KupKolo Podkrkonošský maraton 2018

11.08.2018 Lázně Bělohrad 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90km celkem: 159, muži : 152, ženy: 7, M30: 20, M40: 56, M50: 51, M51: 25, Z18: 7 [html] [pdf]
50km celkem: 499, muži : 457, ženy: 42, M18: 35, M30: 58, M40: 118, M50: 149, M60: 68, M61: 29, Z30: 13, Z40: 16, Z41: 13 [html] [pdf]
kluci 100m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
holky 100m celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo kluci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo holky celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
předškoláci 1 kolo celkem: 25, muži : 25, ženy: 0, kluci: 25, holky: 0 [html] [pdf]
předškolačky 1 kolo celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
děti 2 kola kluci celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola holky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
děti 3 kola kluci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 3 kola holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf]
děti 4 kola kluci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 4 kola holky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]

výsledková listina 50km

start ~ 10:30:14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup checkokruh#3
1 1 / Z40 [893] Hana Jakubičková 1982 CZE Bike Gallery 02:10:54.2 01:28:13.0 (93)
2 2 / Z40 [616] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:13:43.8 02:49.6 01:29:21.0 (108)
3 3 / Z40 [899] Pavla Chmelíková 1982 CZE - 02:14:50.6 03:56.4 01:30:40.0 (118)
4 4 / Z40 [642] Lenka Tomášová 1981 CZE AC Gomango Högner 02:18:35.1 07:40.9 01:33:00.0 (143)
5 5 / Z40 [858] Jaroslava Kašše 1984 CZE Rolníci ČZU 02:30:31.4 19:37.2 01:38:14.0 (204)
6 6 / Z40 [705] Alena Smolíková 1986 CZE JKF Jaroměř 02:36:23.9 25:29.7 01:42:16.0 (251)
7 7 / Z40hasic [796] Pavlína Maráčková 1981 CZE SDH Ludgeřovice 02:36:42.5 25:48.3 01:42:46.0 (256)
8 8 / Z40 [540] lukáš hudousek 1978 CZE Freudenberg 02:37:37.3 26:43.1 01:45:54.0 (296)
9 9 / Z40 [650] Kateřina Švihová 1978 CZE Trutnov 02:37:51.1 26:56.9 01:44:26.0 (274)
10 10 / Z40 [758] Gabriela Paulusová 1980 CZE Stará Paka 02:45:29.7 34:35.5 01:49:16.0 (335)
11 11 / Z40 [822] Petra Kučírková 1978 CZE Hořiněves 02:46:00.3 35:06.1 01:50:01.0 (340)
12 12 / Z40 [529] Petra Holoubková 1986 CZE Lada 02:50:28.7 39:34.5 01:50:05.0 (341)
13 13 / Z40 [997] Daniela Andreyeva 1986 CZE Brodce 02:59:01.0 48:06.8 01:56:23.0 (398)
14 14 / Z40 [786] Eva_Isabela Mládková 1987 CZE Eurybia yacht club 03:12:12.2 01:01:18.0 02:05:14.0 (434)
15 15 / Z40 [711] Ladislava Skořepová 1978 CZE RockMachine-Cyklomax 03:16:49.7 01:05:55.5 02:07:39.0 (445)
16 16 / Z40 [870] Barbora Juhásová 1987 CZE Eurybia yacht club 04:37:41.6 02:26:47.4 03:00:14.0 (478)