Středeční triatlon Dolce

09.08.2017 Dolce u Trutnova 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti 8 až 11 let celkem: 9, muži : 3, ženy: 6, Muži: 3, Ženy: 6 [html] [pdf]
děti 12 až 15 let celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
jednotlivci (400-12-3,5) celkem: 84, muži : 73, ženy: 11, Muži: 73, Ženy: 11 [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 17, muži : 8, ženy: 9, Muži: 8, Ženy: 9 [html] [pdf]

výsledková listina děti 8 až 11 let

start ~ 16:44:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)3
1 1 / Muži [1259] Matyáš Buryšek 2008 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 12:28.0 06:24.7 (1)
2 1 / Ženy [1253] Klára Retková 2006 CZE Trutnov 12:31.6 00:03.6 07:09.6 (4)
3 2 / Ženy [1260] Adéla Vachová 2007 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 12:35.1 00:07.1 06:46.0 (2)
4 3 / Ženy [1263] Kristýna Drygalská 2006 CZE Trutnov 13:22.9 00:54.9 06:57.7 (3)
5 4 / Ženy [1256] Kateřina Káňová 2007 CZE TJ Loko Trutnov 13:47.3 01:19.3 07:45.3 (5)
6 2 / Muži [1262] Radek Horák 2007 CZE Highlanders SPARTAK TRUTNOV 13:50.6 01:22.6 07:53.9 (6)
7 5 / Ženy [1257] Valerie Pešanová 2006 CZE Mladé Buky 14:12.2 01:44.2 08:24.0 (8)
8 6 / Ženy [1258] Emma Pešanová 2008 CZE Krkonošman 14:31.4 02:03.4 08:18.4 (7)
9 3 / Muži [1264] Dominik Drygalski 2008 CZE Trutnov 15:13.4 02:45.4 08:30.0 (9)

výsledková listina děti 12 až 15 let

start ~ 16:44:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)3plavani
1 1 / Ženy [1254] Alžběta Dvorská 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 20:06.0 07:42.4 (1) 12:05.0 (1)
2 1 / Muži [1255] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 20:44.8 00:38.8 08:00.9 (2) 12:11.8 (2)
3 2 / Ženy [1251] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:13.4 03:07.4 08:30.5 (3) 12:56.9 (3)
4 2 / Muži [1252] David Retek 2004 CZE Trutnov 24:37.1 04:31.1 09:00.0 (4) 13:35.2 (4)
5 3 / Muži [1261] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 25:38.4 05:32.4 16:31.7 (5) 25:38.4 (5)

výsledková listina jednotlivci (400-12-3,5)

start ~ 17:11:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)3plavani
1 1 / Muži [1003] Marek Táslar 1988 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 51:32.4 36:11.3 (1) 43:57.7 (2) 05:58.0 (1)
2 2 / Muži [1060] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 51:53.5 00:21.1 38:25.7 (7) 45:09.2 (3) 09:21.0 (32)
3 3 / Muži [1048] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 52:47.4 01:15.0 38:29.9 (8) 38:29.9 (1) 07:56.0 (15)
4 4 / Muži [1047] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 53:21.4 01:49.0 38:10.9 (4) 45:39.4 (4) 09:22.0 (33)
5 5 / Muži [1005] Lukáš Turek 1996 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 53:22.6 01:50.2 38:21.3 (6) 45:47.2 (5) 07:16.0 (8)
6 6 / Muži [1071] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 53:39.5 02:07.1 38:19.1 (5) 53:39.5 (42) 07:38.9 (12)
7 7 / Muži [1024] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 53:43.1 02:10.7 38:02.7 (3) 46:04.1 (6) 07:06.1 (7)
8 8 / Muži [1041] Radek Brož 1984 CZE Trutnov 54:40.4 03:08.0 38:47.6 (10) 46:58.8 (7) 07:17.3 (9)
9 9 / Muži [1029] Tomáš Vondra 1992 CZE Loko Trutnov Triatlon Team 55:03.7 03:31.3 39:10.8 (12) 47:17.2 (10) 06:31.9 (3)
10 10 / Muži [1008] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 55:05.7 03:33.3 39:53.6 (15) 47:34.3 (12) 09:32.3 (36)
11 11 / Muži [1059] Tomáš Kašpar 1978 CZE Kasparci 55:07.1 03:34.7 39:53.1 (14) 47:19.1 (11) 08:49.2 (20)
12 12 / Muži [1073] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 55:23.5 03:51.1 39:09.4 (11) 47:45.9 (13) 10:01.1 (48)
13 13 / Muži [1021] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 55:32.3 03:59.9 40:11.1 (16) 47:59.6 (15) 10:27.0 (55)
14 14 / Muži [1070] Richard Koreček 1976 CZE Hradec Králové 55:44.0 04:11.6 39:47.2 (13) 47:46.4 (14) 09:40.0 (40)
15 15 / Muži [1002] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 56:01.3 04:28.9 38:39.8 (9) 47:07.3 (8) 07:58.4 (16)
16 16 / Muži [1058] Jiří Dvořák 1979 CZE 56:29.5 04:57.1 38:00.0 (2) 47:15.4 (9) 07:19.0 (11)
17 17 / Muži [1061] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 56:59.2 05:26.8 41:27.8 (20) 49:14.7 (16) 10:52.9 (63)
18 18 / Muži [1036] Vojtěch Jirák 1993 CZE Dvůr Králové 58:15.9 06:43.5 42:12.4 (22) 50:25.9 (21) 07:45.7 (14)
19 19 / Muži [1010] Jan Pešan 1974 CZE Krkonošman 58:31.3 06:58.9 42:26.8 (28) 50:23.5 (19) 08:54.2 (21)
20 20 / Muži [1018] Petr Košťál 1983 CZE FRKOVOKO 58:33.2 07:00.8 42:24.8 (27) 50:43.2 (23) 08:57.6 (24)
21 21 / Muži [1004] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 58:34.8 07:02.4 41:23.9 (19) 50:12.4 (18) 09:15.0 (27)
22 22 / Muži [1045] Lukáš Havel 1974 CZE Olfin Car Ski Team 58:39.5 07:07.1 42:12.7 (23) 50:25.6 (20) 09:39.8 (39)
23 23 / Muži [1043] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 58:56.7 07:24.3 40:57.4 (17) 50:12.0 (17) 09:25.0 (34)
24 24 / Muži [1022] Michal Králík 1973 CZE Triatlon Team Trutnov 58:58.4 07:26.0 42:22.8 (26) 50:40.5 (22) 09:18.0 (30)
25 25 / Muži [1015] Petr Holubec 1989 CZE MFK Trutnov 59:00.0 07:27.6 43:27.0 (32) 51:00.0 (25) 09:15.0 (28)
26 26 / Muži [1007] Luděk Novotný 1974 CZE Kimberly-Clark Jaroměř 59:07.6 07:35.2 43:19.1 (31) 51:13.7 (26) 10:15.2 (52)
27 1 / Ženy [1106] Nikol Benešová 1999 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 59:32.6 08:00.2 41:40.9 (21) 50:46.0 (24) 08:55.9 (22)
28 27 / Muži [1066] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 59:46.2 08:13.8 42:17.9 (24) 51:16.2 (27) 10:51.0 (62)
29 28 / Muži [1063] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 59:49.9 08:17.5 44:13.7 (38) 52:08.1 (31) 10:14.5 (51)
30 29 / Muži [1014] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Trutnov 59:57.6 08:25.2 43:01.0 (30) 51:26.0 (29) 09:14.0 (26)
31 30 / Muži [1057] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 01:00:27.7 08:55.3 43:50.9 (36) 52:23.3 (33) 09:29.0 (35)
32 31 / Muži [1062] Aleš Škoda 1975 CZE Olfin Car Ski Team 01:00:52.6 09:20.2 45:36.9 (43) 53:18.3 (38) 10:13.3 (50)
33 32 / Muži [1068] Kryštof Pásler 2000 CZE TJ Sokol Batňovice 01:00:56.4 09:24.0 41:23.5 (18) 51:20.4 (28) 06:11.2 (2)
34 33 / Muži [1046] Lukáš Černý 1974 CZE BorderGuards ŽACLÉŘ 01:01:05.5 09:33.1 42:18.6 (25) 52:05.9 (30) 10:45.3 (60)
35 34 / Muži [1042] Petr Štěpánský 1975 CZE Loko SKUHRAL 01:01:09.0 09:36.6 43:42.6 (34) 52:20.5 (32) 08:26.0 (18)
36 35 / Muži [1034] Ondřej Horák 1984 CZE Úpice 01:01:28.8 09:56.4 44:43.6 (39) 52:48.7 (36) 07:05.0 (6)
37 36 / Muži [1064] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:01:29.9 09:57.5 43:45.0 (35) 52:39.4 (35) 09:43.6 (42)
38 2 / Ženy [1102] Aneta Khýrová 1993 CZE Carla.kupkolo.cz 01:01:31.0 09:58.6 46:08.2 (47) 53:32.3 (39) 10:18.2 (54)
39 37 / Muži [1074] tomáš janeček 1998 CZE nemonov 255 01:02:04.2 10:31.8 44:58.0 (41) 53:35.6 (41) 09:42.6 (41)
40 38 / Muži [1013] Radek Procházka 1989 CZE Trutnov 01:02:11.1 10:38.7 44:44.9 (40) 53:34.1 (40) 07:44.4 (13)
41 39 / Muži [1030] Tomáš Tyrychtr 1979 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 01:02:44.5 11:12.1 42:45.7 (29) 52:27.8 (34) 09:00.2 (25)
42 40 / Muži [1072] Lukáš Vlček 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:03:02.6 11:30.2 43:36.0 (33) 53:02.0 (37) 09:50.0 (44)
43 41 / Muži [1069] Jan Prokopenko 1987 CZE Trutnov 01:03:39.6 12:07.2 46:59.3 (53) 55:27.5 (48) 09:15.0 (29)
44 3 / Ženy [1101] Daniela Tylšová 1978 CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 01:03:50.9 12:18.5 45:56.2 (45) 54:58.4 (46) 08:32.9 (19)
45 42 / Muži [1053] Jan Šípek 1983 CZE Trutnov 01:04:08.0 12:35.6 45:54.8 (44) 54:47.3 (44) 10:30.0 (57)
46 43 / Muži [1040] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 01:04:20.7 12:48.3 43:51.3 (37) 53:39.8 (43) 43:26.0 (82)
47 44 / Muži [1056] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 01:04:44.8 13:12.4 45:05.4 (42) 54:50.0 (45) 09:20.0 (31)
48 4 / Ženy [1110] Radka Zítková 1988 CZE Náchod 01:04:47.5 13:15.1 46:11.4 (48) 55:11.4 (47) 09:37.2 (38)
49 45 / Muži [1037] Pavel Pecold 1991 CZE Ž3 Sport 01:05:02.3 13:29.9 46:00.7 (46) 55:34.6 (49) 09:50.0 (43)
50 46 / Muži [1044] Pavel Popelka 1980 CZE Trutnov 01:05:30.3 13:57.9 46:29.5 (51) 55:51.8 (50) 10:36.9 (58)
51 47 / Muži [1052] Martin Trpkovič 1989 CZE BDH 01:05:47.8 14:15.4 48:12.8 (57) 57:06.9 (54) 47:41.2 (83)
52 48 / Muži [1006] Bernard Heinitz 1991 CZE Trutnov 01:06:02.5 14:30.1 46:30.5 (52) 56:32.0 (51) 06:35.2 (4)
53 5 / Ženy [1108] Antonie Holubová 1995 CZE Dvůr Králové 01:06:20.8 14:48.4 49:43.5 (62) 58:14.6 (57) 09:33.0 (37)
54 49 / Muži [1035] Roman Holub 1973 CZE Libotov 01:06:42.7 15:10.3 46:16.3 (49) 56:37.3 (52) 08:57.0 (23)
55 50 / Muži [1028] Petr Holubec 1964 CZE Trut-team 81 01:07:26.8 15:54.4 48:05.1 (55) 58:05.1 (56) 10:02.5 (49)
56 51 / Muži [1017] Roman Jančovič 1984 CZE FRKOVOKO 01:07:33.8 16:01.4 47:48.4 (54) 57:42.3 (55) 11:20.0 (73)
57 52 / Muži [1016] Ondřej Nováček 1980 CZE Bikestars Vrchlabí 01:07:55.1 16:22.7 46:20.3 (50) 56:53.5 (53) 10:00.0 (45)
58 53 / Muži [1065] Petr Jarý 1981 CZE All star Team Barevné domky Hajnice 01:08:06.2 16:33.8 48:58.0 (59) 58:48.0 (61) 11:04.9 (67)
59 54 / Muži [1001] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 01:08:20.0 16:47.6 48:30.1 (58) 58:41.8 (59) 10:44.0 (59)
60 55 / Muži [1012] Jiří Fišer 1974 CZE DKNL 01:08:23.1 16:50.7 48:12.2 (56) 58:19.8 (58) 11:24.0 (75)
61 56 / Muži [1033] Pavel Šimon 1980 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:08:27.0 16:54.6 49:18.5 (61) 58:46.9 (60) 10:00.0 (46)
62 57 / Muži [1025] Jan Šturm 1987 CZE Trutnov 01:08:58.1 17:25.7 49:17.1 (60) 59:16.5 (62) 10:16.0 (53)
63 58 / Muži [1054] Tomáš Tyrner 1999 CZE Kasper Swix team 01:09:41.3 18:08.9 53:16.9 (74) 01:01:01.7 (65) 08:18.4 (17)
64 59 / Muži [1049] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 01:10:09.3 18:36.9 50:03.1 (64) 01:00:01.7 (63) 11:06.2 (68)
65 6 / Ženy [1105] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:10:40.2 19:07.8 49:49.5 (63) 01:00:09.4 (64) 10:50.0 (61)
66 60 / Muži [1050] Jan Trnka 1985 CZE Trutnov 01:11:23.8 19:51.4 50:47.4 (65) 01:01:07.5 (66) 12:22.4 (80)
67 61 / Muži [1027] Jiří Klikoš 1985 CZE Dvůr králové nad labem 01:11:47.4 20:15.0 50:57.7 (66) 01:01:44.4 (67) 13:05.0 (81)
68 62 / Muži [1019] Tomáš Silvan 1983 CZE Ž3 Sport 01:12:09.1 20:36.7 51:51.4 (70) 01:01:57.0 (69) 11:29.5 (77)
69 7 / Ženy [1111] Martina Vacková 1996 CZE Bezděkov nad Metují 01:12:21.8 20:49.4 51:12.3 (67) 01:01:44.8 (68) 11:15.3 (70)
70 63 / Muži [1051] Martin Ullrich 1989 CZE Trutnov 01:13:02.0 21:29.6 52:56.6 (72) 01:02:36.8 (70) 11:26.0 (76)
71 64 / Muži [1023] Vojtěch Hák 1985 CZE JHT CZ s.r.o. 01:13:46.2 22:13.8 52:07.0 (71) 01:03:01.4 (72) 10:00.0 (47)
72 65 / Muži [1026] Jan Kuric 1986 CZE Trutnov 01:14:02.5 22:30.1 51:26.0 (68) 01:03:28.5 (73) 12:14.0 (78)
73 66 / Muži [1009] Tomáš Bohuněk 1969 CZE Centrum Vitality Na Dlani 01:14:16.8 22:44.4 51:51.2 (69) 01:02:55.2 (71) 11:11.4 (69)
74 8 / Ženy [1104] Andrea Vacková 1989 CZE LOKO TRUTNOV 01:14:48.6 23:16.2 53:14.3 (73) 01:03:57.5 (74) 10:53.4 (64)
75 9 / Ženy [1103] Eva Kirschova 1978 CZE Trutnov 01:15:56.8 24:24.4 56:44.7 (81) 01:06:17.7 (76) 10:56.8 (66)
76 67 / Muži [1020] Ondřej Mertlík 1972 CZE Trutnov 01:16:18.7 24:46.3 54:14.3 (76) 01:05:04.6 (75) 12:16.1 (79)
77 68 / Muži [1011] Jan Götz 1969 CZE Bohemiabike 01:17:39.2 26:06.8 54:55.4 (78) 01:06:20.5 (77) 11:24.0 (74)
78 10 / Ženy [1109] Helena Štěpánská 1975 CZE VOCODE 01:17:58.9 26:26.5 55:56.3 (80) 01:06:54.7 (78) 10:28.0 (56)
79 69 / Muži [1032] Petr Jakl 1972 CZE Hřibojedy 01:18:48.3 27:15.9 57:51.2 (82) 01:08:21.1 (81) 11:17.3 (71)
80 70 / Muži [1031] Jan Trejbal 1988 CZE Trutnov 01:20:23.3 28:50.9 58:12.9 (83) 01:09:30.1 (82) 11:19.0 (72)
81 11 / Ženy [1107] Jaroslava Holubcová 1968 CZE True team 81 01:20:38.4 29:06.0 55:37.4 (79) 01:07:53.3 (79) 10:54.8 (65)
82 71 / Muži [1055] Radek Horák 1975 CZE Highlanders 01:21:42.1 30:09.7 54:44.9 (77) 01:08:11.2 (80) 07:18.6 (10)
DNF / Muži [1039] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 53:17.1 (75)
DNF / Muži [1067] Jakub Pásler 2000 CZE TJ Sokol Batňovice 01:01:19.8 (84) 06:39.7 (5)

výsledková listina štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 17:11:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)3plavani
1 1 / Muži [1211] Daniel Havelka Jindřich Král 1977 CZE ZPA Smart Energy 51:20.9 39:09.7 (4) 45:13.8 (3) 09:19.0 (7)
2 2 / Muži [1206] David David Adam 1999 CZE Béčkoví kluci 52:35.7 01:14.8 38:01.9 (2) 45:10.7 (2) 07:57.0 (2)
3 3 / Muži [1207] Kuba Matěj Červení Tomáš Valenta 1990 CZE Čočka s párkem 53:21.8 02:00.9 39:06.7 (3) 45:56.8 (4) 08:40.9 (3)
4 1 / Ženy [1209] Sláva Barvajs Martina 1980 CZE Barevní Slavíci 53:24.2 02:03.3 36:33.9 (1) 44:42.5 (1) 08:48.0 (4)
5 4 / Muži [1216] Jan Jana 1985 CZE Dvůr Králové nad Labem 53:52.6 02:31.7 39:27.7 (6) 46:49.0 (5) 09:36.0 (13)
6 5 / Muži [1214] Jakub Dan Hynek 2000 CZE Kasper - Swix Team 54:47.8 03:26.9 39:27.1 (5) 46:49.6 (6) 09:24.2 (9)
7 6 / Muži [1203] Michal Mráz Petr Javůrek 1980 CZE Kasper - Swix Team 54:52.3 03:31.4 40:34.5 (7) 47:32.8 (7) 14:06.0 (17)
8 2 / Ženy [1215] Lenka Standa Nikola 1990 CZE Fiškut 58:51.3 07:30.4 42:40.0 (9) 50:29.0 (8) 09:23.0 (8)
9 3 / Ženy [1208] Štepán Maňhal Jana Holubcová 2000 CZE Janšas team 01:02:26.6 11:05.7 44:02.0 (11) 53:15.0 (10) 10:40.0 (15)
10 4 / Ženy [1205] Milena a Vojtěch Vachovi 1980 CZE Vachovi 01:03:02.7 11:41.8 43:41.0 (10) 53:17.5 (11) 08:59.1 (5)
11 5 / Ženy [1202] Dalibor a Vanda Jeřábkovi 1990 CZE Jeřábci 01:03:20.3 11:59.4 41:20.5 (8) 52:02.0 (9) 06:38.8 (1)
12 6 / Ženy [1213] Lukáš Ota Iveta 2000 CZE trojka z Trutnova 01:04:51.8 13:30.9 48:04.4 (13) 56:15.4 (12) 09:16.0 (6)
13 7 / Ženy [1204] Jana Denisa Šárka 1970 CZE HORALKI 01:08:42.4 17:21.5 46:46.5 (12) 57:15.0 (13) 10:23.8 (14)
14 8 / Ženy [1201] Tereza a Jakub Baxovi Martin Novák 1985 CZE Nikita 01:08:58.5 17:37.6 49:18.8 (14) 58:50.0 (14) 09:35.0 (12)
15 7 / Muži [1217] neznama stafeta 1980 CZE prijde k nam do auta 01:09:57.7 18:36.8 50:06.1 (15) 59:48.6 (15) 09:30.0 (11)
16 9 / Ženy [1212] Aneta Tereza Sandra 2000 CZE 3 holky 01:15:17.9 23:57.0 53:13.7 (16) 01:03:44.5 (16) 11:44.3 (16)
DNF / Muži [1210] Pepa Honza Honza 1985 CZE Raketou na Mars 09:28.4 (10)