19.08.2018 Rybník (Česká Třebová)
startovní listina
11:10:10
start ~ 11:10:10
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 51 účastníků
(
43 mužů,
8 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | 226 | Beran Lukáš | CZE | 1988 | GHOST team | Skuteč |
M | 201 | Blaho Jiří | CZE | 1996 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Libchavy |
M | 242 | Chyba Jiří | CZE | 1979 | Nutrend specialized | |
MJ | 203 | Gaži Lukáš | CZE | 2000 | Rybnik 171 | Rybnik 171 |
M | 234 | Hamerník Jaroslav | CZE | 1973 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M | 240 | Honig Radim | CZE | 1998 | Bikecentrum Olomouc | Litovel |
M | 204 | Hűbl Pavel | CZE | 1976 | Prestige Cycling Team | Česká Třebová |
MJ | 228 | Klusák Radim | CZE | 2000 | Cyklo ski klub Polička | Dalečín |
M | 202 | Kolaja Jan | CZE | 1982 | Svinibrod | Svinibrod |
Z19-39 | 233 | Kopecká Jana | CZE | 1979 | prestige cycling team | Brandýs nad Orlicí |
MJ | 206 | Kovaříček Vojtěch | CZE | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Vamberk |
M | 230 | Kočí Jan | CZE | 1988 | Žamberk | Žamberk |
M | 229 | Kočí Roman | CZE | 1965 | Potštejn | Potštejn |
MJ | 205 | Kočí Štěpán | CZE | 2002 | Prestige cycling team | Potštejn |
ZJ | 227 | Kyselová Denisa | CZE | 2003 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | Jablonec nad Nisou |
M | 207 | Křivohlávek David | CZE | 1989 | GHOST Team | Lanškroun |
MJ | 208 | Machálek Adam | CZE | 2002 | Chornice | Chornice |
Z19-39 | 245 | Neumanová Martina | CZE | 1988 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M | 209 | Novak Martin | CZE | 1983 | Rudoltice | Rudoltice |
MJ | 249 | Němec Matouš | CZE | 2005 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
M | 248 | Němec Petr | CZE | 1974 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
MJ | 250 | Němec Šimon | CZE | 2002 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
Z19-39 | 247 | Obstová Kateřina | CZE | 1999 | Decathlon Czech Cycling Team | Lanškroun |
M | 210 | Orlich Miroslav | CZE | 1948 | Saltman | Česká Třebová |
M | 211 | Pelčarský Aleš | CZE | 1981 | Hořice | Hořice |
M | 212 | Petrnoušek Dominik | CZE | 1999 | cykloprofi goldfren team | Holice |
MJ | 213 | Pinkas Daniel | CZE | 2001 | CYKLO-SKI klub Polička | Litětiny |
Z40 | 214 | Přibylová Dagmar | CZE | 1971 | Cyklotým Havířov | Bystřec |
M | 262 | Schenk Martin | CZE | 1985 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Z19-39 | 215 | Schmidtová Tereza | CZE | 1991 | GHOST team | Pardubice |
M | 231 | Skalický Karel | CZE | 1962 | Pewag | Česká Třebová |
M | 236 | Srnský Václav | CZE | 1973 | F-bike klub Sádek | Polička |
MJ | 261 | SvatoŠ TomÁŠ | CZE | 2004 | Cyklo Ski Klub Polička | Polička |
MJ | 217 | Svoboda Pavel | CZE | 2003 | Vokolek-cycling-team | Hlinsko |
M | 218 | Swaczyna Adam | CZE | 1992 | Redpoint Team | NÁCHOD |
M | 235 | Trávníček Petr | CZE | 1980 | f-bike klub sádek | |
M | 223 | Valenta Petr | CZE | 1966 | SKI BIKE CENTRUM CZ | Česká Třebová |
M | 241 | Vopařil Josef | CZE | 1985 | Moravská Třebová | Moravská Třebová |
MJ | 224 | Vítek Daniel | CZE | 2002 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Z19-39 | 225 | Zedníková Iveta | CZE | 1987 | SKI BIKE CENTRUM CZ | Svitavy |
Z40 | 260 | bartoschková zuzana | CZE | 1964 | oftex oční klinika pardubice | pardubice |
M | 244 | blažek tomáš | CZE | 1978 | rybník | rybník |
M | 238 | klika daniel | CZE | 1965 | česká třebová | česká třebová |
M | 239 | krčmář jan | CZE | 1992 | rybník | rybník |
M | 232 | mašek lukáš | CZE | 1976 | tikiracing pomezí | |
M | 237 | rybka lukáš | CZE | 1985 | PRESTIGE CYCLING TEAM | rybník |
MJ | 216 | souček Vojtěch | CZE | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Tatenice |
M | 220 | Šafařík Radim | CZE | 1974 | Svitavy | Svitavy |
M | 219 | Šafář Martin | CZE | 1974 | CYKLO SKI-klub Polička | Polička |
MJ | 246 | Štěrba Oskar | CZE | 2003 | Litomyšl | Litomyšl |
MJ | 243 | šimek Jakub | CZE | 2001 | Horní Jelení | Horní Jelení |