mtb

startovka

Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci, žákyně mladší celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, kluci: 6, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Předžáci, předžákyně celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
Minižáci, minižákyně celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf] [csv]
Děti celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Děti nejmenší celkem: 17, muži : 12, ženy: 5, Muži: 12, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 118, muži : 110, ženy: 8, DM29: 0, DM39: 0, DM49: 110, DM50+: 0, DZ39: 0, DZ40+: 8 [html] [pdf] [csv]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 86, muži : 67, ženy: 19, KMJ: 0, KM39: 0, KM59: 67, KM60+: 0, KZ Juniorky: 0, KZ39: 0, KZ40+: 19 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Žáci, žákyně starší

start ~ 08:58:43 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 9 účastníků ( 4 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky301Nicol BezstarostiCZE2006Nová Paka
holky302Veronika CibulkováCZE2007Praha
kluci346Jiří HalamaCZE2007Nedvězí
kluci355jan kabeláčCZE2006Lomnice nad Popelkou
holky349anna kašparováCZE2007Praha
holky303Eliška KučerováCZE2007Dobrá Voda
kluci339Jan PešinaCZE2006Police nad Metují
kluci304Šimon RychetskýCZE2007Praha 915
holky305Šárka TRLLOVÁCZE2007Nová Paka

startovní listina Žáci, žákyně mladší

start ~ 08:58:43 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 11 účastníků ( 6 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci350Kryštof BártaCZE2008Lomnice nad Popelkou
holky347Andrea HalamováCZE2009Nedvězí
kluci345Sebastien JonCZE2009Jilemnice
kluci356šimon kabeláčCZE2009Lomnice nad Popelkou
holky333Ella KalinováCZE2009Čelákovice
holky344Marie KarbanováCZE2008Hořice
holkyNikola KubelkovaCZE2008Liberec
kluci336Vojtěch MádlíkCZE2009Nová Paka
holky343Marcela NoskováCZE2008Ubislavice
kluci324Daniel PolášekCZE2009Stará Paka
kluci352Šimon SuchardaCZE2008Lomnice nad Popelkou

startovní listina Předžáci, předžákyně

start ~ 09:27:24 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 14 účastníků ( 7 mužů, 7 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži341Vojtěch BednaříkCZE2011Praha
Muži306Patrik BymaCZE2011Jilemnice
Ženy307Amálie DajčováCZE2010Hejnice
Ženy308Barbora FamfulíkováCZE2010Hořice
Muži309Adam HrdinaCZE2010Praha 9 Kyje
Ženy332Lisa KalinováCZE2011Čelákovice
Ženy310Martina ProcházkováCZE2011Liberec
Muži325Lukáš RichterCZE2011Slušovice
Ženy348Klára StaráCZE2010Lomnice nad Popelkou
Muži351Matouš SuchardaCZE2010Lomnice nad Popelkou
Muži311roman tomešCZE2011Lučany nad Nisou
Muži312Lukáš trlloCZE2010Nová Paka
Ženy326Viktorie VrabcováCZE2010Hořice
Ženy313Karolína zajíčkováCZE2010Praha 9

startovní listina Minižáci, minižákyně

start ~ 09:47:09 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 15 účastníků ( 7 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy358sofie barochováCZE2012Lomnice nad Popelkou
Ženy362karolína bláhováCZE2013Nová ves nad popelkou
Ženy367adéla brožováCZE2013Lomnice nad Popelkou
Ženy314Markéta CibulkováCZE2012Praha
Ženy370lucka dlouháCZE2012Lomnice nad Popelkou
Muži369Ondřej DumekCZE2012Liberec 14
Ženy315Elena FamfulíkováCZE2013Hořice
Muži340Mikuláš horákCZE2012Jilemnice
Muži316Maty HrdinaCZE2012Praha 9 Kyje
Ženy363Rozárie kazdováCZE2013Železnice
Muži337Ondřej MádlíkCZE2012Nová Paka
Ženy317Kateřina ProcházkováCZE2013Liberec
Muži353Ondřej ŠvihaCZE2012Lomnice nad Popelkou
Muži327Matěj VrabecCZE2012Hořice
Muži371Jakub ZejfartCZE2013Dolní Kalná

startovní listina Děti

start ~ 10:14:17 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 19 účastníků ( 14 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy357liliana barochováCZE2015Lomnice nad Popelkou
Ženy342Eva BednaříkováCZE2015Praha
Muži318Matyáš BřečkaCZE2014Borovnice 215
Muži319Oskar BymaCZE2014Jilemnice
Muži338Michal čadaCZE2015Police n.M.
Ženy384veronika čapkováCZE2015Lomnice nad Popelkou
Muži374alfréd čížekCZE2015Praha
Muži368Václav DumekCZE2014Liberec 14
Muži328Matyáš HeroldCZE2015Háje nad Jizerou
Muži377tonda horáčekCZE2017Jilemnice
Muži331Oskar KalinaCZE2015Čelákovice
Muži364Matěj KazdaCZE2015Železnice
Muži335jaromír KolajaCZE2015Liberec
Ženy379KLÁRA MACHOVÁCZE2015libštát
Muži382františek samohýlCZE2014Lomnice nad Popelkou
Muži361David sedliskýCZE2015Horní Branná 263
Ženy373Lucie TrmatováCZE2015Jičín
Muži376kryštof zajícCZE2015Lomnice nad Popelkou
Muži320Zdeněk ZajíčekCZE2015Praha 9

startovní listina Děti nejmenší

start ~ 10:30:01 , 2016 a mladší , přihlášeno: 17 účastníků ( 12 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy359markéta bláhováCZE2016Nová ves nad popelkou
Muži366vojtěch brožCZE2016Lomnice nad Popelkou
Muži321Jonáš BřečkaCZE2017Borovnice 215
Muži322Sebastian BubílekCZE2017Liberec
Muži375eduard čížekCZE2016Praha
Muži329Kryštof HeroldCZE2017Háje nad Jizerou
Muži378vojta horáčekCZE2017Jilemnice
Ženy354Sofie KarbanováCZE2019Hořice
Muži365mikuláš kazdaCZE2017železnice
Muži334Cyril KolajaCZE2017Liberec
Muži381daniel kubanCZE2016Pardubice
Ženy380karolína kubanováCZE2017Pardubice
Muži383Jan SamohýlCZE2017Lomnice nad Popelkou
Ženy360Ester SedliskáCZE2019Horní Branná
Ženy330Stella Sládková CZE2016 Chrudim
Muži372Adam StarýCZE2017Lomnice nad Popelkou
Muži323Vojtěch VlášekCZE2019Jilemnice

startovní listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 118 účastníků ( 110 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
DM4996Petr adámekCZE1993Rtyně v Podkrkonoší
DZ40+105Jana AdámkováCZE1996Rtyně v Podkrkonoší
DM495Jiří BajerCZE1980Nová Paka
DM497Štěpán BejrCZE1987Náchod
DZ40+61Karolina BergerováCZE1992Bílá Třemešná
DM4998Arnošt BernardCZE1961Lazně Bělohrad
DM498Pavel BernatCZE1976Lomnice nad Popelkou
DM499Aleš BílekCZE1979Jičín
DZ40+10Natália BlanárováSVK1990Trutnov
DM4911Tomáš BoudaCZE1990Přezletice
DM491Michal BubílekCZE1986Liberec
DM4912Martin BucharCZE1981Vrchlabí
DM4965Tomas ČadaCZE1964Teplice nad Metují
DM4986Jan čapekCZE1973Turnov
DM4913Zdeněk ČervinkaCZE1964Dolní Lánov 133
DM4914Jakub ČeřovskýCZE1983Lázně Bělohrad
DM4968Lukáš DrejslCZE1986Velké Petrovice
DZ40+15Aneta DrobníkováCZE1987Jilemnice
DM4916Martin DurychCZE1994Praha
DM4917Martin FikarCZE1983Hořice
DM4993Jan fišnarCZE1980Vrchlabí
DM4918Aleš FléglCZE1963Náchod
DM4919Jan FleischmanCZE1985Prague
DM4920Marek Foltýn st.CZE1974Bělá 135
DZ40+385Lenka FridrichováCZE1994Hronov
DM4964Václav HamanCZE1981Jilemnice
DM49104michal hamouzCZE1974benátky nad jizerou
DM4922Josef HLAVACZE1977Liberec XXV - Vesec
DM4923Ondřej HofmanCZE1979Žďár
DM4924Jakub HromádkoCZE1988Pardubice
DM4971Libor hubáčekCZE1962Praha 5
DM4925Marcel JanotaCZE1981Lázně Bělohrad
DM4926Zdeněk JežekCZE1973Jilemnice
DM4989Jakub JirkůCZE1996Praha
DM4999Pavel jiřenaCZE1967Jablonec nad Nisou
DM4927Jan kalašCZE1980Praha 9
DM49110David kalinaCZE1974Liberec
DM49389David KaňkaCZE1979KOZOJEDY
DM4928Petr KauškaCZE1966Hodkovice nad Mohelkou
DM4929Petr KleinCZE1973Podhorní Újezd
DM4930Tomáš KlímaCZE1990Sedlec 156
DM49Jiří KoblasaCZE1965Dvůr Králové nad Labem
DM4931Patrik KobrCZE1984Lomnice nad Popelkou
DM4985František kocourekCZE1983Prostějo
DM49101Pavel koldaCZE1990čeperka
DM49106Tomáš kordíkCZE1986Praha
DM4932Matouš KozákCZE1998Kobyly
DM4933Vladimír KrausCZE1960Jablonec nad Nisou
DM49Matěj KubinaCZE1992Benecko
DM4992Radek kučeraCZE1972Chrastava
DM4934Tomáš KučeraCZE1977Dobrá Voda
DM4935Tomáš KučeraCZE1977Kytín
DM4975Ladislav KuncCZE1990Trutnov
DM496Martin kupkaCZE1982Štikov
DM49388Tomáš KuříkCZE1985Nová Paka
DM4936Piotr KusiakPOL1978Szklarska Poreba
DM4995Jiří KuželCZE1979Jičín
DM4937Martin LédrCZE1970Hradec Králové
DM4938Jakub LoveckyCZE1987Pec pod Sněžkou
DM4939Josef MatějkaCZE1965Lomnice nad Popelkou
DZ40+111andrea maťhováCZE1997poděbrady
DM4994Pavel MatochaCZE1990Jablonec nad Nisou
DM4940Ondřej MikulášCZE1990Dlouhá Třebová
DM4980pavel miškovCZE1976Podĕbrady
DZ40+97Vendula navrátilováCZE1993Jičín
DM4941Michal NevařilCZE1983Rynoltice
DM4942Rudolf Nosek CZE1970Hradec Králové
DM493Michal NovákCZE1991Rohovládova Bělá
DM4943Jan NovotnýCZE1986Lomnice nad Popelkou
DM4983Pavel pastrnekCZE1976Velký týnec
DM4944Martin PecaCZE1973Lázně Bělohrad
DM4945David PERGNERCZE1969Praha 4
DM4970Jiří PlašilCZE1983Liberec 5
DM49100Milan PodzimekCZE1975Valdice
DM4988Aleš prokůpekCZE1966Jilemnice
DM4979Filip PtáčníkCZE1981Praha 5
DM4969Jan RamzerCZE1992Liberec
DM4977Zbyněk RichterCZE1991Rokytno 152, Sezemice
DM49Lukas RoubicekCZE1981Praha 4, Modrany
DM4967Tomáš RudolfCZE1977Hronov
DM492Zbyněk RůžičkaCZE1991Nový Bor
DM49107Dušan schmidtCZE1986Praha
DM4946Jan SkrbekCZE1985Jičín
DM4947Tomáš SládekCZE1988Chrudim
DM4962Marek SlavíčekCZE1990Dolní Břežany
DM4948Josef SlavíkCZE1976Vrchlabí
DM4973Petr SteinerCZE1985Praha 4
DM49109Jan strakošCZE1983Lučany nad Nisou 726
DM4984david studýnkaCZE1976pravčice
DM4990Tomek Studzinski POL1975Polanica zdrój
DM4981Michal swárovskýCZE1998Smržovka
DM4949Aleš ŠimekCZE1976Vrchlabi 1
DM4950Jiří ŠimůnekCZE1969Trutnov
DM4951Petr ŠimůnekCZE1973Trutnov
DM4978Petr ŠkodaCZE1983Slatina nad Úpou
DM4952Miroslav ŠolcCZE1964Lomnice nad Popelkou
DM4953Pavel ŠorfCZE1999Svojkov
DM4954František ŠourekCZE1982Rohatsko
DM4972Michal štantejskýCZE1984Špindlerův Mlýn
DM49386david štolbaCZE1991Hradec Králové
DM4991Martin štrosCZE1983Rohatsko
DM4960Martin ŠubrCZE1997Lázně Bělohrad
DZ40+66Magdaléna ŠulcováCZE1985Jičín
DM4955Ireneusz TaraszkiewiczPOL1967Szklarska Poreba
DM4963Lukáš TomanCZE1991Horní Branná
DM4974Jaroslav TomešCZE1951Praha 10
DM4956Kryštof TouškaCZE1987Praha 6
DM49103Štěpán trmataCZE1978Jičín
DM49281Zbyněk urbanCZE1972Nová Paka
DM49387Jan VacekCZE2000Praha
DM494Vojtěch vaníčekCZE1985Nová Paka
DM4982Lumir VaszilyCZE1986Křížová 1613, Liberec 30
DM49102Sebastian vlčekCZE1994Jičín
DM4958Vratislav VojtěchCZE1982Železnice
DM4987Jaroslav vondroušCZE1952Blešno
DM4959Martin VoňkaCZE2001Lázně Bělohrad
DM49390Jaroslav ZelenkaCZE1980Praha
DM49108Ota zimaCZE1984Praha 5

startovní listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 86 účastníků ( 67 mužů, 19 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
KM59277Tomáš BergrCZE1971Lomnice nad Popelkou
KM59202Jan BajerCZE2005Nová Paka
KM59203Leoš BarochCZE1967Lomnice nad Popelkou
KM59239Jan BednaříkCZE1981Praha
KM59250tomáš bejrCZE1975Nová Paka
KM59265Jaroslav BendlCZE1960Jablonec nad Nisou
KZ40+204Nicol BezstarostiCZE2006Nová Paka
KM59205Michal BilkaCZE1981Praha
KM59206Martin BřečkaCZE1981Borovnice 215
KM59207Tomáš CibulkaCZE1975Praha
KZ40+208Veronika ČeřovskáCZE1988Nová Paka
KM59274Jaroslav ČeřovskýCZE1977Prostějov
KM59209Lubomír ČihákCZE1953Semice
KM59268Vladimír čížekCZE1982Praha 4
KM59210Simon David DobiasCZE2005Praha 2
KM59211David DobiášCZE1977Praha 2
KM59213Ferdinand DobšovičCZE1968Čelákovice
KM59212Vojtěch DobšovičCZE1997Čelákovice
KM59Jiří DušekCZE1960Praha 5
KM59214Marek FoltýnCZE2006Bělá
KM5921Jan FrajbišCZE1993Praha
KM59261Josef FučíkCZE1954Sýčina
KZ40+246Amálie HorákováCZE2008Jilemnice
KZ40+Nicole HorákováCZE1975Jilemnice
KM59247Petr HrubýCZE1963Jičín
KM59215Jan ChlupáčCZE1994Semily
KZ40+216Radka KabeláčováCZE1979Lomnice nad Popelkou
KM59217Tomáš KakrdaCZE1963Pardubice
KM59240Miroslav KalinaCZE1982Čelákovice
KZ40+242Markéta KalinováCZE1982Čelákovice
KM59237Štěpán KarbanCZE1971Hořice
KM59251jan kašparCZE1971Praha
KZ40+271ivana kordíkováCZE1984Praha
KM59218Matěj KovářCZE2002Líšný
KM59219Vojtěch KovářCZE1996Turnov
KM59Lukáš KrausCZE2003Lázně Bělohrad
KM59279Jan krestaCZE1980Ústí nad Labem
KZ40+269kateřina kubanováCZE1984pardubice
KM59220Pavel KubínCZE1981Jičín
KM59275pavel kuchařCZE1960Vitineves
KZ40+272Rozálie KuchařováCZE2002Jičín
KM59221Jakub KyndlCZE1986Praha
KM59262Petr LisičanCZE1990Jablonec nad Nisou
KM59222Petr MádlíkCZE2005Nová Paka
KM59278Štěpán malínskýCZE2007Jilemnice
KM59270Jindřich maťhaCZE1961Poděbrady
KM59266pavel matochaCZE1962Jablonec nad Nisou
KZ40+223Barbora MičkováCZE1986Pec pod Sněžkou
KZ40+263vendula musilováCZE1983Jičín
KZ40+258iveta panochováCZE1999
KM59245Jakub PešinaCZE2004Teplice nad Metují
KM59248Lukáš petrCZE1979Jičín
KM59243Antonín PolášekCZE2005Stará Paka
KM5976Ladislav ProuzaCZE1972Vrchlabí
KM59224Ondrej RaabCZE1973Jablonec nad Nisou
KM59225Vojta raabCZE2004Jablonec nad Nisou
KM59227Jan ReiserCZE1968Praha
KM59226Matěj ReiserCZE1996Praha
KZ40+267Žaneta ryšaváCZE1974Vrchlabí
KM59255Adam ŘezníčekCZE2005Nová Paka
KM59249martin řezníkCZE1979Praha
KM59244Vojtěch SelvekCZE2004Stará Paka
KZ40+256Tereza SchmidtováCZE1991Pardubice
KM59228Jakub SkalickýCZE2004Horní Branná
KM59Jan SkokanCZE1985Pardubice
KM59254Petr SkůčekCZE1978Praha
KM59201Robin SpatekCZE1989Lomnice nad Popelkou
KM59273Adam Styblík CZE2002Lázně Bělohrad
KM59241Tim ŠkardaCZE2003Lomnice nad Popelkou
KZ40+259Renata šulákováCZE1974Jablonec Nad Nisou
KM59229František ŠvandrlíkCZE2002Jilemnice
KM59230Vít TauchmanCZE1981Studenec
KM59231Tomáš Tichý CZE1995Dřenice 116
KM59232Vladimír TomášekCZE1963Nová Ves nad Popelkou
KZ40+233Klára TomsováCZE2003Praha
KM59264matěj tumaCZE2002Jičín
KM59252Pavel TYPLTCZE1966Lomnice nad Popelkou
KM59234Josef VaclavikCZE1962Jilemnice
KM59276petr vaněkCZE1976Hradec Králové
KM59235Jaromír VaníčekCZE1952Nová Paka
KM5957Radek VejnarCZE1975Nová Ves nad Popelkou
KZ40+257Adela vokáčováCZE2005Vrchlabi 1
KZ40+236Kateřina VokáčováCZE1977Vrchlabi 1
KM59253Jiří VoňkaCZE1954Dvůr Králové nad Labem
KZ40+238Veronika ZahradníkováCZE1988Praha
KM59260Miroslav ŽivnýCZE1982Mladá Boleslav