 / M40 [928] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 01:58:14.6 09:29.4
32 13 / M40 [488] Luděk Vigner 1981 CZE Trek Gdynia 01:58:44.1 09:58.9
33 7 / M50 [455] Michal Futó 1974 CZE MTB Hrádek nad Nisou 01:58:45.4 10:00.2
34 3 / M18 [681] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:58:46.7 10:01.5
35 12 / M30 [897] Lukáš Flégl 1993 CZE Kola Šír Bělohrad 01:59:14.5 10:29.3
36 14 / M40 [414] Filip Salaquarda 1984 CZE author i.s.r. 01:59:58.2 11:13.0
37 15 / M40 [632] Jan Piechaczek 1985 CZE Praha 3, Vinohrady 02:00:01.5 11:16.3
38 1 / M61 [369] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:00:18.8 11:33.6
39 13 / M30 [639] Adam Penjak 1997 CZE STRATOS AUTO 02:00:29.4 11:44.2
40 16 / M40 [401] Vojtěch Reichert 1982 CZE AUTO I.S.R. 02:00:31.7 11:46.5
41 8 / M50 [891] Jiří Frýbert 1973 CZE ČS MTB Hobby 02:00:33.9 11:48.7
42 14 / M30 [425] Lukáš Fejk 1988 CZE carla.kupkolo.cz 02:00:37.3 11:52.1
43 17 / M40 [677] Pavel Mráček 1983 CZE Derfl kola 02:00:41.0 11:55.8
44 18 / M40hasic [647] Petr Pavlíček 1986 CZE CTB Cycling Team Brandýs 02:00:46.8 12:01.6
45 15 / M30 [419] Jakub Hebelka 1993 CZE Carla.kupkolo.cz 02:00:49.2 12:04.0
46 9 / M50 [598] martin rýva 1968 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:00:49.6 12:04.4
47 10 / M50 [411] Martin Lorenc 1970 CZE STRATOS AUTO 02:01:36.7 12:51.5
48 16 / M30 [901] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:01:54.4 13:09.2
49 17 / M30 [508] Jakub Vacek 1988 CZE Dolní Bousov 02:02:02.7 13:17.5
50 11 / M50hasic [665] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO 02:02:26.3 13:41.1
51 19 / M40 [706] Jiří Macák 1978 CZE Sokol Radim 02:02:26.6 13:41.4
52 18 / M30 [519] Jan Toman 1997 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:02:29.2 13:44.0
53 12 / M50 [496] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:02:34.1 13:48.9
54 13 / M50hasic [757] Stanislav Kozák 1972 CZE Hasiči Litoměřice 02:02:52.4 14:07.2
55 20 / M40hasic [935] jakub čeřovský 1983 CZE lázně bělohrad 02:02:59.3 14:14.1
56 1 / M60 [359] Martin Kareis 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:03:17.2 14:32.0
57 19 / M30hasic [424] Pavel Pfeifer 1991 CZE SK hasičů KHk 02:03:34.3 14:49.1
58 20 / M30 [705] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:03:50.6 15:05.4
59 21 / M40 [753] Jirka Kratochvil 1978 CZE Mlada Boleslav 02:03:54.0 15:08.8
60 4 / M18 [802] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 02:03:55.0 15:09.8
61 14 / M50 [708] Jiří Lukeš 1975 CZE Bikestars Vrchlabí 02:04:21.5 15:36.3
62 2 / M60 [832] Jaroslav CHUTNÝ 1961 CZE STRATOS AUTO 02:04:23.6 15:38.4
63 21 / M30 [413] David Suchý 1989 CZE A.V.S. Team KV 02:04:40.9 15:55.7
64 22 / M30 [698] Radim Matějka 1997 CZE Cyklo Bendl 02:04:41.4 15:56.2
65 22 / M40 [373] Václav Kraus 1984 CZE Čistý sport 02:04:43.8 15:58.6
66 23 / M30 [535] Michal Štípek 1993 CZE Hořice 02:04:43.9 15:58.7
67 23 / M40hasic [556] Jaroslav Šebesta 1983 CZE FOR BIKES cycling team 02:04:44.7 15:59.5
68 24 / M30 [890] David Gabriel 1992 CZE Trutnov 02:04:45.9 16:00.7
69 25 / M30 [726] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Cyklo Point Jičín 02:04:47.0 16:01.8
70 3 / M60 [855] Zdeněk Hora 1961 CZE Lounky 02:04:50.8 16:05.6
71 1 / Z40 [997] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 02:04:58.1 16:12.9
72 4 / M60 [932] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:05:00.2 16:15.0
73 24 / M40 [889] Jakub Gajdošík 1981 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:05:13.9 16:28.7
74 26 / M30 [484] Martin Vitvar 1987 CZE Kola Luňák 02:06:03.3 17:18.1
75 15 / M50 [694] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:06:57.4 18:12.2
76 27 / M30 [961] Ondřej Bittner 1997 CZE Red Point Racing 02:07:03.6 18:18.4
77 5 / M60hasic [704] Miloš Machek 1965 CZE SKH Hradec Králové 02:07:13.8 18:28.6
78 28 / M30 [849] Jakub Hromádko 1988 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:07:45.4 19:00.2
78 28 / M30 [702] Aleš Malý 1987 CZE OK Jilemnice 02:07:45.4 19:00.2
80 25 / M40hasic [406] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 02:07:50.2 19:05.0
81 6 / M60 [58] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 02:08:34.6 19:49.4
82 16 / M50 [905] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 02:08:40.3 19:55.1
83 26 / M40 [876] Daniel Havelka 1977 CZE ZPA Smart Energy 02:08:41.0 19:55.8
84 2 / Z40 [399] Lenka Cibulková 1980 CZE Lawi Team 02:08:46.9 20:01.7
85 27 / M40 [658] Michal Nýč 1982 CZE Praha 8 02:08:59.3 20:14.1
86 2 / M61 [585] Jiří Slabý 1956 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:09:28.4 20:43.2
87 17 / M50 [888] Peter Galovich 1975 SVK 02:09:35.4 20:50.2
88 18 / M50hasic [960] Miroslav Bláha 1974 CZE SK hasičů KHk 02:09:49.3 21:04.1
89 28 / M40 [364] Vladimír Čížek 1982 CZE Praha 4 02:09:54.8 21:09.6
90 29 / M40 [546] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 02:09:59.6 21:14.4
91 30 / M30 [686] Tomáš Minář 1990 CZE Třebihošť 02:10:00.1 21:14.9
92 31 / M30 [564] Pavel Sviták 1991 CZE Praha 02:10:01.1 21:15.9
93 7 / M60hasic [965] Dalibor Binter 1964 CZE Policie Liberec 02:10:02.2 21:17.0
94 30 / M40hasic [628] Karel Platich 1985 CZE HZS Děčín 02:10:17.2 21:32.0
95 31 / M40 [878] Jan Haškovec 1980 CZE Hradec Králové 02:10:42.3 21:57.1
96 19 / M50 [940] Václav Černý 1973 CZE Lázně Bohdaneč 02:10:44.1 21:58.9
97 32 / M30 [784] Martin Klapal 1987 CZE Cycling team Rychnov nad Kněžnou 02:11:10.6 22:25.4
98 5 / M18 [405] Miloš Pokorný 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:11:15.7 22:30.5
99 32 / M40hasic [485] Marek Víšek 1979 CZE Hasiči Pardubice 02:11:29.9 22:44.7
100 33 / M40 [429] Martin Juriček 1977 CZE Sporting Havana 02:12:13.1 23:27.9
101 34 / M40 [917] Radek Drahoňovský 1980 CZE Sunski Academy Špindlerův Mlýn 02:12:33.9 23:48.7
102 20 / M50 [808] Aleš Jirák 1974 CZE BafinoBike 02:12:35.7 23:50.5
103 33 / M30 [807] Petr Jiránek 1993 CZE Koleje Harcov F621 02:12:50.7 24:05.5
104 21 / M50 [384] Václav Beránek 1973 CZE Rovensko pod Troskami 02:12:50.8 24:05.6
105 6 / M18 [525] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 02:12:53.4 24:08.2
106 3 / Z40 [637] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:13:21.8 24:36.6
107 3 / M61 [396] Jaromír Šimůnek 1955 CZE Jablonec nad Nisou 02:13:35.6 24:50.4
108 8 / M60 [963] jaroslav bittermann 1959 CZE Moto Žatec 02:13:36.4 24:51.2
109 22 / M50 [738] Jiří Kubelka 1973 CZE Husky Racing Team 02:13:38.0 24:52.8
110 34 / M30 [356] Patrik Dušek 1987 CZE Rockmachine Cyklomax 02:13:42.5 24:57.3
111 35 / M30 [521] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 02:13:55.3 25:10.1
112 36 / M30 [685] Vojtěch Minář 1996 CZE Třebihošť 02:13:57.1 25:11.9
113 35 / M40 [486] Pavel Vik 1981 CZE Hradec Kralove 02:13:59.6 25:14.4
114 37 / M30 [418] Zbyněk Sokol 1991 CZE Vrchlabí 02:13:59.9 25:14.7
115 38 / M30 [975] Tomáš Berger 1987 CZE TJ Sokol Lužany 02:14:48.7 26:03.5
116 36 / M40 [433] Martin Menoščík 1980 CZE TPCA bike team 02:14:55.5 26:10.3
117 23 / M50 [372] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mitas 02:14:59.3 26:14.1
118 37 / M40 [882] David Grym 1986 CZE Trutnov 02:15:16.4 26:31.2
119 24 / M50hasic [734] Jan Kubíček 1972 CZE HZS Děčín 02:15:37.8 26:52.6
120 39 / M30 [772] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:15:43.7 26:58.5
120 7 / M18 [716] Jakub Laušman 1998 CZE Vřesník 02:15:43.7 26:58.5
122 25 / M50 [623] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:15:44.7 26:59.5
123 38 / M40 [840] Jakub Hušek 1985 CZE Rádlo racing 02:15:45.8 27:00.6
124 39 / M40hasic [958] Vlastimil Brumlich 1978 CZE Nová Paka 02:15:58.2 27:13.0
125 26 / M50 [561] Lukáš Svoboda 1975 CZE Yellow house 02:16:01.1 27:15.9
126 1 / Z41 [783] Monika Klapková 1970 CZE Cyklopoint Jičín 02:16:34.8 27:49.6
127 40 / M30 [506] Lukáš Václavík 1994 CZE ŠKODA AUTO 02:16:36.3 27:51.1
128 4 / Z40 [478] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:16:38.2 27:53.0
129 41 / M30 [459] Pavel Živný 1987 CZE KCL Kooperativa-Svijany 02:16:39.3 27:54.1
130 40 / M40 [667] David Neustupa 1985 CZE STRATOS AUTO 02:16:40.9 27:55.7
131 41 / M40 [407] Jan Mareček 1981 CZE STRATOS AUTO 02:17:02.1 28:16.9
132 27 / M50 [906] Luboš Eberle 1976 CZE RH Valdice 02:17:02.5 28:17.3
133 9 / M60 [609] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:17:07.4 28:22.2
134 42 / M40 [466] Jan Zelenka 1982 CZE Kostelec nad Orlicí 02:17:13.4 28:28.2
135 43 / M40 [809] Jan Jindra 1982 CZE Brodce 02:17:27.8 28:42.6
136 44 / M40 [912] Lukáš Duleba 1984 CZE Luka Racing 02:17:35.3 28:50.1
137 28 / M50 [450] jaromir vávra 1976 CZE MTB Hrádek nad Nisou 02:17:40.0 28:54.8
138 45 / M40 [397] Jan Palej 1978 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:17:43.4 28:58.2
139 29 / M50 [451] Ladislav Kočí 1972 CZE Třebechovice pod Orebem 02:18:05.3 29:20.1
140 42 / M30 [385] Pavel Jung 1997 CZE Trutnov 02:18:09.3 29:24.1
141 30 / M50 [898] Jaromír Flégl 1971 CZE Hořice 02:18:20.0 29:34.8
142 43 / M30hasic [654] Jaroslav Otta 1987 CZE Nova Paka 02:18:20.5 29:35.3
143 46 / M40 [858] Michal Holeček 1986 CZE Labe Tri Club HK 02:18:23.3 29:38.1
144 47 / M40 [924] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:18:36.9 29:51.7
145 31 / M50 [510] Radek Ulrich 1976 CZE Stará Paka 02:18:40.5 29:55.3
146 10 / M60 [910] Jaroslav Dvorský 1961 CZE FTVS 02:18:42.8 29:57.6
147 44 / M30 [842] Ondřej Hujer 1997 CZE BeManiax Madbike 02:18:46.7 30:01.5
148 11 / M60 [428] Roman Sklenář 1964 CZE FORBIKES cycling team 02:18:49.4 30:04.2
149 45 / M30 [474] Jan Vrána 1987 CZE Rokytnice nad Jizerou 02:18:51.8 30:06.6
150 32 / M50 [528] Jan Švehla 1971 CZE Delta team triatlon 02:18:52.3 30:07.1
151 33 / M50 [464] Štěpán Zeman 1974 CZE Jičín 02:19:03.0 30:17.8
152 12 / M60 [537] Jiří Štědroň 1963 CZE Pardubice 02:19:07.0 30:21.8
153 34 / M50 [643] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:19:07.5 30:22.3
154 13 / M60 [614] Aleš Prokůpek 1966 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:19:12.0 30:26.8
155 48 / M40 [803] Antonín Jodas 1977 CZE Bozkov 02:19:23.0 30:37.8
156 49 / M40 [380] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 02:19:36.8 30:51.6
157 46 / M30 [892] Matěj Frýba 1992 CZE GREENLOG s.r.o. 02:19:55.8 31:10.6
158 47 / M30 [410] Jakub Kalfař 1992 CZE Kbely Cycling Team 02:19:56.7 31:11.5
159 14 / M60 [926] Richard Dohnal 1962 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 02:20:12.0 31:26.8
160 50 / M40 [978] David Beneš 1977 CZE Horní Branná 02:20:13.6 31:28.4
161 15 / M60 [465] Petr Zelený 1960 CZE team bike gamatec 02:20:14.0 31:28.8
162 51 / M40 [859] Jiří HOLAJ 1982 CZE CYKLO SKI Žitník 02:22:05.7 33:20.5
163 8 / M18 [566] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 02:22:07.3 33:22.1
164 9 / M18 [714] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:22:07.5 33:22.3
165 5 / Z40 [695] Michaela Medková 1992 CZE Rock Machine Cyklomax 02:22:08.0 33:22.8
166 10 / M18 [725] Jakub Kurjak 1998 CZE Horní Police 02:22:08.8 33:23.6
167 52 / M40 [863] Petr Hlávka 1982 CZE Derfl Kola 02:22:36.0 33:50.8
168 53 / M40 [754] Tomáš Koželský 1983 CZE Český Brod 02:22:38.2 33:53.0
169 54 / M40 [949] Martin Císař 1986 CZE Třebihošť, DKnL. 02:22:53.3 34:08.1
170 55 / M40 [830] Michal Jambor 1983 CZE J&J bike 02:23:10.1 34:24.9
171 56 / M40hasic [66] Jan Knittel 1982 CZE Hasiči Praha 02:23:12.6 34:27.4
172 57 / M40 [795] Pavel Kareš 1977 CZE Chatavltava.cz 02:23:32.2 34:47.0
173 58 / M40 [766] Miroslav Kosina 1984 CZE Praha 4 02:23:48.9 35:03.7
174 35 / M50 [735] Zdeněk Kubíček 1972 CZE OK Mnichovo Hradiště 02:23:49.2 35:04.0
175 36 / M50 [622] Petr Polák 1975 CZE Jičín 02:23:49.6 35:04.4
176 11 / M18 [454] Vítězslav Vávra 1998 CZE MTB Hrádek nad Nisou 02:23:51.4 35:06.2
177 6 / Z40hasic [567] Barbora Strnadová 1982 CZE Žacléř 02:23:52.5 35:07.3
178 7 / Z40 [649] Magdaléna Pavelková 1991 CZE Pardubice 02:23:53.5 35:08.3
179 37 / M50 [801] Martin Kadečka 1973 CZE PROFIN PLASTY S.R.O. 02:23:53.7 35:08.5
180 8 / Z40 [516] Lenka Tomášová 1981 CZE Lhota pod Libčany 02:23:54.4 35:09.2
181 38 / M50 [412] Tomáš Dražek 1975 CZE Factor Bike Team 02:24:09.0 35:23.8
182 59 / M40 [701] Jiří Mařan 1983 CZE Praha 02:24:11.5 35:26.3
183 39 / M50 [562] Jiří Svítil 1972 CZE Derfl Kola 02:24:26.1 35:40.9
184 40 / M50 [383] Štěpán Gabriel 1976 CZE Rapid Mlázovice 02:25:00.2 36:15.0
185 41 / M50 [853] Jarda Horák 1976 CZE Mladá Bolelav 02:25:01.1 36:15.9
186 42 / M50 [435] Radek Bohuňovský 1969 CZE PINGUIN DIVING TEAM 02:25:29.9 36:44.7
187 48 / M30 [791] Marcel Kiefmann 1988 CZE Hradec Kralove 02:25:32.9 36:47.7
188 43 / M50hasic [976] Martin Beran 1976 CZE Hrušov 02:25:48.5 37:03.3
189 49 / M30 [648] David Pavlíček 1994 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:25:49.2 37:04.0
190 50 / M30 [541] Ondřej Šorf 1987 CZE RONAL,MTB Štidla 02:25:52.3 37:07.1
191 60 / M40 [768] Michal Kopecký 1977 CZE BeManiax Madbike 02:25:54.4 37:09.2
192 16 / M60 [578] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:25:57.1 37:11.9
193 44 / M50 [896] Marek Frank 1967 CZE Poděbrady 02:25:57.4 37:12.2
193 61 / M40hasic [862] Jan Hocko 1980 CZE HZS Varnsdorf 02:25:57.4 37:12.2
195 51 / M30 [805] Jakub Jirouš 1991 CZE wpj.cz 02:26:03.2 37:18.0
196 52 / M30 [697] Jindřich Matoušek 1988 CZE Flexi team 02:26:05.0 37:19.8
197 62 / M40 [467] Ondřej Zámečník 1979 CZE Sumik Team 02:26:28.9 37:43.7
198 45 / M50 [423] Daniel Máša 1974 CZE Six Monkeys 02:26:34.7 37:49.5
199 63 / M40hasic [904] Jiří Ehrenberger 1986 CZE HZS Pardubice 02:26:51.1 38:05.9
200 17 / M60 [850] Jan Hovorka 1959 CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 02:27:02.0 38:16.8
201 18 / M60 [984] Pavel Barvínek 1966 CZE Expres.cz- Merida Team Kolín 02:27:05.9 38:20.7
202 19 / M60 [942] Petr Černohlávek 1966 CZE Atelier Petrlenka 02:27:06.8 38:21.6
203 64 / M40 [866] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE Symbio+ Cannondale 02:27:07.9 38:22.7
204 65 / M40 [797] David Kaňka 1979 CZE Vysoké Veselí 02:27:08.1 38:22.9
205 46 / M50hasic [619] Petr Pospíšil 1974 CZE SK hasičů KHk 02:27:10.3 38:25.1
206 66 / M40 [638] Michal Pešek 1980 CZE Atelier technik s.r.o. 02:27:14.8 38:29.6
207 47 / M50 [875] Jan Havlíček 1976 CZE Bikemarast 02:27:16.5 38:31.3
208 53 / M30 [502] Dalibor Váňa 1988 CZE Hradec Králové 02:27:23.6 38:38.4
209 67 / M40 [867] Luboš Heršálek 1977 CZE Budčeves 02:27:24.1 38:38.9
210 4 / M61 [533] Jindřich Štolfa 1952 CZE Kahsport.cz Cannondale team 02:27:35.3 38:50.1
211 48 / M50 [810] Petr Jindra 1971 CZE Kerteam 02:27:36.4 38:51.2
212 5 / M61 [938] Jan Černý 1956 CZE Malé Kyšice 02:27:39.1 38:53.9
213 54 / M30 [981] Adam Bednář 1989 CZE Paddy´s 02:27:43.8 38:58.6
214 68 / M40 [462] Zdeněk Zemánek 1982 CZE TPCA bike team 02:27:44.5 38:59.3
215 49 / M50 [481] Libor Vlček 1968 CZE Trutnov 02:27:52.4 39:07.2
216 2 / Z41 [444] Světlana Vaňková 1974 CZE Kolo Šír 02:27:56.8 39:11.6
217 69 / M40 [514] Leigh Tozer 1980 AUS Praha 02:28:08.0 39:22.8
218 70 / M40 [816] Petr Jelínek 1986 CZE BAKAKO Nová Paka 02:28:14.6 39:29.4
219 12 / M18 [873] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 02:28:14.9 39:29.7
220 20 / M60 [872] Stanislav Heczko st. 1966 CZE SkiAlpShop 02:28:15.8 39:30.6
221 21 / M60 [591] Vladimír Sklenář 1963 CZE XCT sport Hospůdka Karolína 02:28:16.3 39:31.1
222 55 / M30 [769] Michal Konečný 1995 CZE Cyklopoint Jičín 02:28:50.3 40:05.1
223 56 / M30 [825] Jan Janata 1992 CZE Vrchlabí 02:29:00.9 40:15.7
224 71 / M40 [473] Vojtěch Wachtl 1986 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:29:05.5 40:20.3
225 72 / M40 [844] Lukáš Hudousek 1984 CZE Pardubice 02:29:30.6 40:45.4
226 50 / M50 [747] petr kristián 1973 CZE Heřmanice 02:29:30.7 40:45.5
227 51 / M50 [391] Jiří Košťál 1970 CZE Cyklo Ski Team Žacléř 02:29:34.6 40:49.4
228 73 / M40 [548] Pavel Šimon 1980 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:29:36.1 40:50.9
229 57 / M30 [675] Marian Mynář 1988 CZE Minik 02:29:36.3 40:51.1
230 74 / M40 [894] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 02:29:36.9 40:51.7
231 75 / M40 [409] JIŘÍ ŠUBRT 1979 CZE TATRA LEADER 02:29:44.6 40:59.4
232 9 / Z40 [449] Tereza Nedorostová 1988 CZE BSK racing team 02:29:45.3 41:00.1
233 52 / M50 [518] Zdeněk Tomáš 1976 CZE Bike&Run Team Stará Paka 02:29:57.3 41:12.1
234 76 / M40 [668] Michal Neustupa 1984 CZE KRUŠNOHOR Trophy 2017 02:30:03.1 41:17.9
235 53 / M50 [398] Jan Nedvídek 1974 CZE 02:30:09.7 41:24.5
236 54 / M50 [367] Miroslav Franěk 1971 CZE Praha 02:30:15.6 41:30.4
237 77 / M40 [684] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 02:30:18.3 41:33.1
238 58 / M30 [539] Jan Špůr 1992 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:30:21.6 41:36.4
239 13 / M18 [350] Patrik Pokorný 2001 CZE 02:30:21.9 41:36.7
240 14 / M18 [847] Filip Hroneš 2000 CZE FAACCZ 02:30:30.2 41:45.0
241 55 / M50 [848] Patrik Hroneš 1970 CZE FAACCZ 02:30:31.1 41:45.9
242 56 / M50 [794] Jan Kašpar 1971 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 02:30:41.6 41:56.4
242 22 / M60 [671] Aleš Náhlovský 1957 CZE ROVTÝM 02:30:41.6 41:56.4
244 57 / M50 [618] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 02:30:43.9 41:58.7
245 78 / M40 [577] Martin Srb 1986 CZE TJ Sokol Lužany 02:30:52.3 42:07.1
246 58 / M50 [934] Jan Čeřovský 1975 CZE Hořice 02:30:55.1 42:09.9
247 79 / M40 [427] Luděk Silovský 1986 CZE Hořice 02:30:55.9 42:10.7
248 80 / M40 [994] Michal Babík 1980 CZE Jičín 02:30:58.4 42:13.2
249 59 / M50hasic [955] Lukáš Bubník 1976 CZE HZS Děčín 02:31:00.3 42:15.1
250 81 / M40 [973] Tomáš Berger 1986 CZE Cyklo Point Jičín 02:31:00.8 42:15.6
251 60 / M50 [615] Vladislav Procházka 1976 CZE Pro.Lu.To 02:31:01.6 42:16.4
252 61 / M50 [387] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:31:02.5 42:17.3
253 82 / M40 [818] Petr Jebavý 1986 CZE wpj.cz 02:31:06.7 42:21.5
254 59 / M30 [970] Miloš Bernkopf 1988 CZE Lázně Bělohrad 02:31:07.3 42:22.1
255 3 / Z41 [374] Iva Hasnedlová 1965 CZE Děčín 02:31:16.3 42:31.1
256 15 / M18 [416] Jiří Němeček 2000 CZE Ostroměř 02:31:26.0 42:40.8
257 10 / Z40 [395] Iveta Halamová 1986 CZE Nymburk 02:31:31.8 42:46.6
258 83 / M40 [886] Štěpán Gereg 1979 CZE Trutnov 02:31:33.7 42:48.5
259 84 / M40 [432] Lukáš Babák 1982 CZE Podkumburský Banditi 02:31:33.9 42:48.7
260 85 / M40 [720] Radek Landfeld 1977 CZE Podkumburský Banditi 02:31:34.3 42:49.1
261 62 / M50hasic [741] Pavel Kubáček 1975 CZE Střevač 02:31:35.2 42:50.0
262 23 / M60 [612] Zbyněk Přibyl 1966 CZE Choceň 02:31:44.5 42:59.3
263 86 / M40 [962] Jaroslav Bittermann 1983 CZE Praha 02:32:20.0 43:34.8
264 63 / M50hasic [879] Josef Hanek 1974 CZE SKH Hradec Králové 02:32:21.0 43:35.8
265 64 / M50 [540] Jaroslav Šorm 1970 CZE Kola Šír Bělohrad 02:32:25.5 43:40.3
266 24 / M60 [581] Jiří Slavík 1964 CZE Veslařský klub Děčín 02:32:28.0 43:42.8
267 60 / M30 [368] Pavel Ruml 1992 CZE Hořice 02:32:35.0 43:49.8
268 87 / M40 [989] Vlastimil Bala 1982 CZE KELLYS Liberec 02:32:40.1 43:54.9
269 88 / M40hasic [887] Alan Gavel 1977 CZE Bratři v triku 02:32:50.7 44:05.5
270 89 / M40 [402] Karel Lisý 1983 CZE Auto I.S.R. 02:32:54.0 44:08.8
271 65 / M50 [375] Daniel Kadaník 1975 CZE Praha 20 02:33:04.1 44:18.9
272 66 / M50 [883] Luboš Gregor 1973 CZE Kladno 02:33:16.2 44:31.0
273 11 / Z40 [589] Denisa Skrbková 1989 CZE BeManiax Madbike 02:33:17.0 44:31.8
274 67 / M50 [845] Ladislav Hudler 1971 CZE Planá 02:33:18.6 44:33.4
275 68 / M50 [445] Petr Imlauf 1974 CZE Kolo Šír 02:33:20.5 44:35.3
276 90 / M40hasic [652] Martin Pánek 1977 CZE Městec Králové 02:33:23.4 44:38.2
277 69 / M50 [386] Martin Sádovský 1970 CZE KSK 02:33:24.9 44:39.7
278 25 / M60 [908] Jiří Dvořák 1958 CZE Jablonec nad Nisou 02:33:26.7 44:41.5
279 61 / M30 [536] Jaroslav Štefan 1988 CZE Bábo uhni! 02:33:40.4 44:55.2
280 91 / M40 [526] Oldřich Tesař 1977 CZE Podkumburský Banditi 02:33:46.3 45:01.1
281 62 / M30 [608] Tomas Rakovec 1987 CZE Repy Elite 02:33:47.5 45:02.3
282 26 / M60 [480] Jan Vojík 1961 CZE Vrcha 02:33:50.6 45:05.4
283 63 / M30 [761] Tomáš Kout 1995 CZE KORNER TEAM BĚLOHRAD 02:33:53.2 45:08.0
284 70 / M50 [966] Vladimír Biňovec 1976 CZE Nelahozeves 02:33:57.8 45:12.6
285 71 / M50 [916] Jiří Drbohlav 1976 CZE Lomnice nad Popelkou 02:33:58.0 45:12.8
286 64 / M30 [515] Tomáš Tomíček 1991 CZE Lánov 02:34:05.9 45:20.7
287 72 / M50 [630] Miroslav Pirkl 1976 CZE Chlumec nad Cidlinou 02:34:08.8 45:23.6
288 73 / M50 [826] Jindřich Janata 1973 CZE Horní Branná 02:34:21.5 45:36.3
289 92 / M40 [600] Jiří Růžička 1977 CZE Stará Boleslav 02:34:24.4 45:39.2
290 93 / M40 [900] Marek Festa 1983 CZE Hořice 02:34:26.3 45:41.1
291 94 / M40 [569] Kubík Straňák 1982 CZE BT Stará Paka 02:34:29.2 45:44.0
292 27 / M60 [972] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 02:34:30.1 45:44.9
293 95 / M40 [950] Peter Cehlár 1980 CZE Symbio+ Cannondale 02:34:38.0 45:52.8
294 12 / Z40 [641] Vendula Pekárková 1983 CZE MC Český ráj 02:34:46.3 46:01.1
295 96 / M40 [626] Štěpán Plodek 1977 CZE Třebechovice pod Orebem 02:34:49.0 46:03.8
296 97 / M40 [394] Luboš Typlt 1979 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:35:03.2 46:18.0
297 98 / M40 [532] Petr Šťovíček 1977 CZE Trutnov 02:35:32.3 46:47.1
298 74 / M50 [838] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 02:35:36.0 46:50.8
299 75 / M50 [721] Zdeněk Kyzivát 1972 CZE Ten Pigs 02:35:37.6 46:52.4
300 99 / M40 [821] Michal Jánský 1978 CZE KSK 02:35:38.8 46:53.6
301 100 / M40 [568] Jan Stria 1979 CZE Lázně Bělohrad 02:35:42.3 46:57.1
302 76 / M50 [563] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly 02:35:45.3 47:00.1
303 6 / M61 [841] Miroslav Hůlka 1952 CZE Ústí nad Orlicí 02:35:53.6 47:08.4
304 65 / M30 [605] Jakub Rinn 1987 CZE Atelier-Technik s.r.o. 02:35:56.4 47:11.2
305 101 / M40 [492] Martin Vecko 1979 CZE Cyklonadšenci MKC 02:36:00.4 47:15.2
306 28 / M60 [930] Jaroslav David 1964 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:36:01.6 47:16.4
307 77 / M50 [731] michal kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky 02:36:15.4 47:30.2
308 13 / Z40 [661] Michaela Novotná 1993 CZE BeManiax Madbike 02:36:15.9 47:30.7
309 14 / Z40 [527] Kateřina Švihová 1978 CZE Trutnov 02:36:16.6 47:31.4
310 29 / M60 [968] Jiří Bílek 1965 CZE Jičín 02:36:18.5 47:33.3
311 78 / M50 [945] Milan Čech 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:36:27.9 47:42.7
312 79 / M50 [921] Jan Dostál 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:36:28.0 47:42.8
313 16 / M18 [920] Jan Dostál 2001 CZE Praha 10 02:36:30.0 47:44.8
314 30 / M60 [974] Milan Berger 1960 CZE Cyklopoint Jičín 02:36:59.9 48:14.7
315 80 / M50hasic [613] Jiří Prouza 1972 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:37:17.5 48:32.3
316 66 / M30 [544] Jakub Škaloud 1989 CZE FHCT 02:37:18.7 48:33.5
317 102 / M40 [599] Tomáš Rys 1981 CZE Praha 02:37:28.2 48:43.0
318 103 / M40 [933] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Lešany 02:37:32.0 48:46.8
319 31 / M60 [358] Jiří Šnajdr 1960 CZE Jablonec n.Nisou 02:37:42.2 48:57.0
320 81 / M50 [957] Jiří Brus 1976 CZE Symbio+ Cannondale 02:37:48.7 49:03.5
321 32 / M60 [771] Radek Koloc 1962 CZE BEMANIAX MADBIKE 02:37:58.1 49:12.9
322 67 / M30 [718] Michal Langendorf 1989 CZE Jičín 02:37:59.1 49:13.9
323 104 / M40 [715] Martin Lauterbach 1985 CZE Kutná Hora 02:38:11.6 49:26.4
324 33 / M60 [719] Karel Landkammer 1961 CZE Cyklobulf Hrobce 02:38:16.3 49:31.1
325 105 / M40 [915] Miroslav Dresler 1980 CZE RaMi team Střezetice 02:38:17.3 49:32.1
326 17 / M18 [729] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 02:38:17.9 49:32.7
327 34 / M60 [475] Josef Vrána 1958 CZE Rokytnice nad Jizerou 02:38:18.0 49:32.8
328 35 / M60 [352] Jaromír Krejčí 1960 CZE Želeynice 02:38:21.8 49:36.6
329 68 / M30 [657] Jan Okuliár 1997 CZE Sokol Horní Branná 02:38:29.2 49:44.0
330 106 / M40 [636] Martin Pešta 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 02:38:33.4 49:48.2
331 107 / M40 [477] Jakub Vondrouš 1980 CZE KRUTOPŘÍSŇÁCI 02:38:34.7 49:49.5
332 82 / M50 [688] Ladislav Mikeš 1971 CZE Šimon & Kolman 02:38:50.6 50:05.4
333 83 / M50 [919] Petr Dostálek 1973 CZE Solnice 02:39:21.5 50:36.3
334 69 / M30 [408] Matúš Sprinz 1997 CZE Olfin car Ski Team 02:39:21.6 50:36.4
335 84 / M50 [617] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 02:39:23.7 50:38.5
336 108 / M40 [758] Lukáš Koutský 1980 CZE Lázně Bělohrad 02:39:30.0 50:44.8
337 36 / M60 [646] Miroslav Pavlíček 1965 CZE VETAS Kralupy 02:39:31.0 50:45.8
338 85 / M50 [361] Tomáš Kritzner 1974 CZE Kola Kritzner 02:39:31.4 50:46.2
339 109 / M40 [660] Filip Novotný 1984 CZE Hradec Králové 02:39:31.5 50:46.3
340 86 / M50 [710] Petr Lukáč 1971 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:39:38.9 50:53.7
341 87 / M50 [469] miloslav zajger 1969 CZE Čachovice 02:39:39.3 50:54.1
342 88 / M50 [925] Miloš Dolejš 1974 CZE Žehuň 02:39:45.5 51:00.3
343 110 / M40 [895] Jiří Friede 1982 CZE ZPA BIKE TEAM 02:39:47.2 51:02.0
344 111 / M40 [762] Lukáš Kotlář 1980 CZE Jičín 02:40:27.0 51:41.8
345 112 / M40 [676] Pavel Mraz 1977 CZE Ten Pigs 02:40:39.8 51:54.6
346 113 / M40 [393] Michal Tvrzník 1986 CZE Liberec 02:40:41.3 51:56.1
347 70 / M30 [913] Pavel Dufek 1988 CZE Soukromé království barona Dufka 02:40:42.8 51:57.6
348 18 / M18 [476] Martin Voňka 2002 CZE FKM Javorka 02:40:43.0 51:57.8
349 114 / M40 [682] Radan Mlejnek 1979 CZE Cyklo Tatobity 02:40:44.7 51:59.5
350 89 / M50hasic [814] Petr Jenčovský 1976 CZE SK hasičů KHk 02:41:00.3 52:15.1
351 90 / M50 [378] Josef Polák 1975 CZE Hradec Králové 02:41:00.6 52:15.4
352 115 / M40 [956] Roman Bryscejn 1986 CZE TJ Sokol Luzany 02:41:09.6 52:24.4
353 37 / M60 [500] Miroslav Vanický 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:41:12.8 52:27.6
354 7 / M61 [699] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 02:41:13.7 52:28.5
355 38 / M60 [504] Petr Valek 1964 CZE Dvur Kralove n/L 02:41:18.2 52:33.0
356 39 / M60 [595] Martin Říha 1963 CZE K-pro, spol. s r.o. 02:41:19.8 52:34.6
357 15 / Z40 [991] Tereza Bajerová 1990 CZE Lázně Bělohrad 02:41:37.1 52:51.9
358 116 / M40 [517] Radek Tomášek 1983 CZE Hořice 02:41:38.1 52:52.9
359 91 / M50 [572] Josef Steklý 1971 CZE Sedliště 02:41:55.5 53:10.3
360 117 / M40 [503] Petr Valenta 1980 CZE MTB Cyklo Benda 02:42:02.4 53:17.2
361 71 / M30 [366] Dominik Vojtíšek 1988 CZE Ostroměř 02:42:15.6 53:30.4
362 118 / M40 [530] Jiří Šulc 1984 CZE TPCA bike team 02:42:16.4 53:31.2
363 16 / Z40 [389] Eliška Mertlíková 1991 CZE SK BP Lumen 02:42:23.6 53:38.4
364 19 / M18 [633] Ludvík Petřivý 1999 CZE Lázně Bělohrad 02:42:37.4 53:52.2
365 119 / M40 [463] Daniel Zeman 1983 CZE www.zdraveusmevy.cz 02:42:37.7 53:52.5
366 92 / M50 [351] Roman Holub 1973 CZE Libotov 02:42:53.6 54:08.4
367 93 / M50 [765] Karel Košár 1975 CZE Symbio+Cannondale 02:42:54.5 54:09.3
368 17 / Z40hasic [493] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 02:42:55.7 54:10.5
369 40 / M60 [861] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 02:42:57.2 54:12.0
370 94 / M50 [596] Aleš Řehák 1970 CZE KČT Benešov u Semil 02:42:58.0 54:12.8
371 72 / M30 [843] Martin Hudský 1992 CZE Lomnice nad Popelkou 02:42:59.6 54:14.4
372 95 / M50 [959] Jiří Brož 1967 CZE Jihlavské bajky 02:42:59.9 54:14.7
373 120 / M40 [967] Vladimír Bílek 1977 CZE Hořice 02:43:02.9 54:17.7
374 96 / M50hasic [730] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 02:43:10.4 54:25.2
375 121 / M40 [839] Jaroslav Hyjánek 1978 CZE SAFARI Dvůr Králové 02:43:22.0 54:36.8
376 97 / M50 [404] Tomas Folprecht 1971 CZE CH. D. O. Bike&Ski 02:43:22.8 54:37.6
377 41 / M60 [471] Jiří Zahradník 1965 CZE Benešov u Semil 02:43:26.8 54:41.6
378 122 / M40 [659] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 02:43:31.1 54:45.9
379 123 / M40 [586] Martin Slabý 1982 CZE KČT-MTB Kralupy 02:43:34.5 54:49.3
380 42 / M60 [403] Jiří Pleskač 1964 CZE Mladé Buky 02:44:27.1 55:41.9
381 8 / M61 [460] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 02:44:27.8 55:42.6
382 98 / M50 [939] Martin Černý 1974 CZE Plzeň 02:44:29.8 55:44.6
383 124 / M40 [722] Marek Kvitský 1978 CZE Fitclub Jičín 02:44:38.6 55:53.4
384 99 / M50 [421] Pavel Žáček 1967 CZE Hradec Králové 02:44:39.2 55:54.0
385 73 / M30 [806] Lukáš Jirásek 1988 CZE Hradec Králové 02:44:41.2 55:56.0
386 100 / M50 [927] Luděk Dohnal 1975 CZE Devil 02:44:43.9 55:58.7
387 101 / M50 [479] tonda vojtisek 1971 CZE no swiss 02:44:51.5 56:06.3
388 43 / M60 [511] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 02:45:03.5 56:18.3
389 44 / M60 [727] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:45:15.1 56:29.9
390 102 / M50 [610] Stanislav Rada 1976 CZE Trutnov 02:45:19.2 56:34.0
391 45 / M60 [696] Jaromír Medek 1963 CZE Hradec Králové 02:45:30.5 56:45.3
392 74 / M30 [390] Jan Mertlík 1995 CZE SK BP Lumen 02:45:45.0 56:59.8
393 125 / M40 [798] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny Team 02:46:04.3 57:19.1
394 126 / M40 [785] Martin Kittler 1979 CZE Lázně Bělohrad 02:46:11.7 57:26.5
395 9 / M61 [499] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:46:13.8 57:28.6
396 75 / M30 [780] Lukáš Klíma 1991 CZE wpj.cz 02:46:16.0 57:30.8
397 127 / M40 [400] Jakub Horáček 1983 CZE Dvur Králové nad Labem 02:46:19.5 57:34.3
398 128 / M40 [728] Zdeněk Kudláček 1979 CZE Šimon & Kolman 02:46:22.4 57:37.2
399 103 / M50 [796] Ivo Karban Karban 1974 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 02:46:27.1 57:41.9
400 129 / M40 [986] Štefan Bálik 1983 CZE Suchomel 02:46:28.8 57:43.6
401 130 / M40hasic [683] Stanislav Mizera 1985 CZE SK hasičů KHk 02:46:39.0 57:53.8
402 131 / M40 [982] Karel Bednář 1980 CZE Paddy´s 02:47:04.5 58:19.3
403 104 / M50 [782] Petr Klein 1973 CZE Jičín 02:47:08.6 58:23.4
404 4 / Z41 [742] Jaroslava Křížková 1976 CZE Litoměřice 02:47:15.2 58:30.0
405 46 / M60 [944] Pavel Čepelka 1960 CZE Úpice 02:47:15.6 58:30.4
406 132 / M40 [775] Radek Knížek 1978 CZE Dobré 02:47:32.8 58:47.6
407 47 / M60 [431] Petr Šubr 1965 CZE BeManiax Madbike 02:47:38.9 58:53.7
408 10 / M61 [565] Karel Svatoň 1954 CZE Praha 10 Petrovice 02:48:02.4 59:17.2
409 105 / M50 [442] Stanislav Keller 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:48:22.5 59:37.3
410 133 / M40 [813] Václav Jerie 1981 CZE Cyklo M. Kucera H Branná 02:48:24.7 59:39.5
411 48 / M60 [983] Karel Bednář 1959 CZE Praha 9 02:48:26.7 59:41.5
412 20 / M18 [440] Martin Matouš 1999 CZE www.v-garden.cz 02:49:06.9 01:00:21.7
413 134 / M40 [993] Jan Baier 1977 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:49:10.6 01:00:25.4
414 135 / M40 [786] Jan Kittler 1978 CZE Valdice 02:49:37.0 01:00:51.8
415 106 / M50 [650] Pavel Pašek 1971 CZE Continental Sport Club 02:49:41.7 01:00:56.5
416 5 / Z41 [655] Bohuslava Otevřelová 1966 CZE Český Těšín 02:49:46.2 01:01:01.0
417 49 / M60 [656] František Otevřel 1962 CZE Český Těšín 02:49:47.5 01:01:02.3
418 76 / M30 [881] Jakub Haluška 1993 CZE ubytovanirozkos.cz 02:50:06.2 01:01:21.0
419 50 / M60 [606] Petr Rinn 1966 CZE Continental Adršpach 02:50:08.1 01:01:22.9
420 136 / M40 [990] Michal Bakeš 1980 CZE Rovteam 02:50:09.1 01:01:23.9
421 11 / M61 [988] Petr Balásek 1947 CZE KCPivovarVratislavice 02:50:29.3 01:01:44.1
422 77 / M30 [672] Ondřej Nádovník 1989 CZE Hradec Králové 02:50:37.0 01:01:51.8
423 137 / M40 [985] František Bartoš 1977 CZE Trutnov 3 02:50:37.9 01:01:52.7
424 138 / M40 [415] Jaroslav Najman 1984 CZE Lázně bělohrad 02:50:39.4 01:01:54.2
425 18 / Z40 [852] Mirka Horňáková 1981 CZE Los Desperados Racing Team 02:50:49.1 01:02:03.9
426 78 / M30 [746] Pavel Krois 1989 CZE pohybzdrave.cz 02:50:55.3 01:02:10.1
427 107 / M50 [870] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 02:51:24.7 01:02:39.5
428 12 / M61 [438] Milan Borůvka 1954 CZE Prosport 02:52:03.8 01:03:18.6
429 108 / M50 [635] Jína Petr 1971 CZE Semily 02:52:05.2 01:03:20.0
430 13 / M61 [869] Pavel Hejl 1956 CZE Continental Sport Club 02:52:16.5 01:03:31.3
431 51 / M60 [874] Richard Havlík 1963 CZE Černí koně 02:52:16.6 01:03:31.4
432 109 / M50 [679] Mojmír Morávek 1970 CZE Hořice 02:52:19.5 01:03:34.3
433 79 / M30 [763] František Kotlář 1988 CZE Budčeves 02:52:21.0 01:03:35.8
434 139 / M40 [680] Karel Moravec 1978 CZE Český Brod 02:52:36.7 01:03:51.5
435 80 / M30 [865] Lukáš Hlaváček 1995 CZE Hořice 02:53:05.9 01:04:20.7
436 52 / M60 [505] Josef Václavík 1962 CZE ŠKODA AUTO 02:53:06.5 01:04:21.3
437 140 / M40 [355] Lukáš Gaudek 1978 CZE Praha 02:53:18.9 01:04:33.7
438 141 / M40hasic [524] Jiří Tobořík 1979 CZE Jičín 02:53:25.1 01:04:39.9
439 81 / M30 [642] Zdeněk Pěchouček ml. 1994 CZE BAKAKO Nová Paka 02:53:30.1 01:04:44.9
440 110 / M50 [651] Michal Pašek 1973 CZE Continental Sport Club 02:53:34.1 01:04:48.9
441 53 / M60 [362] Lubomír Vejvoda 1959 CZE Liberec 02:53:40.4 01:04:55.2
442 142 / M40 [947] Jakub Culek 1986 CZE Praha 9 02:53:51.7 01:05:06.5
443 82 / M30 [443] Marek Srb 1992 CZE TJ SOKOL LUŽANY 02:54:01.9 01:05:16.7
444 111 / M50 [820] Khorel Jaroslav 1970 CZE Přelouč 02:54:19.6 01:05:34.4
445 112 / M50 [583] Radim Slánek 1972 CZE RaMi team Střezetice 02:54:27.6 01:05:42.4
446 54 / M60 [678] Ivan Morávek 1964 CZE MTB MORRIS64 02:54:39.8 01:05:54.6
447 143 / M40 [549] Sebastian Šimon 1979 CZE Praha 02:55:15.4 01:06:30.2
448 21 / M18 [856] Tomáš Holomba 2000 CZE Lázně Bělohrad 02:55:54.2 01:07:09.0
449 55 / M60 [645] Stanislav Pazderník 1962 CZE MMM 02:55:58.2 01:07:13.0
450 113 / M50 [538] Pavel Šrůtek 1971 CZE Česká Skalice 02:55:59.2 01:07:14.0
451 114 / M50 [992] Pavel Bajer 1970 CZE Lázně Bělohrad 02:56:02.3 01:07:17.1
452 115 / M50 [834] Stanislav Chudoba 1968 CZE ELDOS 02:56:07.0 01:07:21.8
453 116 / M50 [559] Jiří Syrovátka 1969 CZE Hořice 02:56:10.4 01:07:25.2
454 144 / M40hasic [740] Tomáš Kubáček 1977 CZE Střevač 02:56:11.8 01:07:26.6
455 145 / M40 [627] Tomáš Pliml 1986 CZE JAPATO 02:56:19.7 01:07:34.5
456 117 / M50 [998] Jan Abrt 1976 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:56:24.5 01:07:39.3
457 56 / M60 [507] roman václavek 1966 CZE nechanice 02:57:34.8 01:08:49.6
458 146 / M40 [837] Radovan Chalupka 1980 CZE 02:57:50.8 01:09:05.6
459 118 / M50 [624] Petr Pokorný 1974 CZE Kladno 02:57:52.4 01:09:07.2
460 19 / Z40 [448] Pavla Ullíková 1988 CZE Praha 02:57:55.8 01:09:10.6
461 147 / M40 [382] Jiří Vrabec 1980 CZE Staropacká sokolovna 02:58:18.1 01:09:32.9
462 119 / M50 [547] Pavel Šimon 1970 CZE FcB Team 02:58:19.2 01:09:34.0
463 57 / M60 [430] Milan Skalický 1959 CZE Ostroměř 02:58:26.7 01:09:41.5
464 6 / Z41 [611] Dagmar Přibylová 1971 CZE Choceň 02:58:39.6 01:09:54.4
465 20 / Z40 [755] Marie Kozáková 1989 CZE Jičín 02:58:42.5 01:09:57.3
466 120 / M50 [690] Ivo Michek 1973 CZE Třebihošť 02:58:43.0 01:09:57.8
467 148 / M40 [833] Karol Chudovský 1978 CZE Praha 9 02:58:43.2 01:09:58.0
468 121 / M50 [669] Milan Neškrabal 1970 CZE NESSY 02:58:53.4 01:10:08.2
469 22 / M18 [571] Josef Steklý 1998 CZE Libáň 02:58:54.2 01:10:09.0
470 122 / M50 [977] Zdeněk Beňo 1972 CZE Straškov-Vodochody 02:59:04.3 01:10:19.1
471 7 / Z41 [880] Michaela Hamplová 1974 CZE Karlovy Vary 02:59:12.1 01:10:26.9
472 123 / M50 [543] Josef Šlapák 1970 CZE Lysá nad Labem 02:59:33.4 01:10:48.2
473 124 / M50 [846] Michal Hrubý 1967 CZE Veba bike team 03:00:24.8 01:11:39.6
474 21 / Z40hasic [574] Kateřina Stěhulová 1984 CZE HZS Liberec 03:00:28.8 01:11:43.6
475 125 / M50 [954] Pavel Bujárek 1975 CZE Martinice v krkonoších 03:00:29.0 01:11:43.8
476 83 / M30 [717] Martin Lánský 1991 CZE - 03:00:49.2 01:12:04.0
477 84 / M30 [899] Ondřej Fikar 1988 CZE Hořice 03:01:33.1 01:12:47.9
478 149 / M40 [893] Daniel Frumert 1977 CZE Canyon 03:01:54.6 01:13:09.4
479 8 / Z41 [354] Ivana Mullerová 1973 CZE SKI Mladá Boleslav 03:02:13.3 01:13:28.1
480 85 / M30 [800] Martin Kála 1994 CZE Slaný 03:02:13.6 01:13:28.4
481 58 / M60 [509] Oldřich Urban 1966 CZE Pardubice 03:02:17.0 01:13:31.8
482 150 / M40 [931] Michal David 1978 CZE Lázně Bělohrad 03:02:28.9 01:13:43.7
483 23 / M18 [751] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohrad 03:02:47.4 01:14:02.2
484 126 / M50 [666] martin nosek 1972 CZE nósa team 03:02:53.7 01:14:08.5
485 59 / M60 [712] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:03:08.8 01:14:23.6
486 127 / M50 [555] Jiří Šembera 1969 CZE VIPrahlo 03:03:12.1 01:14:26.9
487 86 / M30 [835] Stanislav Chudoba 1994 CZE ELDOS 03:03:40.2 01:14:55.0
488 128 / M50 [693] Jiří Mencl 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:03:49.4 01:15:04.2
489 151 / M40 [491] Lukáš Velechovský 1984 CZE Cyklonadšenci MKC 03:04:10.6 01:15:25.4
490 152 / M40 [857] Milan Holeček 1979 CZE Praha 03:04:16.6 01:15:31.4
491 153 / M40 [689] Jan Mikeš 1977 CZE Šimon & Kolman 03:04:18.1 01:15:32.9
492 129 / M50 [909] Jiří Dvořák 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 03:04:33.1 01:15:47.9
493 154 / M40hasic [579] Radek Smolík 1977 CZE Hasiči Konecchlumí 03:05:02.4 01:16:17.2
494 130 / M50 [770] Pavel Komárek 1971 CZE Kandát-parta 03:05:13.3 01:16:28.1
495 155 / M40 [943] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně 03:05:33.7 01:16:48.5
496 60 / M60 [494] leoš vávra 1965 CZE praha 10 03:05:35.9 01:16:50.7
497 156 / M40 [941] David Černý 1983 CZE Jičín 03:06:02.9 01:17:17.7
498 87 / M30hasic [877] Jakub Hatina 1991 CZE Moto Herman 03:06:12.6 01:17:27.4
498 157 / M40 [353] Martin Blažek 1977 CZE RoRace Team Pyšely 03:06:12.6 01:17:27.4
500 22 / Z40hasic [739] Jana Kubátová 1978 CZE Rokytnice nad Jizerou 03:06:35.7 01:17:50.5
501 61 / M60 [388] Jiří Mrklas 1961 CZE Mihoko Rádlo 03:06:49.3 01:18:04.1
502 131 / M50 [534] Pavel Škoda 1968 CZE Rádlo racing 03:06:49.5 01:18:04.3
503 158 / M40 [461] Tomas Zloch 1985 CZE Praha 03:08:09.3 01:19:24.1
504 14 / M61 [836] Miroslav Chroust 1955 CZE Neratovice 03:09:08.4 01:20:23.2
505 88 / M30 [531] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 03:09:11.4 01:20:26.2
506 132 / M50 [922] Radek Dostál 1973 CZE Kandát-parta 03:09:12.0 01:20:26.8
507 89 / M30 [558] Adam Šádek 1989 CZE Krutopřísňáci 03:09:45.4 01:21:00.2
508 133 / M50 [490] Jiří Verner 1975 CZE Hradec Králové 03:11:31.3 01:22:46.1
509 62 / M60 [523] Václav Tomalík 1963 CZE VOT 03:12:04.5 01:23:19.3
510 90 / M30 [489] Leoš Vigner 1988 CZE Mnichovo Hradiště 03:12:25.4 01:23:40.2
511 23 / Z40 [923] Šárka Doležalová 1992 CZE Pecka 03:13:14.9 01:24:29.7
512 159 / M40 [781] Jiří Klein 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 03:13:34.1 01:24:48.9
513 91 / M30 [594] Prokop Říha 1991 CZE Městec Králové 03:13:38.7 01:24:53.5
514 134 / M50 [811] Zdeněk Jílek 1975 CZE cyklotrapeni 03:13:40.0 01:24:54.8
515 63 / M60 [902] Zdenek Erbrt 1966 CZE Mnichovo Hradiste-Vesela 03:13:48.4 01:25:03.2
516 92 / M30 [360] Lukáš Musil 1988 CZE Újezd pod Troskama 03:14:45.4 01:26:00.2
517 160 / M40hasic [914] Jan Dubec 1981 CZE KSK 03:15:21.7 01:26:36.5
518 64 / M60 [996] Roman Ajchler 1966 CZE Praha 9 03:15:25.8 01:26:40.6
519 93 / M30 [587] Dominik Skřivan 1996 CZE Praha 10 03:15:30.6 01:26:45.4
520 94 / M30 [691] Jiří Mesner 1990 CZE Lázně Bělohrad 03:15:52.7 01:27:07.5
521 135 / M50hasic [456] Václav John 1967 CZE SK hasičů KHK 03:16:00.5 01:27:15.3
522 161 / M40 [487] Martin Vích Vlasák 1980 CZE Jindřiška 03:16:43.2 01:27:58.0
523 162 / M40hasic [884] Tomáš Gotvald 1980 CZE SKH KHK 03:16:58.9 01:28:13.7
524 65 / M60 [724] Josef Kutina 1962 CZE Trutnov 03:17:27.5 01:28:42.3
525 24 / Z40 [723] Tereza Kutinová 1991 CZE Trutnov 03:17:28.5 01:28:43.3
526 95 / M30 [640] David Pěnička 1987 CZE TJ Sokol Lužany 03:18:09.8 01:29:24.6
527 136 / M50 [964] Miroslav Bitnar 1974 CZE Cica team 03:18:52.2 01:30:07.0
528 96 / M30 [422] Martin Vojtíšek 1987 CZE Ostroměř 03:19:09.7 01:30:24.5
529 97 / M30 [582] Tomáš Slavíček 1989 CZE Stěžery 03:19:29.7 01:30:44.5
530 66 / M60 [634] Jan Petránek 1958 CZE Ostroměř 03:19:35.5 01:30:50.3
531 98 / M30 [522] Ondřej Tomalík 1989 CZE VOT 03:20:19.4 01:31:34.2
532 163 / M40 [604] Jan Romančák 1978 CZE Bike&Run Team Stará Paka 03:21:30.9 01:32:45.7
533 99 / M30 [776] Jiří Knížek 1987 CZE Mnichovo Hradiště 03:22:31.9 01:33:46.7
534 137 / M50 [868] Miloš Hernych 1967 CZE Liberec 03:23:10.4 01:34:25.2
535 164 / M40 [447] Aleš Bíma 1978 CZE Jičín 03:23:42.7 01:34:57.5
536 24 / M18 [436] Martin Menčík 2003 CZE www.zahradnisen.cz 03:23:57.7 01:35:12.5
537 138 / M50 [437] Martin Menčík 1976 CZE Lázně Bělohrad 03:23:59.7 01:35:14.5
538 25 / Z40 [995] Daniela Andreyeva 1986 CZE Brodce 03:24:04.3 01:35:19.1
539 67 / M60 [736] Bohumil Kubíček 1957 CZE Litomyšl 03:24:26.6 01:35:41.4
540 165 / M40 [854] Marek Horáček 1986 CZE Krutopřísňáci 03:24:27.2 01:35:42.0
541 25 / M18 [441] Jakub Matouš 2003 CZE www.v-garden.cz 03:25:14.3 01:36:29.1
542 139 / M50 [439] Josef Matouš 1975 CZE www.v-garden.cz 03:25:15.7 01:36:30.5
543 140 / M50 [663] Jan Novák 1970 CZE Cyklo Point Jičín 03:26:44.7 01:37:59.5
544 68 / M60 [560] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:27:11.7 01:38:26.5
545 100 / M30 [819] Jan Jaroš 1990 CZE Hořice 03:27:39.1 01:38:53.9
546 166 / M40hasic [744] Martin Křička 1980 CZE www.tgs.cz 03:27:43.6 01:38:58.4
547 101 / M30 [670] Pavel Nechanický 1987 CZE KUPKOLO.cz 03:27:46.6 01:39:01.4
548 26 / Z40 [457] Zdeňka Kousalová 1989 CZE wpj.cz 03:27:50.1 01:39:04.9
549 27 / Z40 [749] Anna Krejcarová 2001 CZE JCBTeam 03:28:09.4 01:39:24.2
550 9 / Z41 [750] Eva Krejcarová 1974 CZE JCBTeam 03:28:12.6 01:39:27.4
551 69 / M60 [417] ivan goga 1960 CZE spinavy zada 03:28:45.5 01:40:00.3
552 28 / Z40 [911] Zuzana Dundáčková 1982 CZE Chrudim 03:29:18.7 01:40:33.5
553 26 / M18 [760] Filip Kout 2004 CZE KORNER TEAM BĚLOHRAD 03:29:47.4 01:41:02.2
554 102 / M30 [551] Josef Šimek 1989 CZE HTW 03:29:50.7 01:41:05.5
555 141 / M50 [759] František Kout 1969 CZE KORNER TEAM BĚLOHRAD 03:29:51.2 01:41:06.0
556 103 / M30 [907] Tomáš Dytrych 1989 CZE Lázně Bělohrad 03:30:02.3 01:41:17.1
557 167 / M40 [434] Ondřej Dundáček 1982 CZE Chrudim 03:30:54.2 01:42:09.0
558 142 / M50 [542] Radek Šolc 1974 CZE Oceloví letci 03:31:18.1 01:42:32.9
559 168 / M40 [971] Lukáš Bernard 1981 CZE Alumen 03:31:36.9 01:42:51.7
560 29 / Z40 [590] Ladislava Skořepová 1978 CZE Vlkov 03:32:21.2 01:43:36.0
561 15 / M61 [365] Otakar Švorčík 1955 CZE Praha 2 03:34:18.1 01:45:32.9
562 169 / M40 [793] Petr Kašparovský 1977 CZE Kostelec nad Černými lesy 03:35:08.2 01:46:23.0
563 30 / Z40 [545] Gabriela Šírová 1992 CZE Vrchlabí 03:38:09.5 01:49:24.3
564 10 / Z41 [692] Lenka Mervartová 1972 CZE Dubenec 03:38:25.0 01:49:39.8
565 16 / M61 [376] Miroslav Vonášek 1954 CZE Podlázky 03:38:51.8 01:50:06.6
566 11 / Z41 [804] Renata Jírová 1971 CZE Sokol Žireč 03:40:32.3 01:51:47.1
567 143 / M50 [629] M. Pitrman 1969 CZE MOJE CHOŤ 03:40:32.5 01:51:47.3
568 70 / M60 [392] Bohumil Tvrzník 1960 CZE Semily 03:42:11.1 01:53:25.9
569 170 / M40 [625] Roman Podzimek 1985 CZE HC Sněhurka 03:42:15.2 01:53:30.0
570 171 / M40 [379] František Širl 1984 CZE Špinavý záda 03:42:16.1 01:53:30.9
571 172 / M40 [951] Miloš Bydžovský 1977 CZE BT BIKE TEAM 03:44:00.8 01:55:15.6
572 27 / M18 [952] Michal Bydžovský 2000 CZE BT BIKE TEAM 03:44:01.6 01:55:16.4
573 144 / M50 [860] DAVID HOFMAN 1976 CZE JAROMĚŘ 03:44:55.1 01:56:09.9
574 145 / M50 [778] Radek Klimeš 1974 CZE Bílá Třemešná 03:44:55.2 01:56:10.0
575 28 / M18 [829] Jakub Janák 2007 CZE Miletín 03:45:04.7 01:56:19.5
576 71 / M60 [864] Miroslav Hlavatý 1957 CZE Lázně Bělohrad 03:45:06.0 01:56:20.8
577 104 / M30 [620] Jan Popelka 1992 CZE Trutnov 03:45:55.3 01:57:10.1
578 29 / M18 [470] Tomáš Zahradník 2000 CZE Benešov u Semil 03:46:02.8 01:57:17.6
579 12 / Z41 [918] Renata Dostálová 1973 CZE Kandát-parta 03:46:11.6 01:57:26.4
580 173 / M40 [472] Josef Wanke 1978 CZE Hronov 03:48:42.3 01:59:57.1
581 174 / M40 [953] Marek Bureš 1984 CZE KUPKOLO.cz 03:49:20.7 02:00:35.5
582 175 / M40 [597] Tomáš Řeháček 1983 CZE KUPKOLO.cz 03:49:22.2 02:00:37.0
583 176 / M40hasic [748] Jan Krejčí 1979 CZE Sokol Ostroměř 03:49:25.6 02:00:40.4
584 31 / Z40 [969] Michaela Betlachova 1989 CZE Praha 3 03:51:03.7 02:02:18.5
585 72 / M60 [550] Jiří Šimek 1959 CZE ALTEC a.s. 03:52:03.3 02:03:18.1
586 146 / M50 [616] Vladimir Prochazka 1968 CZE Odrepsy 03:52:18.9 02:03:33.7
587 73 / M60 [812] Milan Jezek 1960 CZE VIN DE FRANCE INVEST s.r.o. 03:56:15.9 02:07:30.7
588 17 / M61 [592] Jarda Seifert 1955 CZE vin de france invest s.r.o. 03:56:16.5 02:07:31.3
589 13 / Z41 [573] Dagmar Steinerová 1965 CZE Sokol Žireč 03:56:34.4 02:07:49.2
590 147 / M50 [588] Emilián Skřivan 1971 CZE Praha 10 04:05:43.7 02:16:58.5
591 148 / M50 [426] Radek Zeman 1976 CZE Ostroměř 04:05:46.6 02:17:01.4
592 18 / M61 [482] Stanislav Vlasák 1956 CZE Jindřiška 04:07:10.9 02:18:25.7
593 177 / M40 [885] Radim Gerlich 1977 CZE 100 00 04:08:18.8 02:19:33.6
594 149 / M50 [979] Marcel Beneš 1973 CZE Praha 8 04:10:10.2 02:21:25.0
595 74 / M60 [495] Kamil Vašíček 1965 CZE S-WORKS BOHDANEČ 04:16:25.1 02:27:39.9
596 178 / M40 [828] Pavel Janák 1978 CZE Kandát-parta 04:28:44.8 02:39:59.6
597 14 / Z41 [673] Hana Nádherová 1968 CZE Hradec Králové 04:32:10.5 02:43:25.3
598 30 / M18 [789] Jaroslav Kiezler 2006 CZE MY4Kiezlerovi 04:41:04.3 02:52:19.1
599 32 / Z40 [787] Monika Kiezlerová 2003 CZE MY4Kiezlerovi 04:41:04.5 02:52:19.3
600 75 / M60 [790] Jaroslav Kiezler 1965 CZE MY4Kiezlerovi 04:41:05.3 02:52:20.1
DNF / M60 [948] Pavel Crha 1966 CZE So Ráj Hrubá Skála
DNF / M40 [446] Pavel Chemišinec 1979 CZE Lázně Bělohrad .KOLA- ŠÍR.
DNF / M50hasic [709] Petr Lukáš 1974 CZE SK HZS Praha
DNF / M40 [792] Tomáš Kejzlar 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují