mtb

výsledky

Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 79 , muži : 62, ženy: 17, KMJ: 15, KM39: 17, KM59: 24, KM60+: 6, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / KM59 [ 237 ] Štěpán Karban 1971 CZE MONDRAKER Racing team 01:26:13.8
2 2 / KM59 [ 254 ] Petr Skůček 1978 CZE Praha 01:26:32.0 00:18.2
3 3 / KM59 [ 276 ] petr vaněk 1976 CZE Hradec Králové 01:35:10.3 08:56.5
4 4 / KM59 [ 279 ] Jan kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 01:42:05.2 15:51.4
5 5 / KM59 [ 224 ] Ondrej Raab 1973 CZE Jablonec nad Nisou 01:43:36.1 17:22.3
6 6 / KM59 [ 249 ] martin řezník 1979 CZE Lyže a bike P4 01:48:11.5 21:57.7
7 7 / KM59 [ 250 ] tomáš bejr 1975 CZE Nová Paka 01:49:43.6 23:29.8
8 8 / KM59 [ 234 ] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:51:31.7 25:17.9
9 9 / KM59 [ 247 ] Petr Hrubý 1963 CZE RACING TEAM JIČÍN 01:52:08.5 25:54.7
10 10 / KM59 [ 274 ] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Křižák team 01:53:36.4 27:22.6
11 11 / KM59 [ 251 ] jan kašpar 1971 CZE Kross Bike Ranch 01:53:54.3 27:40.5
12 12 / KM59 [ 207 ] Tomáš Cibulka 1975 CZE BIKERANCH 01:56:20.4 30:06.6
13 13 / KM59 [ 76 ] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:56:42.0 30:28.2
14 14 / KM59 [ 266 ] pavel matocha 1962 CZE Jablonec nad Nisou 01:58:23.5 32:09.7
15 15 / KM59 [ 213 ] Ferdinand Dobšovič 1968 CZE BikeRanch 01:58:43.6 32:29.8
16 16 / KM59 [ 252 ] Pavel TYPLT 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 02:02:47.4 36:33.6
17 17 / KM59 [ 227 ] Jan Reiser 1968 CZE KROSS BIKERANCH TEAM 02:05:19.5 39:05.7
18 18 / KM59 [ 248 ] lukáš petr 1979 CZE Jičín 02:11:23.1 45:09.3
19 19 / KM59 [ 203 ] Leoš Baroch 1967 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 02:12:26.4 46:12.6
20 20 / KM59 [ 57 ] Radek Vejnar 1975 CZE Spinning Lomnice 02:13:46.4 47:32.6
21 21 / KM59 [ 217 ] Tomáš Kakrda 1963 CZE Pardubice 02:15:05.7 48:51.9
22 22 / KM59 [ 232 ] Vladimír Tomášek 1963 CZE Spinning Lomnice 02:21:32.6 55:18.8
23 23 / KM59 [ 277 ] Tomáš Bergr 1971 CZE Cyklo-ski Špicar 02:36:41.6 01:10:27.8
24 24 / KM59 [ 270 ] Jindřich maťha 1961 CZE Poděbrady Bohemia sekt team 03:06:23.3 01:40:09.5