Rybnický MTB maraton

19.08.2018 Rybník (Česká Třebová) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

50km celkem: 46, muži : 45, ženy: 1, M19-29: 6, M30-39: 11, M40-49: 20, M50: 8, Z: 1 [html] [pdf]
30km celkem: 51, muži : 43, ženy: 8, MJ: 14, M: 29, ZJ: 1, Z19-39: 5, Z40: 2 [html] [pdf]

výsledková listina 30km

start ~ 11:10:10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [242] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 01:05:55.2
2 1 / MJ [228] Radim Klusák 2000 CZE Cyklo ski klub Polička 01:06:19.8 00:24.6
3 2 / MJ [243] Jakub Šimek 2001 CZE Horní jelení 01:06:22.4 00:27.2
4 3 / MJ [206] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:07:01.4 01:06.2
5 4 / MJ [216] Vojtěch Souček 2002 CZE Tatenice 01:09:37.0 03:41.8
6 2 / M [230] Jan Kočí 1988 CZE SK žamberk 01:10:26.7 04:31.5
7 3 / M [234] Jaroslav Hamerník 1973 CZE Česká Třebová 01:12:03.96 06:08.76
8 4 / M [236] Václav Srnský 1973 CZE F-bike klub Sádek 01:12:04.86 06:09.66
9 5 / M [241] Josef Vopařil 1985 CZE První krok 01:12:11.0 06:15.8
10 5 / MJ [213] Daniel Pinkas 2001 CZE CYKLO-SKI klub Polička 01:12:15.2 06:20.0
11 6 / M [211] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:14:27.16 08:31.96
12 7 / M [226] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 01:14:28.32 08:33.12
13 6 / MJ [205] Štěpán Kočí 2002 CZE Prestige cycling team 01:14:40.5 08:45.3
14 8 / M [207] David Křivohlávek 1989 CZE GHOST Team 01:16:47.0 10:51.8
15 9 / M [262] Martin Schenk 1985 CZE Česká Třebová 01:16:50.9 10:55.7
16 10 / M [212] Dominik Petrnoušek 1999 CZE RockMachine-Cyklomax 01:16:52.9 10:57.7
17 11 / M [229] Roman Kočí 1965 CZE Potštejn 01:17:40.4 11:45.2
18 7 / MJ [250] Šimon Němec 2002 CZE Cyklo Ski klub Polička 01:18:02.7 12:07.5
19 8 / MJ [208] Adam Machálek 2002 CZE Chornice 01:18:47.7 12:52.5
20 12 / M [244] tomáš blažek 1978 CZE rybník 01:18:48.19 12:52.99
21 9 / MJ [224] Daniel Vítek 2002 CZE Česká Třebová 01:18:49.23 12:54.03
22 10 / MJ [217] Pavel Svoboda 2003 CZE Vokolek-cycling-team 01:19:17.7 13:22.5
23 11 / MJ [261] Tomáš Svatoš 2004 CZE Cyklo Ski klub Polička 01:20:09.2 14:14.0
24 13 / M [204] Pavel Hübl 1976 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:20:09.6 14:14.4
25 14 / M [209] Martin Novak 1983 CZE Rudoltice 01:20:45.5 14:50.3
26 15 / M [235] Petr Trávníček 1980 CZE f-bike klub sádek 01:22:40.1 16:44.9
27 16 / M [201] Jiří Blaho 1996 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:22:41.96 16:46.76
28 12 / MJ [203] Lukáš Gaži 2000 CZE Rybnik 171 01:23:01.8 17:06.6
29 13 / MJ [246] Oskar Štěrba 2003 CZE Litomyšl 01:23:22.1 17:26.9
30 17 / M [223] Petr Valenta 1966 CZE SKI BIKE CENTRUM CZ 01:25:00.7 19:05.5
31 18 / M [219] Martin Šafář 1974 CZE CYKLO SKI-klub Polička 01:28:12.5 22:17.3
32 19 / M [237] lukáš rybka 1985 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:28:17.4 22:22.2
33 20 / M [248] Petr Němec 1974 CZE Cyklo Ski klub Polička 01:28:23.5 22:28.3
34 21 / M [218] Adam Swaczyna 1992 CZE NÁCHOD 01:29:06.6 23:11.4
35 22 / M [238] daniel klika 1965 CZE česká třebová 01:31:15.3 25:20.1
36 23 / M [240] Radim Honig 1998 CZE Bikecentrum Olomouc 01:32:11.9 26:16.7
37 24 / M [231] Karel Skalický 1962 CZE Pewag 01:32:17.8 26:22.6
38 25 / M [239] jan krčmář 1992 CZE rybník 01:36:22.39 30:27.19
39 14 / MJ [249] Matouš Němec 2005 CZE Cyklo Ski klub Polička 01:42:16.78 36:21.58
40 26 / M [210] Miroslav Orlich 1948 CZE Saltman 01:49:42.16 43:46.96
41 27 / M [220] Radim Šafařík 1974 CZE Svitavy 01:50:18.11 44:22.91
DNF / M [202] Jan Kolaja 1982 CZE Svinibrod
DNF / M [232] lukáš mašek 1976 CZE tikiracing pomezí