mtb

startovka

Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9 , ženy: 5, holky: 5, muži : 4, kluci: 4 [html] [pdf] [csv]
Žáci, žákyně mladší celkem: 11 , muži : 6, kluci: 6, ženy: 5, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Předžáci, předžákyně celkem: 14 , muži : 7, Muži: 7, ženy: 7, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
Minižáci, minižákyně celkem: 15 , ženy: 8, Ženy: 8, muži : 7, Muži: 7 [html] [pdf] [csv]
Děti celkem: 19 , ženy: 5, Ženy: 5, muži : 14, Muži: 14 [html] [pdf] [csv]
Děti nejmenší celkem: 17 , ženy: 5, Ženy: 5, muži : 12, Muži: 12 [html] [pdf] [csv]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 118 , muži : 110, DM29: 17, ženy: 8, DZ39: 8, DM49: 32, DM39: 42, DM50+: 19 [html] [pdf] [csv]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 86 , muži : 67, KM59: 25, KMJ: 17, KM39: 18, KM60+: 7, ženy: 19, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 5 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Žáci, žákyně starší

start ~ 08:58:43 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 9 účastníků ( 4 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky301Bezstarosti NicolCZE2006BAKAKO Nová PakaNová Paka
holky302Cibulková VeronikaCZE2007KROSS BIKERANCH TEAM JUNIORPraha
kluci346Halama JiříCZE2007Enduroklub SemilyNedvězí
kluci355kabeláč janCZE2006LSK LomniceLomnice nad Popelkou
holky349Kašparová AnnaCZE2007Kross Bikeranch Team JuniorPraha - Horní Počernice
holky303Kučerová EliškaCZE2007MONDRAKER Racing teamDobrá Voda
kluci339Pešina JanCZE2006Redpoint-eleven TeamPolice Nad Metují
kluci304Rychetský ŠimonCZE2007Kross Bikeranch Team JuniorPraha-satalice
holky305TrllovÁ ŠárkaCZE2007Bakako Nová PakaNová Paka

startovní listina Žáci, žákyně mladší

start ~ 08:58:43 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 11 účastníků ( 6 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci350Bárta KryštofCZE2008LSK LomniceLomnice nad Popelkou
holky347Halamová AndreaCZE2009LSK LomniceNedvězí
kluci345Jon SebastienCZE2009MTB Spartak VrchlabíJilemnice
kluci356kabeláč šimonCZE2009LSK LomniceLomnice nad Popelkou
holky333Kalinová EllaCZE2009SPORTICUS teamČelákovice
holky344Karbanová MarieCZE2008Tj Nová PakaHořice
holkyKubelkova NikolaCZE2008Cycology North Bike ClubLiberec
kluci336Mádlík VojtěchCZE2009BAKAKO Nová PakaNová Paka
holky343Nosková MarcelaCZE2008Sokol ÚbislaviceÚbislavice
kluci324Polášek DanielCZE2009Bakako Nová PakaStará Paka
kluci352Sucharda ŠimonCZE2008LSK LomniceLomnice nad Popelkou

startovní listina Předžáci, předžákyně

start ~ 09:27:24 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 14 účastníků ( 7 mužů, 7 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži341Bednařík VojtěchCZE2011Kross Bikeranch Team JuniorPraha
Muži306Byma PatrikCZE2011JilemniceJilemnice
Ženy307Dajčová AmálieCZE2010Cycology North Bike ClubHejnice 411
Ženy308Famfulíková BarboraCZE2010Bakako Nová PakaHořice
Muži309Hrdina AdamCZE2010KROSS BIKE RANCH TEAM JUNIORPraha 9 Kyje
Ženy332Kalinová LisaCZE2011SPORTICUS teamČelákovice
Ženy310Procházková MartinaCZE2011ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMLiberec
Muži325Richter LukášCZE2011TUFO Cyklozákladna OtrokoviceSlušovice
Ženy348Stará KláraCZE2010LSK LomniceLomnice nad Popelkou
Muži351Sucharda MatoušCZE2010LSK LomniceLomnice nad Popelkou
Muži311Tomeš RomanCZE2011Cycology North Bike ClubLučany Nad Nisou
Muži312Trllo LukášCZE2010Bakako Nová PakaNová Paka
Ženy326Vrabcová ViktorieCZE2010HořiceHořice
Ženy313Zajíčková KarolínaCZE2010Kross Bikeranch team juniorPraha 9

startovní listina Minižáci, minižákyně

start ~ 09:47:09 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 15 účastníků ( 7 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy358barochová sofieCZE2012HC LomniceLomnice nad Popelkou
Ženy362bláhová karolínaCZE2013Nová ves nad popelkouNová ves nad popelkou
Ženy367brožová adélaCZE2013Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
Ženy314Cibulková MarkétaCZE2012KROSS BIKERANCH TEAM JUNIORPraha
Ženy370dlouhá luckaCZE2012LSK LomniceLomnice nad Popelkou
Muži369Dumek OndřejCZE2012BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMLiberec 14
Ženy315Famfulíková ElenaCZE2013BAKAKO Nová PakaHořice
Muži340horák MikulášCZE2012ČKS SKI JilemniceJilemnice
Muži316Hrdina MatyCZE2012KROSS BIKE RANCH TEAM JUNIORPraha 9 Kyje
Ženy363kazdová RozárieCZE2013Sportcentrum JičínŽeleznice
Muži337Mádlík OndřejCZE2012BAKAKO Nová PakaNová Paka
Ženy317Procházková KateřinaCZE2013ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMLiberec
Muži353Šviha OndřejCZE2012LSK LomniceLomnice nad Popelkou
Muži327Vrabec MatějCZE2012HořiceHořice
Muži371Zejfart Jakub CZE2013--1--Dolní Kalná

startovní listina Děti

start ~ 10:14:17 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 19 účastníků ( 14 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy357barochová lilianaCZE2015HC LomniceLomnice nad Popelkou
Ženy342Bednaříková EvaCZE2015KROSS BIKERANCH TEAM JUNIORPraha
Muži318Břečka MatyášCZE2014LSK Lomnice nad PopelkouBorovnice 215
Muži319Byma OskarCZE2014JilemniceJilemnice
Muži338Čada MichalCZE2015Redpoint-eleven TeamPolice Nad Metují
Ženy384čapková veronikaCZE2015Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
Muži374čížek alfrédCZE2015PrahaPraha
Muži368Dumek VáclavCZE2014BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMLiberec 14
Muži328Herold MatyášCZE2015Háje nad JizerouHáje nad Jizerou
Muži377horáček tondaCZE2017JilemniceJilemnice
Muži331Kalina OskarCZE2015SPORTICUS teamČelákovice
Muži364Kazda MatějCZE2015Cykloklub JičínŽeleznice
Muži335Kolaja JaromírCZE2015Slavia Liberec OrienteeringLiberec
Ženy379MACHOVÁ KLÁRACZE2015libštátlibštát
Muži382samohýl františekCZE2014LSK LomniceLomnice nad Popelkou
Muži361sedliský David CZE2015MTB Spartak Vrchlabí - HatcheyHorní Branná 263
Ženy373Trmatová LucieCZE2015JičínJičín
Muži376zajíc kryštofCZE2015Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
Muži320Zajíček ZdeněkCZE2015Kross Bikeranch team junior Praha

startovní listina Děti nejmenší

start ~ 10:30:01 , 2016 a mladší , přihlášeno: 17 účastníků ( 12 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy359bláhová markétaCZE2016Nová ves nad popelkouNová ves nad popelkou
Muži366brož vojtěchCZE2016Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
Muži321Břečka JonášCZE2017LSK Lomnice nad PopelkouBorovnice 215
Muži322Bubílek SebastianCZE2017Kross Bikeranch TeamLiberec
Muži375čížek eduardCZE2016PrahaPraha
Muži329Herold KryštofCZE2017Háje nad JizerouHáje nad Jizerou
Muži378horáček vojtaCZE2017JilemniceJilemnice
Ženy354Karbanová SofieCZE2019KKonstruktHořice
Muži365Kazda MikulášCZE2017Cykloklub JičínŽeleznice
Muži334Kolaja CyrilCZE2017Slavia Liberec OrienteeringLiberec
Muži381kuban danielCZE2016MONDRAKER Racing teamPardubice
Ženy380kubanová karolínaCZE2017MONDRAKER Racing teamPardubice
Muži383Samohýl JanCZE2017LSK LomniceLomnice nad Popelkou
Ženy360Sedliská EsterCZE2019MTB Spartak VrchlabíHorní Branná
Ženy330Sládková StellaCZE2016 Chrudim Chrudim
Muži372Starý AdamCZE2017Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
Muži323Vlášek VojtěchCZE2019Rohanské stezkyJilemnice

startovní listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 118 účastníků ( 110 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
DM2996Adámek PetrCZE1993Levit LOKO TrutnovRtyně V Podkrkonoší
DZ39105Adámková JanaCZE1996Levit LOKO TrutnovRtyně V Podkrkonoší
DM495Bajer JiříCZE1980BAKAKO Nová PakaNová Paka
DM397Bejr ŠtěpánCZE1987NáchodNáchod
DZ3961Bergerová KarolinaCZE1992Carla.kupkolo.czBílá Třemešná
DM50+98Bernard ArnoštCZE1961Kola Šír BělohradLazně Bělohrad
DM498Bernat PavelCZE1976Lsk Lomnice Nad PopelkouLomnice Nad Popelkou
DM499Bílek AlešCZE1979Czech TallboysJičín
DZ3910Blanárová NatáliaSVK1990Ghost TeamTrutnov
DM3911Bouda TomášCZE1990Ski a Bike centrum RadotínPřezletice
DM391Bubílek MichalCZE1986Kross Bikeranch Team Liberec
DM3912Buchar MartinCZE1981NKT KABLOVrchlabí
DM50+65Čada TomasCZE1964Redpoint-eleven TeamTeplice Nad Metují
DM4986čapek JanCZE1973rohozec amulet teamTurnov
DM50+13Červinka ZdeněkCZE1964BIKESTARS VRCHLABÍDolní Lánov 133
DM3914Čeřovský JakubCZE1983Podkrkonošský bajkeřiLázně Bělohrad
DM3968Drejsl LukášCZE1986Mondraker Racing TeamPolice Nad Metují
DZ3915Drobníková AnetaCZE1987ČKS SKI JILEMNICEJilemnice
DM2916Durych MartinCZE1994Dukla Praha MPPraha
DM3917Fikar MartinCZE1983BAKAKO Nová PakaHořice
DM4993Fišnar JanCZE1980TJ Baník MeziboříVrchlabí
DM50+18Flégl AlešCZE1963casiaexcaliberracingNáchod
DM3919Fleischman JanCZE1985PraguePrague
DM4920Foltýn st. MarekCZE1974BAKAKO Nová PakaBělá 135
DZ39385Fridrichová LenkaCZE1994Eleven Head CST Cyklolive Hronov
DM3964Haman VáclavCZE1981Čks Ski JilemniceJilemnice
DM49104Hamouz MichalCZE1974Benatky Nad JizerouBenatky Nad Jizerou
DM4922HLAVA JosefCZE1977Ski Klub 2009Liberec XXV - Vesec
DM4923Hofman OndřejCZE1979Pro Music Prolog BikeŽďár
DM3924Hromádko JakubCZE1988Bakako Nová PakaPardubice
DM50+71hubáček LiborCZE1962Praha 5Praha 5
DM3925Janota MarcelCZE1981Podkrkonošský bajkeřiLázně Bělohrad
DM4926Ježek ZdeněkCZE1973BAKAKO Nová PakaJilemnice
DM2989Jirků JakubCZE1996MTBS.cz - KitbikePraha
DM50+99Jiřena PavelCZE1967AUTHOR Masters Jablonec Nad Nisou
DM4927kalaš JanCZE1980BikePart.czPraha 9
DM49110kalina DavidCZE1974SKP MAJÁK Liberec
DM49389Kaňka DavidCZE1979KozojedyKozojedy
DM50+28Kauška PetrCZE1966MTB Team Hodkovice nad MohelkouHodkovice nad Mohelkou
DM4929Klein PetrCZE1973Podhorní ÚjezdPodhorní Újezd
DM3930Klíma Tomáš CZE1990Sedlec 156Sedlec 156
DM50+Koblasa JiříCZE1965Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
DM3931Kobr PatrikCZE1984Enduro Český RájLomnice nad Popelkou
DM3985kocourek FrantišekCZE1983SK SKIVELO neslyšících OlomoucProstějo
DM39101kolda PavelCZE1990BAKAKO Nová Pakačeperka
DM39106kordík TomášCZE1986Praha KamýkPraha
DM2932Kozák MatoušCZE1998Rohozec Amulet teamKobyly
DM50+33Kraus VladimírCZE1960jasipbikeJablonec nad Nisou
DM29Kubina MatějCZE1992Hsk BeneckoBenecko
DM4992Kučera RadekCZE1972Ksm-hrÁdekChrastava
DM4934Kučera TomášCZE1977MODRAKER Racing teamDobrá Voda U Hořic
DM4935Kučera TomášCZE1977KytínKytín
DM3975Kunc LadislavCZE1990TrutnovTrutnov
DM396kupka MartinCZE1982Kola Šír Lázně BělohradŠtikov
DM39388Kuřík TomášCZE1985Podkrkonoští bikeřiNová Paka
DM4936Kusiak PiotrPOL1978Talvi Sport Szklarska PorebaSzklarska Poreba
DM4995Kužel JiříCZE1979UNLIMITED KM TRADING CZJičín
DM50+37Lédr MartinCZE1970Hradec KrálovéHradec Králové
DM3938Lovecký JakubCZE1987Dejwyho horský běhPec Pod Sněžkou
DM50+39Matějka JosefCZE1965Vůně Dřeva S.r.o.Lomnice Nad Popelkou
DZ39111Maťhová AndreaCZE1997Ghost TeamPoděbrady
DM3994Matocha PavelCZE1990Eleven Mercedes Black ETJablonec nad Nisou
DM3940Mikuláš OndřejCZE1990Dlouhá TřebováDlouhá Třebová
DM4980Miškov PavelCZE1976TranetechnologiesPodĕbrady
DZ3997navrátilová VendulaCZE1993GHOST teamJičín
DM3941Nevařil MichalCZE1983JitravaRynoltice
DM50+42Nosek RudolfCZE1970VELOCENTRUM Hradec Králové
DM293Novák MichalCZE1991CSG TRI TEAMRohovládova Bělá
DM3943Novotný JanCZE1986Rohozec Amulet TeamLomnice Nad Popelkou
DM4983pastrnek PavelCZE1976SK SKIVELO neslyšících OlomoucVelký týnec
DM4944Peca MartinCZE1973Kola Šír Bělohrad Lazne Belohrad
DM50+45Pergner DavidCZE1969Racing Team JičínPraha 4
DM3970Plašil JiříCZE1983MARLBORO Gold soft caseLiberec 5
DM49100Podzimek MilanCZE1975Cykloklub JičínJičín
DM50+88prokůpek AlešCZE1966ČKS SKI JILEMNICEJilemnice
DM3979Ptáčník FilipCZE1981C.K. BICISPORTPraha 5
DM2969Ramzer JanCZE1992MARLBORO GOLD SOFT CASELiberec
DM2977Richter ZbyněkCZE1991GHOST teamRokytno 152, Sezemice
DM39Roubicek LukasCZE1981Eleven mitas Black ET team Praha
DM4967Rudolf TomášCZE1977Wikov HronovHronov
DM292Růžička ZbyněkCZE1991Rohozec Amulet TeamČeská Lípa
DM39107schmidt DušanCZE1986advokatkapraha.euPraha
DM3946Skrbek JanCZE1985Czech TallboysJičín
DM3947Sládek Tomáš CZE1988ChrudimChrudim
DM3962Slavíček MarekCZE1990Kross Bike Ranch TeamDolní Břežany
DM4948Slavík JosefCZE1976NKT Kablo Vrchlabí
DM3973Steiner PetrCZE1985Auto I.s.r.Praha 4
DM39109Strakoš JanCZE1983Beko Bike TeamLiberec
DM4984studýnka davidCZE1976SK SKIVELO neslyšících Olomoucpravčice
DM4990Studzinski TomekPOL1975Polanica zdrój Polanica zdrój
DM2981swárovský MichalCZE1998ZPcyklo PROOFY Corratec teamSmržovka
DM4949Šimek AlešCZE1976JilemniceJilemnice
DM50+50Šimůnek JiříCZE1969BOS teamTrutnov
DM4951Šimůnek PetrCZE1973Bos TeamTrutnov
DM3978Škoda PetrCZE1983Ins Atelier NÁchod - RaceSlatina Nad Úpou
DM50+52Šolc MiroslavCZE1964Spinning LomniceLomnice nad Popelkou
DM2953Šorf PavelCZE1999Bike Freaks HoliceSvojkov
DM3954Šourek FrantišekCZE1982NKT KabloRohatsko
DM3972štantejský MichalCZE1984SAC Špindlerův mlýnŠpindlerův Mlýn
DM29386Štolba DavidCZE1991Eleven Head CST CykloliveHradec Králové
DM3991Štros MartinCZE1983Nkt KabloRohatsko
DM2960Šubr MartinCZE1997Kola Šír BělohradLázně Bělohrad
DZ3966Šulcová MagdalénaCZE1985Jičín Jičín
DM50+55Taraszkiewicz IreneuszPOL1967Talvi Sport Szklarska PorebaSzklarska Poreba
DM2963Toman LukášCZE1991CARLA. KUPKOLO.CZHorní Branná
DM50+74Tomeš JaroslavCZE1951LSK LomnicePraha 10
DM3956Touška KryštofCZE1987CSG TRI TEAMPraha 6
DM49103trmata ŠtěpánCZE1978Czech TallboysJičín
DM49281urban ZbyněkCZE1972ENJOY RIDING TEAMNová Paka
DM29387Vacek JanCZE2000SPORTICUS teamPraha
DM394Vaníček VojtěchCZE1985BAKAKO Nová PakaNová Paka
DM3982Vaszily LumirCZE1986SK SKIVELO neslyšících OlomoucKřížová 1613, Liberec 30
DM29102Vlček SebastianCZE1994MONDRAKER Racing teamJičín
DM3958Vojtěch VratislavCZE1982ŽelezniceŽeleznice
DM50+87vondrouš JaroslavCZE1952SK SKIVELO neslyšících OlomoucBlešno
DM2959Voňka MartinCZE2001ČKS SKI JILEMNICELázně Bělohrad
DM49390Zelenka JaroslavCZE1980KSM HRÁDEKPraha 7 - Holešovice
DM39108Zima OtaCZE1984Fly4Sport RacingPraha

startovní listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 86 účastníků ( 67 mužů, 19 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
KM59277 Bergr TomášCZE1971Cyklo-ski Špicar Lomnice nad Popelkou
KMJ202Bajer JanCZE2005BAKAKO Nová PakaNová Paka
KM59203Baroch LeošCZE1967LSK Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
KM39239Bednařík JanCZE1981Kross Bikeranch TeamPraha
KM59250Bejr TomášCZE1975Nová PakaNová Paka
KM60+265Bendl JaroslavCZE1960SK Unitherm JablonecJablonec nad Nisou
KZ Juniorky204Bezstarosti NicolCZE2006Bakako Nová PakaNová Paka
KM39205Bilka MichalCZE1981PrahaPraha
KM39206Břečka MartinCZE1981LSK Lomnice nad PopelkouBorovnice 215
KM59207Cibulka TomášCZE1975BIKERANCH TEAMPraha
KZ39208Čeřovská VeronikaCZE1988Podkrkonošský bajkeřiNová Paka
KM59274Čeřovský JaroslavCZE1977Křižák TeamProstějov
KM60+209Čihák LubomírCZE1953Semice Semice
KM39268čížek VladimírCZE1982Praha 4Praha 4
KMJ210Dobias Simon DavidCZE2005CSG TRI TeamPraha 2
KM59211Dobiáš DavidCZE1977CSG TRI TeamPraha 2
KM59213Dobšovič FerdinandCZE1968BikeRanchČelákovice
KM39212Dobšovič VojtěchCZE1997Kross Bikeranch TeamČelákovice
KM60+Dušek JiříCZE1960Ski a Bike Centrum RadotínPraha 5
KMJ214Foltýn MarekCZE2006Bakako Nová PakaBělá 135
KM3921Frajbiš JanCZE1993Dukla Praha MPPraha
KM60+261Fučík JosefCZE1954Rohozec Amulet TeamDobrovice
KZ Juniorky246Horáková AmálieCZE2008ČKS SKI JilemniceJilemnice
KZ40+Horáková NicoleCZE1975ČKS SKI JilemniceJilemnice
KM59247Hrubý PetrCZE1963RACING TEAM JIČÍN Jičín
KM39215Chlupáč JanCZE1994Sportovní klub MS AutoSemily
KZ40+216Kabeláčová Radka CZE1979LSK Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
KM59217Kakrda TomášCZE1963PardubicePardubice
KM39240Kalina MiroslavCZE1982SPORTICUS teamČelákovice
KZ39242Kalinová MarkétaCZE1982SPORTICUS teamČelákovice
KM59237Karban ŠtěpánCZE1971MONDRAKER Racing teamHořice
KM59251Kašpar JanCZE1971Kross Bikeranch Team JuniorPraha
KZ39271kordíková ivanaCZE1984PrahaPraha
KMJ218Kovář Matěj CZE2002LíšnýLíšný
KM39219Kovář VojtěchCZE1996TurnovTurnov
KMJKraus LukášCZE2003Carla. Kupkolo. CzLázně Bělohrad
KM59279kresta JanCZE1980Ústí nad LabemÚstí nad Labem
KZ39269kubanová kateřinaCZE1984MONDRAKER Racing teampardubice
KM39220Kubín PavelCZE1981Carla Kupkolo /Hasiči JičínJičín
KM60+275Kuchař PavelCZE1960Sportcentrum JičínJičín
KZ Juniorky272Kuchařová RozálieCZE2002Mondraker Racing TeamJičín
KM39221Kyndl JakubCZE1986Kid On BikePraha
KM39262Lisičan PetrCZE1990ELEVEN BIKE TEAMJablonec Nad Nisou
KMJ222Mádlík PetrCZE2005ENJOY RIDING TEAMNová Paka
KMJ278malínský ŠtěpánCZE2007SKI JILEMNICEJilemnice
KM59270maťha Jindřich CZE1961Poděbrady Bohemia sekt teamPoděbrady
KM59266matocha pavelCZE1962Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
KZ39223Mičková BarboraCZE1986Dejwyho horský běh Pec pod Sněžkou
KZ39263musilová vendulaCZE1983Cyklopoint JičínJičín
KZ39258panochová ivetaCZE1999swam
KMJ245Pešina JakubCZE2004Skp Kornspitz Jablonec N.n.Jablonec Nad Nisou
KM59248petr LukášCZE1979inter carsJičín
KMJ243Polášek AntonínCZE2005BAKAKO Nová PakaStará Paka
KM5976Prouza LadislavCZE1972BikeStars VrchlabíVrchlabí
KM59224Raab OndrejCZE1973Jablonec Nad NisouJablonec Nad Nisou
KMJ225Raab VojtaCZE2004Kolofix-ReclinoJablonec Nad Nisou
KM59227Reiser JanCZE1968KROSS BIKERANCH TEAMPraha
KM39226Reiser MatějCZE1996KROSS BIKERANCH TEAMPraha
KZ40+267ryšavá ŽanetaCZE1974BIKESTARS VRCHLABÍVrchlabí
KMJ255Řezníček AdamCZE2005Strong Riders TeamNová Paka
KM59249řezník martinCZE1979Lyže a bike P4Praha
KMJ244Selvek Vojtěch CZE2004BAKAKO Nová PakaStará Paka
KZ39256Schmidtová TerezaCZE1991GHOST teamPardubice
KMJ228Skalický JakubCZE2004Carla.kupkolo.czHorní Branná, 387
KM39Skokan JanCZE1985PardubicePardubice
KM59254Skůček PetrCZE1978PrahaPraha
KM39201Spatek RobinCZE1989BORA - hansgroheLomnice nad Popelkou
KMJ273Styblík AdamCZE2002Rohozec Amulet Team Lázně Bělohrad
KMJ241Škarda TimCZE2003BORA - hansgroheLomnice nad Popelkou
KZ40+259šuláková RenataCZE1974SK SKIVELO neslyšících OlomoucJablonec Nad Nisou
KMJ229Švandrlík FrantišekCZE2002Eleven Head Cyklolive TeamJilemnice
KM39230Tauchman VítCZE1981NKT KABLOStudenec
KM39231Tichý Tomáš CZE1995Cycli.cz TeamDřenice 116
KM59232Tomášek VladimírCZE1963Spinning LomniceNová Ves nad Popelkou
KZ Juniorky233Tomsová KláraCZE2003Bike Freaks HolicePraha
KMJ264tuma matějCZE2002SC JičínJičín
KM59252TYPLT Pavel CZE1966Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
KM59234Vaclavik JosefCZE1962Skoda Auto TeamJilemnice
KM59276vaněk petrCZE1976Hradec KrálovéHradec Králové
KM60+235Vaníček JaromírCZE1952Bakako Nová PakaNová Paka
KM5957Vejnar RadekCZE1975Spinning LomniceNová Ves nad Popelkou
KZ Juniorky257vokáčová AdelaCZE2005KAH sport VrchlabíVrchlabi 1
KZ40+236Vokáčová Kateřina CZE1977KAH sport VrchlabíVrchlabi 1
KM60+253Voňka JiříCZE1954Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
KZ39238Zahradníková VeronikaCZE1988PrahaPraha
KM39260Živný MiroslavCZE1982Kcl Kooperativa-svijanyMladá Boleslav