Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Děti celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
Děti nejmenší celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Muži: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 106, muži : 98, ženy: 8, DM29: 16, DM39: 36, DM49: 29, DM50+: 17, DZ39: 8, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 79, muži : 62, ženy: 17, KMJ: 15, KM39: 17, KM59: 24, KM60+: 6, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / KM39 [220] Pavel Kubín 1981 CZE HZS KHK UO Jičín 01:19:53.2
2 1 / KMJ [273] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:22:00.4 02:07.2
3 1 / KM59 [237] Štěpán Karban 1971 CZE MONDRAKER Racing team 01:26:13.8 06:20.6
4 2 / KM59 [254] Petr Skůček 1978 CZE Praha 01:26:32.0 06:38.8
5 2 / KMJ [229] František Švandrlík 2002 CZE Bitters Superior Cyklolive Team 01:26:51.1 06:57.9
6 2 / KM39 [240] Miroslav Kalina 1982 CZE SPORTICUS team 01:26:59.9 07:06.7
7 3 / KMJ [264] matěj tuma 2002 CZE SC Jičín 01:28:03.4 08:10.2
8 3 / KM39 [221] Jakub Kyndl 1986 CZE Kid On Bike 01:29:52.7 09:59.5
9 4 / KMJ [228] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:29:55.7 10:02.5
10 5 / KMJ [214] Marek Foltýn 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:30:03.1 10:09.9
11 4 / KM39 [262] Petr Lisičan 1990 CZE Team CykloTrener 01:31:10.7 11:17.5
12 5 / KM39 [215] Jan Chlupáč 1994 CZE Sportovní klub MS Auto 01:31:50.6 11:57.4
13 6 / KM39 [212] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE Kross BikeRanch Team 01:32:15.6 12:22.4
14 6 / KMJ [202] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:33:27.6 13:34.4
15 7 / KM39 [260] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:34:14.4 14:21.2
16 8 / KM39 [239] Jan Bednařík 1981 CZE Kross Bikeranch Team 01:35:04.4 15:11.2
17 3 / KM59 [276] petr vaněk 1976 CZE Hradec Králové 01:35:10.3 15:17.1
18 7 / KMJ [245] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:38:30.5 18:37.3
19 4 / KM59 [279] Jan kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 01:42:05.2 22:12.0
20 5 / KM59 [224] Ondrej Raab 1973 CZE Jablonec nad Nisou 01:43:36.1 23:42.9
21 9 / KM39 [231] Tomáš Tichý 1995 CZE Cycli.cz Team 01:43:57.3 24:04.1
22 1 / KM60+ [253] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:46:34.3 26:41.1
23 8 / KMJ [241] Tim Škarda 2003 CZE BORA - hansgrohe 01:46:36.3 26:43.1
24 6 / KM59 [249] martin řezník 1979 CZE Lyže a bike P4 01:48:11.5 28:18.3
25 10 / KM39 [268] Vladimír čížek 1982 CZE Praha 4 01:48:54.9 29:01.7
26 7 / KM59 [250] tomáš bejr 1975 CZE Nová Paka 01:49:43.6 29:50.4
27 2 / KM60+ [275] pavel kuchař 1960 CZE SC Jičín 01:50:04.6 30:11.4
28 8 / KM59 [234] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:51:31.7 31:38.5
29 9 / KM59 [247] Petr Hrubý 1963 CZE RACING TEAM JIČÍN 01:52:08.5 32:15.3
30 11 / KM39 [230] Vít Tauchman 1981 CZE NKT KABLO 01:52:33.1 32:39.9
31 12 / KM39 [201] Robin Spatek 1989 CZE BORA - hansgrohe 01:53:26.1 33:32.9
32 10 / KM59 [274] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Křižák team 01:53:36.4 33:43.2
33 11 / KM59 [251] jan kašpar 1971 CZE Kross Bike Ranch 01:53:54.3 34:01.1
34 9 / KMJ [225] Vojta Raab 2004 CZE Jablonec nad Nisou 01:55:52.0 35:58.8
35 12 / KM59 [207] Tomáš Cibulka 1975 CZE BIKERANCH 01:56:20.4 36:27.2
36 13 / KM59 [76] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:56:42.0 36:48.8
37 14 / KM59 [266] pavel matocha 1962 CZE Jablonec nad Nisou 01:58:23.5 38:30.3
38 15 / KM59 [213] Ferdinand Dobšovič 1968 CZE BikeRanch 01:58:43.6 38:50.4
39 3 / KM60+ [265] Jaroslav Bendl 1960 CZE SK Unitherm Jablonec 02:00:00.8 40:07.6
40 4 / KM60+ [261] Josef Fučík 1954 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:02:34.1 42:40.9
41 16 / KM59 [252] Pavel TYPLT 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 02:02:47.4 42:54.2
42 13 / KM39 [21] Jan Frajbiš 1993 CZE Dukla Praha MP 02:04:56.3 45:03.1
43 17 / KM59 [227] Jan Reiser 1968 CZE KROSS BIKERANCH TEAM 02:05:19.5 45:26.3
44 14 / KM39 [226] Matěj Reiser 1996 CZE KROSS BIKERANCH TEAM 02:06:47.5 46:54.3
45 5 / KM60+ [235] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:10:00.3 50:07.1
46 18 / KM59 [248] lukáš petr 1979 CZE Jičín 02:11:23.1 51:29.9
47 19 / KM59 [203] Leoš Baroch 1967 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 02:12:26.4 52:33.2
48 10 / KMJ [278] Štěpán malínský 2007 CZE SKI JILEMNICE 02:13:21.8 53:28.6
49 20 / KM59 [57] Radek Vejnar 1975 CZE Spinning Lomnice 02:13:46.4 53:53.2
50 21 / KM59 [217] Tomáš Kakrda 1963 CZE Pardubice 02:15:05.7 55:12.5
51 11 / KMJ [255] Adam Řezníček 2005 CZE Strong Riders Team 02:18:48.4 58:55.2
52 12 / KMJ [244] Vojtěch Selvek 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 02:20:10.3 01:00:17.1
53 22 / KM59 [232] Vladimír Tomášek 1963 CZE Spinning Lomnice 02:21:32.6 01:01:39.4
54 13 / KMJ [243] Antonín Polášek 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 02:30:13.4 01:10:20.2
55 15 / KM39 [205] Michal Bilka 1981 CZE Praha 02:34:29.5 01:14:36.3
56 23 / KM59 [277] Tomáš Bergr 1971 CZE Cyklo-ski Špicar 02:36:41.6 01:16:48.4
57 24 / KM59 [270] Jindřich maťha 1961 CZE Poděbrady Bohemia sekt team 03:06:23.3 01:46:30.1
58 16 / KM39 [206] Martin Břečka 1981 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 03:06:24.8 01:46:31.6
DNF / KMJ [222] Petr Mádlík 2005 CZE ENJOY RIDING TEAM
DNF / KMJ [218] Matěj Kovář 2002 CZE Líšný
DNF / KM39 [219] Vojtěch Kovář 1996 CZE Turnov
DNS / KM60+ [209] Lubomír Čihák 1953 CZE Semice