Suchdol běží

30.03.2019 Suchdol

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

H1 celkem: 33, muži : 33, ženy: 0, kluci: 33, holky: 0 [html] [pdf]
D1 celkem: 30, muži : 1, ženy: 29, kluci: 1, holky: 29 [html] [pdf]
H2 celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, kluci: 30, holky: 0 [html] [pdf]
D2 celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
HD3 celkem: 38, muži : 19, ženy: 19, kluci: 19, holky: 19 [html] [pdf]
HD4 celkem: 17, muži : 8, ženy: 9, kluci: 8, holky: 9 [html] [pdf]
HD5 celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 104, muži : 55, ženy: 49, M15: 3, M20: 13, M35: 21, M45: 11, M55: 7, Z15: 1, Z20: 14, Z35: 27, Z45: 5, Z55: 2 [html] [pdf]

startovní listina H1

start ~ 10:37:00 , 2014 a mladší , přihlášeno: 33 účastníků ( 33 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [72] Beneš Adam CZE 2016 Praha 6 Suchdol
kluci [275] Buncík Hugo CZE 2014 Hostouň
kluci [73] Dvořák Štěpán CZE 2017 Praha 6 Suchdol
kluci [74] Fencl Petr CZE 2017 Praha Suchdol
kluci [ ] Frayer Matyáš CZE 2014 Praha - Suchdol
kluci [120] Huml Jakub CZE 2015 Cerhovice
kluci [76] Jarkovský Jáchym CZE 2015 ALEA Divers
kluci [77] Jarkovský Jakub CZE 2015 ALEA Divers
kluci [78] Jindrák Jakub CZE 2014 Praha Suchdol
kluci [79] Knap Zdeněk CZE 2014 Praha 6 Suchdol
kluci [265] kobzáň Filip CZE 2016 Srdíčkáři
kluci [80] Kubíček Ondřej CZE 2015 Praha 4
kluci [81] Kubíček Vojtěch CZE 2017 Praha 4
kluci [82] Listík Matyáš CZE 2015 Praha Suchdol
kluci [83] Luft Tobiáš CZE 2014 Praha
kluci [125] Mareček Maxim CZE 2016 Praha 10
kluci [280] Mareček Maxim CZE 2016 Praha 10
kluci [124] Mareček Oliver CZE 2014 Praha 10
kluci [281] Mareček Oliver CZE 2014 Praha 10
kluci [ ] Mrkvička Bohdan CZE 2014 Praha 9
kluci [284] Nohejl Fabian CZE 2014 Praha
kluci [285] Nohejl Kristian CZE 2014 Praha
kluci [85] Plaček Lukáš CZE 2014 Praha
kluci [86] Pokorný Šimon CZE 2014 Rakovník
kluci [130] Sára Albert CZE 2016 Roztoky
kluci [129] Sára Jonáš CZE 2014 Roztoky
kluci [38] Smetana Pavel CZE 2016 Praha
kluci [87] Stein Jan CZE 2015 Praha 6
kluci [88] Šíma Adam CZE 2017 Praha 7, Holešovice
kluci [89] Tauchen Tobias CZE 2016 Praha 10
kluci [90] Vaňha Jan CZE 2017 Praha
kluci [293] Zíka František CZE 2014 Suchdol
kluci [91] Žáček Jakub CZE 2015 Praha 6

startovní listina D1

start ~ 10:47:30 , 2014 a mladší , přihlášeno: 30 účastníků ( 1 mužů, 29 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [92] Batelková Kristýna CZE 2016 Úžice
holky [289] bíglová beatrix CZE 2015 Suchdol
holky [93] Botková Ella CZE 2014 Praha 6 Nebušice
holky [94] Bradáčová Zuzana CZE 2015 Praha Suchdol
holky [95] Březinová Alice CZE 2015 BK Hostivice
holky [96] Březinová Eva CZE 2016 BK Hostivice
kluci [340] filipský Adam Arya CZE 2016 Suchdol
holky [ ] Frayerová Barbora CZE 2016 Praha - Suchdol
holky [ ] Horáčková Eliška CZE 2015 Velké Přílepy
holky [99] Hušáková Michaela CZE 2015 Horoměřice
holky [100] Hušáková Miriam CZE 2017 Horoměřice
holky [43] Jírová Eliška CZE 2014 Praha 10
holky [300] Jisklová Sára CZE 2015 Litoměřice
holky [56] Křikalová Marie CZE 2014 Praha 2
holky [118] Lněničková Lucie CZE 2015 Praha Suchdol
holky [133] lukešová barbora CZE 2014 Přední Kopnina
holky [126] Mazgajová Nela CZE 2016 Odolena Voda
holky [266] Mazgajová Nela CZE 2016 Odolena Voda
holky [119] Míčková Karolína CZE 2014 Týnec nad Sázavou
holky [ ] Motalíková Eliška CZE 2014 Praha
holky [ ] Mrkvičková Barbora CZE 2015 Praha 9
holky [143] Nováková Sára CZE 2017 Prague 6 Suchdol
holky [144] Osladilova Sarinka CZE 2014 SK Aktis
holky [127] Pensimusová Ela CZE 2015 Praha 6
holky [ ] Skálová Hermína CZE 2016 Praha Suchdol
holky [131] Solarová Elen CZE 2014 Šneci v běhu
holky [267] Starnovská Lucie CZE 2014 Neratovice
holky [ ] Trnková Lenka CZE 2015 Praha-Suchdol
holky [ ] Zárubová Cécile CZE 2014 Praha Suchdol
holky [ ] Zárubová Emílie CZE 2016 Praha Suchdol

startovní listina H2

start ~ 10:55:30 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 30 účastníků ( 30 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] alkhewani hashim CZE 2013 praha
kluci [146] Bradáč Matěj CZE 2012 Praha Suchdol
kluci [147] Dvořák Tomáš CZE 2012 Praha
kluci [148] Fencl Jan CZE 2012 Praha Suchdol
kluci [ ] Hnilica Vojta CZE 2011 Praha Suchdol
kluci [ ] Hradecký Daniel CZE 2013 Praha 6 Bubeneč
kluci [ ] Hrobský Lukáš CZE 2011 Praha Suchdol
kluci [251] Jíra Ondřej CZE 2012 Praha 10
kluci [252] Kotlín František CZE 2012 Praha Suchdol
kluci [152] Listík Maxmilián CZE 2012 Praha Suchdol
kluci [153] Lněnička Tomáš CZE 2012 Praha Suchdol
kluci [154] Novák Alex CZE 2011 Prague 6 Suchdol
kluci [155] Osladil Mira CZE 2011 SK Aktis
kluci [221] Pensimus Ondřej CZE 2012 Praha 6
kluci [156] Pokorný Lukáš CZE 2011 Rakovník
kluci [244] poulíček patrik CZE 2011 Statenice
kluci [158] Přáda Daník CZE 2012 Praha
kluci [157] Přáda Kubík CZE 2012 Praha
kluci [254] Roček Eduard CZE 2011 Praha - Suchdol
kluci [253] Roček Vilém CZE 2013 Praha - Suchdol
kluci [159] Santana Filip CZE 2013 Praha 6
kluci [160] Stein Jakub CZE 2012 Praha 6
kluci [ ] Šícha Ondřej CZE 2012 SDH Praha Suchdol
kluci [223] Šíma Daniel CZE 2013 #GLADIATORRACETEAM
kluci [296] Šíma Daniel CZE 2013 #GLADIATORRACETEAM
kluci [163] Šíma Šimon CZE 2013 Praha 7, Holešovice
kluci [164] Šimoník Ondřej CZE 2013 Praha 10
kluci [ ] Tichý Ondřej CZE 2012 SDH Praha Suchdol
kluci [166] Zdechovský Jakub CZE 2011 AC Sparta Praha
kluci [167] Žáček David CZE 2012 Praha 6

startovní listina D2

start ~ 11:02:00 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 17 účastníků ( 0 mužů, 17 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [272] Navrátilová Aneta CZE 2012 Líbeznice
holky [276] Navrátilová Laura CZE 2012 Praha
holky [237] bělunková iva CZE 2011 Praha 4
holky [270] bělunková iva CZE 2011 Praha 4
holky [168] Botková Natálie CZE 2011 Praha 6 Nebušice
holky [169] Březinová Karla CZE 2013 BK Hostivice
holky [170] Francová Lea CZE 2011 Praha 10
holky [ ] Hnilicová Zuzana CZE 2013 Praha Suchdol
holky [172] Kobzáňová Nela CZE 2013 Srdíčkáři
holky [ ] Mrkvičková Alice CZE 2012 Praha 9
holky [279] Pulkrábková Kateřina CZE 2011 Praha
holky [230] Straňáková Barča CZE 2013 Praha - Suchdol
holky [175] Straňáková Karolína CZE 2011 Praha - Suchdol
holky [ ] Styblíková Rebecca CZE 2013 Praha 6 - Suchdol
holky [234] Šulcová Kateřina CZE 2012 Praha 2
holky [ ] Švejdová Kateřina CZE 2013 Sokol Pražský
holky [ ] Vyoralová Apolena CZE 2013 Praha Suchdol

startovní listina HD3

start ~ 11:10:00 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 38 účastníků ( 19 mužů, 19 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [273] Navrátil Lukáš CZE 2010 Líbeznice
holky [277] Navrátilová Klaudie CZE 2009 Praha
holky [274] Navrátilová Nella CZE 2010 Líbeznice
kluci [339] Blabolil Michal CZE 2009 Praha
holky [179] Botková Linda CZE 2010 Praha 6 Nebušice
kluci [ ] engel Kryštof CZE 2009 Kralupy nad Vltavou
holky [ ] Frayerová Ema CZE 2010 Praha - Suchdol
kluci [255] Frolík Jan CZE 2010 Praha - Suchdol
kluci [181] Goldamer Štěpán CZE 2010 Suchdol
holky [248] hemrová alice CZE 2009 Praha 6 - Přední Kopanina
holky [261] hemrová alice CZE 2009 Praha 6 - Přední Kopanina
holky [249] hemrová tereza CZE 2009 Praha 6- Předníí Kopanina
holky [262] hemrová tereza CZE 2009 Praha 6- Předníí Kopanina
holky [ ] Henclova Dominika CZE 2010 PRAHA 6
holky [ ] Horáčková Ema CZE 2010 DUKLA PRAHA
kluci [184] Hrobský Adam CZE 2010 Praha Suchdol
kluci [185] Huml Filip CZE 2010 Střela Žebrák
kluci [282] Choutka Marek CZE 2010 sparta praha
kluci [186] Jindrák Jiří CZE 2010 Praha Suchdol
kluci [287] Jurečka Miroslav CZE 2010 Praha-Lysolaje
holky [250] Kotlínová Eliška CZE 2009 Praha Suchdol
holky [226] Maredová Lucie CZE 2010 Praha 10
kluci [187] Motalík Antoník CZE 2010 Praha
kluci [188] Novák Šimon CZE 2010 Prague 6 Suchdol
holky [ ] Petrovická Karolina CZE 2009 Praha
holky [228] Pradova Nela CZE 2010 Praha
kluci [229] Rolčík Štěpán CZE 2010 Statenice
kluci [268] Starnovský Jakub CZE 2009 Neratovice
kluci [ ] Styblík Quido CZE 2010 Praha 6 - Suchdol
kluci [ ] Šícha Petr CZE 2010 SDH Praha Suchdol
kluci [192] Šimoník Jakub CZE 2010 Praha 10
holky [231] Šímová Aneta CZE 2010 #GLADIATORRACETEAM
holky [294] Šímová Aneta CZE 2010 #GLADIATORRACETEAM
holky [193] Šišmová Veronika CZE 2009 DUKLA PRAHA
kluci [256] Štěpánek Michal CZE 2010 Praha
holky [ ] Vyoralová Anna CZE 2010 Praha Suchdol
holky [195] Zdechovská Eliška CZE 2009 AC Sparta Praha
kluci [292] Zíka Antonín CZE 2010 Suchdol

startovní listina HD4

start ~ 11:20:30 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 17 účastníků ( 8 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [343] Alkewani Braddin CZE 2007 Praha
kluci [ ] Brynda Matyáš CZE 2008 Praha 6 Suchdol
holky [ ] Bryndová Johanka CZE 2007 Praha 6 Suchdol
kluci [239] čada adam CZE 2008 DUKLA PRAHA
kluci [264] čada adam CZE 2008 DUKLA PRAHA
holky [198] Goldamerová Charlotta CZE 2008 Praha Suchdol
holky [199] Hanáková Rozálie CZE 2008 SDH Praha Suchdol
holky [260] Hrubá Anna Emílie CZE 2008 FCPK
holky [241] Humlová Eliška CZE 2008 Střela Žebrák
kluci [242] krumpholc václav CZE 2008 Praha-Suchdol
holky [200] Lišková Anna Marie CZE 2008 Praha 6
kluci [240] lukeš ondřej CZE 2008 Dukla Praha
holky [245] Maredová Eva CZE 2007 Atletika Hostivař
holky [218] Plačková Linda CZE 2008 SP4
kluci [338] Škoda Ondřej CZE 2008 Praha
kluci [257] Štěpánek Filip CZE 2008 Praha
holky [220] Veselá Veronika CZE 2007 SDH Praha Suchdol

startovní listina HD5

start ~ 11:20:30 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [233] Huml Jan CZE 2006 Střela Žebrák
kluci [222] Krumpholc Jan CZE 2005 Praha-Suchdol

startovní listina hlavní závod

start ~ 12:12:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 104 účastníků ( 55 mužů, 49 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M35 [271] Navrátil Michal CZE 1976 Líbeznice
M20 [381] Beránek Jan CZE 1995 adidas Runners Prague
M45 [203] Blodek Tomáš CZE 1967 Letiště Praha
M20 [63] Bohuslav Pavel CZE 1997 OktagonTeam
M35 [51] Borovsky Jindrich CZE 1982 Praha
M35 [301] Brynda Petr CZE 1976 Praha 6 Suchdol
Z35 [382] Březinová Klára CZE 1979 BK Hostivice
Z20 [302] Cymbalistová Barbora CZE 1989 Praha Suchdol
Z20 [341] Dvořáková Marcela CZE 1985 Olfin Car Ski Team Trutnov
Z20 [369] Dvořáková Marcela CZE 1985 Olfin Car Ski Team Trutnov
M20 [336] Espinoza David COL 1991 Prague
Z35 [335] Espinoza Shirly CZE 1982 Prague
M55 [303] Fojtík Zbyněk CZE 1959 Praha 6
Z35 [304] Forejtová Kateřina CZE 1979 Praha - Suchdol
M20 [344] Frátrik Michal CZE 1995 SDH Praha Suchdol
Z20 [305] Frátriková Šárka CZE 1993 SDH Praha Suchdol
M45 [140] Hanika Jiří CZE 1974 Suchdol
M45 [306] Hencl Tomáš CZE 1967 PRAHA 6
Z35 [307] Henclova Magda CZE 1977 PRAHA 6
Z35 [308] Hnilicová Soňa CZE 1981 Praha Suchdol
Z35 [34] Hradecká Dana CZE 1976 Praha 6 Bubeneč
Z35 [309] Hrobská Andrea CZE 1978 Praha Suchdol
Z20 [ ] Hrstková Vladěna CZE 1987 Chrustenice
M35 [299] Choutka Roman CZE 1976 sparta praha
M35 [23] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing
M20 [310] Janoušek Filip CZE 1990 Praha - Suchdol
Z20 [109] Jelínková Zuzana CZE 1989 Štěfko runnig team
Z35 [298] Jiskrová Lenka CZE 1982 Litoměřice
M20 [352] Kálal Tomáš CZE 1985 Žižkovský tygři
Z35 [311] Kobzáňová Dana CZE 1983 Srdíčkáři
M35 [286] Kotlín Matěj CZE 1983 Praha Suchdol
M15 [361] Krumpholc Jan CZE 2005 Praha-Suchdol
M35 [312] Krumpholc Roman CZE 1978 Praha-Suchdol
Z35 [258] Krumpholcová Zuzana CZE 1977 Praha-Suchdol
Z35 [313] Kubíčková Eva CZE 1977 Praha 4
M35 [376] Lenc Jaroslav CZE 1979 Opolencovi
M35 [314] Listík Milan CZE 1982 Praha Suchdol
M45 [315] Liška Jiří CZE 1966 Praha 6
M35 [316] Lněnička Marek CZE 1977 Praha Suchdol
M35 [ ] Lukeš Filip CZE 1977 Přední Kopanina
Z55 [356] Mališová Karla CZE 1960 Sabzo
Z55 [317] Málková Ilona CZE 1960 Praha
M35 [139] Marek David CZE 1976 Suchdol
Z35 [359] Maršová Petra CZE 1978 tiskdo1000
M45 [115] Martiňák Jiří CZE 1974 Praha
M45 [363] Martiňák Jiří CZE 1974 Praha
M15 [318] Matoušek Ondřej CZE 2001 Praha 7
Z45 [319] Matoušková Martina CZE 1970 Praha 7
M35 [16] Maxa Matěj CZE 1975 Statenice
M35 [71] Mazgaj Břetislav CZE 1983 Odolena Voda
M35 [269] Mazgaj Břetislav CZE 1983 Odolena Voda
M55 [ ] Mazgaj Břetislav CZE 1961 Ostrava-Dubina
Z20 [373] Mičke Bianka CZE 1997 adidas Runners Prague
M35 [320] Mrkvička Vít CZE 1981 Praha 9
Z20 [372] Naďová Petra CZE 1988 Team Goofy
M45 [377] Nohejl Tomáš CZE 1967 Praha
M20 [322] Novák Lukáš CZE 1995 Hoštka
Z35 [141] Nováková Magda CZE 1980 Suchdol
Z35 [380] Nováková Magda CZE 1980 Suchdol
Z35 [141] Nováková Magda CZE 1980 Suchdol
Z35 [380] Nováková Magda CZE 1980 Suchdol
Z45 [215] Nuňezová Věra CZE 1972 Praha
Z35 [137] Opolecká Tereza CZE 1979 Opolencovi
Z35 [354] Opolecká Tereza CZE 1979 Opolencovi
M35 [350] Osladil Miroslav CZE 1977 PL Team
Z20 [212] Pátková Veronika CZE 1987 Libčice nad Vltavou
Z45 [208] Petrová Martina CZE 1968 Praha 8
Z45 [278] Plačková Lucie CZE 1974 Praha
M55 [353] Polák Pavel CZE 1946 SJ Ski
M20 [324] Pretorius Ruan CZE 1990 prague
M20 [325] Procházka Pavel CZE 1994 Marveláci
Z35 [360] Přádová Zuzana CZE 1979 Praha
M55 [ ] rada petr CZE 1964 Chrustenice
M55 [44] Roubal Zdeněk CZE 1953 Praha 6
M35 [ ] Říha Jan CZE 1976 Stříbrná Skalice
M35 [383] Sára Robert CZE 1980 Roztoky
Z20 [346] Slauřová Leona CZE 1990 Plzeň
Z20 [384] Sláviková Lujza CZE 1988 ŽUCH
Z20 [337] Smidova Katerina CZE 1990 Horomerice
M20 [207] Srb Jindřich CZE 1985 Night Run Team
M35 [326] Staněk Pavel CZE 1976 TEAM GOOFY
M55 [138] Stránský Jiří CZE 1963 MTBO Kralupy
M55 [357] Stránský Jiří CZE 1963 MTBO Kralupy
Z35 [327] Styblíková Tereza CZE 1984 Praha 6 - Suchdol
M45 [328] Sukdolák Tomáš CZE 1973 Praha - Suchdol
Z35 [329] Sukdoláková Jana CZE 1976 Praha - Suchdol
Z35 [45] Swiderová Vendula CZE 1982 Praha 6
M35 [330] Šimoník Martin CZE 1979 Praha 10
Z35 [46] Šímová Andrea CZE 1981 #GLADIATORRACETEAM
Z35 [297] Šímová Andrea CZE 1981 #GLADIATORRACETEAM
M45 [345] Tichý Oldřich CZE 1969 Zakolanz
M45 [117] Tkadlec Štěpán CZE 1974 Únětický pivovar
Z15 [217] Tkadlecová Kamila CZE 2007 Únětický pivovar
Z45 [48] Třísková Katarína CZE 1971 Praha
Z35 [331] Válková Magdalena CZE 1982 Praha
M20 [332] Varga Peter CZE 1987 Praha Suchdol
Z20 [333] Vargová Michaela CZE 1988 Praha Suchdol
M20 [21] Vlk Pavel CZE 1991 Originál 1869 Příbram
M15 [358] Voborský Marek CZE 2001 Horoměřice
M45 [ ] Vojacek Michal CZE 1974 Praha
Z35 [22] Votočková Petra Emilie CZE 1984 Gigathlon Czech Republic
M20 [209] Webersinke Jan CZE 1988 Štefko runnig team
Z35 [334] Zapletalova Tereza CZE 1982 Praha
Z20 [349] Zarubova Tabery Alice CZE 1985 Praha Suchdol