Středeční triatlon Dolce

09.08.2017 Dolce u Trutnova 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti 8 až 11 let celkem: 9, muži : 3, ženy: 6, Muži: 3, Ženy: 6 [html] [pdf]
děti 12 až 15 let celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
jednotlivci (400-12-3,5) celkem: 84, muži : 73, ženy: 11, Muži: 73, Ženy: 11 [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 17, muži : 8, ženy: 9, Muži: 8, Ženy: 9 [html] [pdf]

výsledková listina štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 17:11:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup po kole(cil)3plavani
1 1 / Muži [1211] Daniel Havelka Jindřich Král 1977 CZE ZPA Smart Energy 51:20.9 39:09.7 (4) 45:13.8 (3) 09:19.0 (7)
2 2 / Muži [1206] David David Adam 1999 CZE Béčkoví kluci 52:35.7 01:14.8 38:01.9 (2) 45:10.7 (2) 07:57.0 (2)
3 3 / Muži [1207] Kuba Matěj Červení Tomáš Valenta 1990 CZE Čočka s párkem 53:21.8 02:00.9 39:06.7 (3) 45:56.8 (4) 08:40.9 (3)
4 1 / Ženy [1209] Sláva Barvajs Martina 1980 CZE Barevní Slavíci 53:24.2 02:03.3 36:33.9 (1) 44:42.5 (1) 08:48.0 (4)
5 4 / Muži [1216] Jan Jana 1985 CZE Dvůr Králové nad Labem 53:52.6 02:31.7 39:27.7 (6) 46:49.0 (5) 09:36.0 (13)
6 5 / Muži [1214] Jakub Dan Hynek 2000 CZE Kasper - Swix Team 54:47.8 03:26.9 39:27.1 (5) 46:49.6 (6) 09:24.2 (9)
7 6 / Muži [1203] Michal Mráz Petr Javůrek 1980 CZE Kasper - Swix Team 54:52.3 03:31.4 40:34.5 (7) 47:32.8 (7) 14:06.0 (17)
8 2 / Ženy [1215] Lenka Standa Nikola 1990 CZE Fiškut 58:51.3 07:30.4 42:40.0 (9) 50:29.0 (8) 09:23.0 (8)
9 3 / Ženy [1208] Štepán Maňhal Jana Holubcová 2000 CZE Janšas team 01:02:26.6 11:05.7 44:02.0 (11) 53:15.0 (10) 10:40.0 (15)
10 4 / Ženy [1205] Milena a Vojtěch Vachovi 1980 CZE Vachovi 01:03:02.7 11:41.8 43:41.0 (10) 53:17.5 (11) 08:59.1 (5)
11 5 / Ženy [1202] Dalibor a Vanda Jeřábkovi 1990 CZE Jeřábci 01:03:20.3 11:59.4 41:20.5 (8) 52:02.0 (9) 06:38.8 (1)
12 6 / Ženy [1213] Lukáš Ota Iveta 2000 CZE trojka z Trutnova 01:04:51.8 13:30.9 48:04.4 (13) 56:15.4 (12) 09:16.0 (6)
13 7 / Ženy [1204] Jana Denisa Šárka 1970 CZE HORALKI 01:08:42.4 17:21.5 46:46.5 (12) 57:15.0 (13) 10:23.8 (14)
14 8 / Ženy [1201] Tereza a Jakub Baxovi Martin Novák 1985 CZE Nikita 01:08:58.5 17:37.6 49:18.8 (14) 58:50.0 (14) 09:35.0 (12)
15 7 / Muži [1217] neznama stafeta 1980 CZE prijde k nam do auta 01:09:57.7 18:36.8 50:06.1 (15) 59:48.6 (15) 09:30.0 (11)
16 9 / Ženy [1212] Aneta Tereza Sandra 2000 CZE 3 holky 01:15:17.9 23:57.0 53:13.7 (16) 01:03:44.5 (16) 11:44.3 (16)
DNF / Muži [1210] Pepa Honza Honza 1985 CZE Raketou na Mars 09:28.4 (10)